Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ta tema jau pakankamai nusibodusi, nes 98-iems proc. seniai viskas dėl to aišku. Įdomesnė žinia, kaip "prorusiškasis" JAV prezidentas savo patarėju pasirenka neokoninį vanagą Boltoną. Čia irgi Rusijos įtaka?

    Comment


      Kažko dingo Trumpo heiteriai iš šios temos

      Geresnės dovanėlės žiurkei Rusijos diktatoriui perrinkimo proga negalėjo būti.

      Vanagas Johnas Boltonas JAV prezidento administracijoje Kremliui - maždaug tokia pati naujiena, kaip jeigu VLKK pirmininku paskirtų Algį Ramanauską arba kas būtų Račui, jeigu mane paskirtų vadovauti žurnalistų etikos komisijai. John Bolton yra tai, kas būtų, jeigu Danielį Lupšicą apginkluoti branduolinėm raketom ir pamaitinti jalapeño pipirais ir tequila dėl piktumo. Ir duoti instrukcija shoot to kill, be įspėjimo.

      John Bolton yra ne šiaip šiknų spardytojas. John Boltonas yra terminatorius, žvėris ir pitbulis, kuris perkanda dantimis 2 cm storumo plieninius strypus, sukramto ir užsigeria acetonu, o paskui sėda rašyti laiško Putinui, kurį pradės žodžiais: “Laba diena, kleptokrate pigmėjau, mūsų reikalavimai per artimiausias 24 valandas yra tokie”.

      Legendiniai žydų valstybės monstrai, tokie, kaip Moshe Dayan arba Golda Meir, jei būtų pažinoję Johną Boltoną, pagarbiai nutiltų, kai jis įeitų į kambarį. Nes šis ūsuotas diedukas yra vaikščiojanti balistinė raketa ir tiek pat jautrus, kaip bombonešis B-52 su aštuoniais varikliais.
      https://www.facebook.com/uzkalnis/po...15509965372669

      Flickr

      Comment


        Kaimai, kodėl varai negatyvą ant pono Donald J. Trump?
        Geriausias prezidentas modernios Amerikos istorijoje.

        Comment


          Parašė Kaimai
          Geriausio prezidento modernios Amerikos istorijoje rinkimų kampanijos buvusiam vadovui beveik garantuotai šviečia kalėjimas iki gyvos galvos.
          Paul Manafort? Na ir kas? Čia distrakcija nuo Trumpo agendos.

          Ar ne keista, kaip greitai temą bandot keisti temą, kai reikia atsakyti kodėl ant Trumpo pilat purvus..?
          Mano spėjimas kad bandysite "nusiplauti nuo diskusijos" arba pabersit kažkokių pusiau-nedadarytų įtarimų Trumpui ir tada dingsite.
          Paskutinis taisė balcytis; 2018.04.05, 11:52.

          Comment


            Trumpas gali būti paskutinis nevykėlis, gali būti paskutinis populistas, gali būti nesveikas savimila, kuris daugiau laiko praleidžia žiūrėdamas ką per televizorių apie jį rodo, nei kad valdydabas galingiausią šalį, gali būti paskutinis melagis ir konspiracijų kūrėjas. Man visą tai nesvarbu, tegul Amerika pati kenčia. Kas man svarbu - tai jo santykis su Putinu. Kol Trumpas girs Putiną koks jis achuėnas lyderis, kol nedrįs nė menkiausiu kritikos žodeliu apie jį atsiliepti, kol jis jį sveikins laimėjus prezidento rinkimus, kol jis kalbės apie tai 'kaip gerai būtų su Rusija turėti gerus santykius', o ne apie, kad gerai būtų Putiną nugesinti, kad nesąmonių nebedarytų - tol Trump'as man bus paskutis Š.

            Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
              Trumpas gali būti paskutinis nevykėlis, gali būti paskutinis populistas, gali būti nesveikas savimila, kuris daugiau laiko praleidžia žiūrėdamas ką per televizorių apie jį rodo, nei kad valdydabas galingiausią šalį, gali būti paskutinis melagis ir konspiracijų kūrėjas. Man visą tai nesvarbu, tegul Amerika pati kenčia. Kas man svarbu - tai jo santykis su Putinu. Kol Trumpas girs Putiną koks jis achuėnas lyderis, kol nedrįs nė menkiausiu kritikos žodeliu apie jį atsiliepti, kol jis jį sveikins laimėjus prezidento rinkimus, kol jis kalbės apie tai 'kaip gerai būtų su Rusija turėti gerus santykius', o ne apie, kad gerai būtų Putiną nugesinti, kad nesąmonių nebedarytų - tol Trump'as man bus paskutis Š.
              Trumpas su Putinu nedaro nieko kitaip nei dauguma pasaulio lyderių, apie kokią Kiniją net nekalbu. Svarbu ne ką kalba, tai tik diplomatiniai formalumai ir priemonės daryti įtaką. Svarbu realūs darbai.
              Flickr

              Comment


                Parašė Kaimai
                Vidaus JAV reikalai man nelabai aktualūs (išskyrūs sveikintiną JAV kariuomenės finansavimo didinimą). Man įdomi Rusijos korupcinė įtaka svarbiausio Lietuvos karinio sąjungininko politinėje sistemoje. Keista, kad būtent aš čia daug kam užkliūvu, o ne tokie veikėjai kaip senasnamas, varantys tiesiog akivaizdžią Kremliaus propagandą.

                O kalbant apie užsienio politiką, jo agenda nėra labai aiški. Stovėdamas prie Baltijos valsybių vadovų teigė, kad tuoj bus išvesta kariuomenė iš Sirijos. Šiandien jau rašoma, kad planų ją išvesti artimiausiu metu nėra (kas yra gerai). Taip pat žiūrėkit į įjungtą atbulinį bėgį prekybos kare su Kinija (o šiaip aš 100% palaikau Trumpo administracijos planus pažaboti Kinijos vykdomas intelektinės nuosavybės vagystes). Yra labai daug gerų žmonių jo administracijoje, bet Trumpas yra impulsyvus senis.
                Kaimai, kad nesamones rašai, todėl ir užkliūni. O apie kažkokį seną namą aš nieko nežinau. Vėl temą bandai keisti.
                O JAV aišku labai reikia kariuomenę stiprinti. Kai benamių daugėja, karinis biudžetas didesnis negu likusio top 10 kartu sudėjus (įskaitant Kiniją, Saudo Arabiją, Rusiją, Japoniją, Korėją, Vokietiją...) tai aišku finansavimą dar padidinti reikia.

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Trumpas su Putinu nedaro nieko kitaip nei dauguma pasaulio lyderių, apie kokią Kiniją net nekalbu. Svarbu ne ką kalba, tai tik diplomatiniai formalumai ir priemonės daryti įtaką. Svarbu realūs darbai.
                  Būtent. O darbų padaryta per akis. Mum Lietuvoje tokio prezidento reiktų.

                  Comment


                    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                    Trumpas gali būti paskutinis nevykėlis, gali būti paskutinis populistas, gali būti nesveikas savimila, kuris daugiau laiko praleidžia žiūrėdamas ką per televizorių apie jį rodo, nei kad valdydabas galingiausią šalį, gali būti paskutinis melagis ir konspiracijų kūrėjas. Man visą tai nesvarbu, tegul Amerika pati kenčia. Kas man svarbu - tai jo santykis su Putinu. Kol Trumpas girs Putiną koks jis achuėnas lyderis, kol nedrįs nė menkiausiu kritikos žodeliu apie jį atsiliepti, kol jis jį sveikins laimėjus prezidento rinkimus, kol jis kalbės apie tai 'kaip gerai būtų su Rusija turėti gerus santykius', o ne apie, kad gerai būtų Putiną nugesinti, kad nesąmonių nebedarytų - tol Trump'as man bus paskutis Š.
                    Na taip, Putinas *******.
                    Bet ar tikrai priešas numero uno?

                    Comment


                      Parašė balcytis Rodyti pranešimą
                      O JAV aišku labai reikia kariuomenę stiprinti. Kai benamių daugėja, karinis biudžetas didesnis negu likusio top 10 kartu sudėjus (įskaitant Kiniją, Saudo Arabiją, Rusiją, Japoniją, Korėją, Vokietiją...) tai aišku finansavimą dar padidinti reikia.
                      vatnik detected?

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        vatnik detected?
                        Manai per mažas biudžetas?
                        Nėra JAV jokių socialinių problemų kur trūksta finansavimo?

                        Click image for larger version

Name:	Military.jpg
Views:	67
Size:	63,5 kB
ID:	1632335

                        Comment


                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                          vatnik detected?
                          Moskvička is back.

                          Comment


                            Šį kartą iš Liuksemburgo, įdomu, iš kur bus rytoj.

                            Comment


                              Parašė balcytis Rodyti pranešimą

                              Na taip, Putinas *******.
                              Bet ar tikrai priešas numero uno?
                              Kaip ir minėjau - man Amerikos reikalai nelabai rūpi. Man rūpi Lietuvos reikalai. O kas gi didesnis Lietuvos priešas, nei Putinas? Kas mums didžiausias dujų kainas Europoje laikė? Kas prekybinius karus skelbė, kai pieno produktuose 'rasdavo bakterijų'. Kas mūsų vilkikus ant sienos po savaitę laiko laikė? Kas mūsų politikus papirkinėjo ir papirkinėja? Kieno valdoma propaganda nuolatos stumia ant Lietuvos? Galima būtų vardinti ir vardinti....

                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Trumpas su Putinu nedaro nieko kitaip nei dauguma pasaulio lyderių, apie kokią Kiniją net nekalbu. Svarbu ne ką kalba, tai tik diplomatiniai formalumai ir priemonės daryti įtaką. Svarbu realūs darbai.
                              Aš nesuprantu pasakymo 'nesvarbu, ką galingiausios šalies prezidentas kalba'. Žinoma kad svarbu. Svarbu ir ką kalba ir ką daro. Man toks pasakymas panašus į 'nesvarbu, kiek politikas x milijonų iš valstybės nušvilpia - svarbu kiek jis gerų darbų padaro'. Dar neseniai buvo strapsnis apie tai, kad viena Trump'o twitter žinutė vienam verslininkui kainavo 10 mlrd. usd. Tai, ką jis kalba - labai svarbu, o tai, ką jis daro - dar svarbiau.

                              Ir nelabai suprantu apie kokią 'daugumą pasaulio lyderių' tu čia kalbi. Dauguma pasaulio lyderių nesveikino Putino su jo išrinkimu, ypač ne vakarų pasaulio lyderiai, nes pats pasveikinimas savaime legitimizuoja jo išrinkimą ir pasako, kad 'viskas su rinkimais Rusijoje tvarkoje'. ir šiaip, tai, ką Trumpas daro, yra labai kvestionuotina. JAV senatas seniai jį įpareigojo priimti sankcijas dėl kišimosi į JAV prezidento rinkimus. Jis laukė iki paskutinės dienos ir netgi jos sulaukęs sankcijų nepriėmė. Dabar girdim, kad jau artimiausiu metu jos bus priimtos, bet labai bijau, kad bus kiek įmanomos sumažintos iki minimumo. Taigi dėl to, ką Trump'as daro Putino atžvilgiu - galima daug pasiginčyti. Bet aš noriu tokio JAV prezidento, kurio senatui nereikėtų įpareigoti priiminėti sankcijas prieš Putiną, kuris pats savaime jas priimtų ir nelauktų kažkokių deadline'ų.

                              Comment


                                Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą

                                Moskvička is back.
                                Man tik klausimas ar "tai" vyras ar moteris. Kazkodel jau senokai itariu, kad vyras. Dar nuo tada, kai kailiu nemete.

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                  Ir nelabai suprantu apie kokią 'daugumą pasaulio lyderių' tu čia kalbi. Dauguma pasaulio lyderių nesveikino Putino su jo išrinkimu, ypač ne vakarų pasaulio lyderiai, nes pats pasveikinimas savaime legitimizuoja jo išrinkimą ir pasako, kad 'viskas su rinkimais Rusijoje tvarkoje'.
                                  Dauguma sveikino, jeigu neišmanot geopolitikos žaidimų ir diplomatinių reikalų, tada taip ir sakykit, bet dabar vėl eilinės fake news, neva Trumpas vienintelis sveikina ir koks jis dėl to š. Negu dar neatsibodo kartu su kaimai tas angažuotas nesąmones rašinėti ir net meluoti, kiek galima?

                                  https://twitter.com/junckereu/status/976061272293871616
                                  https://www.15min.lt/naujiena/aktual...kimu-57-943076
                                  https://www.express.co.uk/news/world...ssian-election
                                  https://www.cnbc.com/2018/03/19/puti...ers-react.html
                                  https://pasaulis.lrytas.lt/ivykiai/2...utina-5342636/
                                  https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=77479631
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Na ką, Lietuva šaunuolė

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      vatnik detected?
                                      Maksvietė detected
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Parašė balcytis Rodyti pranešimą

                                        Manai per mažas biudžetas?
                                        Nėra JAV jokių socialinių problemų kur trūksta finansavimo?
                                        Matuojant pagal BVP, tai pirmiausia tokioms šalims kaip Rusija, kur socialinė padėtis dar n kartų blogesnė nei JAV, reiktų susirūpinti savo per didelėmis išlaidomis tankams.

                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                          Dauguma sveikino, jeigu neišmanot geopolitikos žaidimų ir diplomatinių reikalų, tada taip ir sakykit, bet dabar vėl eilinės fake news

                                          Pasaulis jau per toli nuėjo su savo geopolitikos žaidimais ir diplomatiniais reikalais. Lyg nebeegzistuotų toks dalykas kaip elementarus padorumas ir garbės suvokimas. Dabar diplomatas arklio veidu gali ramių ramiausiai šnekėti nesąmones, nors visi besiklausantys žino jog tai 100% melas. Galima kaltinti kitas valstybes nebūtais dalykais, ypač mažesnes. Galima naudoti cheminį ginklą ir išpūtus akis aiškinti "čia ne mes". Net Hitleris ir Stalinas per baisųjį II karą nenaudojo cheminio ginklo netgi pačiais kritiškiausiais atvejais. Dabar visi mato panaudojus ir po to dar turi durnumo bandyti derėtis. Tie padorumo praradimai pasauliui kainuos labai brangiai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X