Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Psichikos sveikata

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gali būti, kad maišote su diagnozuotomis.

    Comment


      Vieną kartą dvi čigonės bandė mane užhipnotizioti - joms nepavyko.
      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

      Comment


        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
        Vieną kartą dvi čigonės bandė mane užhipnotizioti - joms nepavyko.
        is kur zinai, kad nepavyko? Jos tave priverte manyti, kad joms nepavyko, o tu iki siol tiki tuom

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          is kur zinai, kad nepavyko? Jos tave priverte manyti, kad joms nepavyko, o tu iki siol tiki tuom
          Nes pamatęs jas artėjančias, aš užblokavau mašinos durys ir langus. Kai jos pradėjo sakyti savo nesąmones apie negandas, aš tiesiog nuvažiavau.
          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

          Comment


            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
            Nes pamatęs jas artėjančias, aš užblokavau mašinos durys ir langus. Kai jos pradėjo sakyti savo nesąmones apie negandas, aš tiesiog nuvažiavau.
            net neisivaizduoji, ka jos gali. Kad tu uzsidares duris nuvaziavai, bet jos tau pasiunte savo minciu vulkana ir nuo to laiko tu realybe supranti siek tiek kitaip, negu iki to momento. Nors ir neigi tai.

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              net neisivaizduoji, ka jos gali. Kad tu uzsidares duris nuvaziavai, bet jos tau pasiunte savo minciu vulkana ir nuo to laiko tu realybe supranti siek tiek kitaip, negu iki to momento. Nors ir neigi tai.
              Mintis negalima pasiusti į nugarą (pvz, aš niekada nejaučiu kad kažkas į mane žiūri kai aš to nematau). Taip kad eilinis tavo šuvis pro šalį.
              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

              Comment


                Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                Mintis negalima pasiusti į nugarą (pvz, aš niekada nejaučiu kad kažkas į mane žiūri kai aš to nematau). Taip kad eilinis tavo šuvis pro šalį.
                kaip tu jausi, jei esi uzburtas?

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  kaip tu jausi, jei esi uzburtas?
                  Burtai yra neegzistuojantis dalykas - joks mokslas nepatvirtina burtų egzistavimą.
                  Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                  Comment


                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                    Burtai yra neegzistuojantis dalykas - joks mokslas nepatvirtina burtų egzistavimą.
                    mokslas kolkas persilpnas tai irodyti. Burtai yra stipresni uz moksla.

                    Comment


                      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                      Mintis negalima pasiusti į nugarą (pvz, aš niekada nejaučiu kad kažkas į mane žiūri kai aš to nematau). Taip kad eilinis tavo šuvis pro šalį.
                      Minčių negalima pasiusti į nugarą (pvz, aš niekada nejaučiu, kad kažkas į mane žiūri, kai aš to nematau). Taip kad eilinis tavo šūvis pro šalį.“

                      Išmok rašyti. Linksniai. Kableliai. Šūvis, ū ilgoji. Užėjo jaunatis, stuktelėjo, rašinėji neadekvačias žinutes, adresuotas neišsilavinusiam kaimiečiui, nežinau, kam tu norėjai parašyti, gal sau?

                      Comment


                        Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
                        Minčių negalima pasiusti į nugarą (pvz, aš niekada nejaučiu, kad kažkas į mane žiūri, kai aš to nematau).
                        Reiškia, tu esi psichiškai sveikas.
                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                        Comment


                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                          Tu ir esi kaimo piemuo.
                          Malonu, kad savo fantazijose turi tokį šaunų mano įvaizdį.

                          Click image for larger version

Name:	g6gnio48.jpg
Views:	215
Size:	263,0 kB
ID:	1847079
                          Pratęskime psichoanalizės seansą. Kaip šitoje simbolinėje struktūroje (miestų forumo kaime) apibūdintum save? Kaip žinia, kaubojai užsiima su gyvuliais. Galbūt tokie žinduoliai, kaip asilas, ar avinas pritiktų šioje fantazijoje? Bet nesinori nieko primesti. Pasipasakok pats...

                          Comment


                            Neseniai man kilo utopinė mintis - gal kada nors Lietuvoje, ar kitoje valstybėse atsirastų vadinamieji bioskliautai? Tai būtų skirta gyventi išskirtinio charakterio, savitą mąstymą (dažnai nesuprantamą aplinkiniams), antivakseriams ir kitokiems normalioje visuomenėje sunkiai besiadaptuojantiems žmonėms. Reikėtų stengtis, kad jie būtų kuo mažiau panašūs į getus. Tiesa, yra vienas niuansas - kadangi kiekvienas keistuolis yra keistas savaip, reikėtų labai didelių plotų, kad būtų užtikrinta pakankamai privačios erdvės kiekvienam tokiam individui. Tokia mintis kilo man, kadangi aš niekada per daug nebuvau suprastas, ir iki šiol matau, kad integruotis kuo toliau, tuo bus vis sudėtingiau. Turėti tarsi kokią teritoriją, kur galėtum gyvneti kaip nori, ir niekas tavęs už tai nesmerktų. Kurioje nevargintų kasdieniai išorinio pasaulio rūpesčiai - tarkime aplinkui siaučia visokie SARS n-cov2 ar kaip ten, o štai toje uždaroje teritorijoje nieks nereikalauja dėtis kaukių, likti namie. Arba sprogus Astravui niekas tavęs neverstų evakuotis - o gal aš noriu gauti mirtiną apšvitos dozę ir iškeliauti Anapilin?
                            Žinoma, tokiam dalykui niekad turbūt nebus lemta išsipildyti - kur rasi tokią teritoriją, kas norės ten gyventi, kas ją prižiūrės (minimalūs įstatymai turėtų būti, na jei vieni kitus pradėtų užpuldinėti, tai jau negerai.

                            Comment


                              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                              Neseniai man kilo utopinė mintis - gal kada nors Lietuvoje, ar kitoje valstybėse atsirastų vadinamieji bioskliautai? Tai būtų skirta gyventi išskirtinio charakterio, savitą mąstymą (dažnai nesuprantamą aplinkiniams), antivakseriams ir kitokiems normalioje visuomenėje sunkiai besiadaptuojantiems žmonėms. Reikėtų stengtis, kad jie būtų kuo mažiau panašūs į getus. Tiesa, yra vienas niuansas - kadangi kiekvienas keistuolis yra keistas savaip, reikėtų labai didelių plotų, kad būtų užtikrinta pakankamai privačios erdvės kiekvienam tokiam individui. Tokia mintis kilo man, kadangi aš niekada per daug nebuvau suprastas, ir iki šiol matau, kad integruotis kuo toliau, tuo bus vis sudėtingiau. Turėti tarsi kokią teritoriją, kur galėtum gyvneti kaip nori, ir niekas tavęs už tai nesmerktų. Kurioje nevargintų kasdieniai išorinio pasaulio rūpesčiai - tarkime aplinkui siaučia visokie SARS n-cov2 ar kaip ten, o štai toje uždaroje teritorijoje nieks nereikalauja dėtis kaukių, likti namie. Arba sprogus Astravui niekas tavęs neverstų evakuotis - o gal aš noriu gauti mirtiną apšvitos dozę ir iškeliauti Anapilin?
                              Žinoma, tokiam dalykui niekad turbūt nebus lemta išsipildyti - kur rasi tokią teritoriją, kas norės ten gyventi, kas ją prižiūrės (minimalūs įstatymai turėtų būti, na jei vieni kitus pradėtų užpuldinėti, tai jau negerai.
                              Sibire, Kanadoje, Aliaskoje ploto kiek nori, tai tų šalių gyventojams yra pasirinkimas, tik kad nebūtų kitų Johnų Kaczynskių.

                              Comment


                                Taip. Pirmąkart apie panašų dalyką sužinojau, kai viename žurnale perskaičiau apie tai, kad bus kuriamas toks projektas - kupolu apdengta erdvė kurioje yra visko - žmonės užsiauginą maisto, laimingi gyvena, kai už jo sienos važinėja tankai, vyksta riaušės. Tiesa, ten ne apie tikrovę buvo, o komiksas. Bet pasirodė, kad galima ir realybėje tą įgyvendinti, tik neuždengtą aišku. Minimali priežiūra aišku turėtų būti, kad žmonės viduje nesusipjautų. Ir aišku, nebūtų kitų pavojų, kaip poliarinės meškos ar kiti pavojingi gyvūnai, kaip minėtame Sibire.

                                Comment


                                  Gydytis per sunku? Lengviau, jei kas nors sukurs tau rojaus lopinėlį?

                                  Comment


                                    Na taip... Tokia erdvė, kur nematysiu mane erzinančių žmonių, jų veiksmų, garsų ir t.t.

                                    Comment


                                      Taip nebus.

                                      Comment


                                        Viskas suprantama, tačiau... na žinai. Tiesiog norėtųsi vietos, kur būtų kuo mažiau man trukdančių dalykų. Ir gal daugiau tokių žmonių atsirastų. Va ir galėtų jie gyventi kartu/atskirai tame skliaute.

                                        Comment


                                          Pirk viensėdį ir kraustykis. Švenčionių rajonas rodos rečiausiai apgyvendintas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X