Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
    Niekas čia negrįš, prie gero greit priprantama
    Abejoju ar didžioji dalis priprato prie kažin ko baisiai gero, tie, kurie turi "baltus" darbus - galbūt, o tie su "paprastais" darbais tai kažkaip perdaug nesidžiaugia pašnekėjus.

    Comment


      o Lietuvoje dziaugtusi tais "paprastais" darbais?
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Parašė balietis Rodyti pranešimą
        Nu va, pradeda aiškėti detalės:
        http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...ira-592-567065

        Siras vienu smūgiu nužudė lietuvį, nes prieš tai pasidomėjo, kur durti. Mokykloje veikė ir tarpusavyje konfliktavo paauglių gaujos, apie tai policija nekart buvo kalbėjusi su mokyklos administracija (kuri vakar sakė, kad nieko panašaus nebuvo). A.a. lietuvis irgi ne angelas, buvo įtariamas nusikaltimu.

        Man atrodo, kad atskiros mokyklos imigrantams nėra gera idėja, nes formuoja patį tikriausią paauglių getą su visom pasekmėm.
        Manau, šioje situacijoje abi pusės kaltos. Labai tikėtina, kad lietuvis, kartu su kitais tautiečiais, tyčiojosi ir engė pabėgėlių vaikus. Tačiau siro pasirinktas problemos sprendimo būdas visiškai neadekvatus. Vaikų teisių gynimo tarnyboms reikėtų pasidomėti, kaip buvo auklėjamas sirų vaikas, jeigu taip meistriškai vienu smūgiu į širdį nužudė lietuvį.
        O migracijos politika yra kokia yra. Valdžia ir verslas mato naudą, o daugumai šalies gyventojų prastėja gyvenimo kokybė. Tačiau jau lėtai bundama iš svaigaus sapno apie multikultūrinę mišrainę, kur visi vienodi ir lygūs. Drastiški pokyčiai šioje situacijoje būtų destruktyvūs visuomenei, tad geriau lėtai ir užtikrintai keisti migracijos politiką.

        Comment


          Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
          Niekas čia negrįš, prie gero greit priprantama.
          Ne vienas mano klasiokas sugrįžo iš Anglijos (vieni po dviejų metų, kiti - net po septynių) į Vilnių. Pasak jų - dirbant analogišką darbą (ne gatvių valytojai, bet ir ne aukštuomenė, o kaip tik vidurinė klasė) Lietuvoje jie sau gali leisti daugiau.
          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

          Comment


            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
            Ne vienas mano klasiokas sugrįžo iš Anglijos (vieni po dviejų metų, kiti - net po septynių) į Vilnių. Pasak jų - dirbant analogišką darbą (ne gatvių valytojai, bet ir ne aukštuomenė, o kaip tik vidurinė klasė) Lietuvoje jie sau gali leisti daugiau.
            kam tada vaziavo ten?
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
              Ne vienas mano klasiokas sugrįžo iš Anglijos (vieni po dviejų metų, kiti - net po septynių) į Vilnių. Pasak jų - dirbant analogišką darbą (ne gatvių valytojai, bet ir ne aukštuomenė, o kaip tik vidurinė klasė) Lietuvoje jie sau gali leisti daugiau.
              Tai nėra nuostabu. Norint neblogai gyventi Londone, pajamos, ko gero, turėtų gerokai viršyti vidutines. Vien būsto nuoma gali kainuoti nemažą dalį gaunamų pajamų.

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                o Lietuvoje dziaugtusi tais "paprastais" darbais?
                kiekvieno istorija labai individuali. yra tokių, kurie nežinau ar džiaugiasi, bet nesiskundžia.

                Comment


                  Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                  Na, rast gera darbuotoja labai sunku, absoliuti dauguma iprate det skersa 17:00 ir 17:02 jau but uzvestoj masinoj, mete visus savo darbus
                  Mano tėvai skersą nedėdavo ant darbo, darželyje jų laukdavau pats vienas valandų valandas.

                  Comment


                    kiek siai dienai pagal oficialia statistika emigravusiu?
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      kiek siai dienai pagal oficialia statistika emigravusiu?
                      Maždaug 1.2 mln. (?)

                      Comment


                        tai apie 30 proc Lietuvos?
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          tai apie 30 proc Lietuvos?
                          Skaičiuojant nuo 90-ųjų, tai nemažai.

                          Comment


                            juokingiausia, kai tie emigrave aiskina kaip cia pas mus reikia gyventi
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                              Reikia sugrąžinti Lietuvos emigrantus - tuos, kurie dabar gyvena Anglijoje, Norvegijoje ar Airijoje. Sugrįžus jiems ir vartojimas padidės ir pramonė labiau augs ir viskas bus Ok.
                              O kaip juos sugrąžinti? Dalis gal ir grįžtų, jei rastų Lietuvoje padorų darbą už žmonišką atlyginimą, bet nemažai daliai aktualiau net ne tai - bet visuomenės abipusė pagarba, politikų neišsidirbinėjimas ir pan. Be to, jau tie, kurie jau apie 10 metų išvykę, abejotina ar grįš ir išvis ar apie tai galvoja, nes jie jau ten susikūrę savo gyvenimus, jau Lietuvą tikriausiai vadina svečia šalimi, o ne namais (taip, gimtinė, gal tėvynė, jei patriotai, bet ne namai).
                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              juokingiausia, kai tie emigrave aiskina kaip cia pas mus reikia gyventi
                              Ne aiškina, bet gal siūlo, pataria, atkreipia dėmesį į kai kurias problemas. Išvykus jos labai išryškėja, nes pasimato didžiuliai kultūriniai skirtumai. Aš manau, kad iš emigrantų yra ko pasimokyti, jie tikrai turi gerų minčių ir idėjų, kaip gerinti situaciją Lietuvoje.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                juokingiausia, kai tie emigrave aiskina kaip cia pas mus reikia gyventi
                                Ne visi. Kai kurie padeda, pataria arba tiesiogiai dalijasi įgyta patirtimi.

                                Comment


                                  daugelis vokieciu net artinantis rusams 1945 nebego is Berlyno. Labai mylejo savo sali.
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    o vat ziurkes, skestant laivui, jokiu sentimentu jam neturi, tiesiog sprunka, nes pavojus ju gyvybems ir gerbuviui.
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      daugelis vokieciu net artinantis rusams 1945 nebego is Berlyno. Labai mylejo savo sali.
                                      O Lietuvą lengviau mylėti ir gerbti gyvenant svetur. Dažniausiai emigrantai turi love-hate santyki su tėvyne.

                                      Comment


                                        Parašė Galis Rodyti pranešimą
                                        Abejoju ar didžioji dalis priprato prie kažin ko baisiai gero, tie, kurie turi "baltus" darbus - galbūt, o tie su "paprastais" darbais tai kažkaip perdaug nesidžiaugia pašnekėjus.
                                        Nesidžiaugia, nes lietuviams bet kokiu atveju skųstis ir burbėti yra būdinga. Lietuvoje jie turbūt dirbtų tokį patį paprastą darbą, tik algą į rankas turėtų 4-8 kartus mažesnę. Juk jei žmogus protingas ir nori tobulėti, jis Vakaruose per keletą metų gali iš to paprasto darbo persikvalifikuoti ir susirasti geresnį. Kitas dalykas, kad Lietuvos darbo rinkoje nėra stabilumo, darbdaviai yra žvėrys, žurnalistinės etikos visai nėra, pudrinamos smegenys per visus galus, politikai visiškai nepagarbūs... Čia tiesiog pekla, lyginant su Vakaruose vyraujančia abipuse pagarba ir žymiai geresnėmis sąlygomis tobulėti tie kaip asmenybei, tiek ir profesiškai.
                                        Paskutinis taisė Ametistas; 2016.01.13, 20:36.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          o vat ziurkes, skestant laivui, jokiu sentimentu jam neturi, tiesiog sprunka, nes pavojus ju gyvybems ir gerbuviui.
                                          Vokiečiai masiškai traukėsi pvz iš Rytprūsių...nors, žinoma, buvo visokių. Labai aštrus jūsų palyginimas. Laivas toli gražu neskęsta. O tie, kaip sakote, "begantys" irgi bėga į geresnį gyvenimą. Šitame kontekste man visuomet labai juokingai skamba svaičiojimai apie "tautos genocidą"...nes tie žmonės nemiršta, o emigruoja ten, kur aukštesnis pragyvenimo lygis. Apskritai tai migracija visiškai natūralus procesas. TSRS to nebuvo tik todėl, kad buvo uždarytos sienos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X