Parašė Deus
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Tax the Rich iniciatyva
Collapse
X
-
Man nusibodo ginciotis su visokio plauko leftistais. Lietuva kaip ir deja dauguma EU valstybiu eina biurokratizacijos keliu, kai individams suristiems su valstybes sistema bei katrie ne sukuria PVM gyvenasi geriau zmoniu katrie sukuria PVM saskaita. As niekados nedirbau bei nedirbsiu valstybini darba nes mano nuomone tai sedejimas kitu zmoniu sprande.
- 1 patinka
Comment
-
Aš privačiame darbe dirbu ir iš valstybės nieko negaunu. Ir kuriamas ne PVM, o kažkokia vertė arba bent jau bendrasis vidaus produktas (BVP). Skandinavijoje žmones patenkinti ir pasitiki savo valdžia.Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimąMan nusibodo ginciotis su visokio plauko leftistais. Lietuva kaip ir deja dauguma EU valstybiu eina biurokratizacijos keliu, kai individams suristiems su valstybes sistema bei katrie ne sukuria PVM gyvenasi geriau zmoniu katrie sukuria PVM saskaita. As niekados nedirbau bei nedirbsiu valstybini darba nes mano nuomone tai sedejimas kitu zmoniu sprande.
- 1 patinka
Comment
-
Nekilnojamojo turto apmokestinimas, ypač nenaudojamo pagal paskirtį yra būtinas, nes planetos erdvė yra ribota.
Jeigu EU taip reikia pinigų perskirstymui, baikime su cirkais ekonomikoje, įveskime +100% muitų sistemą prekėms iš trečiųjų šalių ir pradėkime kurti bei gaminti čia vietoje. Daugės vietinių investicijų - Kils atlyginimai - Didės perskirstymas.
P.S. Miškų atsodinimui pinigų nereikia, jie atsikuria patys už dyką, tereikia jų nekirsti, bet kirtimų uždraudimui proto neužtenka.
- 3 patinka
Comment
-
Cia vienintele teze su katra galiu sutiktiParašė ifl Rodyti pranešimąSkandinavijoje žmones patenkinti ir pasitiki savo valdžia.
Comment
-
Prieinamo būsto trūkumas sprendžiamas statant tą būstą, o ne didinant mokesčius.Parašė ifl Rodyti pranešimą
Absoliučiai jokio skirtumo, nes veikia tie patys ekonominiai procesai visose vakarų šalyse. Galima tiktai lygint kaip kas tvarkosi tarp šalių. Tai britai dėl būsto jau bando susiimti, o lietuviai vis dar spangsta kaip čia viskas gerai su rinka.
It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
- 2 patinka
Comment
-
Statomas būsto tuomet turės būt pristatyta idiotiškai per daug, nes tokiu tempu kaip dabar statomas būstas niekada nepadengs spekuliatyvių investicijų iš įvairių fondų (dirbtinė paklausa su buy to let intencija).Parašė Tomas Rodyti pranešimą
Prieinamo būsto trūkumas sprendžiamas statant tą būstą, o ne didinant mokesčius.
Market ranka subalansuoja, bet ji subalansuoja per ekonomines krizes ir burbulų sprogimą.Paskutinis taisė ifl; 2024.07.27, 12:42.
- 1 patinka
Comment
-
Valio, užtenka padidinti statybos tempus.Parašė ifl Rodyti pranešimą
Statomas būsto tuomet turės būt pristatyta idiotiškai per daug, nes tokiu tempu kaip dabar statomas būstas niekada nepadengs spekuliatyvių investicijų iš įvairių fondų (dirbtinė paklausa su buy to let intencija).
Market ranka subalansuoja, bet ji subalansuoja per ekonomines krizes ir burbulų sprogimą.
Prekių deficito ir brangumo problema sprendžiama ne mokesčių kėlimu po pasiūlos padidinimu.-
Comment
-
Prekių deficito dėl spekuliacijos problema sprendžiama pirma pažabojant spekuliaciją kad ir tuo pačiu NT mokesčiu. Paskaičiavus paaiškėtų, kad galimai būsto daugiau nei poreikio (nekalbu apie naujuosius imigrantus), bet būstai laikomi AirBnb, o prabangūs būstai stovi išvis tušti.Parašė gerietis Rodyti pranešimą
Valio, užtenka padidinti statybos tempus.
Prekių deficito ir brangumo problema sprendžiama ne mokesčių kėlimu po pasiūlos padidinimu.Paskutinis taisė ifl; 2024.07.27, 13:33.
- 2 patinka
Comment
-
ifl Nesinoriu kartotis. Jau išaiškinau kodėl nėra "tuščių" būstų "Lietuvos kariuomenės pasirengimas". Gali surast per profilį. Bet iš esmės kaltini kad kapitalistai nemoka uždirbti pinigų ir kad yra kvailiai, kad neva neišnaudoja tu butų, o tu, ar valdžia, jų nuosavybę daug verčiau panaudotum ir daug geriau išmanai už juos.
- 1 patinka
Comment
-
Ne, o kad toks uždirbimas daro žalą. Va tau anekdotinis pavyzdys: Onion Futures Act - WikipediaParašė bimbam Rodyti pranešimąifl Nesinoriu kartotis. Jau išaiškinau kodėl nėra "tuščių" būstų "Lietuvos kariuomenės pasirengimas". Gali surast per profilį. Bet iš esmės kaltini kad kapitalistai nemoka uždirbti pinigų ir kad yra kvailiai, kad neva neišnaudoja tu butų, o tu, ar valdžia, jų nuosavybę daug verčiau panaudotum ir daug geriau išmanai už juos.
Mokėjimas uždirbti != nauda visuomenei. Spekuliacijos būstais su dirbtinio trūkumo sukūrimu visuomenei jokios naudos neatneša.
- 2 patinka
Comment
-
jei butas "laikomas" AirBnb, reiškia jiems yra toks poreikis, jis naudojamas ir neša pridėtinę vertę. Neverkiame juk kad viešbučių kambariai neparduodami gyventojams.Parašė ifl Rodyti pranešimą
Prekių deficito dėl spekuliacijos problema sprendžiama pirma pažabojant spekuliaciją kad ir tuo pačiu NT mokesčiu. Paskaičiavus paaiškėtų, kad galimai būsto daugiau nei poreikio (nekalbu apie naujuosius imigrantus), bet būstai laikomi AirBnb, o prabangūs būstai stovi išvis tušti.-
- 1 patinka
Comment
-
Ką tas svogūnų pavyzdys turėtų parodyti? Kad fondai, supirkę visus butus ims juos pardavineti su 95% nuolaida?Parašė ifl Rodyti pranešimą
-
- 2 patinka
Comment
-
Yra senas kaip pasaulis būdas - taip vadinamo "savivaldybės būsto" (council housing ar pan.) statyba.Parašė ifl Rodyti pranešimą
Statomas būsto tuomet turės būt pristatyta idiotiškai per daug, nes tokiu tempu kaip dabar statomas būstas niekada nepadengs spekuliatyvių investicijų iš įvairių fondų (dirbtinė paklausa su buy to let intencija).
Market ranka subalansuoja, bet ji subalansuoja per ekonomines krizes ir burbulų sprogimą.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Nori verstis viešbučių veikla, statai viešbutį, t.y. negyvenamosios paskirties patalpas.Parašė gerietis Rodyti pranešimą
jei butas "laikomas" AirBnb, reiškia jiems yra toks poreikis, jis naudojamas ir neša pridėtinę vertę. Neverkiame juk kad viešbučių kambariai neparduodami gyventojams.
- 1 patinka
Comment
-
Savivaldybė neturi kur pinigų dėti, kad reikia jai subsidijuoti verslą Avuliui ar Dargiui?Parašė Tomas Rodyti pranešimą
Yra senas kaip pasaulis būdas - taip vadinamo "savivaldybės būsto" (council housing ar pan.) statyba.
Pats geriausias būdas - kuo skaidresnė ir paprastesnė biurokratija statytojams ir laisva rinka. Vakarų miestuose kainos didelės dėl to, kad fiziškai būsto pastatoma per mažai, nors ir valdžia stato, niekas negelbėja.
- 2 patinka
Comment
-
Šis būdas dabar naudojamas tik socialiniam būstui, o šio būsto gavėjai ir šiaip nedalyvauja būsto rinkoje, taigi kainų politikos/burbulo neįtakoja.Parašė Tomas Rodyti pranešimą
Yra senas kaip pasaulis būdas - taip vadinamo "savivaldybės būsto" (council housing ar pan.) statyba.
Comment
-
Kai kuriuose miestuose, pvz. Praha su AirBnb prisžaista, kai ištisi rajonai pavirto turistiniais"disneilendais". Per karantinus tokie rajonai tapo vaiduoklių miestais.
Nemanau, kad tvaru numot ranka į kai kuriuos verslo modelius. Uždraust nereikia, reguliuot privalu, kaip pvz. Amsterdamas.
- 2 patinka
Comment
-
Wealth of global top 1% grew by $42 trillion over past decade: Oxfam
https://www.cnn.com/2024/07/25/econo...ort/index.html
Skirta tiems forumo piliečiams, kurie geriau patys mokės daugiau mokesčių, nei padidins esamus savo vergavaldžiuiAccording to the EU Tax Observatory, which is run by Zucman, the super-rich in big countries pay a far smaller share of their income in taxes than ordinary people. Plus, their wealth is taxed at effective rates of just 0%-0.5%.
- 4 patinka
Comment
-
Klaidingas teiginys. Praktiškai visur didesnės pajamas gaunantys moka didesnius mokesčius (progresiniai).Parašė Egiuxz Rodyti pranešimąWealth of global top 1% grew by $42 trillion over past decade: Oxfam
https://www.cnn.com/2024/07/25/econo...ort/index.html
Skirta tiems forumo piliečiams, kurie geriau patys mokės daugiau mokesčių, nei padidins esamus savo vergavaldžiui
Čia yra manipuliuojama lyginant skirtingas pajamų rūšis.
- 1 patinka
Comment

Comment