Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žodžiai iš pirmų lūpų: liudijimai iš Klonio gatvės

    „Mes, Eglė Petreikienė ir Darius Petreikis, norime pateikti savo liudijimą apie įvykius Garliavoje, Klonio gatvėje – iki 2012-ųjų metų gegužės mėn. 17 d. ir Kedžių namų šturmo metu.
    Pirmiausia, paneigdami viešai eskaluojamą nuomonę apie „patvorinius“ – esą Klonio gatvės budėtojai yra bedarbiai, žmonės su kriminaline praeitimi ar neišsilavinę, asocialūs asmenys – pateikiame kelis faktus apie save: mes abu dirbame, turime savo verslo įmonę – dizaino agentūrą, esame užauginę du sūnus, niekada nebuvome teisti ar nubausti už kokius nors administracinės teisės pažeidimus, niekada nepriklausėme ir nepriklausome jokiai partijai, nesame nei Kedžių, nei Venckų draugai ar giminaičiai, nesame su šiomis šeimomis susiję verslo ar kitokiais ryšiais, nesame ir Drąsiaus Kedžio, kaip asmens, gerbėjai. Mes tikime, kad demokratinėje valstybėje kiekvienas pilietis gali turėti savo nuomonę ir laisvai ją reikšti. Mes, kaip piliečiai, matydami neteisėtus (netgi nusikalstamus) veiksmus privalome į tai reaguoti ir teisėtomis priemonėmis stengtis užkirsti galimiems nusikaltimams kelią. Tokias teises ir prievoles mums suteikia mūsų šalies Konstitucija.
    Buvome maloniai nustebinti, kad ten rinkosi žmonės, nė iš tolo nepanašūs į alkanus mėlynanosius bomžus, atslinkusius nemokamos sriubos, ar į „treninginius“ pakaunės jaunuolius, kokiais bandė vaizduoti „patvorinius“ kai kurie didieji dienraščiai ar tendencingos TV laidos. Čia sutikome ne tik savo draugus ir pažįstamus, kuriems ši pedofilijos byla taip pat iškėlė labai daug neatsakytų klausimų bei įtarimų: kad tai, kas mums pateikiama laikraščiuose ir TV, nėra tiesa, kad teisėsaugos struktūros kažką slepia ir dangsto, kad prokurorų pasisakymai ir veiksmai (ar neveikimas), kaip ir teisėjo B. Versackio sprendimas, prieštarauja elementariai logikai bei žmogiškumui, o byla yra tyčia vilkinama. Klonyje susipažinome su daugybe šviesių, išsilavinusių žmonių – tarp jų buvo mokytojų ir gydytojų, kunigų, socialinių darbuotojų, menininkų, verslininkų, studentų... Žmonės rinkosi iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių (ne vien garliaviškiai kaimynai, kaip buvo bandoma teigti žiniasklaidoje).
    Per tuos kelerius metus tarp pirmojo ir šio sprendimo išaiškėjo dar daugiau keistų dalykų, atsirado dar tvirtesnis įsitikinimas, kad mus mulkina, kad tai nėra tik „šeimos konfliktas dėl vaiko“. Aukščiausių šalies pareigūnų neetiški ir tendencingi pasisakymai, nė per plauką nepasistūmėjusi į priekį pedofilijos byla, didžiosios dalies Seimo narių ciniškas abejingumas, akivaizdus melas ir vienpusė propaganda, pilama kibirais iš laikraščių ir TV ekranų, privertė susimąstyti, ar mūsų teisėsauga iš tiesų tarnauja tiesai ir žmonėms? Ar mūsų – mokesčių mokėtojų – pinigais išlaikoma visuomeninė televizija turi teisę būti galimų nusikaltėlių ruporu ir smegenų plovimo priemone? Kas ir kokių tikslų vedami skaldo bei kiršina tautą? Kas už viso to stovi?.. Mūsų viduje vis stipriau kilo prieštaravimas: mes nesutinkame, kad iš mūsų mokamų mokesčių būtų išlaikoma (saugoma, maitinama, rengiama ir reklamuojama kaip nepriekaištinga motina) moteris, kuriai, anot Teisingumo ministro R. Šimašiaus, neaišku, kodėl iki šiol nepareikšti kaltinimai. Mes nesutinkame „finansuoti“ galimai užsakomąsias žmogžudystes, kurios buvo įvykdytos jau po a. a. D. Kedžio neaiškios mirties (tiksliau – nužudymo). Ir šioje byloje tokių keistų mirčių buvo tikrai ne keturios... Mes nesutinkame būti dergiami ir niekinami visuomeninio transliuotojo už mūsų pačių sumokėtus mokesčių pinigus tik todėl, kad turime savo nuomonę, kuri kažkam neparanki...

    Comment


      tauta verkia po liudijimu is Klonio gatves... .

      Salyn neteisibe!

      Comment


        Parašysiu vieno "pavargusio nuo violetinės psichozės žmogaus" mintis (tikrai ne mano ), kurias jis paporino prie bokalo alaus, kalba taisyta, bet pačią mintį pabandysiu perteikti, nes ta mintis užkibo ir mano galvoje: užkniso per visus kanalus rodoma Venckienė, kurios visi sakiniai prasideda"aš padariau..., man reikėjo..., tik aš ir man, atrodo niekas jai daugiau nerūpi tik aš ir man ir kur dingo tas didelis ir baisus pedofilų klanas?? kodėl tokie krūti žurnalistai kaip Rūta ir Arnas neatlieka jokio žurnalistinio tyrimo, kad ištrauktų į viešumą nors vieną, kartoju, nors vieną pedofiliuką?? juk tiek žmonių verkia dėl mergaitės, tai ko nenusamdo kokio hakerio, kuris atknistų tuos pedofilus per tinklą, ar kokio detektyvo, kad pasektų?? kodėl visi tik kaip avių banda bliauna per visus kanalus kokia bloga teisėsauga, o patys koncertuose šoka, bet nieko nedaro. Kalbos eina, kad viską nuo mūsų slepią, bet kaip galima tokios didelės struktūros įvardijamos kaip klanas visus galus ir viską taip paslėpti, kad tokiam mažam švogerių krašte kaip Lietuva niekas nieko neatknistų?? arba tų pedofilų yra niekingai mažai arba jų iš viso nėra, nes išpūstas burbulas yra ryškiai per didelis.
        Aš neliūdnas - aš blaivus

        Comment


          Kolkas yra tik vienas liudininkas - mergaite. Jos parodymai, patvirtinti n ekspertiziu, pateikti prokuraturoje. Laukiame teismo sprendimo.

          Tokiose bylose turi pakakti vieno liudininko (t.y. nukentejusio vaiko) parodymu. Taigi, laukiam teismo pabaigos.

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Kolkas yra tik vienas liudininkas - mergaite. Jos parodymai, patvirtinti n ekspertiziu, pateikti prokuraturoje. Laukiame teismo sprendimo.

            Tokiose bylose turi pakakti vieno liudininko (t.y. nukentejusio vaiko) parodymu. Taigi, laukiam teismo pabaigos.
            O tai kokie tie parodymai yra ir kokios ekspertų išvados?
            Flickr

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              O tai kokie tie parodymai yra ir kokios ekspertų išvados?
              Kad Stankunaite su Usu ja seksualiai prievartavo.

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                Kad Stankunaite su Usu ja seksualiai prievartavo.
                Čia tokios ekspertų išvados, ar tik Jūsų nuomonė?
                Flickr

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Čia tokios ekspertų išvados, ar tik Jūsų nuomonė?
                  mergaites parodymai

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    mergaites parodymai
                    Kedžio susuktas filmukas nėra nei mergaitės parodymai nei ekspertų išvados.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Kedžio susuktas filmukas nėra nei mergaitės parodymai nei ekspertų išvados.
                      mergaite buvo ne karta apklausta prokuraturoje dalyvaujant ekspertams. Jos parodymai yra tie patys.

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        mergaite buvo ne karta apklausta prokuraturoje dalyvaujant ekspertams. Jos parodymai yra tie patys.
                        O ekspertų išvados kokios, ar tiesą sakė mergaitė ar ne?
                        Flickr

                        Comment


                          Matyt kol neįsitikins kieno lūpomis buvo pasakyti tokie parodymai, tol juos vertins kritiškai. O kaipgi nevertins kai globėja pastato vaiką kaip skydą ir iš tolo stebi ar veikiau skaito/rašo sms. net ir jų šeimyniame klipuke viename epizode tas matyti...
                          be to, ekspertizės nėra paviešintos (nebent kokie blogeriai ėmė ir sukūrė...), tad mes nežinome jų tikslaus turinio, tad galutinių išvadų nereikia daryti.

                          Comment


                            Tų, kuriems nepatinka violetinė spalva, visi mąstymo gebėjimai prasideda ir baigiasi sulig Venckienės ar Skučienės išvaizdos bei pasisakymų aptarimu. Nugi nėra jos manekenės ir kalbų joms niekas nerašo. O kad byla yra pedofilijos, kad yra žudikė, kad yra vilkinama ir teisėsaugos institucijos užėmusios labai dviprasmišką poziciją, tai, aišku, jau per aukštos materijos. Juk Venckienė tokia negera, taip negražiai pasakė ir dar net sumušė policininką, kaip paaiškėjo pasaulio sambo vicečempioną. Tikrai ji apdovanota antgamtinėmis galiomis. Visai nenuostabu, kodėl tokios pajėgos buvo siunčiamos.
                            Kad ant šaligatvio paišančius vaikus susemia policija, kad mitingų organizatoriai tąsomi po teismus čia yra demokratinės valstybės norma? Ir tokią "demokratiją" ginantys dar aiškina, kaip Baltarusijoje viskas blogai.
                            Straipsnio apačioje pateiktos užspringusio žmogaus nuotraukos. Specialiai valstybinio melo mėgėjams ir gerbėjams. Perspėjimas: vaizdai nemalonūs.
                            http://ekspertai.eu/index.php?option...i-tm&Itemid=93

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              O ekspertų išvados kokios, ar tiesą sakė mergaitė ar ne?
                              patvirtino 4 komisijos, kad tiesą. Laukiam teismo pabaigos.

                              Comment


                                tai yra pedofilų klanas ar jo nėra?? jeigu yra, tai kur jis?? o gal tai tik vienos šeimos istorija??
                                Aš neliūdnas - aš blaivus

                                Comment


                                  Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                  tai yra pedofilų klanas ar jo nėra?? jeigu yra, tai kur jis?? o gal tai tik vienos šeimos istorija??
                                  pats ir atsakyk

                                  Comment


                                    Man keisčiausia, kuomet žmonės juokiasi iš to policininko, kurį mušė Venckienė. Įdomu ką jis turėjo daryti? Tvoti iš visų jėgų Venckienei, kad samonės netekektų (tą jis galėjo padaryti)? O po to atsakyti už tai prieš teismą? Jis pasielgė labai taktiškai ir protingai. Bent jau mano nuomone. Nejaugi čia tik Kedžio šalininkų tokie metodai?..
                                    Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                    Comment


                                      Gal gali kas nors priminti nuo ko siandien saugo Stankunaite? Aciu.

                                      Comment


                                        Nuo Kedžio šalininkų gal?
                                        Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                        Comment


                                          Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                          Nuo Kedžio šalininkų gal?
                                          O kodel Vneskienes nesaugo nuo Stankunaites salininku? Arba manes nuo Lietuvos ryto fanu?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X