Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Aš kartais nesuprantu tokių pasakymų. O tai kas yra tos 'valstijos'? Mano supratimu tiek šalis, tiek valstija, visų pirma yra žmonės, o ne kažkokia teritorija, ypač kai tai yra ta pati šalis ir ta pati kultūra, kaip tai yra JAV. Šiuo atveju yra fokusuojamasi į teritoriją, o ne į žmones.
    JAV valstijos nėra tas pats kaip Lietuvos savivaldybės, t.y. tiesiog subraižyti administraciniai vienetai, tai greičiau kaip ES. Beje, tokia rinkimų sistema yra įtvirtinta JAV Konstitucijoje, patys amerikiečiai to nori, įskaitant ir gyvenančius Kalifornijoje ir Jutoje, nelabai suprantu, kuom jums nepatinka JAV Konstitucija ir kaip valstijos yra atstovaujamos Senate.
    Flickr

    Comment


      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
      Aš manau Manto komentaruose yra nemažai racijos.

      Ir Lietuvoje reiktų kad kiekvienas miestas (teritorija, škias) rinktų po vieną Seimo narį.
      Čia tik tarp kitkto, bet egzistuojanti Lietuvoje rinkiminė sistema užtikrina teisę daugiau mažiau lygiai kiekvienam žmogui išreikšti savo valią ir išrinkti savo atstovą į seimą, tai vadinama vienmadatiniais rinkimais. Gal aš debilas, bet paaiškinkit man tą raciją, dėl ko kažkoks Kėdainių gyventojo balsas turėtų būti keturis kartus vertingesnis ką mes turėtumėm išrinkti į seimą, nei kad vilniečio ar klaipėdiečio?

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą
        JAV vidurio kadencijos rinkimuose Kongrese daugumą ko gero laimi demokratai. Tai kažkiek subalansuos Trump'o ir jo remėjų ambicijas.

        https://edition.cnn.com/election/2018/results/house
        Įdomi rinkimų apžvalga ir kas dabar bus Trumpui, pirmos 10 min. apie tai:


        Flickr

        Comment


          Bačiulis? Rinkimų apžvalga? Fo realz?
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
            Bačiulis? Rinkimų apžvalga? Fo realz?
            O ką, Bačiulis matosi daug išmano šia tame, bent Lietuvoje dar neteko girdėti, kad kas nors tiek faktų žinotų apie JAV rinkimų sistemą ir vidaus politiką.
            Flickr

            Comment


              Parašė rat
              Chamui CNN žurnalistui atimtas leidimas dirbti Baltuosiuose rūmuose.
              https://www.youtube.com/watch?v=ZZqPxwoI4LA
              Kažkaip šiuo metu nematau didesnio chamo nei pats Trumpas.

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Kuom Trumpas blogesnis už Reiganą?
                Vienas klausimas kiek tau metų buvo 1981 metais? Pridedu, prisimenu aš, kai Reiganas buvo Prezidentas, aš buvau studentas, bet tokių nesąmonių ką šiandien šniaka ir daro Trumpas........
                Paskutinis taisė AutoLiet; 2018.11.08, 22:48.

                Comment


                  Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą

                  Vienas klausimas kiek tau metų buvo 1981 metais? Pridedu, prisimenu aš, kai Reiganas buvo Prezidentas, aš buvau studentas, bet tokių nesąmonių ką šiandien šniaka ir daro Trumpas........
                  Jūs 1981 turėjote prieigą prie interneto ar bent kokio CNN, kad žinote, ką Reiganas šnekėjo? Lengva dabar kiekvievą twitter žinutę aptarinėti. O grįžtant prie veiksmų, kokie esminiai politikos skirtumai?
                  Flickr

                  Comment


                    1981 metais mano "internetas" buvo Amerikos balsas, Laisvosios Europos radijas ir Liuksemburgo radijas. Politikos skirtumas yra tame, kad iki Trumpo išrinkimo, mano gyvenime tokio arogantiško idioto Amerikoj nebuvo.

                    Comment


                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą

                      Kažkaip šiuo metu nematau didesnio chamo nei pats Trumpas.
                      Konfrontacinių taktikų išmokta iš komunistų medžiotojo McCarthy dešiniosios rankos Roy Cohno, kuris buvo Trumpo teisininkas. Keista, kad makartizmo paveldas nepatinka, kaip besiskelbiančiam antisovietu.

                      To understand Trump, understand his mentor

                      https://www.theglobeandmail.com/opin...nd-his-mentor/

                      Comment


                        Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                        Politikos skirtumas yra tame, kad iki Trumpo išrinkimo, mano gyvenime tokio arogantiško idioto Amerikoj nebuvo.
                        Obama kaip prezidentas buvo daug blogesnis ir silpnesnis.
                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                        Comment


                          Kodėl antikomunistas turi būtinai būti makkartistu?
                          Todėl žmogus ir lygina su Reaganu.

                          Comment


                            Bet tą patį Reaganą JAV kairieji lygino su Hitleriu ir stūmė lygiai taip pat kaip ant Trumpo. Aišku sovietynui skirtose laidose dirbantys dešinieji nutylėdavo, o kairieji vargu ar matė reikalą dirbti ta linkme. Tuo tarpu dabar pilnu tempu skaitom kokius 15min, kurie verčia straipsnius būtent iš kraštutinės kairės stovyklos.

                            Comment


                              Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą

                              Konfrontacinių taktikų išmokta iš komunistų medžiotojo McCarthy dešiniosios rankos Roy Cohno, kuris buvo Trumpo teisininkas. Keista, kad makartizmo paveldas nepatinka, kaip besiskelbiančiam antisovietu.

                              To understand Trump, understand his mentor

                              https://www.theglobeandmail.com/opin...nd-his-mentor/
                              Dar Hitleris buvo antisovietas.
                              Tai pagal tą pačią logiką, jei nepatinka sovietai, turi patikti Hitleris?
                              If a lion could speak, we could not understand him.

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                O grįžtant prie veiksmų, kokie esminiai politikos skirtumai?
                                Didžiausias skirtumas tai kad Reaganas buvo anti-Kremliškas, Trumpas yra pro-Kremliškas
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Trumpas yra pro-Kremliškas
                                  Dar ir prokorėjietiškas

                                  A. Bačiulis, FB
                                  Čia pas mus kažkaip niekam nelabai įdomu, bet po jam pergalingų rinkimų Trumpas išmetė generalinį prokurorą Jeff Sessions (to iš jo seniai reikalavo Dempartijos propagandistai, kurie dabar kažin kodėl nepatenkinti, kad prezidentas išpildė jų norus) ir jo pareigas eiti pavedė Matthew Whitaker, kuris dar užpernai rašė, kad būdamas prokuroru keltų bylą Hillary Clinton.
                                  Tai va dabar jis ir tapo prokuroru Įdomu, Atstovų Rūmuose daugumą įgijusi Dempartija vis dar nori rengti Trumpo tyrimus?

                                  Comment


                                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                    Didžiausias skirtumas tai kad Reaganas buvo anti-Kremliškas, Trumpas yra pro-Kremliškas
                                    Na prie Reagano Kremliuje sėdėjo komunistai, o prie Trumpo - superkapitalistai

                                    Comment


                                      Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                      Na prie Reagano Kremliuje sėdėjo komunistai, o prie Trumpo - superkapitalistai
                                      Tik mums nuo to, deja, nei kiek ne geriau.

                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                        Na prie Reagano Kremliuje sėdėjo komunistai, o prie Trumpo - superkapitalistai
                                        Man šiandiena Rusija panaši į "Trečiajį reichą".

                                        Comment


                                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                          Dar Hitleris buvo antisovietas.
                                          Jis buvo toks pat sovietas, tik kiek kitaip traktavo marksizmą (todėl jam kitokie marksistai, t.y. stalinistai, buvo didesni priešai nei kapitalistai).
                                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X