Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Galimybių pasas ir ES žaliasis pasas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Kauzacija labai panašu, kad gali būti susijusi su atidarytomis mokyklomis. Kaip ir pernai.
    Mokyklos atsidarė rugpjūčio vidury? OK.
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

      Kauzacija labai panašu, kad gali būti susijusi su atidarytomis mokyklomis. Kaip ir pernai.
      Na, bet čia nieko nepadarysi. Vaikai jau pakankamai pasikankino su nuotoliniu, dar vieni metai neturi būti prarasti.

      Bet, žinoma, valdžia padarė didžiulę klaidą, kad atsisakė privalomo mokinių testavimo.
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        Parašė 10.000 Rodyti pranešimą

        O realybė tokia, kad egzistuoja tam tikro lygio pavojus (Covidas ir egzistuojanti tikimybė, kad žmonės gali negauti normalaus gydymo, jei situacija su laiku smarkiai destabilizuotų sveikatos apsaugos sistemą). Vyriausybė siūlo sprendimą kaip to pavojaus išvengti - skiepai (masinė imunizacija palengvintų ligoninių naštą). Tam tikra dalis žmonių skiepytis nesutinka. Todėl jie gali patys pasistengti - nekontaktuoti su kitais žmonėmis, nes jie visi potencialiai yra Covido platintojai.

        Taip kad nėra čia ko žliumbt. Jei nesutinki nei su valdžios pasiūlytu sprendimo būdu, gali saugotis pats. O jeigu ir pats nenori saugotis, tai esi pats kaltas. Jei jau susirgsi sunkia forma, ir nebus galimybės tavęs laikyti ligoninėje, tai žinosi, kad tokia situacija atsirado dėl tavo paties kvailumo.
        Kas jums darosi aś nesuprantu.
        Aš su tavim sutinku!

        Aš viso labo sakiau, kad yra neteisingas pasakymas, kad paskiepytų būriavimaisi neturi įtakos užimtų lovų kiekiui.
        Ar dar aštuntą kartą teks aiškinti, kad nieko nekaltinu, tiesiog elementariausią faktą neutraliu tonu pasakiau?

        Comment


          Italijoje GP bus privalomas, norint dirbti.

          Be to, Italijoje ir viešuoju transportu nepasivažinėsi be GP. Kodėl pas mus palengvintos sąlygos?

          Beje, Italijoje interneto naudojimas mažesnis nei Lietuvoje. Dėl kažkokių priežasčių, Pietų Europos šalys nepasižymi didele skaitmenizacija. Bet kažkodėl jiems tai padaryti normalių saugumo ribojimų netrukdo.
          Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.09.16, 21:17.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Aš visiškai nusivyliau GP. Ateini į parduotuvę su GP, o ten vis tiek pilna žmonių ir reikia laukti eilėse prie kasų. O čia visi žadėjo kad bus tuščios. Gaila

            Parašė Romas Rodyti pranešimą
            VZ.LT 2021.09.16
            D. Dundulis apie poreikį rodyti galimybių pasą: yra "Norfos" parduotuvių, kur apyvarta krito 2 kartus

            LIDL pašnekėjo apie viską ir apie nieką.
            Turbūt nenori girtis, koks jiem naudingas ir kokių galimybių didinti apyvartą suteikė "galimybių pasas"
            Gal reikės pradėti vaikščioti į norfą, jeigu ten žmonių tikrai mažiau.

            Parašė Tomas Rodyti pranešimą
            Ar labai bloga alternatyva palikti taip, kaip buvo vasarą iki GP naudojimo atnaujinimo?
            Tai būtų beprotybė.






            Comment


              Prekybos centre Kaune įkliuvo du girti vyrai – pateikė ne savo galimybių pasus


              Rugsėjo 28 dieną Kauno Europos prospekte veikiančiame prekybos centre įkliuvo du vyrai, pateikę ne savo galimybių pasus. Abu jie buvo girti. Kaip praneša Kauno apskrities policija, rugsėjo 28 dieną apie 11 valandą Kauno Europos prospekte į prekybos centrą atvykęs neblaivus (1,70 prom.) vyras, gimęs 1985 metais, tikrinančiam darbuotojui pateikė ne savo galimybių pasą. Dar vienas toks atvejis tame pačiame prekybos centre fiksuotas apie 18.15 valandą – ne savo galimybių pasą parodė 1967 metais gimęs vyras. Jam nustatytas 1,85 prom. girtumas. Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl dokumento pagrobimo arba pagrobto dokumento panaudojimo. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
              https://www.15min.lt/naujiena/aktual...sus-59-1572968

              Comment


                Apie ketvirtadalio pirkėjų neteko gp parduotuvės:
                https://m.kauno.diena.lt/naujienos/v...reikia-1045004

                Kažkas bandė pasakoti, kad porkėjų nesumažės, nes visi su gp puls kompensuoti praradimus, nes labai entuziastingai norės prekintis saugiau "be antivakserių"

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Apie ketvirtadalio pirkėjų neteko gp parduotuvės:
                  https://m.kauno.diena.lt/naujienos/v...reikia-1045004

                  Kažkas bandė pasakoti, kad porkėjų nesumažės, nes visi su gp puls kompensuoti praradimus, nes labai entuziastingai norės prekintis saugiau "be antivakserių"
                  Vakar kažkoks smulkiųjų verslininkų atstovas verkė, kad pirkėjų pas smulkiuosius nepadaugėjo, turgaus prekeiviai irgi pasakoja, kad pirkėjų nepadaugėjo, tai taip išeina kad 25% Lietuvos tiesiog nustojo maitintis.

                  Comment


                    Nuo tada, kai vietinė Maxima pradėjo reikalauti GP, apsipirkinėju tik IKI be GP [

                    Toks mano fakas sistemai
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Parašė Galys Rodyti pranešimą

                      Vakar kažkoks smulkiųjų verslininkų atstovas verkė, kad pirkėjų pas smulkiuosius nepadaugėjo, turgaus prekeiviai irgi pasakoja, kad pirkėjų nepadaugėjo, tai taip išeina kad 25% Lietuvos tiesiog nustojo maitintis.
                      Prie ko čia smulkieji
                      Čia nereika nė sekundės galvojimo - dauguma tų 25proc perkasi mažesniuose Maxima, iki, lidl, rimi, norfa, šilas ir tt

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                        Prie ko čia smulkieji
                        Čia nereika nė sekundės galvojimo - dauguma tų 25proc perkasi mažesniuose Maxima, iki, lidl, rimi, norfa, šilas ir tt
                        kol neturit tikslios statistikos čia tik prielaidos

                        Comment


                          Aš asmeniškai tai tiesiog pradėjau mažiau vartoti ir tiek, nebeperku alkoholio, jokių "skanėstų", perku tik būtiniausius produktus. Labai daug kas ką pažįstu tai tokiam režime gyvena, nes tokia nežinomybė kaip yra dabar į psichologinius bunkerius žmones suvarė.
                          Paskutinis taisė uzdvidesimt; 2021.09.30, 11:05.

                          Comment


                            Aš galiu prognozuoti kas bus iki daugmaž Kalėdų, o kas bus po švenčių gal vėl kokia atmaina kaip su britiška ir indiška šiemet, bet nieks nežino (dar).

                            Tiesą pasakius, nors yra didelės kritikos galimybių pasui, tiesą pasakius sunkoka būtų vakcinuotus sulyginti nevakcinuotiems.

                            Galimybių paso priešiškumo prizmėje
                            Aš galiu bandyt suprasti nesiskiepijantį jaunimą: žemesnė tikimybė sunkiai susirgti, jaunatviškas noras rizikuoti, baimė sukurti negerą štamą tarp vakcinuotų, etc., bet sunku pateisinti vyresnių žmonių nevakcinavimą be aiškios priežasties.
                            Paskutinis taisė PoDV; 2021.09.29, 20:29.

                            Comment


                              Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                              kol neturit tikslios statistikos čia tik prielaidos
                              Kokios dar prielaidos?
                              Tau dar reikia kažkokių įrodymų, kad neįeinantys maisto nusipirkti į 1500+ parduotuvę, važiuoja maisto pirkti į 1500- parduotuvę?
                              Čia rimtai tokio dalyko įmanoma nesuprast ir reikia laukt įrodymų?

                              Nu nes kitas variantas, kad neįeinantys į 1500+, apskritai maisto nebeperka (nesigilinant į mažas dalis perkančių tik knternetu ir pan)

                              Comment


                                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                Nuo tada, kai vietinė Maxima pradėjo reikalauti GP, apsipirkinėju tik IKI be GP [

                                Toks mano fakas sistemai
                                O aš specialiai stengiuosi eiti tik ten, kur reikalingi GP, ir vengiu mažų parduotuvėlių, kur galiu sutikti "Respublikos" skaitytojų.

                                Toks mano fakas antisistemai ​​​​​​​​​​
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                  O aš specialiai stengiuosi eiti tik ten, kur reikalingi GP, ir vengiu mažų parduotuvėlių, kur galiu sutikti "Respublikos" skaitytojų.
                                  ​​​
                                  Va dėl šito aš mažiausiai pergyvenu:
                                  1. Žinau, kad Čiančioje su skiepijimu ne kokie reikalai, bet pas mus tos problemos nėra, t.y. dauguma gyventojų arba turi GP, arba atitinka kriterijus jam gauti.
                                  2. IKI, į kurią einu, apsipirkinėja daugiausia aplinkinio „mikrorajono“ gyventojai (žr. 1 punktą).
                                  3. Net jei ten ir atvažiuoja viena kitas skieptikas vien dėl to, kad nereikia GP, tai nieko nekeičia, nes skieptikas su kauke nelabai skiriasi nuo GP turėtojo su kauke.
                                  4. Kiek teko matyti – pirkėjai drausmingai vaikšto su kaukėm, o pats jų skaičius mažas. Dėl manęs jie gali bet ką skaityti – nesunku išvengti kontaktų.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Čiančioje normaliai su skiepijimu. Švenčionių r. statistiką panašu kad gali traukti žemyn Pabradė, nes mano toks pastebėjimas, kad ten su skiepijimu kažkas panašaus kaip Šalčininkuose - labai jau daug antivakserių.

                                    O šiaip kokius 2/3 savo gyvenimo laiko praleidžiu Vilniuje, tai miesto realijos man toli gražu ne paskutinėje vietoje. Jeigu rinktis, eiti į didelę parduotuvę ar mažą - iš principo einu į didelę. Be to, jose dabar nėra tokių pirkėjų grūsčių, jaučiuosi kažkiek komfortiškiau.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      panasu i mazo miestelio gyventojo didmiestyje sindroma

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        panasu i mazo miestelio gyventojo didmiestyje sindroma
                                        Ne, pas mane tiesiog milžiniška antipatija elgesiui tų, kurie nesielgia taip, kaip logiška elgtis situacijose, ar stengiasi apeiti tvarką. Pradedant visokiais pandemijos neigimais, pasidavimui pseudomokslams, baigiant visokiais pamirksėjimais šviesomis, kad trikojis stovi kelyje.

                                        Nesiūlau diskriminuoti ar deginti ant laužų, bet tiesiog negaliu pakęsti tokio elgesio. Neseniai autoservise vienas nepažįstamas vyresnio amžiaus pilietis, irgi klientas, mane atseit "draugiškai pakalbino" kad va, kokia nesąmonė ta išgalvota pandemija, eini į vidų - kaukę dėtis kaip durniui... Rezultate biškį susibarėm. Jei būtų privalomi GP ir į servisus bei kitas panašias įstaigas - būtų man asmeniškai geriau.
                                        Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.09.30, 17:04.
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Tai tiesiog tariamas moksliuko-ačkariko "kerštas".
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X