Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Referendumas dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo įgyjant draugiškos šalies pilietybę

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą
    Ne asmeninės, o parašiau kaip buvo ir kas gali būti toliau.
    Vieno budulio komentaras iš amierikės ar londės dangun neina.
    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

    Comment


      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
      Vieno budulio komentaras iš amierikės ar londės dangun neina.
      Bet referendumas ir yra dalinai apie tų budulių patogumą.

      Comment


        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
        Kažkas iš pažįstamų paturėjo tave? Manęs ne ir nejaučiu tokių nuoskaudų pusei pasaulio.
        o be ad hominem diskutuoti ne variantas?

        Comment


          "Man pavydu, kad kažkas kitas gaus dar vieną pasą" - pagrindinis, žmonių sakančių "Ne" argumentas.

          Comment


            Parašė CWave Rodyti pranešimą
            "Man pavydu, kad kažkas kitas gaus dar vieną pasą" - pagrindinis, žmonių sakančių "Ne" argumentas.
            Čia projektuoji kažką? Nes argumentų prirašyta ne vienas.

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Tai kad tik karo metu esi įsipareigojęs kariauti, o ką tu ten morališkai palaikai nemanau, kad yra toks reikalavimas priesaikoje. Tarkim, aš nepalaikau kažkokių Lietuvos pretenzijų Latvijai - ar taip sulaužau priesaiką Lietuvai?
              Mano akimis daugiau įsiprareigojęs, pvz siekti gerovės vakstybei ir tt.
              O ir karas teoriškai galimas trap dabar draugiškų valstybių.

              Kažkas gerai lygino su vedybomis, tiesiog neįmanoma būt įsipareigojus 2 vienu metu.

              Comment


                Parašė DJ+


                ką manot apie šitą postą?
                Nei vieno argumento, apart emocijų.
                Reiktų nemalti į vieną katilą pilietybės, tautybės, meilės Tėvynei, ryšio su ja, bei gyvenamos vietos.
                Tiesa pasakius, net juokinga: "pirma pasas, o po to bus ir
                didesnis ryšys"
                Paskutinis taisė MarkWood; 2024.05.03, 20:06.

                Comment


                  Sunku su teksto suvokimu MarkWood?

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                    Mano akimis daugiau įsiprareigojęs, pvz siekti gerovės vakstybei ir tt.
                    O ir karas teoriškai galimas trap dabar draugiškų valstybių.

                    Kažkas gerai lygino su vedybomis, tiesiog neįmanoma būt įsipareigojus 2 vienu metu.
                    Absoliuti dauguma vakarų šalių turi dvigubą pilietybę ir joms tai visiškai nepakenkė, o kai kurioms - pvz Lenkijai, kuri JAV turi daug bendrapiliečių, tik padeda daryti politinę įtaką.

                    Kaip bepasižiūrėsi emocijos laksto pas priešininkus, o vertybinė, valstybinė pozicija yra pas tuos kurie palaiko, nes supranta, kad mes nesame Kinija su milijardu piliečių, o maža tauta, kur kiekvieną lietuvį yra būtina išlaikyti grėsmių akivaizdoje.

                    Comment


                      Parašė CWave Rodyti pranešimą

                      Absoliuti dauguma vakarų šalių turi dvigubą pilietybę ir joms tai visiškai nepakenkė, o kai kurioms - pvz Lenkijai, kuri JAV turi daug bendrapiliečių, tik padeda daryti politinę įtaką.

                      Kaip bepasižiūrėsi emocijos laksto pas priešininkus, o vertybinė, valstybinė pozicija yra pas tuos kurie palaiko, nes supranta, kad mes nesame Kinija su milijardu piliečių, o maža tauta, kur kiekvieną lietuvį yra būtina išlaikyti grėsmių akivaizdoje.
                      Paklausiu kaip jau kito oponento klausiau - koks privalumas, kad kažkoks emygeris turės atsarginę pilietybę?
                      Tipo jei turės pilietybė tai bus užsivedęs kovot už Lt, o jei neturės, tai sakys - neturiu pilietybės, tai dzin man ta Lietuva?

                      Comment


                        Parašė CWave Rodyti pranešimą
                        Absoliuti dauguma vakarų šalių turi dvigubą pilietybę ir joms tai visiškai nepakenkė.
                        Man nusispjauti, ką ten turi kitos šalys - aš gyvenu Lietuvoje. Aš neturiu teisės į kitos šalies pilietybę - tegul ir kiti mano bendrapiliečiai neturės teisės į kitos šalies pilietybę.

                        Comment


                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                          Man nusispjauti, ką ten turi kitos šalys - aš gyvenu Lietuvoje. Aš neturiu teisės į kitos šalies pilietybę - tegul ir kiti mano bendrapiliečiai neturės teisės į kitos šalies pilietybę.
                          Į tos šalies pilietybę bendrapiliečiai teisės neturės net priėmus šią pataisą, kiek suprantu

                          Comment


                            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                            Man nusispjauti, ką ten turi kitos šalys - aš gyvenu Lietuvoje. Aš neturiu teisės į kitos šalies pilietybę - tegul ir kiti mano bendrapiliečiai neturės teisės į kitos šalies pilietybę.
                            Jau yra teisė į dvigubą pilietybę pagal tam tikrus atvejus, kuriuos referendumas neribos. Pvz mano vaikas pagal kraujo teisę turi per mane LT pilietybę ir žmonos kitos ES šalies pilietybę.

                            Comment


                              Parašė CWave Rodyti pranešimą
                              Kaip bepasižiūrėsi emocijos laksto pas priešininkus, o vertybinė, valstybinė pozicija yra pas tuos kurie palaiko, nes supranta, kad mes nesame Kinija su milijardu piliečių, o maža tauta, kur kiekvieną lietuvį yra būtina išlaikyti grėsmių akivaizdoje.
                              Už dvigubą pilietybę daugiausia agituoja 2 tipų asmenys.

                              Pirmi - tai už užsieniečių ištekėjusios damos, kurias matyt nauja šeima spaudžia priimti "normalios šalies" pilietybę, kad išsigaruotų Rytų Europos vaibas ir nebūtų gėda prieš gimines, draugus ir kaimynus.

                              Antri - rožinių ponių karalystėje gyvenantys LT piliečiai (galima apibendrintai juos laikyti Laisvės partijos rinkėjais), kurie bando kitus įtikinti, kad įteisinus dvigubą pilietybę kažkokie mistiniai Pasaulio Lietuviai masiškai ims LT pilietybę ir LT piliečių skaičius stebuklingai išaugs. Bet tai tėra šyvos kumelės sapnas, nes paskutinė emigrantų grupė (II pasaulinio karo pabaigos pabėgėliai) kuri gal būtų norėjusi LT pilietybės jau senai išmirusi, o daugumai šiuo metu amerikose ir australijose gyvenančių jų proanūkių dėl Lietuvos nei šilta nei šalta. O post-90ųjų emigrantai daugumoj arba yra LT piliečiai, arba yra sąmoningai atsisakę jos, todėl dviguba pilietybė vėlgi nieko nekeičia.
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                Pirmi - tai už užsieniečių ištekėjusios damos, kurias matyt nauja šeima spaudžia priimti "normalios šalies" pilietybę, kad išsigaruotų Rytų Europos vaibas ir nebūtų gėda prieš gimines, draugus ir kaimynus.
                                na žinoma, klasikinis pasų parodymas visai giminei kiekvieno baliaus metu, tikrai labai įprasta ir dažnai nutinkanti situacija.

                                Comment


                                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                                  Už dvigubą pilietybę daugiausia agituoja 2 tipų asmenys.

                                  Pirmi - tai už užsieniečių ištekėjusios damos, kurias matyt nauja šeima spaudžia priimti "normalios šalies" pilietybę, kad išsigaruotų Rytų Europos vaibas ir nebūtų gėda prieš gimines, draugus ir kaimynus.

                                  Antri - rožinių ponių karalystėje gyvenantys LT piliečiai (galima apibendrintai juos laikyti Laisvės partijos rinkėjais), kurie bando kitus įtikinti, kad įteisinus dvigubą pilietybę kažkokie mistiniai Pasaulio Lietuviai masiškai ims LT pilietybę ir LT piliečių skaičius stebuklingai išaugs. Bet tai tėra šyvos kumelės sapnas, nes paskutinė emigrantų grupė (II pasaulinio karo pabaigos pabėgėliai) kuri gal būtų norėjusi LT pilietybės jau senai išmirusi, o daugumai šiuo metu amerikose ir australijose gyvenančių jų proanūkių dėl Lietuvos nei šilta nei šalta. O post-90ųjų emigrantai daugumoj arba yra LT piliečiai, arba yra sąmoningai atsisakę jos, todėl dviguba pilietybė vėlgi nieko nekeičia.

                                  Comment


                                    Žinau, kad surinkti pakankamai balsų yra neįmanoma, bet vistiek prabalsuosiu UŽ

                                    Comment


                                      Aš taip pat UŽ
                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                      Comment


                                        Ir aš balsuosiu už.

                                        Comment


                                          Kas nustatinės draugiškų šalių sąrašą ir kaip dažnai jis bus kaitaliojamas? KIEK pasų galės turėti Lietuvos pilietis? Kiek iš tų pasų galės būti nedraugiškų šalių pasai? Kas tikrins visus kitus pasus?

                                          Adamkus agituoja už, nes ne visi JAV lietuviai pensininkai gali gauti Lietuvos pilietybę taip, kaip gavo jis. Atseit, duokit jau tą naują gražų galiojantį Lietuvos pasą 90-100-mečiams JAV piliečiams, kad būtų lengviau juos palaidot Lietuvoje?
                                          ПТН ПНХ
                                          «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                                          Comment

                                          Working...
                                          X