Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Čia kova ne su priežastimis, o pasekmėmis, išsiuntus laivą atgal grįš 2 ir dar stipriau perpildyti. Europai reikia pradėti vykdyti šiek tiek išmintingesnę politiką, nes visur aplink vien tik karai ir neramumai, pradedant Libija ir baigiant Donbasu.
    Jeigu grįžtų 2 perpildyti laivai atgal į Europą, netgi ir tiems naivuoliams, kurie tiki JAV šventumu, atsivertų akys, jog į Europą Baltieji rūmai žvelgia kaip į šiukšlyną, kuriame gali pridrėbti ir viską palikti. Sprendimą bombarduoti Libiją palaikė JT ir visos veto teisę turinčios šalys, todėl rusai ir kinai taip pat galėtų sulaukti dovanėlės iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos. Ar jūs su tuo nesutinkate?

    Comment


      Parašė Macas Rodyti pranešimą
      Jeigu grįžtų 2 perpildyti laivai atgal į Europą, netgi ir tiems naivuoliams, kurie tiki JAV šventumu, atsivertų akys, jog į Europą Baltieji rūmai žvelgia kaip į šiukšlyną, kuriame gali pridrėbti ir viską palikti. Sprendimą bombarduoti Libiją palaikė JT ir visos veto teisę turinčios šalys, todėl rusai ir kinai taip pat galėtų sulaukti dovanėlės iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos. Ar jūs su tuo nesutinkate?
      Na, nežinau kiek gerai būtų siųsti į Rusiją karo pabėgėlius, kai rusai ksenofobiškai nusiteikę net savo pačių piliečių, kilusių iš Kaukazo ir Vidurio Azijos, atžvilgiu.
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Parašė Macas Rodyti pranešimą
        Jeigu grįžtų 2 perpildyti laivai atgal į Europą, netgi ir tiems naivuoliams, kurie tiki JAV šventumu, atsivertų akys, jog į Europą Baltieji rūmai žvelgia kaip į šiukšlyną, kuriame gali pridrėbti ir viską palikti. Sprendimą bombarduoti Libiją palaikė JT ir visos veto teisę turinčios šalys, todėl rusai ir kinai taip pat galėtų sulaukti dovanėlės iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos. Ar jūs su tuo nesutinkate?
        Aš tik konstatuoju faktą, kokia yra situacija aplink Europą ir taip pat faktas, kad Europa visa to galėjo išvengti, net jei ir JAV ar JT būtų priėmusios bet kokius nutarimus. Beje, Prancūzija su UK irgi turi veto teisę, bet vietoje to pasiuntė lėktuvnešius prie Libijos krantų.
        Flickr

        Comment


          Parašė index Rodyti pranešimą
          Na, nežinau kiek gerai būtų siųsti į Rusiją karo pabėgėlius, kai rusai ksenofobiškai nusiteikę net savo pačių piliečių, kilusių iš Kaukazo ir Vidurio Azijos, atžvilgiu.
          Jeigu jie davė sutikimą bombarduoti Libiją, tai tegul pasiima savo dalį karo pabėgėlių. O jeigu JAV sugebėjo įtikinti Rusiją ir Kiniją, kad tą sutikimą jie duotų, tai tegul taip pat įtikina, kad ir jie "pasimėgautų" šio bombardavimo vaisiais. Už klaidas užsienio politikoje mokama, išskyrus vienu atveju, jeigu tai yra JAV. Už valstijas moka visos kitos šalys.
          Paskutinis taisė Macas; 2015.07.24, 12:22.

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Aš tik konstatuoju faktą, kokia yra situacija aplink Europą ir taip pat faktas, kad Europa visa to galėjo išvengti, net jei ir JAV ar JT būtų priėmusios bet kokius nutarimus. Beje, Prancūzija su UK irgi turi veto teisę, bet vietoje to pasiuntė lėktuvnešius prie Libijos krantų.
            Faktai yra tokie, kad Europa moka už savo klaidą ir nuolaidžiavimą JAV interesams, o JAV nusispjaut į tai. Kol Europos politikai nesupras, kad JAV interesai yra JAV interesai, tol tęsis visos problemos ir jų gal net daugės. Žinoma, silpna Europa, Baltųjų rūmų kišenėje, yra prioritetinis tikslas. Belieka džiaugtis, jog kol kas labai sėkmingai išpildomas.

            Comment


              Macai, jei ne JAV, tai Izraelio seniai nebūtų. Tai tu gal apsispręsk - ar atstovauji čia pasaulio žydų, ar kremliaus interesus

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Macai, jei ne JAV, tai Izraelio seniai nebūtų. Tai tu gal apsispręsk - ar atstovauji čia pasaulio žydų, ar kremliaus interesus
                Interesai šiais laikais labai persipinę, todėl asmeninę poziciją gana sunku kieno nors interesams konkrečiai priskirti.
                Flickr

                Comment


                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                  Priimamas grynai politinis sprendimas, o paskui išgalvotais argumentais mėginama įtikinti, koks jis geras.

                  Lietuvos prezidentė ragina nebijoti pabėgėlių

                  Kokios garantijos, kad jie gerai integruosis? Kodėl tiek mažai priima, jeigu jie bus tokie naudingi?
                  http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...eliu-56-517421
                  Forumietis teisingai parašė , pabėgėliai naudingi , o Lietuvos žmonės? Kodėl turi būti nuskriausti Lietuvos piliečiai? Ką tie pabėgėliai mums duos? Duonos? Grybas gerai nusišnekėjo. Aš pats asmeniškai su savo specialybę išlipęs iš lėktuvo Vilniuje po atostogų pagalvojau: " O ką aš čia veikiu?" Žinoma turiu traumą , kuri neleido likti užsienyje ir dirbti ( ir dar labai gerai uždirbti ) , bet čia tai yra viršūnė. Kitur žmonės juokiasi sužinoję kiek Lietuvoje yra minimalus atlyginimas.
                  Neskubėk ir nespėsi.

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Macai, jei ne JAV, tai Izraelio seniai nebūtų. Tai tu gal apsispręsk - ar atstovauji čia pasaulio žydų, ar kremliaus interesus
                    Nėra jokių bendrų pasaulio žydų interesų, jūs nesuprantate ir absoliučiai nesiorientuojate. Pažiūrėkite, jei netikite:
                    https://www.youtube.com/watch?v=Rz4-r6Xen4c

                    Jums taip norisi pabrėžti, koks Izraelis silpnas, tačiau JAV įtaką gerokai pervertinate. Taip, JAV tiekia ginkluotę Izraeliui ir tai yra svarbu, tačiau aš visuomet sakiau, kad tai yra Izraelio valdžios klaida. Pastarųjų metų įvykiai, kai Bibi putojasi dėl sutarties su Iranu, mano prielaidas tik patvirtino. Izraelis išsilaikys ir be JAV pagalbos, netgi jeigu Baltieji rūmai pritaikytų jam sankcijas.

                    Comment


                      Parašė Macas Rodyti pranešimą
                      Nėra jokių bendrų pasaulio žydų interesų, jūs nesuprantate ir absoliučiai nesiorientuojate. Pažiūrėkite, jei netikite:
                      https://www.youtube.com/watch?v=Rz4-r6Xen4c

                      Jums taip norisi pabrėžti, koks Izraelis silpnas, tačiau JAV įtaką gerokai pervertinate. Taip, JAV tiekia ginkluotę Izraeliui ir tai yra svarbu, tačiau aš visuomet sakiau, kad tai yra Izraelio valdžios klaida. Pastarųjų metų įvykiai, kai Bibi putojasi dėl sutarties su Iranu, mano prielaidas tik patvirtino. Izraelis išsilaikys ir be JAV pagalbos, netgi jeigu Baltieji rūmai pritaikytų jam sankcijas.
                      Izraelis yra labai stipri valstybė , mano mamos draugė ten išsikraustė gyventi ir patikėkite manim , kaip man papasakoja gryžus , tai kad čia tiekia ir t.t.yra nulis. Ten chebrytė gyvena geriau už mus patikėkit. Ot tau ir žydukai.
                      Neskubėk ir nespėsi.

                      Comment


                        Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                        Forumietis teisingai parašė , pabėgėliai naudingi , o Lietuvos žmonės? Kodėl turi būti nuskriausti Lietuvos piliečiai? Ką tie pabėgėliai mums duos? Duonos? Grybas gerai nusišnekėjo. Aš pats asmeniškai su savo specialybę išlipęs iš lėktuvo Vilniuje po atostogų pagalvojau: " O ką aš čia veikiu?" Žinoma turiu traumą , kuri neleido likti užsienyje ir dirbti ( ir dar labai gerai uždirbti ) , bet čia tai yra viršūnė. Kitur žmonės juokiasi sužinoję kiek Lietuvoje yra minimalus atlyginimas.
                        Čia tai geras, kai emigravęs iš Lietuvos grynai dėl babkių piktinasi, kad Lietuva priima imigrantus

                        Grįžk į Lietuvą, dirbk, mokėk mokesčius ir galbūt tavo nuomonė bus kažkam įdomi.
                        O jei ne - rūpinkis geriau šalimi, kur gyveni ir "užkali gerą pinigą". Mes kaip nors čia patys išsiaiškinsime
                        Paskutinis taisė oranger; 2015.07.24, 13:49.

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Čia tai geras, kai emigravęs iš Lietuvos grynai dėl babkių piktinasi, kad Lietuva priima imigrantus

                          Grįžk į Lietuvą, dirbk, mokėk mokesčius ir galbūt tavo nuomonė bus kažkam įdomi.
                          O jei ne - rūpinkis geriau šalimi, kur gyveni ir "užkali gerą pinigą". Mes kaip nors čia patys išsiaiškinsime
                          Įsiskaityk iki galo mano nuomonę Aš ir sėdžiu dabar toje Lietuvoje. Dirbau , mokėjau mokeščius ir ką gavau žinai? Iš sodros už 2 mėnesius biletenio 47 EUR(nes praktikos metu nelaimė įvyko) , tai čia yra normalu? Lietuva mane myli? Kai pats atsidaviau tautai.
                          Neskubėk ir nespėsi.

                          Comment


                            Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                            Įsiskaityk iki galo mano nuomonę Aš ir sėdžiu dabar toje Lietuvoje. Dirbau , mokėjau mokeščius ir ką gavau žinai? Iš sodros už 2 mėnesius biletenio 47 EUR(nes praktikos metu nelaimė įvyko) , tai čia yra normalu? Lietuva mane myli? Kai pats atsidaviau tautai.
                            Valstybė nėra fizinis asmuo ir negali iš jos tikėtis meilės.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Valstybė nėra fizinis asmuo ir negali iš jos tikėtis meilės.
                              Teisingai pasakei. Gydytojas dar geriau pasakė , tik nebeatkartosiu , nes išleis už tai atostogų.
                              Neskubėk ir nespėsi.

                              Comment


                                Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                                Izraelis yra labai stipri valstybė , mano mamos draugė ten išsikraustė gyventi ir patikėkite manim , kaip man papasakoja gryžus , tai kad čia tiekia ir t.t.yra nulis. Ten chebrytė gyvena geriau už mus patikėkit. Ot tau ir žydukai.
                                Tai čia nieko nuostabaus, o plačiai žinomas faktas, kad Izraelis (nepaisant karo grėsmės ir teroristų) yra labai gerai gyvenanti išsivysčiusi valstybė.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  Tai čia nieko nuostabaus, o plačiai žinomas faktas, kad Izraelis (nepaisant karo grėsmės ir teroristų) yra labai gerai gyvenanti išsivysčiusi valstybė.
                                  Tą ir norėjau pasakyti O kaip man sakė , pvž.ilipus į autobusą - niekada nežinai kada pakilsi su juo į orą.
                                  Neskubėk ir nespėsi.

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Valstybė nėra fizinis asmuo ir negali iš jos tikėtis meilės.
                                    Tai bent jau neatimtų tada. O dabar žmogus, dirbantis pagal darbo sutartį, mokesčių moka labai daug, o prireikus gauna palyginti labai mažai. Visiškai suprantu darbuotojų nepasitenkinimą valstybe, šioje vietoje, tiesą sakant.
                                    Post in English - fight censorship!

                                    Comment


                                      Parašė index Rodyti pranešimą
                                      Tai bent jau neatimtų tada. O dabar žmogus, dirbantis pagal darbo sutartį, mokesčių moka labai daug, o prireikus gauna palyginti labai mažai. Visiškai suprantu darbuotojų nepasitenkinimą valstybe, šioje vietoje, tiesą sakant.
                                      Aš irgi nepatenkintas, kad beveik pusę darbo pajamų nueina mokesčiams, bet seneliai negavę pensijos irgi būtų nepatenkinti.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Aš irgi nepatenkintas, kad beveik pusę darbo pajamų nueina mokesčiams, bet seneliai negavę pensijos irgi būtų nepatenkinti.
                                        O kodėl savo seneliams pensijos nenori/negali mokėti tie, kas gauna kitokias pajamas nei atlyginimą, o gaunantys atlyginimą privalo mokėti pensijas seneliams tų, kurių pajamos vienos palūkanos ir dividendai?

                                        Čia gaunasi toks keistokas beveikkomunizmas kai gauna visi ir daugmaž po vienodai, o moka tik kai kurie ir labai daug.

                                        O išeitys yra net dvi ir gana nesudėtingos. Palikti pensijas kaip dabar, bet visai naikinti Sodros mokestį ir daugiau nei perpus sumažėjusį tarifą pridėti prie GPM'o ir juo apmokestinti visas pajamas.

                                        Kitas - naikinti perskirstymą per Sodrą t.y. duoti visiems tik tiek, kiek jiems priklauso pagal buvusį atlyginimą (dabar gi uždirbusiems labai mažai, pensija gerokai padidinama, kad negautų taip mažai, o už tai susimokam mes visi ), o perskirstymą daryti vėlgi iš to paties padidinto GPM'o, kurį mokėtų ne tik atlyginimus gaunantys.
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Na, pabėgėliai čia tikriausiai nebus linkę likti, nes visi puikiai žino į kurias šalis reikėtų bėgti. Nebent jiems bus neleidžiama laisvai judėti šengene ir jie bus priversti ir laikytis paskirtose šalyse. O žiūrėk dar jie pradės prašytis prieglobsčio oficialiai UK ar pas skandinavus, nes pas mus tos pašalpos niekinės, o vidutinis uždarbis mažesnis nei elgetos surenka UK Dėl jų įdarbinimo vėl, manau atsiras darbdavių, ieškančių pabėgėlių, nes manys, jog jie sutiks dirbti už pusę etato minimumo ir be vokelio - na, ypač pigiai, nes lietuviai jau nebesutinka už tiek dirbt, emigruoja, trūksta darbo jėgos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X