Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Svetimų kalbų mokėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Jo, kaip mes gerai apie save galvojam

    Comment


      #62
      Su tavim pastebejau ner prasmes kallbet.Svaigsti pastoviai.Pvz prie ko cia daba ta Karaliene ir karuna ir ka tai turi bendro su US?

      Comment


        #63
        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
        Su tavim pastebejau ner prasmes kallbet.Svaigsti pastoviai.
        Jausmas abipusis, tevai, jausmas, abipusis!!!

        Comment


          #64
          Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
          Su tavim pastebejau ner prasmes kallbet.Svaigsti pastoviai.Pvz prie ko cia daba ta Karaliene ir karuna ir ka tai turi bendro su US?
          Ziuriu per daug arsus pastaruoju metu pasidarei, o dar ir zioplu apsimeti. As nevertinu ar teisus Didmiestis ar ne, bet ka jis turejo omeny manau nesunku buvo suprast.

          Comment


            #65
            Tai tada buk malonus ir pasakyk ka jis turejo omeny.

            Comment


              #66
              Parašė Edd Rodyti pranešimą
              Ką Tomaszas dar moka galite pasiskaityti čia: http://skyscrapercity.com/showthread.php?t=264621
              Po 400 metu man kraustytis?!Cia Jus gerbiamieji-WON i Zemaitija is Vilniaus!

              ) Daunu lygos
              va ką pastebėjau, ir negaliu susilaikyt neparašęs... draugė pasakojo, kad jos grupėje iš 30 žmonių turbūt pusė yra lenkai, dar dalis rusų, nu žodžiu lietuviai smarki mažuma (vgtu - pastatų energetika, jeigu ką, dėstoma lietuvių kalba). o dabar prie reikalo, tai vat tokių kaip šitas egzempliorius tomaszžšsz ar koks jis ten, yra ir daug daugiau. jos grupiokai visiškai laisvai skleidžia garsiai tokias ale šito veikėjo mintis ir atvirai DERGIA lietuvius vilniečius, sakydami, kad jie yra niekas, nu maždaug "svečiai, nevietiniai" ar kažkas panašaus. kai išgirdau - negalėjau patikėti. be to ji labai nejaukiai jaučiasi, kai važiuodama iš antakalnio į saulėtekį ar šiaip kur kitur trulike retai kada girdi lietuvių kalbą... žinau, kad jūs vilniečiai esat tolerantiški smarkiai, bet tokių "bezpridėlų" tai jau neturėtumėt toleruot, mano nuomone... aišku, galbūt jūs sakysit, kad nesusiduriam su tokiais, ar kad nereikia kreipt dėmesio, tačiau juk tai visgi mūsų sostinė, ir lenkai, kurie nenori gyventi draugiškai, neturėtų lipt mums ant galvų... tai tiek...

              Comment


                #67
                Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                Tai tada buk malonus ir pasakyk ka jis turejo omeny.

                Jus cia kokie 5-7 "skalikai" beveik sutartinem frazem lojat, gal ruosietes SSC kokiem nors pasidraskymams tarpmiestiniams/tarptautiniams? Tikra "koviniu" gudruoliu rinktine...

                Comment


                  #68
                  lol

                  Comment


                    #69
                    Gal ir gali būti grupė VGTU, kur daugiau kaip pusė lenkų-rusų, bet čia jau pasakas seki:
                    Parašė batista Rodyti pranešimą
                    kai važiuodama iš antakalnio į saulėtekį ar šiaip kur kitur trulike retai kada girdi lietuvių kalbą...
                    Gyvenu visą gyvenimą Vilniuje ir jokie lenkai man nelipa ant galvų, aišku yra visokių žmonių Vilniuje ir tarp rusų ir tarp lenkų. Galbūt lenkai Vilniuje labiausiai mėgsta lipti ant galvų kauniečiams, kurie turbūt išsiskiria savo netolerancija.

                    Comment


                      #70
                      Oj daba kaunieciai uzpyks

                      Comment


                        #71
                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                        Gal ir gali būti grupė VGTU, kur daugiau kaip pusė lenkų-rusų, bet čia jau pasakas seki:

                        Gyvenu visą gyvenimą Vilniuje ir jokie lenkai man nelipa ant galvų, aišku yra visokių žmonių Vilniuje ir tarp rusų ir tarp lenkų. Galbūt lenkai Vilniuje labiausiai mėgsta lipti ant galvų kauniečiams, kurie turbūt išsiskiria savo netolerancija.
                        Tai kad nei jis, nei jo drauge nera kaunieciai.

                        Comment


                          #72
                          Po kelių mėnesių JAV, gal pusmetį bandžiau atsikratyti "hot potatoe in da mouth" akcento- labai jau lengvai jis prikimba. Aš manau, kad britų akcentas valdo ir tikras snobas privalo šnekėti su juo
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            #73
                            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                            Tai kad nei jis, nei jo drauge nera kaunieciai.
                            Batista yra kaunietis, o dėl jo draugės nežinau, tai buvo tiesiog spėjimas.

                            Comment


                              #74
                              Parašė Edd Rodyti pranešimą
                              Batista yra kaunietis, o dėl jo draugės nežinau, tai buvo tiesiog spėjimas.
                              Dabar kaunietis jau, o iki tol tai ne.

                              Comment


                                #75
                                Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                Po kelių mėnesių JAV, gal pusmetį bandžiau atsikratyti "hot potatoe in da mouth" akcento- labai jau lengvai jis prikimba. Aš manau, kad britų akcentas valdo ir tikras snobas privalo šnekėti su juo
                                With all due respect, Vytautc, nemanau, kad per pora menesiu, praleistu JAV, tu ismokai amerikitiesko akcento. Na, nebent tu esi nerealiai gabus kalbom, kas pasitaiko Tad, kai grisiu i Vilniu, reikes mums susitikti ir paklausyti kaip tas "hot potatoe in da mouth" pas tave skamba

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                  Oj daba kaunieciai uzpyks
                                  Tie žodžiai skirti vilniausfobui-batistai, o ne visiems kauniečiams, kurie manau yra pakankamai tolerantiški ir todėl neužpyks.
                                  Paskutinis taisė Edd; 2006.10.15, 22:10.

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    Tie žodžiai skirti vilniausfobui-batistai, o ne visiems kauniečiams, kurie manau yra pakankamai tolerantiški ir todėl neužpyks.
                                    Labai idomu ar daug is vis jeigu buna tokiu, yra vilniausfobu? O vat Kauno-fobu/antiKaunininku tai tikrai daug, ir dar keistas "sutapimas" kad beveik visi jie is Vilniaus.

                                    Comment


                                      #78
                                      kokių tu fobijų turi mes visi gerai žinom, o apie mano fobijas iš ko čia sprendi? kad pasakiau tai, ką man draugė plačiom akim pasakojo? kur aš čia sustūmiau ant vilniaus? kad paprašiau jūsų vilniečių, jeigu patiems būtų tokia situacija, neliktumėt per daug tolerantiški? tie jos grupiokai taip sakė tikrai ne jai, o tiems vienetams lietuvių bachūrų iš jos grupės. toliau, mano draugė visą gyvenimą iki mums susipažįstant svajojo mokytis ir gyventi vilniuje. tai čia mes vilniaus fobai jo? beje, nuo vasaros ji sparčiai keičia nuomonę

                                      ai tiesa, juk tu dabar sakysi, kad aš jai visko pribūriau kad sakai, koks vilnius lenkynas ir rusynas. deja ne, kai netyčia kažką buvau užsiminęs prieš metus, tai buvom dėl to susipykę, nes jai miestų klausimu vilnius buvo numeris 1 be jokių kalbų. bet, kaip jau minėjau, nuomonė keičiasi, ir be mano kažkokios pagalbos, nes susimatom geriausiu atveju tik savaitgaliais, todėl tikrai ne apie "koks vilnius baisus lenkynas" ir panašius dalykus kalbamės.
                                      Paskutinis taisė daktaras; 2006.10.15, 22:21.

                                      Comment


                                        #79
                                        prieš gerus metus teko žiūrėti airių filmą "Headrush", tai tam kad suprasti, ką vapsėjo pagrindiniai personažai airišku akcentu, teko gerai įtempti ausį...
                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                          Labai idomu ar daug is vis jeigu buna tokiu, yra vilniausfobu? O vat Kauno-fobu/antiKaunininku tai tikrai daug, ir dar keistas "sutapimas" kad beveik visi jie is Vilniaus.
                                          Tu supranti, kad tavo pirmas sakinys ir tavo pareikšta nuomonė antrame - prieštarauja vienas kitam?

                                          Tačiau tamstos labai atsiprašau, tikrai būna tik rusofobai, kaunofobai ir t.t. ir pan., bet nebūna vilniausfobų/amerikosfobų ir pan.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X