Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos karas prieš Ukrainą ir bandymai grasinti NATO

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Lietuva atiduoti galėtų Humveejus, kuriuos kaip suprantu jau pakeitė naujai gauti JLTV. Boxeriai per sudėtinga technologija, kad ukrainiečiai greitai ją įsisavinti galėtų. Nors aš būčiau ir už tai, kad Lietuva kokius 10-20 jų neatiduotų, o paskolintų ukrainiečiams, jeigu išeitų kažkaip per protingą laiką ukrainiečius apmokyti jais naudotis ir su sąlyga, kad jie nevyktų į priešakines mūšio linijas, o būtų palikti pvz. saugoti Kijevą, taip atlaisvinant ukrainiečių pajėgumus ir leidžiant jiems vykti į frontą.
    Tu juokauji
    Niekas Hamvių nekeičia į JLTV. LK vis dar tebetrūksta apskritai bet kokio transporto, nekalbant jau apie Hamvius. Džiaugiamės senų Gelandewagenų gavę iš olandų ir vokiečių, o jis čia jau Hamvius ruošiasi pakeist. Pačioje JAV kariuomenėje Havmiai dar ilgai ir nuobodžiai važinės tiek poligonuose, tiek realiose karo veiksmų vietose. 200 JLTV LK yra tik lašas jūroje realių poreikių prasme.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą

      Tu juokauji
      Niekas Hamvių nekeičia į JLTV.
      Aš nejuokauju, aš tą tiesiog buvau perskaitęs žiniasklaidoje, na pvz.:

      Lietuvos kariuomenę pasiekė pirmieji šarvuoti kovinės paramos visureigiai JLTV. Šie visureigiai pakeis dabar Lietuvos kariuomenės naudojamus „Hammer“ visureigius.
      Tik tenka su tavim sutikti, kad aklai žiniasklaidos pranešimais pasitikėti nereikėtų ir kad greičiausiai dėl JLTV gavimo niekas Hammerių nurašinėti neskuba.

      Comment


        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
        Su tais atidavimais atsargiai. Kol kas niekas neketina subombarduoti Rusijos branduoliniu ginklu ar išnuodyti jos dujomis. Kol tai nepadaryta - RU bet kurią akimirką gali nukreipti savo ordas Lietuvon.
        Buvo šnekų, kad 18-oji motošaulių divizija iš Karaliaučiaus krašto išvažiuoja atostogų kažkur į Kramatorsko pusę.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

          Aš nejuokauju, aš tą tiesiog buvau perskaitęs žiniasklaidoje, na pvz.:



          Tik tenka su tavim sutikti, kad aklai žiniasklaidos pranešimais pasitikėti nereikėtų ir kad greičiausiai dėl JLTV gavimo niekas Hammerių nurašinėti neskuba.
          LRT filadelfijai duoda garo.
          Šiaip, kažkada pamenu kažkuriame Delfi straipsnyje apie kariuomenę paminėjo, kad LK naudoja "Hamerius" (nenaudoja)

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

            Aš nejuokauju, aš tą tiesiog buvau perskaitęs žiniasklaidoje, na pvz.:
            Tik tenka su tavim sutikti, kad aklai žiniasklaidos pranešimais pasitikėti nereikėtų ir kad greičiausiai dėl JLTV gavimo niekas Hammerių nurašinėti neskuba.
            Buvo pranešimas šiandien, kad amerikiečiai siunčia savo 300 mln karinį paketą, kuriame ir humwee'ai.

            Comment



              Prie to pačio šiandien taip pat buvo pranešimas, kad US ieško Ukrainai tankų:

              The Biden administration will work with allies to transfer Soviet-made tanks to bolster Ukrainian defenses in the country’s eastern Donbas region, a U.S. official said on Friday.

              The decision to act as an intermediary to help transfer the Soviet-made tanks, which Ukrainian troops know how to use, comes in response to a request from President Volodymyr Zelensky of Ukraine, the official said. It marks the first time in the war that the United States has helped transfer tanks.

              The official said the transfers would begin soon, but declined to say how many tanks would be sent, or from which countries they would come. They will allow Ukraine to conduct long-range artillery strikes on Russian targets in Donbas
              Matosi, kad ruošiamasi antrai karo fazei, kada Rusija koncentruojasi daug mažesniame plote ir net nemėgina užiminėti naujų miestų, o yra gynybos pozicijose. Pulti visada daug sunkiau, nei gintis, dėl to Ukrainai reikia naujų pajėgumų, kuriuos panašu, kad jinai gaus, kai tuo tarpu Rusija nors ir ginsis iš geresnių pozicijų, tačiau jau pakankamai nusilpusi.

              Comment


                Rusai atsitraukinėja triatlono būdu, pavažiuoja su technika iki upės, tada laukia plaukimo rungtis ir galop bėgimas iki Baltarusijos sienos.

                Comment


                  Parašė Galys Rodyti pranešimą

                  Buvo šnekų, kad 18-oji motošaulių divizija iš Karaliaučiaus krašto išvažiuoja atostogų kažkur į Kramatorsko pusę.
                  Fck, pulkas, kuriame tarnavau, dabar jos sudėtyje.

                  Nors seni kontaktai sakė, kad nieko gero ten nebelikę.

                  Comment


                    Visas Kijevo regionas kontroliuojamas Ukrainos, Rusijos kariuomenė pabėgo. Kas ten kalbėjo - možem pavtarit, Berlynas per savaitę, Kijevas per dieną?

                    Įdomu, Rusijoje dabar sodins tuos, kurie atvirai kalbės apie šitą totalų apsiš*kimą? Ar čia buvo elinė mnogochodovka? Pakariavo, sankcijas užsidirbo, ir namo!
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                      Visas Kijevo regionas kontroliuojamas Ukrainos, Rusijos kariuomenė pabėgo.
                      rusų propagandistai tvirtina kad "RF armija atsitraukė tvarkingia, ukrainiečiai jiems netrukdė" :-)

                      Vakar vienas vietinis diedulis iš Gostomelio patiko: sako atvažiavusiems Ukrainos kariams:
                      - "ten mačiau porą 200-ujų".
                      - "mūsiškų?"
                      - ne, tų ... vokiečių.

                      -

                      Comment


                        Man toks jausmas, kad vis tik Azovo batalionas trukdo ir rusams ir ukrainiečiams. Kelintą kartą jie prašo deblokavimo, bet kaip ir veiksmų nėra. O gal aš ir klystu

                        Comment


                          Parašė udrius Rodyti pranešimą
                          Man toks jausmas, kad vis tik Azovo batalionas trukdo ir rusams ir ukrainiečiams. Kelintą kartą jie prašo deblokavimo, bet kaip ir veiksmų nėra. O gal aš ir klystu
                          Kuo juos deblokuoti? Artimiausios ukrainiečių pajėgos yra už ~70 km. Sunkiosios technikos puolimams trūksta, o stepėse priedangos nuo aviacijos jokios.

                          Vienintelis Mariupolio šansas - atsilaikyti kol ir jei ukrainiečiai alaikys bręstantį Slaviansko - Kramatorsko šturmą. Tada gal rusai taptų sukalbamesni. Bet nelabai tuo tikiu. Rusai greičiau jį pavers žvyro krūva. Ten jau principo reikalas veikia.
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            Galvojau, kad su tais tankais bus kaip su lenkų Mig'ais, o dabar jau šnekama apie dienas, o ne savaites.
                            Jim Sciutto
                            Breaking: US is expected to help facilitate transfer of tanks from NATO allies to Ukraine, according to senior US officials. The tanks will be Soviet-era T-72 tanks, which Ukrainian military has experience operating and will be delivered “within days, not weeks,” I’m told.
                            priedui:
                            OSINTtechnical An alphabetical list of possible T-72 variants that could be included in this transfer to Ukraine:
                            Czech Republic- 30 T-72M4CZ, 86 T-72M1 in storage
                            Hungary- 30(ish) T-72M1 tanks in service, 75(ish) T-72M in storage
                            Poland- 586 T-72M1 and T-72M1D, 135 T-72M1Z
                            Kažin ko nors vertos tos čekų ir lenkų modifikacijos?

                            Comment


                              Vienintelis modernus RUS ginklas, kurio bijo visi - RS-28 Sarmat (03:00 min).
                              Paskutinis taisė RokasLT; 2022.04.02, 23:00.

                              Comment


                                O Ukrainai tikrai truksta tanku? Gi juokaudami gyresi, kad dabar ju daugiau turi nei pries kara. Ar tie perimti nevaziuoja?

                                Comment


                                  Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                  Man toks jausmas, kad vis tik Azovo batalionas trukdo ir rusams ir ukrainiečiams. Kelintą kartą jie prašo deblokavimo, bet kaip ir veiksmų nėra. O gal aš ir klystu
                                  Pulkas jau, ne batalionas. Jei gerai suprantu tai dalis jo ar kažkokia "atmaina" kariauja ir kitose vietose. Prie Kijevo, kažkurioj kitoj pusėj su Azovo antsiuvais matėsi kariai. O ir pačiam Mariupolyje ne tik jie gynybą laiko. Čia gal esme ne Azove, o kad kai kuriose teritorijojse pietuose pradžioj labai lengvai prasiveržė, o po to kai kuriuos miestus beveik be pasipriešinimo paėmė(Chersonas, Melitopolis, Berdianskas) Ten tam tikrų "užuominų" tarp eilučių galima buvo išgirst dėl tų miestų atidavimo ar kažkieno nelojalumo, Mariupolis probleminė vieta buvo ir 2014-2015 tai kiek keista, kad taip lengvai pasiektas, meras jo šiandien kai kalbėjo per tv ir ten kažkokias kaip užuomenas laidė tarp eilučių.

                                  Comment


                                    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                    Vienintelis modernus RUS ginklas, kurio bijo visi - RS-28 Sarmat (03:00 min).
                                    IMHO jų kol kas daugiau pripučiamų NATO palydovams apiπsti prigaminta ...
                                    16 декабря 2020 года в интервью газете «Красная звезда» командующий Ракетными войсками стратегического назначения генерал-полковник Сергей Каракаев заявил, что МБР «Сармат» заступит на боевое дежурство в 2022 году
                                    Paskutinis taisė Shernas; 2022.04.03, 01:42.

                                    Comment


                                      Ukraina paleido internetinį karo žemėlapį: jame rodomi duomenys realiuoju laiku https://deepstatemap.live/#6/48.697/31.329
                                      Šaltinis https://www.unian.net/war/voyna-v-uk...-11770540.html
                                      p.s. tai nėra oficialus valstybinis, kažkokia privati iniciatyva. Minusas - nėra mastelio, tai negali suprasti kokio gylio užimta teritorija.
                                      Paskutinis taisė Arunasx; 2022.04.03, 08:09.
                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                      Comment


                                        Na va, radus civilių gyventojų žudynių rezultatus Kijevo priemiesčiuose, karas natūraliai pereis į skerdynių stadiją.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Čia tik putinas, seneliuk, paprasti rusai karo nenori.
                                          Paprasti rusai:
                                          Olga Rudenko
                                          My friend is writing: "My husband's friend, a doctor from Zaporizhzhia, says a group of girls from Mariupol was admitted to their hospital. The oldest one is 10 years old. They have recto-vaginal tears."

                                          Comment

                                          Working...
                                          X