Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos karas prieš Ukrainą ir bandymai grasinti NATO

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai ne feikinė paskyra?
    Nes tų Elonų Muskų privisę internetuose begalės.

    Comment


      Parašė Kaimai

      Turbūt įtakotas Joe Rogano ir Lex Fridmano. Tie du de facto ruskių propagandinius lozungus karts nuo karto savo daugiamilijoninėse platformose transliuoja (per savo pašnekovus). Joe Roganas tai nelabai šviesaus proto mėsagalvis, bet su Lexu Fridmanu gali būti šis tas blogiau - jis lyg ir iš Rusijos kilmės.
      Įdomu. Klausausi Lex Fridman podcastų ir nieko pro rusiško nematau. Jis labai neutraliai laikosi daugeliu panašių klausimų. Jo berods šeima yra ukrainiečiai, tik jis pats užaugo ne Ukrainos teritorijoje.

      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Tai ne feikinė paskyra?
      Nes tų Elonų Muskų privisę internetuose begalės.

      Ne. Užtenka pažiūrėti į handle - @elonmusk - tai originali jo paskyra.

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą
        Tai ne feikinė paskyra?
        Nes tų Elonų Muskų privisę internetuose begalės.
        107 milijonai sekeju.

        Comment


          Jo Musko twitas ddelis rusų propagandos laimėjimas. Kuleba, Podolyak, Arestovičius žodžių nesirinkdami deda Muską į šuns dienas. Dar ir Zelenskio reakcijos žiūrėk sulauksim. Aš beje neatmesčiau, kad kažkaip ir iš Roskosmoso atėjo įdomus pasiūlymas Elonui. Kad Roskosmosas turi komponentų, kurie jį domina nė kiek neabejoju.

          Comment


            Liveuamap rodo visą Charkivo srities juostą tarp Oskilo upės ir Luhansko srities ribos, kaip ukrainiečių kontroliuojamą.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Parašė Kaimai

              Sakau kad jie tai daro per pašnekovus. Pasiklausyk Fridmano laidų su Jordanu Petersonu, Oliveriu Stounu ir Noam Chomsky. Neteisėta NATO plėtra, Putinas kovoja su vakarų degeneratais, Ukrainoje gyvena rusai, Euromaidaną pradėjo neonaciai, vakarai viską išprovokavo. Lexas sėdi su perdėto rimtumo grimasa, bandydamas išklausyti abi puses. Beje jis karo pradžioj sakė, kad pasikvies į laidą Putiną, o po to teigė jog važiuos į Maskvą bandyti su juo derėtis. Ne, aš neperdedu.
              Man tai čia yra tiesiog kitų nuomonės išklausymas. Problema yra ne tame, kad Fridmanas kviečiasi žmones į podcastą, kurie nebūtinai besąlygiškai palaiko Ukrainą, o tame, kad nemaža dalis amerikiečių apskritai turi tokį požiūrį, kurį tu čia pacitavai, kad JAV pati išprovokavo karą su Rusija ir toliau jį provokuoja.

              Jo visi podcastai yra pagrįsti tuo: jis niekada nesivelia į aršius ginčus su savo pašnekovais, o tiesiog išklauso nuomonę, pasako savo nuomonę ir važiuoja pirmyn prie kitų klausimų. Jis ne kartą yra sakęs, kad jo tikslas yra išklausyti įvairias idėjas ir nuomones, išnagrinėti įvairiausius mąstymo kampelius. Tą jis puikiai daro neužsiimdamas jokios išankstinės pozicijos jokiais klausimais.

              Apie "derybas" su Putinu neteko girdėt. Kad jis kalbėjo, jog norėtų su juo padaryt podcastą ir galimai turi tam šansą - taip. Jis yra minėjęs, kad ir su Hitleriu bei kitomis "įdomiomis" istorinėmis asmenybėmis norėtų podcastą padaryt, jeigu tik būtų tokia galimybė. Gal atsimeni kuriame podcaste jis užsiminė apie "derybas" su Putinu?

              Comment


                Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                Jo Musko twitas ddelis rusų propagandos laimėjimas. Kuleba, Podolyak, Arestovičius žodžių nesirinkdami deda Muską į šuns dienas. Dar ir Zelenskio reakcijos žiūrėk sulauksim. Aš beje neatmesčiau, kad kažkaip ir iš Roskosmoso atėjo įdomus pasiūlymas Elonui. Kad Roskosmosas turi komponentų, kurie jį domina nė kiek neabejoju.
                Nemanau. Su tokiais tipais kaip Elonas, tai čia daugiau kaip PR triukas, kažkokiam trumpalaikiam dėmesiui, nes Tesla Inc. akcijų kainos gan daug nukrito palyginus su rugsėjo 16 dieną.

                Comment


                  Sove dar viena:

                  Comment


                    Parašė Kaimai



                    Atkreipk dėmesį į datą.

                    Apie "abiejų pusių išklausymą" - give me a break. Kai kiekvieną dieną bombarduojamos civilių kolonos Ukrainoje tu neturi moralinės teisės duoti savo multi-milijoninės platformos atvirai meluojantiems nupezusiems akademikams ir kas penkias minutes žliumbiantiems narkomanams (turiu galvoj Petersoną).
                    Na, tavo laisvė galvot kaip nori. Bet aš visiškai nesutiksiu su tokiu L. Fridman vertinimu. Man čia kvepia fanatišku pritempinėjimu labiau, nei pagrįsta nuomone. Bet aš, kaip ir Fridmanas, priimsiu tavo nuomonę

                    Comment


                      «гойда!»

                      Click image for larger version

Name:	elon1.jpg
Views:	581
Size:	44,6 kB
ID:	1996423 Click image for larger version

Name:	elon2.jpg
Views:	598
Size:	25,7 kB
ID:	1996422

                      Comment


                        Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

                        pats gaminasi butu labai labai idomu pasiziuret i komponetus aisku izraeliui ir arbams
                        Kaip tokia uždara, sankcionuota valstybė pasigamina viską pati? Reiškia protingi žmonės yra. Bet tada išplaukia kitas klausimas, kodėl tokie protingi žmonės tokią durną valdžią išsirenka?
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Kaimai
                          Creatium tu nesupranti situacijos rimtumo. Ačiū Dievui Rusija pralaimi šį karą. Pavyzdžiui, pagal klausytojų skaičių Joe Rogano podcastas vienu metu buvo populiariausia pramoginė bet kokios rūšies media Vakarų pasaulyje (neskaitant sporto ir muzikos).

                          Štai koks melas ten transliuojamas šiuo metu:

                          [ video ]
                          Aš puikiai viską suprantu. Bet tu pritempinėji atskirus dalykus ir bandai iš jų sukurti kažkokį įvaizdį. Aš matau tavo tuos atskirus dalykus ir man niekaip nesusikuria propagandos skleidimo įvaizdis.

                          Tavo duotame video nieko naujo neišgirdau. Panašios nuomonės sklinda ir iš kur kas mažiau kontraversiškų asmenybių, pvz., garsaus investuotojo į startupus David Sacks ir kitų. Tai aš tik pasikartosiu, kad problema ne tame, kad Joe Rogan ar Lex Fridman leidžia jiems pasisakyt savo podkastuose, o tame, kad tokia nuomonė apskritai galėjo susiformuot. Mano požiūriu, tu matyt nesutinki su tuo. Ginčytis prasmės nematau, nes iš esmės pritarčiau, kad tokios nuomonės turėtų būti mažiau viešinamos, nors tai prieštarauja būtent šitų podcastų vedėjų principams. Juk tai nėra pirma sritis, kur jie pasikviečia kontraversiškus veikėjus ir leidžia jiems kalbėti nesąmones.

                          Comment


                            aaaaaaa

                            Click image for larger version

Name:	musk3.jpg
Views:	597
Size:	20,7 kB
ID:	1996438
                            Click image for larger version

Name:	akcijos.jpg
Views:	561
Size:	39,3 kB
ID:	1996439

                            Comment


                              Parašė Kaimai

                              Turbūt įtakotas Joe Rogano ir Lex Fridmano. Tie du de facto ruskių propagandinius lozungus karts nuo karto savo daugiamilijoninėse platformose transliuoja (per savo pašnekovus). Joe Roganas tai nelabai šviesaus proto mėsagalvis, bet su Lexu Fridmanu gali būti šis tas blogiau - jis lyg ir iš Rusijos kilmės.
                              Geriausia medžiaga anti-narkotikų reklamai, kas atsitinka prarūkius smegenis. Muskas vis tik daug jaunų žmonių buvo/yra Dievas.
                              Paskutinis taisė Lettered; 2022.10.03, 20:52.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                Jau rezultatai apsiverte.
                                Acakymas muskui


                                -

                                Comment


                                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                  Aš puikiai viską suprantu. Bet tu pritempinėji atskirus dalykus ir bandai iš jų sukurti kažkokį įvaizdį. Aš matau tavo tuos atskirus dalykus ir man niekaip nesusikuria propagandos skleidimo įvaizdis.

                                  Tavo duotame video nieko naujo neišgirdau. Panašios nuomonės sklinda ir iš kur kas mažiau kontraversiškų asmenybių, pvz., garsaus investuotojo į startupus David Sacks ir kitų. Tai aš tik pasikartosiu, kad problema ne tame, kad Joe Rogan ar Lex Fridman leidžia jiems pasisakyt savo podkastuose, o tame, kad tokia nuomonė apskritai galėjo susiformuot. Mano požiūriu, tu matyt nesutinki su tuo. Ginčytis prasmės nematau, nes iš esmės pritarčiau, kad tokios nuomonės turėtų būti mažiau viešinamos, nors tai prieštarauja būtent šitų podcastų vedėjų principams. Juk tai nėra pirma sritis, kur jie pasikviečia kontraversiškus veikėjus ir leidžia jiems kalbėti nesąmones.
                                  Jo jo, tikrai kai Roganas kvietėsi antivaxxerius vieną po kitą į savo laidą, nes reikia išklausyti ir kitą pusę, ir tada nesikišdamas leidžia jiems skleist dezinformaciją, bet jei netyčia pasikviečia, ką nors pro vax, tai tada prasideda visokie klausimai, į kuriuos jis pats žino, kad nėra atsakymo, čia tikrai tik atsitiktinumas.

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                    Kaip tokia uždara, sankcionuota valstybė pasigamina viską pati? Reiškia protingi žmonės yra. Bet tada išplaukia kitas klausimas, kodėl tokie protingi žmonės tokią durną valdžią išsirenka?
                                    Kultura musulmoniska, pastovus varymas ant vakaru, shacho buves parsidaveliskumas vakarams. Perka kai ka itariu is kinijos ar indijos . Vakarietiski lektuvai (boingai) vis dar skraido kaip ir f-14 pirkti is tu paciu amerikieciu.

                                    Zmones protingi, olimpiadose tiksliuju mokslu visada neblogai pasirodydavo.
                                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                    - George W. Bush President of the USA

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      Kaip tokia uždara, sankcionuota valstybė pasigamina viską pati? Reiškia protingi žmonės yra. Bet tada išplaukia kitas klausimas, kodėl tokie protingi žmonės tokią durną valdžią išsirenka?
                                      Nieko rinkti jiems nereikia, valdžia pati tuo pasrūpina.
                                      -

                                      Comment


                                        Karas tarp Rusijos ir Ukrainos tiesiogiai neigiamai veikia Musko įmones, įskaitant Tesla, tai kaip ir labai nestebina. Gaila aišku, aš iš dalies irgi esu šiek tiek Musko fanas nors jau ir anksčiau buvo jo pasisakymų tam tikromis temomis kur matėsi šališkumas (pvz. dėl neigiamo nusistatymo prieš Zuckerbergą ).

                                        Comment


                                          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                          Zmones protingi, olimpiadose tiksliuju mokslu visada neblogai pasirodydavo.
                                          Beje taip. Pastebėjau įdomią, kažkada ir sovietijai būdingą savybę: neproporcingai daug gabių žmonių (lyginant su Vakarais) renkasi tiksliuosius mokslus. Nes socialiniai mokslai ideologizuoti iki negaliu, ir jokia nepriklausoma nuomonė nė iš tolo netoleruojama. Verslo sferos korumpuotos irgi iki negaliu (tiesa tai aplamai viso to regiono ypatybė ir jie ne išimtis). Todėl kas belieka jaunam gabiam žmogui be užnugario: tikslieji mokslai. Čia mažiau ideologijos, ir šiaip daugiau laisvės. Kaip ir sovietijoje net ir Stalinas, jau nekalbant apie vėlesnius vadovus, buvo priverstas kažkiek kentėti visokių fizikų ir kitų inžinerinių sričių atstovų "išsišokimus", nes jie kuria bombas ir kitus naudingus jo požiūriu dalykus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X