Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gitanas Nausėda, LR prezidentas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man atrodo, kad didžiausia Gitano Nausėdos stojimo į komunistų partiją istorijos bėda yra tai, kad prezidentas slėpė šį faktą ir nedeklaravo jo visuomenei bei savo rinkėjams. Mano nuomone, kai esi tokio rango politikas, esi ypatingai viešas asmuo, viešiausias koks tik gali būti valstybėje ir dangstytis tuo, kad ne į visus klausimus buvo privaloma atsakyti VRK anketoje, nėra nei teisinga, nei skaidru. Juolab kad prezidentas toje anketoje atsakė beveik į visus neprivalomus klausimus, noriai vardijo malonius dalykus, pavyzdžiui, savo pomėgius. Juolab, kad pareigas anksčiau ėjusi prezidentė tai deklaruodavo per visus rinkimus.
    Šiandienos „Dėmesio centre“ prezidentas pasakė emocingą kalbą, keli akcentai iš jos:
    - „Aš galėjau nurodyti ir šitą partiją, aš to nepadariau. Tiesiog ta informacija gal būtų daliai žmonių ir padėjusi susidaryti kitokią nuomonę, bet aš nemanau, kad rinkimų rezultatas būtų buvęs kitoks. Bet kaip ten bebūtų, aš formaliai tikrai nieko nepažeidžiau.“
    Kitaip tariant, prezidentas tiesiai sako, kad deklaracijos pildymas yra susijęs su rinkėjais ir rinkimų rezultatais. Po šio atsakymo jau tikrai sunku patikėti, kad informacija prieš rinkimus galėjo būti nutylėta nesąmoningai.
    - Prezidentas komentuodamas partijos klausimą sakė: „Aš visiškai nedalyvavau toje veikloje“. Šiandien jo komanda irgi tvirtino, kad prezidentas partijos veikloje nedalyvavo.
    Tačiau netrukus, svarstydamas, kaip informacija apie jo stojimą į partiją galėjo būti išviešinta, prezidentas kalbėjo: „Galėjo net ir kokie nors mano kolegos, su kuriais aš sėdėjau kažkokiame partiniame susirinkime, kurių net prisiminti negaliu, nes jie būdavo ant tiek neįdomūs, kad apie nieką. Bet ten buvo žmonės, kurie dar yra gyvi ir jie gi gali pasakyti: palaukit, bet aš sėdėjau su juo.“
    Tai aš jau nebesuprantu, ar prezidentas partijos veikloje niekaip nedalyvavo, ar sėdėjo partiniuose susirinkimuose.
    - Dar labiau nesuprantama, kodėl prezidentas to nedeklaravo, man pasidarė po to, kai jis bent kelis kartus užsiminė, kad šios informacijos paviešinimas jam galėjo kelti vienokį ar kitokį nerimą: „Tai buvo informacija, kuri man buvo nemaloni“; „Aš esu dėkingas žmonėms, kurie iškėlė šitą istoriją, man palengvėjo, aš jaučiuosi dabar lengviau“. Šiaip jau, kai prezidentas turi slaptų skeletų spintose, kurių paviešinimas jam kelia nerimą, tai gali būti net pavojinga.
    Na ir aišku likusi prezidento kalbos dalis persmelkta emocijomis nuo sąmokslo teorijų kūrimo apie jo medžiokles iki pasakymo, kuris galėtų reikšti, kad dabar jo reikėtų nekritikuoti, nes geopolitinė situacija sudėtinga ir džiaugsis tik Maskva iki vos ne grasinimo apie prasidėsiančią politinę kovą, kuri niekam nebus naudinga. To gal neverta net plačiau komentuoti. Bet tai, kas mus labiausiai skiria nuo Maskvos, yra demokratija ir visuomenės teisė kelti klausimus net ir (arba ypač) prezidentui ir prezidento pareiga į tuos klausimus aiškiai atsakyti. Jeigu prezidentas to nesupranta, tai man tikrai liūdna.
    Birutė Davidonytė https://www.linkedin.com/in/birut%C4...cent-activity/
    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

    Comment


      1990 metais išvyko į Manheimo universitetą gavęs DAAD (Vokietijos akademinių mainų tarnybos) stipendiją. DAAD archyve radau Nausėdos pasidžiaugimą, kad patvirtinimą iš Manheimo universiteto jis gavo 1990 gegužę kaip savo gimtadienio dovaną.
      Kokia tikimybė, kad per du mėnesius nuo kovo 11,Vilniaus universiteto aspirantas būtų sugebėjęs susirasti Vakarų Vokietijos universitetą, aplikuoti stipendijai, gauti ją ir paties universiteto patvirtinimą klausė A.Tapinas
      Turbūt nulinė
      https://www.15min.lt/naujiena/aktual...vau-56-2036486
      Naivu tikėtis, kad galėjo gauti leidimą išvykti į Vakarų Vokietiją ilgai stažuotei be KGB leidimo.
      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

      Comment


        Nuosėda kviečia Šiaurės Atlanto draugų organizacijos narius apsilankyti Lietuvoje šią Liepą

        Comment


          Kas čia atsitiko, kad Užkalnis surašė tokį palankų straipsnį apie Prezidentą Gitaną Nausėdą.
          Rinkimai juk dar neprasidėjo

          Delfi .lt 2023.09.27
          Dabar žinosiu, kurį rinktis – Vėgėlę ar Nausėdą
          Todėl, jei jums šiandien kyla klausimas, ar vertėjo sunaikinti kelis šimtus darbo vietų (net jei ir kelis tūkstančius), kad būtų nutrauktos žvėrelių kančios dėl barbariško kailių biznio, gaminančio nereikalingą puošmeną, man su jumis nėra apie ką šnekėti.

          Prezidentas Gitanas Nausėda netikėtai trumpai ir labai aiškiai pasakė: „Aš šį įstatymą pasirašysiu, nes jis atitinka mano principines nuostatas, ir padarysiu tai nedelsiant.“ Tai buvo toks Prezidento elgesys, kokio mes laukėme ne vienus metus. Negaliu sakyti, kad G. Nausėda visur ir visada buvo nedalyvaujantis, aptakus ar perdėm diplomatiškas – buvo visko. Pagaliau, tenka prisiminti, kad jis yra ne tik man patinkančių ir pritinkančių, bet visų Lietuvos žmonių, net ir kroksuotų celofanų, šeimų maršo, skiepų priešų ar atvirai vatinių pažiūrų lukašenkinių apologetų prezidentas. (...)

          Be to, G. Nausėdos žodžiai ir poelgiai dėl Ukrainos buvo beveik visada tikslūs, iškalbingi ir ryžtingi, o jo reputacija užsienyje (kartu su Lietuvos reputacija) yra neregėtai aukštame lygyje. Maža yra šalių, kuriomis dar nenusivylė pavargusi, iškankinta, nukraujavusi ir tebesikaunanti Ukraina (nuo Prancūzijos, Vokietijos, JAV iki net Lenkijos), o Lietuva yra viena jų ir Lietuvos prezidento indėlis šiuo klausimu – labai didelis.

          Dabar, kai G. Nausėda parodė stuburą, vienu metimu pelnė net ne politinį tritaškį, bet tiesiog tris šimtus taškų, lyg būtų sviedęs kamuolį iš kito aikštelės galo, tiesiai į lanką. Šmaukšt ir yra.
          (...)
          Gal visa tai ir tiesa dėl „sunku nebuvo“ ir būtų labai lietuviška dabar svarstyti, kad gal galima buvo visa tai padaryti būtent paties Prezidento iniciatyva, tačiau, antra vertus, nė vienas valstybės vadovas negali vykdyti tokio spaudimo Seimo nariams, kokį gali sau leisti nevyriausybinė organizacija, o „Tušti narvai“ darė viską, kas buvo įmanoma ir neįmanoma.

          Tačiau, bet kuriuo atveju, kartais labai svarbu atsirasti reikiamu metu reikiamoje vietoje, ir Prezidentas taip ir padarė.

          https://www.delfi.lt/news/ringas/lit....d?id=94631059

          Comment


            Kaip nesupratau preziento nemėgėjų apie kokius ten jo "neryžtingumus" kalba taip nesupratau ir kas čia tokio svrarbaus ar ypatingo šitas eilinis pasirašymas.
            Paskutinis taisė Gator; 2023.09.27, 20:38.

            Comment


              O Vėgėlė šiuo klausimu laikosi "tradicinių vertybių" ir "skrepų" ?

              Comment


                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                O Vėgėlė šiuo klausimu laikosi "tradicinių vertybių" ir "skrepų" ?
                Nelabai svarbu ko jis laikosi, pagal cv turėtų būti gana liberalių pažiūrų, bet dabar kai eina į politiką kalbės bet ką, kad tik įtikti rinkėjams. Panašiai ir su Nausėda buvo.
                Flickr

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Nelabai svarbu ko jis laikosi, pagal cv turėtų būti gana liberalių pažiūrų, bet dabar kai eina į politiką kalbės bet ką, kad tik įtikti rinkėjams. Panašiai ir su Nausėda buvo.
                  Liberalios pažiūros tai kokios? Duokit verslui kelią ir rinka išspręs?

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    Nelabai svarbu ko jis laikosi, pagal cv turėtų būti gana liberalių pažiūrų, bet dabar kai eina į politiką kalbės bet ką, kad tik įtikti rinkėjams. Panašiai ir su Nausėda buvo.
                    Ir kas mums iš to? Pvz. K.Marksas buvo savo asmenyje libertaras. O kas gavosi?
                    Beje, Chuilo irgi buvo gana liberalių pažiūrų - pažiūrėkite ankstyvuosius interviu.

                    Comment


                      Parašė Romas Rodyti pranešimą
                      Kas čia atsitiko, kad Užkalnis surašė tokį palankų straipsnį apie Prezidentą Gitaną Nausėdą.
                      Rinkimai juk dar neprasidėjo

                      Delfi .lt 2023.09.27
                      Dabar žinosiu, kurį rinktis – Vėgėlę ar Nausėdą
                      Užkalnis yra homosovietiško parsidavėlio įsikūnijimas ir lankstosi bet kam, iš ko gauna naudos. Įskaitant Zuoką ar Nausėdą.

                      Comment


                        Nors sunku mane įtarti palankumu konservatoriams, bet šiandien Nausėda praleido progą patylėti.

                        Buvo nemalonu skaityti, kai jis palaikė vieną konflikto pusę (motiną, kuri įdėjusi į Tiktoką video sugadino savo vaikui gyvenimą) šeimos konflikte dėl vaiko ir puolė kritikuoti vaikų apsaugos darbuotojus. Paskui kaip kokia turg. (atsiprašau, kaip Armonaitė su Šimonyte) susikapojo su konservatorių ministre Navickiene, kai ji drįso pakritikuoti Ekscelenciją.

                        Čia kaip komunist-konservatorė Grybauskaitė, kuri labai aiškiai palaikė vieną pusę Garliavos istorijoje.

                        Ten skandalas tik įsibėgėja ir aplinkybės tik pradeda atsiskleisti is abiejų pusių.

                        Ne Prezidento reikalas per feisbūkus kištis į šeimos konfliktą ir trukdyti žmonėms dirbti savo darbą.
                        Gerai, kad jis nepradėjo narplioti Siegel ir Suodaičio muilo operos.

                        Śiandien buvo geras vaikų psichologo Pūro interviu LRT "Dienos temoje"
                        LRT 2023.
                        Pūras sukritikavo Nausėdos reakciją į vaiko paėmimo istoriją: lipame ant to paties grėblio kaip Garliavos atveju.
                        https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvo...rliavos-atveju

                        Įdomu, ar susiskaldžiusiame Parlamente atsiras politikų, kurie pajudins šį kišimąsi ne į savo reikalus (nesvarbu, kad rezultatas bu su nuliniu rezultatu).
                        Paskutinis taisė Romas; 2023.12.05, 22:12.

                        Comment


                          https://www.15min.lt/naujiena/aktual...les-56-2183814

                          Trumpai Nausėda ir Bajarūnas pažeidė interesų derinimo įstatymą.
                          Paskutinis taisė Arunasx; 2024.01.30, 17:07.
                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                          Comment


                            Nausėda ne tik buvo operoje, bet ir puotavo už tuos pinigus. Išskirtinis atvejis, kai sutinku su Širinskiene, kad jį ištiko Narkevičiaus kotletuko prakeiksmas

                            O Ž. Pavilionis išvadino tipišku komunistiniu elgesiu, nes Nausėda gauna žeeenkliai daugiau nei Bajarūnas kuris yra pavaldus netiesiogiai Prezidentui
                            Paskutinis taisė Arunasx; 2024.02.01, 18:03.
                            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                            Comment


                              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                              Comment


                                Teisėjų tarybos pirmininkę suglumino prezidento metodai https://www.delfi.lt/news/daily/lith...todai-96013863
                                Teisėjų tarybai penktadienį svarstant prezidento Gitano Nausėdos kreipimąsi patarimo dėl Vitalijaus Melnikovo skyrimo Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėju, kilo ginčų, kodėl šalies vadovas kandidatu pasirinko būtent šį asmenį, mat V. Melnikovas atrankos komisijos buvo įvertintas kaip vienas prasčiausių pretendentų.
                                Teisėjų tarybos pirmininkė Sigita Rudėnaitė atkreipė dėmesį, kad Pretendentų į teisėjus atrankos komisija V. Melnikovą, atsižvelgiant į skirtų balų skaičių, įvertino kaip vieną prasčiausių kandidatų į apylinkės teismo teisėjus. Kaip nurodoma Nacionalinės teismų administracijos pateikiamuose dokumentuose, Pretendentų į teisėjus atrankos komisija V. Melnikovui skyrė 68,6 balus, už jį prasčiau įvertintas buvo tik dar vienas kandidatas. Daugiau balų komisija, kaip rodo dokumentai, skyrė bent septyniems pretendentams į Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjus.
                                Daugiausiai balų – 84,28 – komisija yra skyrusi Pavelui Kujaliui. Teisėjų tarybos vadovė S. Rudėnaitė teigė suprantanti, kad G. Nausėda turi laisvę rinktis kandidatą į teisėjus, tačiau neslėpė nesuprantanti, kas lėmė, jog pasirinktas vienas iš prasčiausiai įvertintų pretendentų.
                                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                Comment


                                  VSD pranešėjo komisija: D. Jauniškis klaidino, L. Pernavas piktnaudžiavo pareigomis https://www.vz.lt/verslo-aplinka/202...avo-pareigomis
                                  Kaip pavyzdį komisija pateikia informacijos apie tuomečio kandidato ir dabartinio šalies vadovo Gitano Nausėdos aplinkos patikrinimą – D. Jauniškis tąkart sakė, kad „jokių rizikų nebuvo rasta, jokių kitų veiksmų nebuvo imtasi“. Vis dėlto, anot laikinosios komisijos, tą paneigia kiti surinkti įrodymai, kurie patvirtina, kad dar kandidato į prezidentus G. Nausėdos aplinkoje „buvo nustatytos kelios dešimtys asmenų, keliančių rizikas nacionalinio saugumo interesams“.
                                  „Komisija nustatė, kad kai kuriuos iš minėtų asmenų G. Nausėda ketino skirti savo patarėjais. Komisijos duomenimis, apie tai buvo žinoma D. Jauniškiui, tačiau šią informaciją jis nuo komisijos ir sprendimų priėmėjų nuslėpė“, – rašoma dokumente.
                                  „(...) kai kurių iš minėtų asmenų paskyrimu į (...) prezidento patarėjų pareigas buvo suinteresuoti asmenys, susiję su baltarusiškų trąšų verslu. Komisijos duomenimis, apie tai buvo žinoma D. Jauniškiui, tačiau šią informaciją jis nuo komisijos ir sprendimų priėmėjų nuslėpė“, – teigiama jame.
                                  p.s. nieko stebėtino, kad prezidentūra iš esmės prieštaravo baltarusiškų trašų eksporto sustabdymui.
                                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                  Comment


                                    https://www.15min.lt/naujiena/aktual...lta-56-2214404
                                    Click image for larger version

Name:	image.JPG
Views:	245
Size:	80,6 kB
ID:	2119997
                                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                    Comment


                                      A. Valinsko šou: laidoje G. Nausėdą išvadino mulkiu ir įvardijo didžiausią socdemų košmarą https://www.lrytas.lt
                                      „Bailys“, „prezidentą valdo boba“, „gražaus kostiumo pakaba“, „apgailėtinas mulkis“, – tokiais žodžiais anksčiau prezidentą G.Nausėdą yra apibūdinęs A.Valinskas. Tiesa, jis sako ir dabar galintis pakartoti tą patį. „Net ir nelabai galvodamas galėčiau pridėti daugiau, bet aš manau, kad iš to, kas pasakyta, kiekvienas gali atsirinkti. Aš lygiai taip pat manau, gal šiek tiek labiau valstybiškai šnekant – jis nepadarė praktiškai nieko, ką deklaravo darysiąs. Mes ne tik iki šiol nesukūrėme gerovės valstybės, bet net nežinome, kaip ji atrodo prezidento akimis“, – sakė A.Valinskas.
                                      Jis tikrai nėra lyderis, turintis dabartinę Lietuvos valstybės viziją ir vedantis paskui save. Jis eina paskui minią, kurią ragina už jį balsuoti. Tai yra du skirtingi dalykai. Jis nėra lyderis, todėl jis yra mulkis
                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                      Comment

                                      Working...
                                      X