Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    kaunas sucks

    Comment


      Keista, bet kai prieš septynerius metus reikėjo rinktis miestą gyventi Lietuvoje, aš pasvarstęs pasirinkau Vilnių kaip sostinę. Tačiau jau po poros mėnesių persikrausčiau į Kauną "pabandymui". Ir nesigailiu, šaunus miestas. Daug nesamonių esu girdėjęs, tarp jų ir tokią, kad Kaunas kada nors buvo negražus.

      Comment


        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
        kaunas sucks
        as tai nesuprantu is kur jus tokio "stiliaus" humora issiugdot... Man juokinga ne del tavo bajerio(jei cia toks buvo) bet beviltiskumo... uzjauciu
        turbut mokykloj buvai pokstininkas...

        Comment


          kaunieciai labai stipriai reaguoja i tokius pasakymus pastebejau matyt is tikro kazkas su tuo kaunu negerai

          Comment


            Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
            Keista, bet kai prieš septynerius metus reikėjo rinktis miestą gyventi Lietuvoje, aš pasvarstęs pasirinkau Vilnių kaip sostinę. Tačiau jau po poros mėnesių persikrausčiau į Kauną "pabandymui". Ir nesigailiu, šaunus miestas. Daug nesamonių esu girdėjęs, tarp jų ir tokią, kad Kaunas kada nors buvo negražus.
            Jeigu as kada nors sugrisiu i Lietuva, tai irgi pasirinkciau Kauna, kaip naujus namus (jeigu galimybes leistu)! Kauno miestas, kaip ir Kauno Zalgiris yra legenda!!!
            Paskutinis taisė Didmiestis; 2006.10.19, 08:44.

            Comment


              Comment


                kodėl jūs stebitės kad kauniečiai taip reaguoja?Jeigu kas nors parašytų jog Vilnius čiulpia (kalbėkime lietuviškai) tada manyčiau vilniečių reakcijos būtų panašios arba sakytumėt kad kažkas iš nepilnavertiškumo stumia(turbūt viskuo pikti kauniečiai) todėl prieš rašydami pagalvokit, nes jau tie 5 metus besitęsiantys bajeriai apie kauną eina iš jūsų ir sukelia konfliktus, o kauniečiai manau visada norės apsiginti, tada prasidės pasaka be pabaigos... iki.

                Comment


                  Na tai kad tu irgi ne išmtis. Manau, kad kas nors panašiai pasisakytu apie miestą kuriam dabar gyveni, pultum įrodinėt, kad taip nėra arba elgtumeis panašiai kaip Kaunaz

                  Comment


                    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                    kaunas sucks
                    Mano subjektyviu manymu tu turi nepilnavertiškumo kompleksą, viskas labai paprasta. Tik šiek tiek nesupratau minties ar čia tavo intelektas "prasimušė" ar tu čia apie nuotrauką kažką norėjai pasakyti. Sunku suprasti nemokytam tokio aukšto lygio pasakymus.

                    Comment


                      didmiestis> apie kauna gerai arba nieko??? juokauji...gerai nieko pasakyt neiseina, o tilet irgi nesinori
                      [URL=http://img261.imageshack.us/my.php?image=chicagogx0.jpg][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/624/chicagogx0.th.jpg[/IMG][/URL]

                      Comment


                        natūralu, kad sukyla pyktis, kai yra įžeidinėjama tai, kas žmogui brangu. todėl ir aš negaliu pro pirštus praleisti įžeidinėjimų savo miesto atžvilgiu, nes kitų miestų neįžeidėju (čia gal tik edd'ui kartais kitaip atrodo ) tiek mūsų aptarinėjamam veikėjui, tiek tam pačiam el greco lietuva, o tuo labiau kaunas yra visiškas 0, nes jie rado laimę (turbūt) svetur, ir ant mūsų lietuvėlės su visais kaunais yra padėję, todėl jie laisvai be jokio susimąstymo gali svaidytis tokiais "epitetais" ir pasisakymais...

                        Comment


                          Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                          kaunieciai labai stipriai reaguoja i tokius pasakymus pastebejau matyt is tikro kazkas su tuo kaunu negerai
                          nu, kad tikrai nesamone parasei
                          pats kazkoki nepilnavertiskumo komplesksa turi Kauno atzvilgiu

                          Comment


                            ka tu cia spangsti?jei man kaunas nepatinka reiskias as turiu nepilnavertiskumo kompleksa?lol.

                            Comment


                              chicagoboy - vardas pasako viską. Emigrantas, labai besididžiuojantis, kad gyvena ne Lietuvoje ir dėl to besijaučiantis aukščiau už kitus lietuvius. Turėti savo nuomonę gali kiekvienas, bet tą patį negatyvizmą rėkauti kiekvienoje temoje, nesvarbu apie ką ji, atrodo gana liguistai ir juokingai. Tik pastebėjimas.

                              Comment


                                Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                ka tu cia spangsti?jei man kaunas nepatinka reiskias as turiu nepilnavertiskumo kompleksa?lol.
                                spangstu? jei tau nepatinka, tai isdestyk mintis argumentuotai ir aiskiai kodel taip yra ... o nesimetyk visokiais "sucks" tai tik irodo, kas per asmenybe esi
                                risu su tavim pokalbi, nes itariu, kad atrasysi vel kokia nesamone ir nesinori tersti forumo galetumet ir trin visas sitas zinutes

                                Comment


                                  Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                  ka tu cia spangsti?jei man kaunas nepatinka reiskias as turiu nepilnavertiskumo kompleksa?lol.
                                  Kai kuriems žmonėms ir lygiai taip pat Niujorkas ar Londonas nepatinka. Deja, savo antipatijų taip ir nesugebama pagrįsti. Dažniausiai tai būna arba stereotipai arba.. kompleksai.

                                  Comment


                                    Oooo as tai galiu pagristi bet nematau kodel tai tureciau daryt.

                                    Comment


                                      Čia greičiau stereotipai, arba šiaip El_Greco papokštavimas, o vat nepilnavertiškumo kompleksas tiesiog veržte veržiasi iš kauniečių. Užtenka ten supliurpti kokią nesamonę kaip El_Greco ir iškarto visi puola į ginčus. Kaip tai pavadinti? Mano manymu tai nepilnavertiškumo kompleksas. Pvz kad ir klaipėdiečių būtų visai kitokia reakcija kaip, kad pvz ir aš reaguočiau į tokius pasakymus apie Vilnių. Man tik juoką sukeltų ar šiaip durnelis pamanyčiau ir nesivelčiau į jokius ginčus.

                                      Comment


                                        Taip visada buvo ir bus. Kauniečiai visada aktyviai neigs visokių išsišokėlių pasisakymus. Panašiai buvo ir kaip buvom priklausomi prieš 15-16 metų. Visi kovojo priešinosi, ypač jaunimas. Butent KAUNO deka dabar esam laisvi. Čia jau toks mentalitetas... Ir galit truputi pritilt su visokiais nepilnavertiškumo kompleksais.

                                        Comment


                                          Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                                          Taip visada buvo ir bus. Kauniečiai visada aktyviai neigs visokių išsišokėlių pasisakymus. Panašiai buvo ir kaip buvom priklausomi prieš 15-16 metų. Visi kovojo priešinosi, ypač jaunimas. Butent KAUNO deka dabar esam laisvi. Čia jau toks mentalitetas... Ir galit truputi pritilt su visokiais nepilnavertiškumo kompleksais.

                                          Visų lietuvių dėka.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X