Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė hobo Rodyti pranešimą
    O jei aplamai bijote mirties kaip tokios, tai kas jums draudzia uzsidaryti name ir taip isvegti rizikos gyventi?
    Senų seniausiai yra išrastas geresnis būdas kovoje su mirtimi - tai medicina. Ne kokia kiniška, kur dramblio kaulus graužia ir per laužą šokinėja, o normali - grįsta moksliniais tyrimais. Jeigu nebūtų medicinos - vidutinis gyvenimo amžius būtų 40 metų, kaip prieš kelis šimtus metų kad buvo. Vien tik medicino ir tų pačių skiepų dėka jis prailgėjo, o dabar tu bandai kažką priešingai įrodyti.

    Comment


      Parašė hobo Rodyti pranešimą
      Bandau atspeti: śachmatais tikriausiai niekad nezaidete, tik śaśkemis? Atspejau?
      Neatspėjai, jeigu nori - galim sužaisti šachmatais ir jeigu pralošiu aš, tada aš nesivakcinuosiu, o jei praloši tu - tai vakcinuosies

      Comment


        Parašė hobo Rodyti pranešimą
        Mirti gali kiekvienas nuo "N" priezasciu. Ir ne tik gali, bet ir mirsta. Ir "koronke" cia tikrai toli grazu ne pirmoje vietoje - net su politikeriu iśpusta ir "pritemta uz ausu" mirciu statistika.

        O jei aplamai bijote mirties kaip tokios, tai kas jums draudzia uzsidaryti name ir taip isvegti rizikos gyventi? Jei jums tureti ar netureti laisve yra nesvarbu, tai tas butu logiskas pasirinkimas.
        O kas jums draudžia išvažiuoti gyventi į tundrą? Visiška laisvė ir jokios atsakomybės prieš kitus. Jeigu norite gyventi visuomenėje, tai prašom laikytis bendrai sutartų normų.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Neatspėjai, jeigu nori - galim sužaisti šachmatais ir jeigu pralošiu aš, tada aš nesivakcinuosiu, o jei praloši tu - tai vakcinuosies
          Pirma - senai zaidziau, antra - nelygus uzmokestis pralaimejusiam: jums dasideda gyvenimo metai, man atskaiciuojami.

          Comment


            Parašė Perfect Rodyti pranešimą

            O kas jums draudžia išvažiuoti gyventi į tundrą? Visiška laisvė ir jokios atsakomybės prieš kitus. Jeigu norite gyventi visuomenėje, tai prašom laikytis bendrai sutartų normų.
            Bendrai sutartos normos iraśytos i Konstitucija. Vis laukiu, kada prades teisti bei sodinti tuos, kas ja pazeidineja.

            Comment


              Parašė hobo Rodyti pranešimą
              Pirma - senai zaidziau, antra - nelygus uzmokestis pralaimejusiam: jums dasideda gyvenimo metai, man atskaiciuojami.
              Kodėl tu neatsakai į klausimą, iš kur trauki tokią informaciją, kad vakcinacija trumpina gyvenimą, o nesivakcinavimas ilgina, kai visi moksliniai faktai rodo priešingai? Negi taip sunku prisipažinti, kad visa tavo išmintis turi tik vieną šaltinį - lakią fantaziją?

              Comment


                Parašė Perfect Rodyti pranešimą

                O kaip dėl asmeninės atsakomybės? Jeigu apkrėsi kitą ir jis mirs?
                Laisvė nėra tik galimybė rinktis, laisvė yra ir asmeninė atsakomybė už savo tiesioginius ir netiesioginius veiksmus.
                Kadangi gyveni visuomenėje neišvengiamai turi atsižvelgti ir į kitų jos narių interesus, taip pat kaip ir kiti turi atsižvelgti į tavo.
                Tad gyvenant kartu laisvė nėra absoliuti.
                Ir jeigu yra tikimybė, kad savo veiksmu gali padaryti kitiems žalos, t. y. gali juos susargdinti, turi imtis visų priemonių, kad to nepadarytum. Lygiai taip pat kiti turi stengtis dėl tavęs.
                Man dar vienas klausimas labai įdomus. Kas kada paskaičiuos, kiek naivių žmonių užsikrėtė ir mirė, patikėję dezinformatorių kliedesiais apie žudančias kaukes, kad viruso nėra ir t. t. ir labai panašu, kad tiems dezinformatoriams nieko už tai nebus teisine prasme...
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Šiandien norisi tokį komentarą parašyti...

                  Aš esu kaip ir prieš zero covid, nebent tai pavyktų padaryti Afrikoje, Indijoje ar Lotynų Amerikoje. Norėtųsi, kad į ligą būtų žiūrima labiau kaip į gripą, nebūtų tų saviizoliacijų (nors norėtųsi, kad darbovietės ir mokyklos išmoktų valdyti infekcijas, užtektų ligos atveju darbo iš namų, jokių izoliacijų - didžiausios koronos negandos po intensyviosios terapijos, sergant covid).

                  Jeigu dešimtmečiams ar net "amžiams" liks taip kaip dabar, ir dar gąsdins, kad bus kaip Šeišeliuose, tai xren gal geriau nuo covid mirt nei tokiam pasaulyje gyventi...

                  Jei po 10 metų mąstysim apie "geresnį dezinfekcinį skystį nuo covid", tiesą sakant kyla įvairių minčių, ar verta dėl tokio pasaulio "saugotis" Aš esu iš tų žmonių, kuriems higieninė laisvė keliauti ir judėti yra didelė gyvenimo vertybė. Ją praradus, nežinau dėl ko gyventi. Vienintelė alternatyva būtų rinkti kokių žaidimų simuliatorių kolekciją, kol atsibos

                  Gal kiek per tamsiai parašiau, bet toks mano stance'as juodžiausiam covid scenarijui.

                  P.S. Kol kas esu supratingas, kad 2021 m. (geriausiu atveju) vadavimosi iš covid metai.
                  Paskutinis taisė PoDV; 2021.05.05, 19:06.

                  Comment


                    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                    Šiandien norisi tokį komentarą parašyti...

                    Aš esu kaip ir prieš zero covid, nebent tai pavyktų padaryti Afrikoje, Indijoje ar Lotynų Amerikoje. Norėtųsi, kad į ligą būtų žiūrima labiau kaip į gripą, nebūtų tų saviizoliacijų (nors norėtųsi, kad darbovietės ir mokyklos išmoktų valdyti infekcijas, užtektų ligos atveju darbo iš namų, jokių izoliacijų - didžiausios koronos negandos po intensyviosios terapijos, sergant covid).

                    Jeigu dešimtmečiams ar net "amžiams" liks taip kaip dabar, ir dar gąsdins, kad bus kaip Šeišeliuose, tai xren gal geriau nuo covid mirt nei tokiam pasaulyje gyventi...

                    Jei po 10 metų mąstysim apie "geresnį dezinfekcinį skystį nuo covid", tiesą sakant kyla įvairių minčių, ar verta dėl tokio pasaulio "saugotis" Aš esu iš tų žmonių, kuriems higieninė laisvė keliauti ir judėti yra didelė gyvenimo vertybė. Ją praradus, nežinau dėl ko gyventi. Vienintelė alternatyva būtų rinkti kokių žaidimų simuliatorių kolekciją, kol atsibos

                    Gal kiek per tamsiai parašiau, bet toks mano stance'as juodžiausiam covid scenarijui.

                    P.S. Kol kas esu supratingas, kad 2021 m. (geriausiu atveju) vadavimosi iš covid metai.
                    Problema yra ta, kad gyvenate pasaulyje ne vienas, todėl jei mums ok sirgti, užkrėsti kitus ir mirti, kitiems tas nėra ok. Nemažai kam nelabai kas pasikeitė gyvenime per tuos karantinus apart tam tikrų renginių nebuvimo ir daug kas sutiktų geriau gyventi su tokia realybe nei rizikuoti sirgti corona.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Problema yra ta, kad gyvenate pasaulyje ne vienas, todėl jei mums ok sirgti, užkrėsti kitus ir mirti, kitiems tas nėra ok. Nemažai kam nelabai kas pasikeitė gyvenime per tuos karantinus apart tam tikrų renginių nebuvimo ir daug kas sutiktų geriau gyventi su tokia realybe nei rizikuoti sirgti corona.
                      Kaip sakoma - tavo teisės pasibaigia ten, kur prasideda kito teisės.

                      Comment


                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                        Šiandien norisi tokį komentarą parašyti...

                        Aš esu kaip ir prieš zero covid, nebent tai pavyktų padaryti Afrikoje, Indijoje ar Lotynų Amerikoje. Norėtųsi, kad į ligą būtų žiūrima labiau kaip į gripą, nebūtų tų saviizoliacijų (nors norėtųsi, kad darbovietės ir mokyklos išmoktų valdyti infekcijas, užtektų ligos atveju darbo iš namų, jokių izoliacijų - didžiausios koronos negandos po intensyviosios terapijos, sergant covid).

                        Jeigu dešimtmečiams ar net "amžiams" liks taip kaip dabar, ir dar gąsdins, kad bus kaip Šeišeliuose, tai xren gal geriau nuo covid mirt nei tokiam pasaulyje gyventi...

                        Jei po 10 metų mąstysim apie "geresnį dezinfekcinį skystį nuo covid", tiesą sakant kyla įvairių minčių, ar verta dėl tokio pasaulio "saugotis" Aš esu iš tų žmonių, kuriems higieninė laisvė keliauti ir judėti yra didelė gyvenimo vertybė. Ją praradus, nežinau dėl ko gyventi. Vienintelė alternatyva būtų rinkti kokių žaidimų simuliatorių kolekciją, kol atsibos

                        Gal kiek per tamsiai parašiau, bet toks mano stance'as juodžiausiam covid scenarijui.

                        P.S. Kol kas esu supratingas, kad 2021 m. (geriausiu atveju) vadavimosi iš covid metai.
                        Seišeliuose veikiausiai problema buvo ta, kad naudojo nelabai veiksmingas vakcinas. Šiaip ir AZ bei Jassen nėra kažkokios labai geros vakcinos, t.y. jos nuo mirties apsaugo beveik 100%, tačiau nuo ligos su simptomais jau tik 60-70%, o simptominė ligos forma reiškia, kad žmogus gali tapti covido platintoju, o tai atitinkamai reiškia, kad naudojant tokias vakcinas reikia paskiepyti kur kas didesnį % žmonių, nei naudojant vakcinas, kurios nuo simptominės covido formos apsaugoja 95%. tik suprantama šiuo metu mums daug svarbiau apskritai kuo daugiau žmonių vakcinuoti, nei laukti. Bet rudenį aš manau jau visi vakcinuosis vakcinomis su 95+ % efektyvumu. Priedo, yra būdai ištirti kraują ir nustatyti ar vakcina suveikė ir ar žmogaus organizme susidarė antikūnai. Dėl to pasiekti masinį imunitetą nėra neįmanoma, tik žinoma antivakseriai tam labai priešinsis. Ir čia svarbu bus neįvedinėti visokių karantinų, stengiantis juos kažkaip apsaugoti, o tiesiog leisti jiems virusu prasirgti, kai prasirgs, jie galima sakyti irgi bus vakcinuoti, tik natūraliu būdu ir prisidės prie to pačio tikslo - masinio imuniteto formavimo. Man didesnis klausimas yra ką daryti su vaikais, visgi vaikams virusas nėra labai pavojingas, Lietuvoje nuo šio viruso dar nei vienas vaikas nemirė ir čia mes galime turėti dilemą, kada nemaža dalis tėvų nenorės savo vaikų vakcinuoti. Mano supratimu šiuo atveju reikėtų gal net kokių nors išradingesnių priemonių - pvz. nuo 5 klasės ar vakcinuotis ar ne kiekvienam vaikui leisti apsispręsti pačiam, nebūtina būtų gauti tėvų leidimo, o priedo jeigu jis vakcinuojasi - jam išmokėti 20 eur premiją, nes tai yra nepalyginamai pigiau, nei po to ligoninėse kovoti su padariniais. Tėvų teisės nėra absoliučios - pvz. tėvai negali neleisti vaiko į mokyklą, taip pat neturėtų turėti teisės ir uždrausti tam vaikui pasiskiepyti, nes tai ir jo pačio ir visuomenės sveikatai išeitų tik į naudą.

                        Comment


                          Seišeliuose suvakcinuota 69% žmonių. Dar lieka 31% - pakankamas kiekis sirgti.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            Problema yra ta, kad gyvenate pasaulyje ne vienas, todėl jei mums ok sirgti, užkrėsti kitus ir mirti, kitiems tas nėra ok. Nemažai kam nelabai kas pasikeitė gyvenime per tuos karantinus apart tam tikrų renginių nebuvimo ir daug kas sutiktų geriau gyventi su tokia realybe nei rizikuoti sirgti corona.
                            Apsikrėsti viena, bet užkrėsti kitus turbūt ne.

                            Tiek, kad griežtai vengiu nebūtinų kontaktų ir bijau saviizoliacijos kaip tokios dėl savo sąlygų. Tai vieninteliai kasdieniai dalykai, kuriuos keičia korona.

                            Psichologinį poveikį daro apribotų kelionių faktas, kad negali šiaip sau sugalvoti nuvaryt į kokią Lenkiją paturistaut, o turi ten būt apsikaustęs su testais ir izoliacijomis.

                            Comment


                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                              Seišeliuose suvakcinuota 69% žmonių. Dar lieka 31% - pakankamas kiekis sirgti.
                              35% iš tų 69% apsikrečia (t.y. iš 100 pilnai vakcinuotų užsikrečia 35), tik neaišku kokio sunkumo liga. Likę 31%, kurie nematę vakcinos ar nepraėję kiniečių vakcinos kurso tuo pačiu matyt

                              Tiek, kad dabar sužinojau, kad ta kinietiška vakcina po pirmos dozės iš vis nieko nekeičia, o tik po kurio laiko antra dozė suveikia ir tai matyt neidealiai.

                              Dar reiktų pridėti, kad ten išplitus Pietų Afrikietiška atmaina apie kurią turbūt šioje temoje visi žinome...
                              Paskutinis taisė PoDV; 2021.05.05, 19:47.

                              Comment


                                Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                Psichologinį poveikį daro apribotų kelionių faktas, kad negali šiaip sau sugalvoti nuvaryt į kokią Lenkiją paturistaut, o turi ten būt apsikaustęs su testais ir izoliacijomis.
                                Taip, bet reikia palaukti porą savaičių ir mums žada laisvą judėjimą ES ribose.

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                  Kodėl tu neatsakai į klausimą, iš kur trauki tokią informaciją, kad vakcinacija trumpina gyvenimą, o nesivakcinavimas ilgina, kai visi moksliniai faktai rodo priešingai? Negi taip sunku prisipažinti, kad visa tavo išmintis turi tik vieną šaltinį - lakią fantaziją?
                                  ???
                                  As nesu śachmatu grossmeisteris, tai kokiu velniu as turiu pasiraśyti jais zasti is prizu, kur nieko nelaimiu bet kokiu atveju? Jei apie tai kalbot.

                                  Kas del "vakcinacijos naudos", tai gal palaukiam dar kokius 5-10 metu ir jau po to palyginam, kokios "laboratorines" źiurkes ilgiau bei sveikiau gyveno: ar tos is paskiepytu, ar tie nepaskiepyti is kontrolines grupes?


                                  P.S.
                                  Jusu "moksliniai faktai" sio atveju man labai jau neśa i patarle "kas uz muzika moka, to ir moksliniai faktai".
                                  ​​
                                  Paskutinis taisė hobo; 2021.05.05, 22:48.

                                  Comment


                                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                    Seišeliuose suvakcinuota 69% žmonių. Dar lieka 31% - pakankamas kiekis sirgti.
                                    Aš manau, kad priežastis yra kitame. Seišeliai, suvakcinavę pusę žmonių, paskubėjo ir atidarė sienas turistams. Tai. matyt, privežė kokių vakcinoms nejautrių atmainų, kaip antai afrikietiška arba braziliška. Nors turistus ir įleidžia tik su neigiamais testais, bet, klausimas, kiek tie testai padeda, jei mėginys imamas inkubacinio laikotarpio metu ?

                                    Gal dėl to ir tokios šalys kaip UK ir Izraelis, sienų atidaryti neskuba. Gal dėl to, jog negalime būti tikri, jog net jei didžioji visuomenės dalis suskiepyta, tai negali visiškai apsaugoti nuo kokių naujų atmainų išplitimo ir epidemijos atsinaujinimo.
                                    Pasiekus bandos imunitetą, galima šalies viduje nuimti ribojimus, bet sienų atidarymas saugiai galimas tik tuomet, kai skiepijimas įsibėgės visame pasaulyje ir neliks tokių vietų, kur virusas dar turės galimybę laisvai plisti ir mutuoti. Paprasčiau tariant, jei bent vienas žemynas "degs", tai ir likęs pasaulis negalės jaustis visiškai saugiai. Pasaulis šiais laikais per daug susijęs tarpusavy.

                                    Na, Seišeliai - turistinė valstybė, neturinti nei stiprios eksportuojančios pramonės, nei išvystytos IT srities, tai jiems labai "degė" greičiau atidaryti sienas. Lietuvai gi visai nedega, galime palaukti ir pažiūrėti, kaip seksis kitiems.

                                    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                    Psichologinį poveikį daro apribotų kelionių faktas, kad negali šiaip sau sugalvoti nuvaryt į kokią Lenkiją paturistaut, o turi ten būt apsikaustęs su testais ir izoliacijomis.
                                    Taip, man taipogi labai norėtųsi grįžti prie kelionių, bet, iš kitos pusės, suvokiu, kad kelionių ribojimai turbūt turėtų būti nuimti patys paskutiniai.
                                    Paskutinis taisė Vilnietizz; 2021.05.06, 08:44.
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Parašė hobo Rodyti pranešimą
                                      Kas del "vakcinacijos naudos", tai gal palaukiam dar kokius 5-10 metu ir jau po to palyginam, kokios "laboratorines" źiurkes ilgiau bei sveikiau gyveno: ar tos is paskiepytu, ar tie nepaskiepyti is kontrolines grupes?
                                      ​​
                                      Kodėl tu nelauki 5-10 metų teigdamas, kad vakcinos kenkia žmonėms ir net juos žudo? Trečią kartą bandau klausti - ar tu savo tokius teiginius prifantazuoji, ar remiesi kažkokiais duomenimis?

                                      Comment


                                        Yra gi labai daug nepaneigiamų duomenų, kuriais anokie Bronios ir Vaclovai dalinasi FB.
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                          Yra gi labai daug nepaneigiamų duomenų, kuriais anokie Bronios ir Vaclovai dalinasi FB.
                                          Kas turi daugiau kompetencijos kalbėti apie vakcinas Michael Yeadon ar Lingienė?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X