Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2020 (apklausa)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė DSaulius Rodyti pranešimą

    Na o kas jei kiti planavę balsuoti, vadovausis tokia pačia logiką, kad ir taip sėkmingai 5 procentų ribą kirs ir finale partija liks prie suskilusios geldos ? Jiems reikia palaikymo, kuo daugiau tuo geriau nes šiai dienai jie yra tas gaivus oro gurkšnis, kuris nėra niekuo susijęs su "Mesijais" ar naujais "Lietuvos gelbėtojais".
    Tie patys mesijai ir gelbėtojai, tik taikantys į kitą segmentą.

    Comment


      Parašė DSaulius Rodyti pranešimą

      Na o kas jei kiti planavę balsuoti, vadovausis tokia pačia logiką, kad ir taip sėkmingai 5 procentų ribą kirs ir finale partija liks prie suskilusios geldos ? Jiems reikia palaikymo, kuo daugiau tuo geriau nes šiai dienai jie yra tas gaivus oro gurkšnis, kuris nėra niekuo susijęs su "Mesijais" ar naujais "Lietuvos gelbėtojais".
      Nesuprantu ir aš tokios žmonių logikos..

      Comment


        Parašė DSaulius Rodyti pranešimą

        Na o kas jei kiti planavę balsuoti, vadovausis tokia pačia logiką, kad ir taip sėkmingai 5 procentų ribą kirs ir finale partija liks prie suskilusios geldos ? Jiems reikia palaikymo, kuo daugiau tuo geriau nes šiai dienai jie yra tas gaivus oro gurkšnis, kuris nėra niekuo susijęs su "Mesijais" ar naujais "Lietuvos gelbėtojais".
        Parašė Evier Rodyti pranešimą

        Nesuprantu ir aš tokios žmonių logikos..
        Logika paprasta - balsuojant mano pagrindinis tikslas nėra kad kokia Laisvės partija gautų kuo daugiau balsų. Mano pagrindinis tikslas yra, kad Lietuvoje būtų suformuota nauja šiuolaikinė vyriausybė ir parlamentinė dauguma. Esminiu faktoriu čia gali tapti sąlyga, kad tiek Laisvės partija, tiek Liberalų sąjūdis turi peržengti 5% ribą, bet net ir tada viskas gali priklausyti nuo Darbo partijos. Dėl to aš greičiausiai balsuosiu už tuos liberalus, kuriuos matysiu, kad jiems reikia daugiau pagalbos peržengiant 5% ribą, nes mano supratimu yra kur kas svarbiau jiems abiems patekti, nei kažkuriems vieniems gauti kažkiek daugiau balsų. Ir šiuo atveju aš matau, kad Liberalų sąjūdžiui reikia didesnės pagalbos.

        Comment


          Parašė Evier Rodyti pranešimą

          Nesuprantu ir aš tokios žmonių logikos..
          Keista, kad yra galvojančių, kad populistais, gelbėtojais, mesijais gali būt tik kokie komunistai ar naciai.
          Show must go von!

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą



            Logika paprasta - balsuojant mano pagrindinis tikslas nėra kad kokia Laisvės partija gautų kuo daugiau balsų. Mano pagrindinis tikslas yra, kad Lietuvoje būtų suformuota nauja šiuolaikinė vyriausybė ir parlamentinė dauguma. Esminiu faktoriu čia gali tapti sąlyga, kad tiek Laisvės partija, tiek Liberalų sąjūdis turi peržengti 5% ribą, bet net ir tada viskas gali priklausyti nuo Darbo partijos. Dėl to aš greičiausiai balsuosiu už tuos liberalus, kuriuos matysiu, kad jiems reikia daugiau pagalbos peržengiant 5% ribą, nes mano supratimu yra kur kas svarbiau jiems abiems patekti, nei kažkuriems vieniems gauti kažkiek daugiau balsų. Ir šiuo atveju aš matau, kad Liberalų sąjūdžiui reikia didesnės pagalbos.
            O tuo atveju jei tavo palaikyta partija neperžengs ribos, tavo balsas nenueis "šuniui ant uodegos"? O dėl Laivės partijos, gal ir neblogai pasirodys, bet greičiausiai toli toli gražu ne taip gerai kaip atrodo mūsų forumo burbule.

            Comment


              Parašė VNS Rodyti pranešimą

              Keista, kad yra galvojančių, kad populistais, gelbėtojais, mesijais gali būt tik kokie komunistai ar naciai.
              Nesupratau.

              Comment


                Parašė Evier Rodyti pranešimą

                Nesupratau.
                Ne tau čia replajinau mantasm norėjau paantrint
                Show must go von!

                Comment


                  Kaip tik naciai ir komunistai nėra pavyzdiniai populistai šio termino prasme. Vienas svarbiausių populizmo bruožų - vengia akivaizdaus valžios siekimo ir antidemokratijos.

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                    Kaip tik naciai ir komunistai nėra pavyzdiniai populistai šio termino prasme. Vienas svarbiausių populizmo bruožų - vengia akivaizdaus valžios siekimo ir antidemokratijos.
                    Kad šitas bruožas nelabai naudojamas populizmui. Klasika yra bandymas įsiteikt masėms plačiai griebiančiais pažadais, aiškiai išsikeltas priešas ir "mes prieš juos" mentalitetas.

                    Comment


                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                      Kaip tik naciai ir komunistai nėra pavyzdiniai populistai šio termino prasme. Vienas svarbiausių populizmo bruožų - vengia akivaizdaus valžios siekimo ir antidemokratijos.
                      ???
                      Show must go von!

                      Comment


                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                        Kad šitas bruožas nelabai naudojamas populizmui. Klasika yra bandymas įsiteikt masėms plačiai griebiančiais pažadais, aiškiai išsikeltas priešas ir "mes prieš juos" mentalitetas.
                        Tiesiog tiek naciai, tiek komunistai yra totalitarinės sistemos šalininkai, kur jie nesigėdija valdžios, nevengia tam tikro elitizmo ir nebando įtikti visiems. Paprasti populistai kovoja prieš elitą daugmaž taikiais metodais ir vengia realiai labai aštrių kampų. Ką daro populistai, kai patys tampa elitu - gauna valdžią, ypač absoliučią?
                        Iš lietuviškų pavyzdžių: komunistas A.Paleckis ir populistas Gražulis.

                        Comment


                          Populisto Viktaro jokia valdžia visiškai nesugadino, jis ir toliau kovoja už darbynykus.
                          Show must go von!

                          Comment


                            Parašė VNS Rodyti pranešimą
                            Populisto Viktaro jokia valdžia visiškai nesugadino, jis ir toliau kovoja už darbynykus.
                            Superinis populizmo pavyzdys. Uspaskichas net pats realiai nedalyvauja rinkimuose

                            Beje, kai realiai buvo valdžioje, tai ryžtas kažkaip prigesęs buvo. Turėjau reikalų...
                            Paskutinis taisė Sula; 2020.09.25, 10:54.

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą

                              Superinis populizmo pavyzdys. Uspaskichas net pats realiai nedalyvauja rinkimuose

                              Beje, kai realiai buvo valdžioje, tai ryžtas kažkaip prigesęs buvo. Turėjau reikalų...
                              Jam dabar fengšui karma neleidžia dalyvaut, bet leidžia visur švytėt reklamose
                              Show must go von!

                              Comment


                                Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                Mokesčius nuo atlyginimų darbuotojai moka.
                                Įstatymai ir faktai rodo kitaip:
                                Pateiktuose juridinio asmens duomenyse susumuoti visi sumokėti mokesčiai ir įmokos, įskaitant netiesioginius mokesčius (PVM, akcizai) bei gyventojų pajamų mokestį nuo išmokų, priskiriamų gyventojo A klasės pajamoms, kurį privalo apskaičiuoti, išskaičiuoti ir sumokėti į biudžetą tas pajamas išmokantys asmenys.
                                https://www.vmi.lt/cms/daugiausiai-i...sciu-moketojai
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                  Visų pirma, tai pensijos mokamos iš Sodros, o ne iš valstybės biudžeto.
                                  Aišku tik techninė smulkmena, bet:
                                  9 straipsnis. Socialinio draudimo pensijų mokėjimo šaltiniai
                                  1. Bendroji dalis finansuojama iš valstybės biudžeto lėšų Valstybinio socialinio draudimo įstatymo nustatyta tvarka.
                                  https://e-seimas.lrs.lt/portal/legal.../TAIS.5901/asr

                                  Atvirai kalbant, už valstiečius balsuosiu vien dėl to, kad dar 4 metus galėčiau girdėti kaip tyčiojamasi iš konservatorių
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                                    Aišku tik techninė smulkmena, bet:

                                    https://e-seimas.lrs.lt/portal/legal.../TAIS.5901/asr

                                    Atvirai kalbant, už valstiečius balsuosiu vien dėl to, kad dar 4 metus galėčiau girdėti kaip tyčiojamasi iš konservatorių
                                    Skamba panašiai, kaip pvz: gėjų klube lankausi tik todėl, kad ten skanus alus. Gal tiesiog nereikia gėdytis balsuoti už valstečius?

                                    Comment


                                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                      Na jei net PVM ir pajamų mokesčius, tai tikrai ne 20 mln.

                                      Comment


                                        Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                        Na jei net PVM ir pajamų mokesčius, tai tikrai ne 20 mln.
                                        Nori pasakyti, kad tu esi teisus, o VMI klysta?
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Topinis VMI mokesčių mokėtojas 2020 m.
                                          https://www.vmi.lt/cms/daugiausiai-i...sciu-moketojai

                                          UAB "Naujasis Užupis" 1 darbuotojas (apdraustasis)

                                          Sumokėta mokesčių suma tūkst. eurų 6 251

                                          Comment

                                          Working...
                                          X