Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

L. Donskis „(ne)Mylimas miestas“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
    Negyvenu Kaune esu vilnietis, bet nemanau, kad realiai 2019 metais yra kažkoks skirtumas mentalitete, tarip Kauno, Vilniaus, Rygos ar Talino, didmiesčiuose žmonės keliauja, mato kitas kultūras, tarpusavyje bendrauja verslo reikalais. Vienintelis dalykas kuris Kaune man atrodo nelabai geras, tai krepšinio populiarumas. Paauglystėje ir aš krepšinį žiūrėjau, bet išaugau ir nesuprantau, kaip sveikas ir veiklus žmogus, gali savo laiką švaistyti žiūrėdamas tą patį per tą patį, geriau savo talentus vystyti, ar žaisti pačiam, nei eiti žiūrėti kaip tą daro kiti. Bet čia niuansas, pats miestas manau viskas ok.
    Šiaip skirtumas šioks toks egzistuoja. Kiekvienas miestas ar šalis, koks bebūtų atviras ir t. t. visada turi savo mentalitetą, kažkokius kultūrinius skirtumus, netgi mažoje šalyje. Kažkada irgi galvojau, koks ten skirtumas, bet paskui, daugiau pabendravęs su žmonėmis iš Kauno, supratau kad kai kurie dalykai tikrai nėra laužti iš piršto, ir dūmų be ugnies nebūna Aišku, tai yra būdinga NE VISIEMS, o TAM TIKRIEMS atitinkamų miestų žmonėms, tikrai ne visiems ar netgi ne daugumai, bet būtent tie KAI KURIE (ypatingai koloritiniai asmenys) formuoja masių pasąmonėje archetipus ir įvaizdžius.

    Mums iš šalies atrodo - koks gi ten skirtumas JAV tarp East Coast ir West Coast? Arba Rusijoje tarp Maskvos ir Piterio? Bet kai esi vietinis, verdi tame katile, tai kažkokie skirtumai yra jaučiami labai stipriai.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Kiek tereškino yra tavyje?
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Nu maždaug tiek pat, kiek ir Kauno.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Spėju, kad tas idiotas buvo emigravęs į Ūkus, bet mūsų nelaimei jį deportavo po 5 metų kalėjime.

          Comment


            Parašė Eikantas X
            Kalėjimo universitetas ugdo meninį skonį, plečia humanitarinės erudicijos ribas ir gilina egzistencijos suvokimą
            Iš naujausio Nemuno numerio, interviu su Kauno poetu Gintaru Patacku:
            Kažin kodėl alkoholikas grafomanas laikomas poetu?
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Parašė Eikantas X
              Va, aš poetas. Įrodyk, kad ne
              Šūdas tu, o ne poetas.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Tema rakinama valymui

                Comment


                  Comment

                  Working...
                  X