Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ežiukas
    Manau tik protiškai atsilike žmonės po šiandien kilusio pasipyktinimo dar turėtu noro tęsti šita "biznį"
    Kad iš anksto turbūt viskas suplanuojama, skaičiau kad visus egzus gaut kainuoja 10 000Lt.

    Comment


      Parašė kaunaz
      Kad iš anksto turbūt viskas suplanuojama, skaičiau kad visus egzus gaut kainuoja 10 000Lt.
      hmm

      idomiai, jeigu vienas egzas iš trečių rankų tik 100 litų, tai 10 000 mokėti papraščiausiai neapsimoka Geriau jau pirkti vienetinį "paketą" tiems egzams, kuriuose nėra šansu surinkti daugiau nei 50 balų

      P.S: Švietimo ir mokslo ministras Remigijus Motuzas trečiadienį sudarė komisiją, kuri aiškinsis lietuvių gimtosios kalbos (testo) valstybinio brandos egzamino užduoties galimo paviešinimo faktus ir pasiūlys sprendimą dėl egzamino rezultatų pripažinimo arba anuliavimo. „Sprendimas, ar egzaminas bus perlaikomas, bus paskelbtas iki šio penktadienio", - rašoma ministerijos pranešime spaudai.

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        Tas NEC direktorius tai normaliai pakalbėjo sakė, tie kas sąžiningai laikė tiems nieko nereikės ir jie bus įvertint, o su tais ką darys nežino. Tikėkimės taip ir bus.

        Comment


          O 10 000 tūkst. man atrodo su visais atsakymais.

          Comment


            Parašė kaunaz
            O 10 000 tūkst. man atrodo su visais atsakymais.
            Arba kitaip sakant galimybė istoti į bet kuri universitetą į valstybės finansuojamą vietą be jokių konkursų

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              Parašė Ežiukas
              Arba kitaip sakant galimybė istoti į bet kuri universitetą į valstybės finansuojamą vietą be jokių konkursų
              Tai skaityk atsiperka tada tie pinigai...

              Comment


                http://piketas.projektas.lt/

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  Juokas siais informaciniu technologiju laikais tokie dalykai darosi. Cia gi keliu milijonu reikalas ir problema isspresta, nesuprastu kam vezti tuos paketus is vilniaus, kai galima vietoje atspausdint vos ne kiekvienoje klaseje, pries tai pranesus per telika uzduotis.
                  "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                  - George W. Bush President of the USA

                  Comment


                    Parašė kaunaz
                    O 10 000 tūkst. man atrodo su visais atsakymais.
                    kam išlaidauti kažkokioms egzamino užduotims, kai galima baigti aukštąjį "Viktoro" būdu
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Parašė Ežiukas
                      Arba kitaip sakant galimybė istoti į bet kuri universitetą į valstybės finansuojamą vietą be jokių konkursų
                      Šiaip jau su vienu gerai išlaikytu dalyku niekur neįstosi.
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė Mantaz
                        Šiaip jau su vienu gerai išlaikytu dalyku niekur neįstosi.
                        Aš rašiau apie tą VISŲ egzaminų paketą už 10 000 lt

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          Kam mokėt už užduotis, jei galima mokėt ir tiesiai DB pakeist balus.. ar stojant
                          P.

                          Comment


                            Kažkas šianakt pavoge vieną šeimyninį dviratį
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė spirit
                              Kažkas šianakt pavoge vieną šeimyninį dviratį
                              Užuojauta. Pernai tokiu metu man tas pats nutiko
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Iš delfi.lt
                                Protestantų ir katalikų jaunimas Šiaurės Airijoje susivienijo prieš lietuviusProtestantų ir katalikų jaunimas Kilkylyje atidėjo į šalį savo tarpusavio nesutarimus, tačiau nė dėl draugiškų priežasčių. Jie vienijasi, ketindami susiremti su lietuvių grupuote, rašo Šiaurės Airijos dienraštis "News Letter".

                                Verslininkas, kurio įstaiga savaitgalį dirbo iki vėlumos, teigė, kad pagrindinėje gatvėje mušėsi apie 50 žmonių.

                                „Šeštadienį, apie pirmą nakties, mušėsi apie 40-50 žmonių“, – patvirtino jis. „Protestantų ir katalikų jaunimas mušėsi su lietuviais, tačiau šeštadienio naktį lietuviai mušėsi jau tarpusavyje.“

                                Liudytojo įsitikinimu, konfliktas prasidėjo tuomet, kai keli lietuvių pilni automobiliai sustojo ir apsirikę užkabino ne tą jaunuolį. Tuomet akimirksniu pasirodė Kilkylio jaunuolių būrys ir lietuvių pastiprinimas.

                                Policijos atstovė teigė: „Šeštadienį, apie 1.50 val., gavome pranešimą, kad vyksta 30 vietinių gyventojų muštynės su 30 kitų tautų atstovų. Atvyko policija ir juos išskyrė, vėliau jie patys išsiskirstė.“

                                Miesto tarybos ir Ulsterio unionistų partijos narys Henry’is Reilly’is teigė: „Atrodo keista, kad protestantai ir katalikai Kilkylyje susivienijo prieš lietuvius. [...] Problema egzistuoja dėl prastų santykių, ir Kilkylyje situacija blogesnė negu kur nors kitur. Savaitgaliai būna daug susirėmimų, ir aš nežinau sprendimo. Tikrai liūdna matyti protestantus ir katalikus susivienijusius tokiam tikslui.“

                                Kaip teigiama pranešime, visa ši įtampa yra susijusi su tuo, kaip artimai vienos bendruomenės vaikinai bendrauja su kitos bendruomenės merginomis. Šie santykiai sukelia abipuses problemas.

                                Comment


                                  Morčius
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Parašė Llinass
                                    Iš delfi.lt
                                    Galima įsivaizduot, kas dabar dėtųsi Lietuvoj, jei visi "darbininkai" iš Anglijų ir Airijų grižtų į Lietuvą... Jeigu ir taip, visų vandalų, nusikaltėlių kiekis Lietuvoj nekrenta, o dar žinant kiek daug išvažiavę lietuvių į užsienį padirbėt(paplėšikaut?), ir iš tų išvažiavųsiųjų tikrai nemaža dalis yra padugnės...
                                    Gėda Lietuvai traukia kaip turi, jeigu net miestelio žmonės konkrečiai žino, kad tai - "LIETUVIAI"...

                                    Comment


                                      http://www.delfi.lt/news/daily/crime...php?id=9728457

                                      Comment


                                        tramdykis, auka tu

                                        Comment


                                          Parašė chicagoboy Rodyti pranešimą
                                          Nu joa...visokiu nesamoniu esu girdejas. bet kad kaunas grazus taj tikrai ne
                                          pilna siusksliu(nei vienam europos mieste to nemaciau), kada lanketes laisves alejoj??? vo ten tai grazaus miesto centras.
                                          Dabar apie nuotrauka...cia laidai ar baznycia pagrindinis nuotraukos akcentas???
                                          Apie Kauna gerai arba nieko!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X