Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Jūs rimtai tokie naivūs ar apsimetat? Reikia visai neturėti galvos, kad ramiai lauktum teismo byloje, kurioje visi miršta iki teismo. Tikit, kad ant stogo gyvena Karlsonas, kad vaikus atneša gandrai ir kad Ūsas nuskendo baloje? O jei spauda kasdien pradėtų rašyti, kad karvės yra žvirblinių būrio paukščiai? Istorija apie šventąją mergelę Stankūnaitę yra tokio paties lygio.
    Ko bijot, jei pats esi visų tų nelaimių priežastis?
    Nukentėjusieji juk nėra pačiuožę zonos subkultūros atstovai.

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Naivuoliai tai tie visi degradavę violetiniai kedofilai, tikintys šventa venckiene ir visokiais pedofilų valstybiniais klanais, siekiančiais susidoroti su sąžininga ir už teisibe kovajančia kedžių šeimynėle.
      Reikia suprasti, kad nei teismų, nei Venckienės palaikytojai nėra teisūs.
      Netyčinių mirčių seka, Rusijos saugumas, Venckienės dingimas, forsuotas teismo sprendimo vykdymas ir krūva propagandos iš abiejų pusių, aptakios frazės, lendantis melas, bei neliustruotos (nedesovietizuotos) represinės struktūros.
      Kas gali paneigti, kad už vadinamųjų pedofilų (nes iš tiesų neaišku, kas jie yra) bei violetinio judėjimo neslypi Kremliaus rankelės?

      Comment


        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
        O jeigu rimtai, tai galiu pasakyti tik tiek ponia savo nepateisinamu elgiasiu ir nepagarba valstybei užsitikrino tokią reakciją.
        O kodėl Venckienei, man, tau, kitiems forumiečiams reikia gerbti šitą valstybę? Valstybę, kurioje sostinės (skendičios skolose) meras meta valstybinius (t.y. gyventojų) pinigus kažkokioms tai avialinijoms, kurių skraidymas vis tolsta ir tolsta, o jam pačiam už tai, ko gero, vėl nieko nebus; valstybę, kurioje neperrinkti parlamento nariai gauna dideles kompensacijas, nors jau eilę metų niekaip nesugeba pagrįsti jas ir t.t.
        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

        Comment


          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
          O kodėl Venckienei, man, tau, kitiems forumiečiams reikia gerbti šitą valstybę? Valstybę, kurioje sostinės (skendičios skolose) meras meta valstybinius (t.y. gyventojų) pinigus kažkokioms tai avialinijoms, kurių skraidymas vis tolsta ir tolsta, o jam pačiam už tai, ko gero, vėl nieko nebus; valstybę, kurioje neperrinkti parlamento nariai gauna dideles kompensacijas, nors jau eilę metų niekaip nesugeba pagrįsti jas ir t.t.
          Dieve tu mano kol parlamente nesėdi, o greičiausiai ir nesedėsi, gali ir negerbti, niekas tavęs neverčia, bet neužmiršk, kad negerbdamas valstybės tu negerbi kiekvieną valstybės pilietį. O kodėl aš turiu gerbti, trumpai atsakau, nes šita valstybė, ne kokia nors kita iš manęs padarė žmogų, išugdė, suteikė prieglobstį, draugus, teises, galų gale ir vaikystę, jokia Rusija, Amerika man to nedavė, tad vertink iš savo pusės.
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
            Jūs rimtai tokie naivūs ar apsimetat? Reikia visai neturėti galvos, kad ramiai lauktum teismo byloje, kurioje visi miršta iki teismo. Tikit, kad ant stogo gyvena Karlsonas, kad vaikus atneša gandrai ir kad Ūsas nuskendo baloje? O jei spauda kasdien pradėtų rašyti, kad karvės yra žvirblinių būrio paukščiai? Istorija apie šventąją mergelę Stankūnaitę yra tokio paties lygio.
            Duotų trečiakursiam teisės studentui įvertinti Venckienės laikyseną, faktinius veiksmus, išvados būtų ne kedofilų naudai Siekiant objektyvumo ir ala visų tų pasakaičių, galima vadovautis ne LT teise ) Būtų labai įdomu.
            Pabėgo tai pabėgo, bet iš visos šios istorijos gavosi šnipštas. Būdama teisėja ir išmanydama daugelį susijusių dalykų, jinai elgėsi, sakyčiau, keistai...labai keistai. Imho, kiaulę pakišo medija su krivickais ir kitais prodiuseriais priešakyje, kurių kurpiamos istorijos neretą apkvailino (žr. isterijos ištraukas iš Seimo). neįsivaizduoju kur kitur būtų leista ar toleruotina viešai transliuoti pozicijas KOKS SPRENDIMAS turi būti priimamas.
            Yra manančių kad pasaulį valdo....patys žinot kas... Tik kas tuo tiki? Sąmokslo teorijos visada buvo populiarios

            Comment


              Man tiesog keista matyti, kad tokie išsilavinę žmonės ir tokie akli. Ir pasakysiu kodėl:

              Prisiminkime Gatajevų šeimos bylą - visiškas VSD fail'as. Šią bylą grąsinimais ir šantažais sukurpė VSD darbuotojai. Įdomiausia, kad juos nuteisė jau velionis Furmanavičius. Per tą laiką minėta šeima pabėgo į Suomiją ir gavo politinio pabėgėlio statusą. O dar yra įdomiau tai, kad jie jau prisiteisė kad Lietuvos Valstybė sumokėtų kompesaciją.

              Kaip čia taip vyrai yra - juk pagal Jūsų logiką Gatajevai viso labo tik kriminaliniai nusikaltėliai?

              Dar kartą grįžkime prie Furmanavičiaus asmenybės - aš žinau bent dar kelias bylas kur jo sprendimai totaliai kelia abejonę. Vienas iš jų - nekaltą žmogų pasiūsti į kalėjimą (kuris vėliau ten mirė kalėjime, po mirties reabilituotas) , kitas - nuteisti lygtinai studento žudiką (jo bendrininkas nuteistas realia bausme, o šis, kaip policininko sūnus, gavo lygtinai). Dabar paklauskite savęs - ar vien tik Kedys galėjo geisti jo mirties?

              Pašnekame apie tesmų sprendimo nevykdymą Lietuvoje. Klasikinis faktas, kurį pateikiu kiekvienoje diskusijoje. Taigi, Jūsų mielo Kubiliaus Vyriausybė , nežiūrint į tai , kad tiek Konstitucinis teismas, tiek Aukščiausias teismas priėmė sprendimą, kad Preilos boteliai turi būti nugriauti. Tačiau tiek Kubilius , tiek ir tuometinis teisingumo ministras Šimašius ieško būtų kaip teismų sprendimų nevykdyti. Kaip čia taip gaunasi - LR Vyriausybė gali nevykdyti teismų sprendimų, tuo tarpu LR pilietis - privalo vykdyti?

              Dar vienas pavyzdys - iš Lavastės teismas pareikalavo pateikti savo straispnių šaltinius. Tuo tarpu ši net nesiruošia daryti - ir ką - jokių nuobaudų, jokių antstolių. Iš ši teismo sprendimų nevykdytoja toliau rašo straipsnius , spėkite apie ką - apie teisingumą. Gražu? o gal absurdas?

              Gerai, sakote - mes privalėjome grąžinti mergaitę biologinei motinai. Tuo tarpu aš žinau (jūs jei pasikuisite irgi žinosite) Prienų atvejį - teismo sprendimai, tame tarpe ir Aukščiausiojo mergaitę iš Prienų priskyrė gyventi vienai šeimai iš Vilniaus. Tuo tarpu ji ir toliau gyvena pas savo senelius, ir nieko joks anstolis negali padaryti. Beje, dėl šio atvejo niekas net nesiruošia siūsti 240 policininkų. Kas tai ? Ar selektyvus teisingumas?

              Gerai pašnekame apie pedofilijos faktus. Iš tiesų pedofilija Lietuvoje egsistuoja, krūva žmonių yra nuteista už šią veiklą. Vienas įžymiausias iš jų - Čekanavičius (beje, save skelbia kovotoju už žmogaus teisę). Visiems tiems žmonėms nuteisti užteko vaikų liudinijų, na kai kuriems iš jų gal ir buvo atlika ekspertizė. Garliavos atveju byla marinama visais galimais būdais ir rezultate teismas pasako - ne, ne - mergaitės parodymais tikėti negalima. Tai pala kaip tada su kitomis bylomis - ką, tie žmonės, kurie nuteisti remiantis nukentėjusių parodymais , jie yra nekalti ? Tai gal iš vis pedofilijos Lietuvoje nėra? Fail ?

              Gerai liudininkai, teigiantys, kad Kedys žudė. Prisiminkime antros mergatiės tėvą - žmogus gyveno Vokietijoje , jis Lietuvoje įtariamas keliais nusikaltimais. Po motinos mirties žmogus grįžta , pasiima vaiką ir va čia prasideda stebuklai - visos bylos nutraukiamos. Bet palaukite čia dar ne sebuklų pabaiga - gi pats patikimiausias liudininkas Žalimas sumuša klube žmogų, jam gręsia įkalinimas. Tapus liudininku Kedžio byloje įvyksta dar vienas stebuklas - byla stebuklingai nutraukiama... Lietuva - stebuklų šalis, ne kitaip.... Tai čia kurie tyrimai buvo klastojami - pirmi ar antri ?

              Grįžtame prie tesimų. Mes jau žinome, kad tinkamas teismo sprendimas kainuoja ne mažiau 30 000 ltl. Tačiau visoje šioje istorijoje labiausiai patiko teisėjų tarybos primininko pasisakymas - Venckienė yra teismų pulinys. Na vyrai atleiskite - girtas kaip tapkė teisėjas ne ne ne pulinys, tiesiog taip turi būti, perkami teismų sprendimai - oi čia viskas čiki piki. Nei vieno oficialaus pareiškimo ta tema. Super pozicija, ir ką gi begali pasakyti - dengiame tikrus nusikaltimus ir lojame ten kur reikia. Ar šis žmogus turi sąžinę ? Ar jis gali būti teismų pirmininkas? Ghmmm....

              Ok o dabar pašnekame apie mūsų penktają valdžią - žiniasklaidą. Taigi pradedame - kiek kainuoja Lietuvos žiniasklaida. Pavyzdys - prieš metus pasipylė straipsniai - mes mokame už šildymną labai labai daug, kas čia kaltas ? Po mėnesio prasideda užsakomieji straipsniai bei TV reklama - mes irgi Jūsų kaimynai, mes jus suprantame. Ir taip vos ne po kiekvieno aštresnio straipsnio. Kas tai ir kaip tai traktuoti, pagal kokį baudžiamojo kodekso straipsnį - reketas ar kyšio davimas? Beje, formuoti visuomenės nuomonė labai paprasta - tinkamas straipsnis didžiausiame dienraštyje kainuoja nuo 2000 ltl , tinkama laida - nuo 15 000 ltl. Na o jei turi draugų ir pažįstamų - visa tai gali prasukti dar pigiau. Išvada? Ar iš tiesų ta žiniasklaida yra tokia patikima? Ar mūsų atveju minimu Garliavos atveju nebuvo plaunamos smegenėlės? O gal visada jos plaunamos?

              Taigi, mes jau žinome kokia "patikima" žiniasklaida, dabar panagrinėkime žurnalistų veiksmus šių įvykių metu. Pagrinde straipsnius, "teisingai" nušviečiančius Garliavos įvykius rašė jau minėta Lavastė bei jos laikraštis. Kur mes matome Lavastės pėdsaką ? ĖĖ gi prisiminiau - tai ji rašė apie VSD pareigūną kuris prisigėrė Breste, užlipo ant palangės nusimy... ir iškrito per jį. Kas per stebuklas - parašė lyg tai kartu stovėjų ir žiūrėtų kaip my... Tačiau ši informacija straipsnio parašymo metu nebuvo skelbima niekur, tai buvo tik viena iš ikiteisminių tyrimo versijų. Tai kaip čia taip išeina - Lavastė padarė nusikaltimą - paskelbė ikitesiminio tyrimo medžiagą (BK straisnis). Na jei ji neskelbė - tada tai yra tik jos fantazijos vaisius, t.y. šmeižtas (irgi BK straisnis). Garliavos atveju vos ne kiekvienas straipsnis kvepia panašiu veiksmu - arba šmeižtas arba ikiteisminio tyrimo medžiagos paviešinimas. Ir vėl stebuklas - nubaustųjų nėra...

              Na dar prisiminkime vieną Garliavos bylos veikėją - įžymiąją anstolę. Keista, bet ji labai labai pasižymėjo MG Baltic teismuose su buvusiais Mitnijos savininkais. Jos veiksmai bei nebaudžiamumas primena stebuklus - teismo sprendimai dar neįsiteisėja, apie juos dar niekas net nežino, tačiau jau ji važiuoja aprašinėti turto. Ot kad tokią anstolę pasitelkus nugriauti Preilos botelis ar Lavastės tardymui. Negalime nusamdyti? Ech kaip gaila...

              Aš dar galėčiau rašyti daug daugiau faktų, bet tiekos to neriekia - tiesiog pabaigai pasakysiu ką manau - suvedame visus veikėjus ir veiksmus - ir išvados yra tokios - šią operaciją galėjo pravesti arba VSD arba koncernas...

              Ir pabaigai - neužmirškite - Jus visus seka, tad neaišku kada Jums bus iškelta byla. Tiesiog faktai ir daugiau nieko: neseniai paskelbtais duomenimis Lietuvoje klausom,asi ne mažiau kaip 100 000 asmenių telefoninių pokalbių, kai tuo tarpu Latvijoje ir Estijoje max 10 000 žmonių....

              Sėkmės troliniant vyrai.

              Comment


                Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                Dieve tu mano kol parlamente nesėdi, o greičiausiai ir nesedėsi, gali ir negerbti, niekas tavęs neverčia, bet neužmiršk, kad negerbdamas valstybės tu negerbi kiekvieną valstybės pilietį.
                Bla-bla-bla, demagogija. Kai pasikeis šitie, kurie valdžioje, tada ir aš valstybę gerbsiu - pradžiai galėtų atsisakyti tarnybinių butų, mašinų - tegul troleibusasis į seimą važinėja. O kol to nėra - ir pagarbos jiems nėra.
                Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                O kodėl aš turiu gerbti, trumpai atsakau, nes šita valstybė, ne kokia nors kita iš manęs padarė žmogų, išugdė, suteikė prieglobstį, draugus, teises, galų gale ir vaikystę, jokia Rusija, Amerika man to nedavė, tad vertink iš savo pusės.
                Žmogumi tave padarė tavo tėvai ir tu pats, draugus suradai pats, vaikystė davė tėvai, prieglobsti iš pradžių suteikė tėvai, po to suradai pats. Jokia kažkokia valstybė tame nedalyvavo. O gal tu esi iš tų bolševistikų, kurie reikalauja, kad valstybė duotų darbo, butą, nemokamų kelialapių.
                Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                Comment


                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                  Bla-bla-bla, demagogija. Kai pasikeis šitie, kurie valdžioje, tada ir aš valstybę gerbsiu - pradžiai galėtų atsisakyti tarnybinių butų, mašinų - tegul troleibusasis į seimą važinėja. O kol to nėra - ir pagarbos jiems nėra.
                  Geležinė logika. Visi valdžioj vagis, givena tarnibiniuos butuos, važinėja valdiškom mašinom, dėl to tejsibės nėra ir Neringa teisi.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė index Rodyti pranešimą
                    Geležinė logika. Visi valdžioj vagis, givena tarnibiniuos butuos, važinėja valdiškom mašinom, dėl to tejsibės nėra ir Neringa teisi.
                    Dabar tokios salygos, kad į valdžią eina arba "vagys" arba idealistai arba neradę vietos savo profesinėje veikloje.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                      Bla-bla-bla, demagogija. Kai pasikeis šitie, kurie valdžioje, tada ir aš valstybę gerbsiu - pradžiai galėtų atsisakyti tarnybinių butų, mašinų - tegul troleibusasis į seimą važinėja. O kol to nėra - ir pagarbos jiems nėra.
                      įsikalk į savo makaulę, kad valstybė nėra valdžia, valstybė yra tavo tėvynė Lietuva, o valdžia nuolatos keičiasi, ar tau tai sunku suvokti???
                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Dabar tokios salygos, kad į valdžią eina arba "vagys" arba idealistai arba neradę vietos savo profesinėje veikloje.
                        Ne tame esmė. Man patiko logika, kad "valdžioj vagys, naudojasi visokiom privilegijoms dėl to teisėsauga supuvus, pedofilija buvo ir Neringa teisi".
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          index - paskaityk aukščiau pateiktus postus - gaila kad iš tiesų tokie išsiliavinę žmonės, bet tokie visiškai nemąstantys.

                          Comment


                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            Ne tame esmė. Man patiko logika, kad "valdžioj vagys, naudojasi visokiom privilegijoms dėl to teisėsauga supuvus, pedofilija buvo ir Neringa teisi".
                            Jeigu valdžia ir teisėsauga supuvus, tai tik dėl tokių asmenų kaip Venckienė (nes ji pati ir buvo tos valdžios dalis).
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Jeigu valdžia ir teisėsauga supuvus, tai tik dėl tokių asmenų kaip Venckienė (nes ji pati ir buvo tos valdžios dalis).
                              Tai aš su tuo sutinku. Aš pats kritikuoju aukščiau esančią žinutę "Tegul jie pirma atsisako tarnybinių mašinų, tik tada aš jais pasitikėsiu ir gerbsiu".
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Jeigu valdžia ir teisėsauga supuvus, tai tik dėl tokių asmenų kaip Venckienė (nes ji pati ir buvo tos valdžios dalis).
                                Ir dabar yra valdžios dalis - net vadovauja įtakingai Seimo frakcijai.

                                Comment


                                  V. Gedvilas siunčiamas ieškoti N. Venckienės

                                  „Drąsos kelio“ frakcijos Seime seniūnė Neringa Venckienė ir toliau nesirodo parlamente. Tuo tarpu Liberalų sąjūdžio atstovai kreipiasi į Seimo pirmininką Vydą Gedvilą, kad šis imtųsi visų įmanomų priemonių N. Venckienei surasti.


                                  Ketvirtadienį Seime nepasirodžiusi N. Venckienė, jei parlamente neapsireikš iki vakaro, bus praleidusi jau 12 Seimo posėdžių iš eilės: šešis rytinius ir šešis vakarinius.

                                  Liberalų sąjūdžio nariai Eugenijus Gentvilas ir Dalia Teišerskytė ketvirtadienį oficialiai kreipėsi į Seimo pirmininką.

                                  „Jei vyksta sąmoningas slapstymasis nuo Lietuvos teisėsaugos, kaip Seimo pirmininkas, turite bendradarbiauti su teisėsaugos institucijomis ir aiškintis, kur šiuo metu yra Seimo narė N. Venckienė“, - rašoma liberalų kreipimesi į V. Gedvilą.



                                  Tiesa, E. Gentvilas su D. Teišerskyte teigia neatmetantys galimybės, kad N. Venckienei galėjo nutikti kažkas blogo. Liberalai pabrėžia, esą būtina išsiaiškinti, ar „Drąsos kelio“ lyderei netaikomas „psichologinis spaudimas, neteisėtas laisvės apribojimas ir pan.“

                                  „Todėl viso Seimo ir jūsų, kaip institucijos vadovo, prievolė yra išsiaiškinti, kur šiuo metu yra Seimo narė N. Venckienė, bei nustatyti, ar jai nėra daromas nusikalstamas poveikis“, - apeliuoja liberalai.

                                  DELFI primena, jog Seime N. Venckienė nesirodo nuo tos dienos, kai Seimas panaikino jos teisinę neliečiamybę. „Drąsos kelio“ frakcijos lyderė balsavime dėl savo imuniteto nedalyvavo, o jos bendražygiai tada pareiškė, esą ji serga. Tiesa, koks tai negalavimas – niekas negalėjo įvardinti. Vėliau pasigirdo spėlionių, kad N. Venckienė nuo teisėsaugos slapstosi užsienyje – galbūt net kitame pasaulio krašte, Australijoje ar Naujojoje Zelandijoje.
                                  http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...#ixzz2RSURf1XD
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Index - maniau esi gudresnis žmogus....

                                    Comment


                                      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                      Bla-bla-bla, demagogija. Kai pasikeis šitie, kurie valdžioje, tada ir aš valstybę gerbsiu - pradžiai galėtų atsisakyti tarnybinių butų, mašinų - tegul troleibusasis į seimą važinėja. O kol to nėra - ir pagarbos jiems nėra.
                                      Kol negerbsi, tol valdžia tau ir bus bloga. Man rodos tau tau bet kokia valdžia yra bloga, oi atsiprašau marksistai nėra blogi.

                                      Žmogumi tave padarė tavo tėvai ir tu pats, draugus suradai pats, vaikystė davė tėvai, prieglobsti iš pradžių suteikė tėvai, po to suradai pats. Jokia kažkokia valstybė tame nedalyvavo. O gal tu esi iš tų bolševistikų, kurie reikalauja, kad valstybė duotų darbo, butą, nemokamų kelialapių.
                                      Tėvai ne daugiau prisidėjo kiek aplinka, kurioje gyvenau, o aš gyvenau ir gyvenu lietuviškoje aplinkoje. Apskritai galima sukioti kaip nori, bet Lietuva tau ir man padarė daugiau gero, nei bet kas kitas nori tu to ar ne.
                                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                      Comment


                                        Informacija apie pedofilijos skandalą Latvijoje. Klausimas - kokie veikėjai slepiami Lietuvoje , jei Latvijoje šį skandalą dengė Teisingumo ministras?

                                        http://www.compromat.ru/page_26809.htm

                                        "- Уже на первом заседании комиссии, 18 октября 1999 года, мы получили данные, что в деле о педофилии фигурируют Шкеле, Биркавс, Сончикс, Эйсакс, Тунс и ряд других должностных лиц,- рассказывает Адамсонс.- Правда, последовала бурная реакция генпрокуратуры, которая принялась вовсю защищать Эйсакса. Представители прокуратуры заявили комиссии, что по Эйсаксу вообще нет никаких показаний, что он не виновен. Комиссия занялась самостоятельным расследованием, мы нашли свидетелей и достаточно быстро установили, что подозрения журналистов имеют все основания."

                                        "- Мы вышли на большую международную сеть, на фирмы, которые специализируются на использовании в порнобизнесе несовершеннолетних,- утверждает Адамсонс.- Установили, что в Братиславе находится фирма "Белами" (ее руководитель известен), под крылом которой во всех постсоциалистических государствах (в том числе и в России)действуют такие же "Логос центры", как в Риге. Нити педофилии и поставки живого товара тянутся в Финляндию, Норвегию, Швецию, Россию, Словакию, Германию, Данию, Великобританию, США."

                                        Taigi, būkite geri , nep... proto, kad iškrypėlių nera Lietuvos aukščiausiuose sluoksniuose.

                                        Comment


                                          Duotų trečiakursiam teisės studentui įvertinti Venckienės laikyseną, faktinius veiksmus, išvados būtų ne kedofilų naudai
                                          O kaip trečiakursiai įvertintų šitą įrašą?
                                          http://www.youtube.com/watch?v=jhq-sHa60cI
                                          Propagandos tradicijos Lietuvoje yra labai gerai įsisavintos nuo sovietijos laikų. Žmogų viešojoje erdvėje reikia iš pradžių apdergti, pasėti neapykantos, nepasitikėjimo sėklą kolektyvinėje visuomenės pasąmonėje ir sąmonėje, o jau tada - traiškyti, nes visi teisingiausios mūsų teisėsaugos veiksmai bus teisingi, nepriekaištingi ir neskundžiami.
                                          Ji yra likusi viena, kuri dar gali liudyti pedofilijos byloje, tad visiškai suprantama, kad sistema kuo greičiau ją nori patraukti nuo scenos. Kol nėra oficialiai pareikšti kaltinimai, N. Venckienė dar turi pasirinkimą. Yra dvi trajektorijos: arba Ukrainos premjerės Julijos Tymošenko, arba prašytis civilizuotų valstybių teisinės apsaugos, kaip JAV pasiprašė Šarūnas Paberalius ir Gatajevai Suomijoje - valstybėse, kurios juos apgynė nuo lietuviškos teisėtvarkos susidorojimo.
                                          Yra ir dar keli motyvai, dėl kurių Seimo deputatė turėtų emigruoti iš Lietuvos. Jei įvyktų teisinis ginčas su valstybe, kurioje ji bus, tos valstybės teisėsauga prieš ekstradiciją, be abejo, paprašytų pateikti visą bylos medžiagą, kurią tos valstybės teisininkams objektyviam sprendimui nurodytų N. Venckienė. Taigi - ne 12 sekundžių vaizdo įrašą, o visą, ne selektyviai atrinktas pedofilijos bylos citatas, o bylą visa apimtimi, taip pat ir parlamentinio tyrimo išvadą, kurioje konstatuota, kad visos teisėsaugos grandys, nuo žemiausios iki aukščiausios, tą bylą vilkino, neatliko būtiniausių veiksmų, nekontroliavo tyrimo ir nesurinko duomenų. Kitaip tariant - iš esmės sužlugdė.
                                          http://www.ekspertai.eu/du-neringos-...is/#ad-image-0
                                          Jei trečiakursis bent elementariai mąsto, tai supras, kad ta byla yra teisėsaugos farsas ir fiasko viename: pradedant atleistais ar atsistatydinusiais prokurorais, prigeriančiais liudytojais (kurių skandintojų niekas neieško) bei kitais valstybės pareigūnais, kurie įraše niekaip nesugeba įžvelgti prievartos. Dar supras, kad nustatant vaiko gyvenamąją vietą naudoti 240 pareigūnų nėra nei demokratinės, nei teisinės valstybės požymis. O jei nesupras, kodėl pedofilijos byloje tokia svarbi vaiko gyvenamoji vieta, kodėl visos teisėsaugos pajėgos nukreiptos ne į žudikų, bet į Venckienės paiešką, tada esamoje sistemoje, deja, toks studentas gali tikėtis neblogos karjeros. Nelabai suprantu, kokia išvis nauda iš teisės studijų, jeigu jos nepadeda pamatyti, kad šitoje byloje dingsta arba izoliuojami visi, galintys kažką pasakyti.
                                          Paskutinis taisė senasnamas; 2013.04.25, 11:26.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X