Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

1991 sausio įvykiai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    1991 sausio įvykiai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje

    Visi žinome, kad šie įvykiai buvo labai svarbūs Lietuvos Nepriklausomybei, taip pat ir didelis postūmis Sovietų Sąjungos žlugimo link. Pasaulis pamatė ir sužinojo kas mes esam ir kad mes ne iš kelmo spirti.
    Pasaulis pamatė, kad Sovietų sąjunga yra žvėris, bandantis atimti laisvę trims dar visai jaunoms Baltijos respublikoms.
    Taigi rašykit čia savo mintis ir prisiminimus, dėkit nuotraukas (susijusias su sausio įvykiais; nebūtinai iš tų laikų).
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    #2
    Pamenu kai eglute išprašė.

    Comment


      #3
      Ką aš prisimenu (per TV mačiau): lietuvis su rusu mušasi, lietuvis jį kaip reikiant "lamdo", pribėga kitas rusas ir trenkia lietuviui su automato buože. Tada man buvo 5 metai ir niekada to nepamiršiu. Jei tęsčiau, būčiau forumo tvarkdarių nubaustas, todėl čia ir pabaigsiu. Ta proga užsidėsiu senąjį savo parašą.
      Paskutinis taisė ; 2007.01.12, 23:34.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        #4
        Nežinau iš tikro kas geriau.
        Ar nuolatinis tautos vidutiniokiškas, ar net pasyvus patriotizmas ?
        Ar griaunanti bet ka , vienybė , išskirtiniais retais atvejais ?

        Comment


          #5
          Nuotraukų galima rasti temoje "Lietuva 1988-1991":
          http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1142

          Comment


            #6
            Viena ko aš nepamiršiu , tai
            Tiesiog nebuvo abejingu.
            visi išejo , kiti net nezinojo kur, bet ėjo.
            Tai kažkiek panasu į naujametinę fiesta,(tik kokiais 400 kartu stipriau.) kai visi tiesiog pamiršta save, ir bet kuris šalia esantis patapo artimas.Artimas ir vienmintis.

            Comment


              #7
              Parašė Tomasl Rodyti pranešimą
              Nežinau iš tikro kas geriau.
              Ar nuolatinis tautos vidutiniokiškas, ar net pasyvus patriotizmas ?
              Ar griaunanti bet ka , vienybė , išskirtiniais retais atvejais ?

              Is esmes gerai yra, kai tauta ekstremaliais atvejais sugeba susivienyti ir "griauti bet ka" kaip tu cia sakai. Taciau ramiais laikais, kasdieniniame gyvenime to nereikia, todel uztenka ir pasyvumo Tik aisku tas pasyvumas neturi virsti priesiskumu ir varymu ant savo tautos, kas lietuviams deja yra oi kaip budinga...

              O del 1991-01-13 - nieko beveik nepamenu, isskyrus tankus Vilniaus gatvese matytus per TV. Man tada buvo tik 5
              Paskutinis taisė Tomizmas; 2017.06.23, 16:20.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                #8
                Tik žiūrėkit iki galo.

                http://www.youtube.com/watch?v=5GJL_ftIIPQ&NR
                Paskutinis taisė ; 2007.01.15, 03:37.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  #9
                  Žiauri, šalta,nerami ir kruvina naktis buvo.......
                  Atsimenu, kaip žmonės kūreno laužus, kepė dešreles, dainavo Himną, „Laisvę“, „Šaukiu aš tautą“, „Laužo šviesą“ ir kitas... Lyg kažką švęstų, visiškai negalvodami ką jie daro.
                  Atsimenu, kaip mums vos išvažiavus iš aikštelės, iš prospekto išsuko... tankai. O kitą dieną,bežiūrint laidotuves per televizorių, mama pasakė - „Dieve... Kaip baisu...“
                  Aš, aišku nesupratau kas vyksta, nes man buvo tik penkeri

                  Parašė Ash Rodyti pranešimą
                  Wow... įspūdingas megėjiškas darbas.

                  Dar pora:
                  http://www.youtube.com/watch?v=OqTo0Nq_Jlo
                  http://www.youtube.com/watch?v=XD8Sr...related&search=
                  http://www.youtube.com/watch?v=zs5sY...related&search=

                  Ir kiek nevisai į temą:
                  http://www.youtube.com/watch?v=cSwfN...related&search=
                  Paskutinis taisė spirit; 2007.01.15, 00:15.
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    #10
                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                    Parašė Ash Rodyti pranešimą
                    Žiauri, šalta,nerami ir kruvina naktis buvo.......
                    Atsimenu, kaip žmonės kūreno laužus, kepė dešreles, dainavo Himną, „Laisvę“, „Šaukiu aš tautą“, „Laužo šviesą“ ir kitas... Lyg kažką švęstų, visiškai negalvodami ką jie daro.
                    Atsimenu, kaip mums vos išvažiavus iš aikštelės, iš prospekto išsuko... tankai. O kitą dieną,bežiūrint laidotuves per televizorių, mama pasakė - „Dieve... Kaip baisu...“
                    Aš, aišku nesupratau kas vyksta, nes man buvo tik penkeri
                    Ar aš taip sakiau?

                    O tų vaizdelių aš nežiūrėsiu, man to vieno pakako, nepakelčiau daugiau
                    Paskutinis taisė ; 2007.01.15, 00:16.
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      #11
                      Parašė Ash Rodyti pranešimą
                      Ar aš taip sakiau?

                      O tų vaizdelių aš nežiūrėsiu, man to vieno pakako, nepakelčiau daugiau
                      Sorry Buvo įsivėlus klaida kuri jau ištaisyta
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        #12
                        Radau tos dienos laikraštį:











                        Comment


                          #13
                          Buvo baisūs įvykiai. Puikiai prisimenu tas dienas. Eilė prie sausio 13 d. aukų, pašarvotų sporto rūmuose, driekėsi nuo "Minsko" parduotuvės, o kaip buvo šalta...

                          Comment


                            #14
                            Ir kas labiausiai apmaudu, dabar trečdalis tiek nesusirinktų ginti Tėvynės. Šalta būtų. išsigimė patriotizmo jausmas. Tas video privertė mane susimąstyti, didžiuotis, ašarą išspaudė. Nors ir negimęs buvau, bet šie įvykiai sukrečia.

                            Comment


                              #15
                              Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                              Ir kas labiausiai apmaudu, dabar trečdalis tiek nesusirinktų ginti Tėvynės. Šalta būtų. išsigimė patriotizmo jausmas. Tas video privertė mane susimąstyti, didžiuotis, ašarą išspaudė. Nors ir negimęs buvau, bet šie įvykiai sukrečia.
                              Dar klausimas, ar nesusirinktų. Pavojaus atveju žmonės sugeba stebuklingai susitelkti.
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                Dar klausimas, ar nesusirinktų. Pavojaus atveju žmonės sugeba stebuklingai susitelkti.
                                Gal susitelktų, bet tik tie, kurie patys matė 1991-01-13 ir suvokia ką tai reiškia.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                  Dar klausimas, ar nesusirinktų. Pavojaus atveju žmonės sugeba stebuklingai susitelkti.
                                  Pritariu.
                                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                    Gal susitelktų, bet tik tie, kurie patys matė 1991-01-13 ir suvokia ką tai reiškia.
                                    Kodėl tik tie patys? O pats nesitelktum?
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                      Ir kas labiausiai apmaudu, dabar trečdalis tiek nesusirinktų ginti Tėvynės. Šalta būtų. išsigimė patriotizmo jausmas. Tas video privertė mane susimąstyti, didžiuotis, ašarą išspaudė. Nors ir negimęs buvau, bet šie įvykiai sukrečia.
                                      Analogiškoje situacijoje tikrai susirinktų. Tuo net neabejoju. Dabartinėje situacijoje Lietuvos laisvei gresmė greitai tikrai neiškils, todėl tiesiog susidarė tokia iliuzija, tai paprasčiausiai žmonėms neaktualu, kadangi esame saugūs.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                        Kodėl tik tie patys? O pats nesitelktum?
                                        Todėl, kad yra labai daug tokių, kuriems gerai ir prie ruso, ir prie vokiečio, ir prie amerikono. Tėvynė ne ką ir tereiškia.
                                        Aš? Telkčiaus, nes man asmeniškai yra skirtumas, kokia kalba kalbėti, rašyti, po kokia vėliava gyventi. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių, dviračio neišrasim.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X