Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2024-ųjų Lietuvos Prezidento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kaimai Rodyti pranešimą
    Neslėpsiu jog rinkimuose balsuosiu taip, kad Šimonytė turėtų kuo mažesnius šansus patekti į antrą turą, o išėjus į antrą turą pralaimėtų kuo didesne persvara vafliui Gitanui.

    Visgi, kad ir kaip jos nemėgčiau dėl vykdomos katastrofiškos migracijos politikos, vakar atkreipiau dėmesį į šias šviežiai paskelbto oficialaus Nacionalinio susivienijimo pareiškimo detales:





    https://www.pozicija.org/reikalavima...-kolonizacija/

    Man tai yra naujiena ir kaltinimai yra gan skandalingi. Jei tai yra šmeižtas, Šimonytei tai yra labai lengvai išlošiama byla teisme prieš NS (ir tokių atveju net linkėčiau jai išlošti - išieškotinų pinigų NS savo sąskaitose turi, o ir savo reputacija, siekdami tapti stabiliu žaidėju Lietuvos politinėje arenoje, turbūt rūpinasi). Jei tai nėra šmeižtas, kodėl, po velnių, NS šių teiginių nedetalizuoja ir jie nėra plačiai aptarinėjami rinkiminės kampanijos metu. Jau vieną partškolą prasileidom į valstybės vadovus, laikas pradėti domėtis mus valdančių biografijomis.
    šiaip man ir nepatinka tų "baltarusių untermenshenų" (aš apie tą žemiausios kvalifikacijos darbo jėgą, kurios dauguma) gausėjimas, bet kai partija kurios partijos pirmininkas "Синица" aiškina apie atsakomybę už tėvus ir, kad per daug slavų Lietuvoje, skamba komiškai.
    Paskutinis taisė Stadionas; 2024.05.10, 12:09.

    Comment


      Užprogramuota strateginio balsavimo klaida yra ta, kad kiekvienas balsuojantysis remiasi savo strategija ir įsivaizdavimu apie tai, ką galvoja likusi visuomenė. Tai kas čia per strategija, jei kiekvienas elgiasi taip, kaip jam atrodo?

      Comment


        Parašė Kaimai Rodyti pranešimą

        Lietuvą (...) atstovauja sovietmečio okupacinės nomenklatūros ir represinių struktūrų darbuotojų šeimų palikuonės (...) I. Šimonytė
        O tai pats Vytautas Radžvilas nėra artimas nomenklatūrai?
        Šiaip tai į VU filosofijos fakultetą, (juolab - aspirantūrą!) sovietmečiu be rimtos atrankos nepakliųtum. Kiek žinau tiesiog abiturientų iš viso nepriimdavo.
        Taip, kad čia jau pats jau kone nomenklatūra tampi.
        Žinau laba gerai pats, pusbrolis baigė, ir Vytautą pažįsta. Bet jis iš sovietinės nomenklatūros (nors ir ne aukštosios) šeimos.


        Beje, pirmas LR Prezidentas buvo LKP Pirmasis sekretorius (TOP Nr.1 respublikos nomenklatūroje) TSKP СK narys (SA atsargos generolas-leitenantas).
        Trečiasis LR Prezidentas buvo sovietinių karo oro pajėgų majoras ir vienas sukarintos organizacijos DOSAAF vadovų.
        Ketvirtoji LR Prezidentė buvo vidutinės grandies sovietinės nomenklatūros narė, marksistinės politekonomijos dėstytoja.
        Penktasis LR Prezidentas...
        Paskutinis taisė Sula; 2024.05.10, 12:21.

        Comment


          Žiūrėkit, su Čmilyte tikrai yra reikalų. Jos senelis buvo tankistas Rytprūsiuose, 'nough said. Tėvo, buvusio KGB rezervisto, atsakymas interviu (Tiesos.lt): „Kodėl kilo karas Ukrainoje? Jūs žinote mano nuomonę. JAV investavo į tą karą atrodo penkis milijardus.“

          Bet šita tema nėra apie Čmilytę. Man net savotiškai jos gaila, nes vaikai iš tiesų negali atsakyti už savo tėvus. Bet jei kandidatuotų, turėtų aiškiai pasakyti, ką galvoja. Ir turbūt ne kartą.

          Apie Šimonytę nesu net girdėjęs nieko panašaus.

          Comment


            Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

            šiaip man ir nepatinka tų "baltarusių untermenshenų" (aš apie tą žemiausios kvalifikacijos darbo jėgą, kurios dauguma) gausėjimas, bet kai partija kurios partijos pirmininkas "Синица" aiškina apie atsakomybę už tėvus ir, kad per daug slavų Lietuvoje, skamba komiškai.
            Kodėl tai skamba komiškai? Mano pavardė irgi slaviška, tačiau mano tiesioginiai protėviai, iš kurių ją ir gavau, gyvena Lietuvoje kaip minimum nuo 18 amžiaus vidurio (toliau nesiekia bažnyčių įrašai). Ar tai reiškia, kad turėčiau palaikyti Lietuvos rusifikaciją, nors su slavais nieko bendro, apart pavardės, neturiu?

            Comment


              Parašė Kecal Rodyti pranešimą
              Žiūrėkit, su Čmilyte tikrai yra reikalų. Jos senelis buvo tankistas Rytprūsiuose, 'nough said. Tėvo, buvusio KGB rezervisto, atsakymas interviu (Tiesos.lt): „Kodėl kilo karas Ukrainoje? Jūs žinote mano nuomonę. JAV investavo į tą karą atrodo penkis milijardus.“
              Vienas kandidatas į Prezidentus atvirai kloja tokias nuostatas. Ir jį remiantys dešimtys ar net šimtai tūkstančių Lietuvos piliečių tame mato didžiausią patriotizmą.
              Šiaip jau JAV "investavo" gerokai daugiau nei 5 milijardus.

              Comment


                Parašė Kecal Rodyti pranešimą
                Apie Šimonytę nesu net girdėjęs nieko panašaus.
                Aš irgi. Net nežinau apie ką kalbama - senelius, tėvus? Jei jie buvo kokie smulkūs partijai lojalūs kultūros darbuotojai tai Radžvilas svaidydamasis tokiais teiginiais pats elgiasi gan niekšiškai, ir turbūt sugebėtų atsiginti teisme nuo kaltinimų šmeižtu. Bet jei tai buvo represinių struktūrų darbuotojai šis faktas turi būti nedelsiant atskleistas. Kamuolis NS pusėje.

                Parašė rmss Rodyti pranešimą
                Tai išvada, kad Šimonytei reikėjo negimt? (NS triedalų nesivarginau skaityt)
                Ai ai, iš karto isterija. Priminsiu jog žmogus siekia tapti valstybės vadovu.

                "Paksas 2.0"
                Prieš Paksą dalyvavau mitinguose. Šimonytės vyriausybė sukėlė didesnes grėsmes nacionaliniam saugumui nei alchašas musė Paksas. O Vėgėlė yra politinis lavonas, tiksliau politinis negyvas gimęs kūdikis. Jį kaip taktinį balsą mano manymu išnaudoti nepavojinga. Jam išėjus į antrą turą balsuosiu prieš jį.
                Paskutinis taisė Kaimai; 2024.05.10, 13:18.

                Comment


                  Panašu antrame etape turėsim Vaitkų ir Vėgelę

                  Click image for larger version

Name:	IMG_9771.jpeg
Views:	270
Size:	103,5 kB
ID:	2129298

                  Comment


                    Neduosiu jiems kliko, bet spėju čia riaspublika? VŽ apklausa į kitą pusę nutolusi labiausiai:

                    Click image for larger version

Name:	apklausa.PNG
Views:	231
Size:	59,3 kB
ID:	2129302

                    Comment


                      Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą
                      Patys suprantat, kad taip kaip fantazuojat sistema negali veikti, bet ok, vaidinkim fanatikus.
                      Neįsileisti kacapų - fanatizmas? Sakyčiau kaip tik sveikas protas.

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Neįsileisti kacapų - fanatizmas? Sakyčiau kaip tik sveikas protas.
                        Baikim, dar atbėgs Jonas su Romu gailėt vargšų rusų rinkimų stebėtojų.

                        Comment


                          Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                          Panašu antrame etape turėsim Vaitkų ir Vėgelę

                          Click image for larger version

Name:	IMG_9771.jpeg
Views:	270
Size:	103,5 kB
ID:	2129298
                          Pagal hisograma tai pirmautų Jeglinskas. Tik kodėl prie jo 0%? Pagal histogramą tai 40 )))). Matyt diskvalifikavo už kokį nors judesį prieš startą )))).

                          Comment


                            Parašė Kaimai Rodyti pranešimą
                            Prieš Paksą dalyvavau mitinguose. Šimonytės vyriausybė sukėlė didesnes grėsmes nacionaliniam saugumui nei alchašas musė Paksas. O Vėgėlė yra politinis lavonas, tiksliau politinis negyvas gimęs kūdikis. Jį kaip taktinį balsą mano manymu išnaudoti nepavojinga. Jam išėjus į antrą turą balsuosiu prieš jį.
                            Šimonytė turi visiškai 0 galimybė laimėti, ir vietoj to kad eiti balsuot už Nausėda (gal netyčia laimem pirmas ture), eisit balsuoti už antivalstybinį šūdą? kas dėl migrantų Šimuonitės vyriausybė yra pusėtina kokia gali būti (nes bent koki Kasčiūną turi), kitoje socdemų vyriausybėje visokio plauko pramoninkai iš vis duris kojom spardys ir net minimalios VSD kontroles tikriausiai nebeliks, ir dar koks Sysas bus kokio tinkamo komiteto pirmininkas, kad ne duok dieve pigios darbo jėgos kas nesulėtintu.
                            Paskutinis taisė Stadionas; 2024.05.10, 19:14.

                            Comment


                              Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                              kitoje socdemų vyriausybėje visokio plauko pramoninkai iš vis duris kojom spardys ir net minimalios VSD kontroles tikriausiai nebeliks, ir dar koks Sysas bus kokio tinkamo komiteto pirmininkas, kad ne duok dieve pigios darbo jėgos kas nesulėtintu.
                              Tikriausiai tai tiesa. Didžiulį apmaudą varanti tiesa. Ir Nausėda de facto yra socdemų kandidatas. Tiesiog, man, kaip daugiamečiui balsuotojui už konservatorius (nuo 1996-ų) pyktis ant dabartinės vyriausybės nustelbia viską. Net be imigracijos politkos būtų pikta už tokius dalykus kaip G. Lanbsergio ketinimą patarėju skirti fsbšnikams apdovanojimus dalinusį Albiną Janušką.
                              Paskutinis taisė Kaimai; 2024.05.10, 14:02.

                              Comment


                                Parašė Kaimai Rodyti pranešimą

                                Tikriausiai tai tiesa. Didžiulį apmaudą varanti tiesa. Ir Nausėda de facto yra socdemų kandidatas. Tiesiog, man, kaip daugiamečiui balsuotojui už konservatorius (nuo 1996-ų) pyktis ant dabartinės vyriausybės nustelbia viską. Net be imigracijos politkos būtų pikta už tokius dalykus kaip G. Lanbsergio ketinimą patarėju skirti fsbšnikams apdovanojimus dalinusį Albiną Janušką.
                                Tai lieka klausimas, kam balsuoti už Vėgėlę, jei galima tiesiog laikytis tikslo viską užbaigti pirmame rate?

                                Comment


                                  Parašė Kaimai Rodyti pranešimą

                                  Tikriausiai tai tiesa. Didžiulį apmaudą varanti tiesa. Ir Nausėda de facto yra socdemų kandidatas. Tiesiog, man, kaip daugiamečiui balsuotojui už konservatorius (nuo 1996-ų) pyktis ant dabartinės vyriausybės nustelbia viską.
                                  politika labai sudėtingas dalikas, turint koalicija defakto is pramoninkų partiją ir leftistų visa laika turi daryt nuolaidas, plius turint anti lgbt talybana, kuris blokoja vieno iš partenerių esminius klausimus, tu automatiškai turi nusileist kitose vietose (jei nenori sužlugdyti koalicijos)

                                  Comment


                                    Parašė Kecal Rodyti pranešimą

                                    Tai lieka klausimas, kam balsuoti už Vėgėlę, jei galima tiesiog laikytis tikslo viską užbaigti pirmame rate?
                                    Kad Ingrida (o kartu ir Gabrielius) galiausiai gautų rimtą signalą dingti iš vaizdo - jiems turbūt nepakenktų išbandyti jėgas samdomame darbe. Paulius Saudargas TS partijos pirmininko poste būtų puiki nauja pradžia. Antra vieta prezidento rinkimuose gali ne iki galo įtikinti jog pokyčiai reikalingi.
                                    Paskutinis taisė Kaimai; 2024.05.10, 14:18.

                                    Comment


                                      Parašė Kecal Rodyti pranešimą

                                      Tai lieka klausimas, kam balsuoti už Vėgėlę, jei galima tiesiog laikytis tikslo viską užbaigti pirmame rate?
                                      Kad pamatyti kaip užingridai valgo batus agituodami iš nausėdą.

                                      Comment


                                        Ką darysite, jeigu antrame ture išrinks Vėgėlę?

                                        Comment


                                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                          Ką darysite, jeigu antrame ture išrinks Vėgėlę?
                                          Kas balsuos pirmame už Šimonytę arba Žalimą, tada nebalsuos visai.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X