Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos karas prieš Ukrainą ir bandymai grasinti NATO

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

    Aš netikėjau, kad Putinas užpuls Ukrainą, kaip tiesą sakant ir visi tie, kurie rėmėsi kažkokiais loginiais argumentais. Visi tie išprotėję prognozuojai, kurie prognozuoja pasaulio pabaigą, pasirodę eantys teisūs. Taip kartais nutinka. Tik patikslinsiu, kad aš neteigiu, kad taip nebus, o sakiau, kad 'nemanau'. Nemaniau, kad jis tą padarys, nes tai nelogiška iš pačio Putino perspektyvos. Kaip parodė laikas - aš buvau teisus. Tai buvo visiškai nelogiškas Putino žingsnis ir aš esu tikras, kad jeigu jis turėtų galimybę atsukti laiką atgal, jis to nepakartotų.
    Sausio 13: https://youtu.be/gwrzophpNJA

    03:45, 18:45, bet siūlyčiau visą paklausyt, vietoj Arestovych pasakėlių.
    ​​​​​

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      Ta pačia logika, kaip ir visi tie visi ekspertai. Bet dabar pamačiau, kad Rusijos veiksmams jokios logikos ir racionalumo nėra. Iš klaidų reikia mokytis.
      Ar tikrai pasimokysi iš klaidų? Priminsiu, kad tu tuo metu kalbėjai daugiau apie tai, kad Baidenas yra kažkoks vos ne rusų agentas ir suknistas leftistas, kuris nori sugriauti Ukrainos ekonomiką ir tarnauja Kremliui. Logika čia niekuo dėta.

      Comment


        Parašė rmss Rodyti pranešimą

        Sausio 13: https://youtu.be/gwrzophpNJA

        03:45, 18:45, bet siūlyčiau visą paklausyt, vietoj Arestovych pasakėlių.
        ​​​​​
        Sorry, aš nežiūrėsiu virš valandos kažką, neaišku ką. Jei turi kažkoką, kas tau atrodo svarbu,tai sakyk tiesiai šviesiai čia.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

          Ar tikrai pasimokysi iš klaidų? Priminsiu, kad tu tuo metu kalbėjai daugiau apie tai, kad Baidenas yra kažkoks vos ne rusų agentas ir suknistas leftistas, kuris nori sugriauti Ukrainos ekonomiką ir tarnauja Kremliui. Logika čia niekuo dėta.
          O jūs ar pasimokėt?
          Flickr

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

            Ar tikrai pasimokysi iš klaidų? Priminsiu, kad tu tuo metu kalbėjai daugiau apie tai, kad Baidenas yra kažkoks vos ne rusų agentas ir suknistas leftistas, kuris nori sugriauti Ukrainos ekonomiką ir tarnauja Kremliui. Logika čia niekuo dėta.
            Čia ir vienas moderatorius pasakojo apie vizitus į Maskvą kurių metu buvo parduota Ukraina. Labai geras straipsnis, digital, Lettered https://www.washingtonpost.com/natio...e-road-to-war/

            Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

              Sorry, aš nežiūrėsiu virš valandos kažką, neaišku ką. Jei turi kažkoką, kas tau atrodo svarbu,tai sakyk tiesiai šviesiai čia.
              O gal skirsi laiko bent mano komentarui perskaityt? Specialiai ir laikus surinkau, kur turbūt vienas respektabiliausių žmonių šiais klausimais (angliškam eteryje), prieš pusantro mėn sako, kad decision in principle taken, o tu kažką apie doomsdayerius pasakoji.

              Comment



                Skyriau šiek tiek daugiau laiko, kažkiek pažiūrėjau. Ką aš ten turėjau įžvelgti? Grįžtam prie to, kad jeigu tu nori kažką pasakyti - geriausias būdas tą daryti yra sakyti, o ne linkus su sekundėmis duoti.

                Comment


                  Pirmą kartą galim pamatyti tai, kas iš tiesų svarbu. Kaip vakarų žvalgyba padeda Ukrainai:

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	E321D3F9-130E-4B2F-A498-E2AE2565DC66.jpeg
Views:	367
Size:	86,8 kB
ID:	1996316

                    Comment


                      Parašė Galys Rodyti pranešimą

                      Jei nežinosim kada puls, tai klausimas ar tiltai jau suminuoti? Kaip matome iš Ukrainos, niekas taip nestabdo rusų, kaip persikėlimas per upes.
                      Manau sužinotume iš anksto tik jei tai būtų Baltarusijoje dislokuoti kariai ir technika o sprendimas greitas, tarkim reaguojant į situacijos eskalaciją, tai tikrai nebūtų mėnesiai. Aš buvau pagalvojęs apie tokį sprendimą: tarkim užminuoti tiltus/viadukus/kelius kiek tai įmanoma, su galimybe aktyvuoti nuotoliniu būdu tam tikriems objektams/teritorijoms jau kai to reikės. Iš tiesų nežinau kokios yra techninės galimybės ir kiek tai kainuotų. Aišku turėtų būti saugus sprendimas kad netyčia nedriokstelėtų kokiam eiliniam baltarusiui važiuojančiam apsipirkti į Akropolį.

                      Comment


                        Jei būtų mano valia, paskelbčiau kad LT perduoda visas haubicas, šarvuočius ir priešlėktuvines Ukrainai, parodyčiau pet TV kaip vežama plentu, kraunami į lėktuvus/ geležinkelį, o paskui tyliai išslaptyčiau paruoštose vietose. Nes būtent dabartinės stacionarios amunicijos ir ginkluotės bazavimosi vietos ir būtų pirmas kalibrų taikinys.
                        -

                        Comment


                          Parašė rmss Rodyti pranešimą
                          Čia ir vienas moderatorius pasakojo apie vizitus į Maskvą kurių metu buvo parduota Ukraina. Labai geras straipsnis, digital, Lettered https://www.washingtonpost.com/natio...e-road-to-war/
                          Kuris patvirtina Illarionovo teiginius, kad Burnsas siūlė Zelenskiui bėgti:
                          But Zelensky resisted calls to relocate his government and was adamant that he not panic the public. Down that path, he thought, lay defeat.

                          Comment


                            Mačiau gal tik kelis pranešimus apie rusų bandymus pulti link Kupiansko po jo išlaisvinimo, bet Tom Cooper sako, pagrįsdamas sunaikintos/perimtos rusiškos technikos kiekiais, kad rusai gana rimtai buvo nusiteikę atsiimti Kupianską, bet ukrainiečiai juos valgė batalionais.

                            https://medium.com/@x_TomCooper_x/uk...k-c3d5c9a0fcdf

                            Comment


                              Ukrainiečiai turi kozirį deryboms su Izraeliu dėl ginklų tiekimo Beveik sveikas perimtas Irano režimo pasididžiavimas - dronas Mohajer-6 su sveika raketa Ghaem-5. Kol kas tik mažesnius Shahed serijos dronus buvo perėmę:

                              Click image for larger version  Name:	ir1.jpg Views:	0 Size:	165,5 kB ID:	1996356 Click image for larger version  Name:	ir2.jpg Views:	0 Size:	276,3 kB ID:	1996357

                              Comment


                                Išlindo Elonas į politiką. Prabalsuokit, kad jam nepritariat. Jo autoritetas mano akyse krito iki žemės. Jis ten dar aiškina, kad galiausiai taip ir bus, tik daug žmonių veltui žus.

                                Click image for larger version

Name:	image_2022-10-03_194400944.png
Views:	492
Size:	77,3 kB
ID:	1996374

                                Comment


                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Kuris patvirtina Illarionovo teiginius, kad Burnsas siūlė Zelenskiui bėgti:
                                  Tik visiškai ne apie tai kalba Aš dar pamenu, kad žiūrėjau live konferenciją, tik nepamenu ar Bidenas pats, ar iš jo atstovų, kur sakė, kad pasiūlė padėt relokuotis, tai nematau kokia čia paslaptis.

                                  Comment


                                    Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                                    Ukrainiečiai turi kozirį deryboms su Izraeliu dėl ginklų tiekimo Beveik sveikas perimtas Irano režimo pasididžiavimas - dronas Mohajer-6 su sveika raketa Ghaem-5. Kol kas tik mažesnius Shahed serijos dronus buvo perėmę:

                                    Click image for larger version Name:	ir1.jpg Views:	0 Size:	165,5 kB ID:	1996356 Click image for larger version Name:	ir2.jpg Views:	0 Size:	276,3 kB ID:	1996357
                                    Kas Iranui tiekia tas raketas ir dronus?
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Šiandien abiejuose frontuose geros naujienos.

                                      Click image for larger version

Name:	Screenshot_20221003_201002_org.telegram.messenger_edit_27865228643143.jpg
Views:	445
Size:	114,2 kB
ID:	1996387 Click image for larger version

Name:	Screenshot_20221003_201145_edit_27840193170751.jpg
Views:	435
Size:	232,8 kB
ID:	1996388
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                        Kas Iranui tiekia tas raketas ir dronus?
                                        pats gaminasi butu labai labai idomu pasiziuret i komponetus aisku izraeliui ir arbams
                                        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                        - George W. Bush President of the USA

                                        Comment


                                          Parašė Kaimai

                                          Turbūt įtakotas Joe Rogano ir Lex Fridmano. Tie du de facto ruskių propagandinius lozungus karts nuo karto savo daugiamilijoninėse platformose transliuoja (per savo pašnekovus). Joe Roganas tai nelabai šviesaus proto mėsagalvis, bet su Lexu Fridmanu gali būti šis tas blogiau - jis lyg ir iš Rusijos kilmės.
                                          Jau rezultatai apsiverte.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X