Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
    Ir neprivalai keisti. Kaip tėvai išauklėjo, kokį charakterį turi, kaip mokykloje dorinio ugdymo mokeisi, taip ir užaugai. Jei nemoki nepažeisdamas įstatymo išsakyti kritiškos ar neigiamos nuomonės - tavo bėdosNieko nuostabaus - tokių įvykių būna ir tarp vyro bei moters.

    Kažką esu girdėjęs apie šeimų eisenas... Tokių renginių visgi būna.
    Tėvai mane išauklėjo kaip tradicinės šeimos žmogų. Męs galim ilgai diskutuot kas ką įžeidė ir kas kaip turi atsakyt. Vėlgi pasikartosiu, kad mane įžeidė tos eitynės ir Simonko pasisakymai. Kadangi Simonko ir eitynės yra vieši, tai aš tai galėčiau traktuot kaip viešą manęs (ir ne tik) įžeidimą. Kokiu straipsniu man reikėtų remtis jei sugalvosiu eit į teismą?
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Parašė Zosys Rodyti pranešimą
      Pirmyn. Būtų labai labai gražu
      Avansu pažadu už kitus - gėjai nuo šaligatvių nespjaudys, špygų nerodys, naminių gyvūnų Lukiškėse neganys
      O ką jie atėję pasakytų, jie gi negali vaikų net pasigimdyti, iškart aiškus jų fiasko, tik slėptis po lapais išeitų

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        Bet mane sis renginys labai izeide...tai pries mano vertybes.
        Teks su tuo susitaikyti. Mane irgi dažnai žeidžia heteroseksualų klausinėjimas ar turi merginą, kaip sekasi su mergina ar pan. Siūlau prisitaikyti prie visuomenės ir suvokti, kad ji keičiasi. Homoseksualams irgi tenka susitaikyti su mintimi, kad dalis heteroseksualų dar nėra tokie nuovokūs, kaip norėtųsi ir jiems tenka nemažai ką aiškinti dėl nesuvokimo.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė laimutis Rodyti pranešimą
          O ką jie atėję pasakytų, jie gi negali vaikų net pasigimdyti, iškart aiškus jų fiasko, tik slėptis po lapais išeitų
          Galėjimas ar negalėjimas pasigimdyti vaikų jau savaime kuria ar mažina asmens vertę visuomenėje?
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė spirit Rodyti pranešimą
            Tėvai mane išauklėjo kaip tradicinės šeimos žmogų. Męs galim ilgai diskutuot kas ką įžeidė ir kas kaip turi atsakyt. Vėlgi pasikartosiu, kad mane įžeidė tos eitynės ir Simonko pasisakymai. Kadangi Simonko ir eitynės yra vieši, tai aš tai galėčiau traktuot kaip viešą manęs (ir ne tik) įžeidimą. Kokiu straipsniu man reikėtų remtis jei sugalvosiu eit į teismą?
            Šaunu. Auklėjimas nėra susijęs su seksualiniu potraukiu. Dabar belieka suvokti, kad pasaulyje ne visi tokie patys kaip tu ir išmokti gyventi šioje margoje visuomenėje.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              Vėlgi pasikartosiu, kad mane įžeidė tos eitynės ir Simonko pasisakymai. Kadangi Simonko ir eitynės yra vieši, tai aš tai galėčiau traktuot kaip viešą manęs (ir ne tik) įžeidimą. Kokiu straipsniu man reikėtų remtis jei sugalvosiu eit į teismą?
              trsikart pardon už tokią banalybę, bet šis posakis amžinas, klasikinis, tad pakartojam:

              "įžeisti galima tik tą, kas nori įsižeisti"

              niekas čia jūsų niekaip neįžeidė, ir nustokime iš abiejų pusių taip mąstyti. Kas pirmas nustos (gėjai, ar negėjai) - tas protingesnis (kaip sakydavo vaikų darželyje).
              blaivumas išlaisvina

              Comment


                Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                Simonko pasisakymas yra eilinis politikavimas. Kas antras politikas viešai tyčiojasi iš visuomenės, nepažeidžiant įstatymų. Ar dėl to reikia įsižeidinėti?
                Politikavimas politikavimui nelygu. Ypač jei kalba eina ne apie finansinius-piniginius dalykus, o apie moralinius dalykus ir šeimos vertybes.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                  Teks su tuo susitaikyti. Mane irgi dažnai žeidžia heteroseksualų klausinėjimas ar turi merginą, kaip sekasi su mergina ar pan. Siūlau prisitaikyti prie visuomenės ir suvokti, kad ji keičiasi. Homoseksualams irgi tenka susitaikyti su mintimi, kad dalis heteroseksualų dar nėra tokie nuovokūs, kaip norėtųsi ir jiems tenka nemažai ką aiškinti dėl nesuvokimo.
                  Perskaitavęs vis daugiau tokio stiliaus komentaru, vis labiau būsiu prieš visus gėjus ir viską kas su jais susiję. Tokio naglo akiplėšiškumo tiesiog negalima pakęst. Jokios tolerancijos nebus. Tokių naglų šizofrenikų aš tikrai netoleruosiu.

                  Comment


                    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                    Galėjimas ar negalėjimas pasigimdyti vaikų jau savaime kuria ar mažina asmens vertę visuomenėje?
                    Nelikus normalios orientacijos gyventojų - gėjų visuomenė būtų pasmerkta greitam išnykimui, to tradicinės šeimos atstovams dar negresia. Suprantama turi vertę tiems kurie labai nori turėti vaikų bet negali, manau supranti apie ką šneku.

                    Comment


                      Parašė laimutis Rodyti pranešimą
                      Reikėtų surengti eitynes Tradicinė šeima-jėga! Tai būtų pati didžiausia šventė vilniečiams ir visai Lietuvai.
                      Neegzistuoja toks dalykas kaip tradicinė šeima. Juk tėvai ir seneliai mums neperduoda šeimiškumo kaip tradicijos (pvz., mano šeimos tradicija – prieš Naujus metus eiti į Rotušės aikštę). Yra tik šeima, jokia ne tradicinė.
                      O Šeima – jėga! būtų gera eisena. Reikėtų tiktai ją organizuoti kartu su nacionalistų eisenom, gal žurnalistai ir šiaip suklaidinti nebeklykautų apie „vienus nacius“ ar „intelekto nesužalotus veidus*“.

                      * Kuriozas: vienas mano žinomas žmogus, mokslo olimpiadų laureatas kiekvienais metais eina Vasario šešioliktąją. Nuotraukose su juo kontingentas buvo pavadintas „intelekto nesužalotais.“

                      Comment


                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                        Politikavimas politikavimui nelygu. Ypač jei kalba eina ne apie finansinius-piniginius dalykus, o apie moralinius dalykus ir šeimos vertybes.
                        Neišaukštinkime šeimos vertybių aukščiau kitų. Heteroseksualams ir homoseksualams vertybės gali būti skirtingos, o ką jau kalbėti apie tai, kad vyrams ir moterims, skirtingo amžiaus grupėms vertybės irgi skiriasi, tautoms skiriasi... Nėra vienodo vertybių suvokimo, todėl apeliuoti į vertybes yra beprasmiška, nes vienai grupei tas pats dalykas atrodys kaip vertybe, o kitai - ne. Moraliniai aspektai: man asmeniškai moralė yra glaudžiai sietina su pagarba kitam žmogui, ko dažnai pasigendu iš priešiškai homoseksualų atžvilgiu susijusių heteroseksualų.
                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Perskaitavęs vis daugiau tokio stiliaus komentaru, vis labiau būsiu prieš visus gėjus ir viską kas su jais susiję. Tokio naglo akiplėšiškumo tiesiog negalima pakęst. Jokios tolerancijos nebus. Tokių naglų šizofrenikų aš tikrai netoleruosiu.
                        O tu gydytojas, kad man jau nustatinėji diagnozę? Kodėl nepriimi mano nuomonės, o ją sukritikavęs neišsakai savosios?
                        Parašė laimutis Rodyti pranešimą
                        Nelikus normalios orientacijos gyventojų - gėjų visuomenė būtų pasmerkta greitam išnykimui, to tradicinės šeimos atstovams dar negresia. Suprantama turi vertę tiems kurie labai nori turėti vaikų bet negali, manau supranti apie ką šneku.
                        Ne, nesuprantu. Reprodukcijos tema pasaulyje šiuo metu nėra aktuali. Šiuolaikinis pasaulis sukasi ties žmogaus gyvenimo kokybės klausimo ir turimų resursų efektyvaus išnaudojimo ašimis.
                        Paskutinis taisė Ametistas; 2013.07.28, 20:51.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė laimutis Rodyti pranešimą
                          Nelikus normalios orientacijos gyventojų - gėjų visuomenė būtų pasmerkta greitam išnykimui, to tradicinės šeimos atstovams dar negresia. Suprantama turi vertę tiems kurie labai nori turėti vaikų bet negali, manau supranti apie ką šneku.
                          Homoseksualai vaikų negimdo. Tačiau senatvėje jais bus rūpinamasi už heteroseksualų palikuonių lėšas.

                          Comment


                            Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                            Šaunu. Auklėjimas nėra susijęs su seksualiniu potraukiu. Dabar belieka suvokti, kad pasaulyje ne visi tokie patys kaip tu ir išmokti gyventi šioje margoje visuomenėje.
                            Aš nesu prieš gėjus - tegul jie būna. Bet mano tolerancija turi ribas, o ta riba yra viešas orientacijos demonstravimas.
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                              Neišaukštinkime šeimos vertybių aukščiau kitų. Heteroseksualams ir homoseksualams vertybės gali būti skirtingos, o ką jau kalbėti apie tai, kad vyrams ir moterims, skirtingo amžiaus grupėms vertybės irgi skiriasi, tautoms skiriasi... Nėra vienodo vertybių suvokimo, todėl apeliuoti į vertybes yra beprasmiška, nes vienai grupei tas pats dalykas atrodys kaip vertybe, o kitai - ne. Moraliniai aspektai: man asmeniškai moralė yra glaudžiai sietina su pagarba kitam žmogui, ko dažnai pasigendu iš priešiškai homoseksualų atžvilgiu susijusių heteroseksualų.O tu gydytojas, kad man jau nustatinėji diagnozę? Kodėl nepriimi mano nuomonės, o ją sukritikavęs neišsakai savosios?
                              Tavo atveju jokios kalbos, nuomonės ir diskusijos jau nepadės. Tokiems kaip tu belieka tik: iškvietimas iš Žiegždžrių, tramdomieji marškiniai ir tiesiai į psichūškę.

                              Dar jis pasirodo nejaukiai jaučiasi kai jo paklausia apie merginą... "vargšelis" atsirado. Net sunku nesikeikt.

                              Comment


                                Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                Homoseksualai vaikų negimdo. Tačiau senatvėje jais bus rūpinamasi už heteroseksualų palikuonių lėšas.
                                Homoseksualai visą gyvenimą už tai mokėjo didesnius mokesčius, nes neturėjo vaikų (nebuvo taikomas sumažintas NPD), taip pat, turėdami daugiau santaupų, homoseksualai gali aukoti pinigus vaikų globos namams arba įsivaikinti vaikus ir tokiu būdu sutaupyti valstybės biudžeto lėšas.
                                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                Aš nesu prieš gėjus - tegul jie būna. Bet mano tolerancija turi ribas, o ta riba yra viešas orientacijos demonstravimas.
                                Na tai tiesiog esi santūriai auklėtas galbūt. Čia tik spėjimas. Noriu pasakyti, kad kiekvienas žmogus turi skirtingą ribų suvokimą, todėl reikėtų atsargiau vertinti.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                  Tavo atveju jokios kalbos, nuomonės ir diskusijos jau nepadės. Tokiems kaip tu belieka tik: iškvietimas iš Žiegždžrių, tramdomieji marškiniai ir tiesiai į psichūškę.

                                  Dar jis pasirodo nejaukiai jaučiasi kai jo paklausia apie merginą... "vargšelis" atsirado. Net sunku nesikeikt.
                                  Turi omenyje tokiems, kaip aš - gėjui?
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė rat
                                    Man tai įdomu kiek kainavo žandarmerijos darbas ir ypač sraigztagsparnio pasiskraidymas. Bent turit apie ką padiskutuot dabar iki kokių nors rinkimų.
                                    Jei ne priešiškai nusiteikusi visuomenė - viso to nereikėtų.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                      Neišaukštinkime šeimos vertybių aukščiau kitų.
                                      Man šeimos vertybės yra aukščiau visko.
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                        Man šeimos vertybės yra aukščiau visko.
                                        Tai reiškia, kad Tau Tavo vertybės yra aukščiau už kitų susikurtas vertybes? Taip neturėtų būti. Socialiniu požiūriu, jei vienos visuomenės grupės vertybės kertasi su kitos grupės vertybėmis, turi būti ieškomas abipusis kompromisas.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                          Neišaukštinkime šeimos vertybių aukščiau kitų.
                                          Ne, nesuprantu. Reprodukcijos tema pasaulyje šiuo metu nėra aktuali.
                                          Neaukštinkite pakantumo vertybės aukščiau kitų.

                                          Šiuolaikinis pasaulis sukasi ties žmogaus gyvenimo kokybės klausimo ir turimų resursų efektyvaus išnaudojimo ašimis.
                                          Tuo tarpu Lietuvoje mažėja gyventojų...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X