Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė themanual Rodyti pranešimą

    O kam keisti veikiančią sistemą kuri subjektyviai atrodo nesąžininga į objektyviai nesąžiningą "kam pasisekė greičiau užsikrauti registracijos puslapį"? Jei daryt loteriją tai tuomet daryti sąžiningai, kuri nepriklausytų nuo to kaip greitai spėjai joje sudalyvauti, bet tuomet laimėtojai dar turi susiderinti kam tenka kuris apsilankymo vakcinacijai laikas ir pan, ir galutiniame rezultate nukentės tik pati vakcinacija dėl tokio kompleksiškumo.

    Jums labai kliūva prioritetinės grupės pagal profesiją, bet pamirštant jog lygiagrečiai mažinama ir amžiaus riba ir būtent pagal ją ateina didžioji dalis skiepytis. Statistika tai puikiai atspindi. jeigu dabar leisi registruotis visiems, tai visokie ofisiniai ar dirbantys iš namų ir susiregistruos patys pirmieji dėl to jog ir taip sėdi prie kompiuterio visą dieną, turi geresnį kompiuterinį raštingumą ir t.t., o labiausiai liks atkirsti vyresni žmonės su didesne rizika, kurie pagal dabartinę tvarką jau tuoj turėtų būti kviečiami skiepytis. Kam to objektyviai reikia apart jaunų žmonių labai norinčių gauti skiepą pirmiau už vyresnius?
    Na, manau, lygiai taip pat objektyviai nesąžininga pirma skiepyti universiteto rektorių ar dėstytoją dirbantį iš namų, kaip ir didesnį kompiuterinį raštingumą turinčius žmones. Ir šitas variantas, manau, dar nesąžiningesnis, nes skirstoma ne pagal sėkmę (ar pavyko užsiregistruoti) ar pagal didžiausią norą, bet pagal tai ar pavyko prilįsti prie vyriausybės/savivaldybės ir prasilobinti. Kas galų gale sukelia dar įdomesnius efektus, kai 55 metų žmogui siūloma AZ (kurio jis nenori ir taip viskas tempiasi), nes 27 metų universiteto buhalterė gali rinktis kuri vakcina jai mieliausia ("AZ tai ne, palauksiu Pfizerio, bet gal Moderna geriau, juk ji rečiausia, bet gal ir AZ gerai, jei antrą skiepą greičiau duos" ).

    Vienintelis sąžiningas variantas būtų buvęs išvis vengti profesinių skiepijimų ir skiepyti tik pagal amžių. Nes vyriausieji bet kokiu atveju turėtų turėti pirmenybę.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė index Rodyti pranešimą
      Masinės vakcinacijos spėju greičiausiai išvis nebus, nes panašu, kad vyriausybei IT sistemų užlaužimai yra didesnė baimė nei lėtas skiepijimas. Tai galvosim vis naujas prioritetines grupes, o jau mažiausiai privilegijuoti lauks tiesiog iki neaišku kada.

      Ir kadangi prioritetinės grupės AZ baisiausiai bijo (kaip suprantu, vien Vilniuje yra netoli 8000 nepanaudota), tai greičiau pradėsim ją siųsti kur kaip humanitarinę pagalbą nei duosim tiems kas nori.
      Man atrodo, jau nebėra problemos su AZ nesunaudojimu. O kad kažkiek laiko revakcinacijai - tai normalu.

      O masinė vakcinacija galėtų prasidėti tada, kai vakcinos bus tiek, kad visiems norintiems užtektų. Iki to dar toli.

      Parašė hobo Rodyti pranešimą
      Na jau ir vaikus nori skiepyti. Del savo baimiu pamaloninimo taip vadinamiems "vakseriams" nieko negaila, net nei savu, nei svetimu vaiku sveikatos. Tikri "vokieciu faŝistai". Click image for larger version  Name:	no6xn.gif Views:	50 Size:	2,6 kB ID:	1880509
      Vaikus skiepys tada, kai bus įrodyta, kad tai saugu. Panašu, kad Pfizer jau tuoj leidimą skiepyti vaikus gaus, nes saugumas jau praktiškai įrodytas.

      O šiaip vaikus tikrai svarbiai suskiepyti, nei ofisų darbuotojus. Vaikams nuotolinis mokymas tikrai kenkia ir kuo greičiau tas nuotolinis taps praeitimi - tuo geriau. O programuotojai, vadybininkai, buhalteriai gali dar neribotą laiką dirbti iš namų Nei jie patys, nei visuomenė, nei valstybė nuo to nenukentės.
      Paskutinis taisė Vilnietizz; 2021.04.25, 12:44.
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        Parašė index Rodyti pranešimą

        Na, manau, lygiai taip pat objektyviai nesąžininga pirma skiepyti universiteto rektorių ar dėstytoją dirbantį iš namų, kaip ir didesnį kompiuterinį raštingumą turinčius žmones. Ir šitas variantas, manau, dar nesąžiningesnis, nes skirstoma ne pagal sėkmę (ar pavyko užsiregistruoti) ar pagal didžiausią norą, bet pagal tai ar pavyko prilįsti prie vyriausybės/savivaldybės ir prasilobinti. Kas galų gale sukelia dar įdomesnius efektus, kai 55 metų žmogui siūloma AZ (kurio jis nenori ir taip viskas tempiasi), nes 27 metų universiteto buhalterė gali rinktis kuri vakcina jai mieliausia ("AZ tai ne, palauksiu Pfizerio, bet gal Moderna geriau, juk ji rečiausia, bet gal ir AZ gerai, jei antrą skiepą greičiau duos" ).

        Vienintelis sąžiningas variantas būtų buvęs išvis vengti profesinių skiepijimų ir skiepyti tik pagal amžių. Nes vyriausieji bet kokiu atveju turėtų turėti pirmenybę.
        Pasikartosiu - didžioji dalis ir yra suskiepijama pagal amžių, o ne pagal subjektyviai nesąžiningas profesines prioritetines grupes. Pagal jūsų siūlymą didžiausias noras būtų lygus geriausiom sąlygom ir gebėjimais pirmiau užsikrauti registracijos puslapį. Pirmuoju atveju didžioji dalis suskiepijama pagal objektyviai sąžiningus kriterijus ir mažoji pagal subjektyviai nesąžiningus; antruoju atveju - reikia objektyviai neturėti sąžinės kad apskritai siūlyti tokią sistemą, kurios rezultate tiesiog daugybė jaunų žmonių dėl nesąžiningų kriterijų gautų skiepą greičiau nei vyresni asmenys patiriantys didesnę riziką. Išlįskit iš savo it/tech/jaunystės burbulo.

        Comment


          Parašė themanual Rodyti pranešimą

          Pasikartosiu - didžioji dalis ir yra suskiepijama pagal amžių, o ne pagal subjektyviai nesąžiningas profesines prioritetines grupes. Pagal jūsų siūlymą didžiausias noras būtų lygus geriausiom sąlygom ir gebėjimais pirmiau užsikrauti registracijos puslapį. Pirmuoju atveju didžioji dalis suskiepijama pagal objektyviai sąžiningus kriterijus ir mažoji pagal subjektyviai nesąžiningus; antruoju atveju - reikia objektyviai neturėti sąžinės kad apskritai siūlyti tokią sistemą, kurios rezultate tiesiog daugybė jaunų žmonių dėl nesąžiningų kriterijų gautų skiepą greičiau nei vyresni asmenys patiriantys didesnę riziką. Išlįskit iš savo it/tech/jaunystės burbulo.
          Prie ko čia tas jaunesni-vyresni? Manau, išvis reiktų kol kas skirpyti tik pagal amžių (taip pagreitinant galimybę pasiskiepyti vyresniems, nes jaunesnis žmogus pagal profesiją neužlįs), o tik po to skiepyti visus jaunesnius pagal loteriją.

          Dabar gi jaunesni žmonės, privilegijuoti pagal profesiją, užlindo prieš vyresnius.
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            Parašė index Rodyti pranešimą

            Vienintelis sąžiningas variantas būtų buvęs išvis vengti profesinių skiepijimų ir skiepyti tik pagal amžių. Nes vyriausieji bet kokiu atveju turėtų turėti pirmenybę.
            Pagal amžių turėtų būti skiepijama tik iki tol, kol suskiepys didžiają daugumą 50-mečių ir vyresnių. Juk jaunesni nei 50 metų asmenys sudaro tik 2 procentus nuo mirusių nuo COVID. Tai, iš esmės, suskiepijus 50+, amžius jau nebeturėtų turėti įtakos eilėje. Toliau jau turėtume leistis žemyn pagal lėtines ligas ir profesinę riziką.

            Bet dėl viso kito tai taip, pritariu themanual, kad masinės vakcinacijos neturi būti tol, kol nebus tiek vakcinos, kad visiems užtektų. Nors pats esu labai už skiepus ir norėčiau pasiskiepyti bet kokia vakcina, bet puikiai suvokiu, kad man, kaip jaunam, sveikam ir dirbančiam iš namų, skiepas reikalingas gerokai mažiau nei bet kam,. dirbančiam kontaktinį darbą (apie turinčius ligų ar garbaus amžiaus žmones net nekalbu). Poreikis apsaugoti dirbantį kontaktinį darbą yra gerokai didesnis nei mano paties noras tiesiog gyventi laisviau ir keliauti be izoliacijų.

            Parašė index Rodyti pranešimą

            Prie ko čia tas jaunesni-vyresni? Manau, išvis reiktų kol kas skirpyti tik pagal amžių (taip pagreitinant galimybę pasiskiepyti vyresniems, nes jaunesnis žmogus pagal profesiją neužlįs), o tik po to skiepyti visus jaunesnius pagal loteriją.

            Dabar gi jaunesni žmonės, privilegijuoti pagal profesiją, užlindo prieš vyresnius.
            Na, jei dabar skiepytų vien tik 65+, tai vakcina lėčiau susinaudotų, tai manau normalu, jog tuo pat metu skiepija ir jaunesnius, turinčius profesinę riziką.
            Aš gal tik praplėsčiau amžiaus grupę ir leisčiau registruotis jau dabar visiems norintiems iš 50+ amžiaus grupės. O daugiau viskas ok su vakcinacija Lietuvoje. Vienintelė problema - pačios vakcinos trūkumas
            Paskutinis taisė Vilnietizz; 2021.04.25, 13:12.
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              Parašė hobo Rodyti pranešimą
              Na jau ir vaikus nori skiepyti. Del savo baimiu pamaloninimo taip vadinamiems "vakseriams" nieko negaila, net nei savu, nei svetimu vaiku sveikatos. Tikri "vokieciu faŝistai". Click image for larger version

Name:	no6xn.gif
Views:	428
Size:	2,6 kB
ID:	1880509
              Aš nesuprantu tamstos meilės koronavirusui ir mėgavimuisi karantinu, kaukėmis ir kitais ribojimais. Kažkaip beveik visi kūdikiai būna paskiepijami be problemų, o čia jau „fašizmas“ duoti smūgį baisiausiai amžiaus pandemijai.

              Comment


                Parašė index Rodyti pranešimą

                O dabar tai nepykdo visuomenės kai išlošia tik grupės, sugebančios prasilobinti skiepą ir dar po to gausiančios segregacijos pasą? Vienintelis variantas, kuris būtų nepykdęs visuomenės, būtų buvęs prioritetinis tik medikų ir lėtinėmis ligomis sergančių žmonių skiepijimas, o po to jau žemyn pagal amžių ik ribos kur jis nebeturi įtakos sunkiai ligai ir mirštamumui.

                Dabartinė prioritetų nežinia kam, nežinia pagal ką sistema, manau, yra dar labiau pykdanti.
                Taigi patys per rinkimus balsavote už tuos, kurie žadėjo laisvę nuo ribojimų, suvaržymų, skiepų ir t.t.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

                  Pagal amžių turėtų būti skiepijama tik iki tol, kol suskiepys didžiają daugumą 50-mečių ir vyresnių. Juk jaunesni nei 50 metų asmenys sudaro tik 2 procentus nuo mirusių nuo COVID. Tai, iš esmės, suskiepijus 50+, amžius jau nebeturėtų turėti įtakos eilėje. Toliau jau turėtume leistis žemyn pagal lėtines ligas ir profesinę riziką.

                  Bet dėl viso kito tai taip, pritariu themanual, kad masinės vakcinacijos neturi būti tol, kol nebus tiek vakcinos, kad visiems užtektų. Nors pats esu labai už skiepus ir norėčiau pasiskiepyti bet kokia vakcina, bet puikiai suvokiu, kad man, kaip jaunam, sveikam ir dirbančiam iš namų, skiepas reikalingas gerokai mažiau nei bet kam,. dirbančiam kontaktinį darbą (apie turinčius ligų ar garbaus amžiaus žmones net nekalbu). Poreikis apsaugoti dirbantį kontaktinį darbą yra gerokai didesnis nei mano paties noras tiesiog gyventi laisviau ir keliauti be izoliacijų.



                  Na, jei dabar skiepytų vien tik 65+, tai vakcina lėčiau susinaudotų, tai manau normalu, jog tuo pat metu skiepija ir jaunesnius, turinčius profesinę riziką.
                  Aš gal tik praplėsčiau amžiaus grupę ir leisčiau registruotis jau dabar visiems norintiems iš 50+ amžiaus grupės. O daugiau viskas ok su vakcinacija Lietuvoje. Vienintelė problema - pačios vakcinos trūkumas
                  Aš manyčiau, kad kartelę reiktų leisti net iki 45 ar 40, nes ir tose grupėse sunkiai sergančių nemažai. O su profesijomis - tikrai pavojingoms, reikalingoms kontaktinėms (mediksms, policininkams, socisliniams darbuotojams) prioriteto reiktia, bet ne pagal tą prioritetai teikiami.

                  Ir pvz. ofiso darbuoto, dirbantys iš namų, gavo skiepą, nes turi daktaro laipsnį ir nuotoliniu būdu turi porą paskaitų per pusmetį - anksčiau nei tie patys policininkai.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė Romas Rodyti pranešimą
                    BNS/ VZ.LT 2021.04.24
                    Trečdalis apklaustųjų mano, kad koronaviruso krizę geriau valdė A. Veryga
                    Aš pats taip pat būčiau balsavęs, kad "sunku apsispręsti". Kažkokio ryškaus proveržio, kad užtikrinčiau valdytume epidemiją, nebijotume naujų bangų, dėl kurių reiktų užsidaryti, taip ir neatsirado. Gal ir buvo kišami pagaliai, seni žmonės nenorėjo palikti šiltų vietų, bet sprendžiant pagal rezultatus, ne taip jau ir geriau nei su Veryga Beje, Veryga neblogai PR buvo įvaldęs, o Dulkys tik "iš kitur" girdėti, kad kietas politikas, o pačiam įsitikinti kiek jis "kietas" gana sudėtinga nesigilinant kas yra kas. Nesinori sakyti, kad dabartiniai tvarko "prasčiau", nes irgi nežinau niuansų, bet ir negalėčiau pasakyti, kad valdo "geriau". Aišku, dabartiniai ribojimai, kurie įvesti yra gerai, nes man atrodo nesąžininga, kad man turi riboti tas laisves kaip kelionės šalies viduje ar neveikiančios lauko kavinės, kai aš pats stengiuosi saugotis ir nereikalingų kontaktų neturėti, tačiau gyventi šiokį tokį man įprastą gyvenimą. Besisauganties ir Dievas padės, o nesisaugantiems jau niekas nepadės, tokiems sakyt galima, "žiūrėk, kad nebūtų ašarų, kai tektų laidoti artimuosius, ar pačiam reanimacijoje nebeišgyventi".
                    Paskutinis taisė PoDV; 2021.04.25, 14:32.

                    Comment


                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                      Nors pats esu labai už skiepus ir norėčiau pasiskiepyti bet kokia vakcina, bet puikiai suvokiu, kad man, kaip jaunam, sveikam ir dirbančiam iš namų, skiepas reikalingas gerokai mažiau nei bet kam
                      Šis požiūris galioja, jei tau niekas ir nepasiūlo vakcinos. Manau, kad jei tau kažkokiu būdu siūloma vakcina, pvz. per darbovietę arba sveikatos įstaigą, jokiu būdu, nereikėtų jos atsisakyti, nereikia vaizduoti, kad "kažkam jos labiau reikia", nes ne tokiu būdu sprendžiame kam priklauso prioritetas, o ir negalime visų aprėpti, ką galvoja kiti, nes pilna senų žmonių, kurie turi savo įsitikinimus, kad "skiepai kenkia" ir "kam man ta chemija".

                      Comment


                        Su dabartine vakcinacijos sistema teisingiausia darosi apskritai bandyti užlįsti eilėje, nes kitaip tą vis tiek padarys kas nors kitas. Lengviausia matyt pagal seną gerą blato schemą: jei pažįsti ką nors prioritetinėje įstaigoje ar įmonėje įsiprašyti į jų skiepijimo sąrašą (vis tiek po to niekas netikrins ar tu ten dirbi ir jeigu taip tai ką), pasiskiepyti ir po to sėdėti tyliai, kad girdamasis nesukeltum skandalo. Kad būtų mažiau sąžinės priekaištų skiepytis principingai tik nepaklausia AZ.
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Parašė index Rodyti pranešimą
                          Su dabartine vakcinacijos sistema teisingiausia darosi apskritai bandyti užlįsti eilėje, nes kitaip tą vis tiek padarys kas nors kitas. Lengviausia matyt pagal seną gerą blato schemą: jei pažįsti ką nors prioritetinėje įstaigoje ar įmonėje įsiprašyti į jų skiepijimo sąrašą (vis tiek po to niekas netikrins ar tu ten dirbi ir jeigu taip tai ką), pasiskiepyti ir po to sėdėti tyliai, kad girdamasis nesukeltum skandalo. Kad būtų mažiau sąžinės priekaištų skiepytis principingai tik nepaklausia AZ.
                          Ką aš esu girdėjęs, kad užlindimas vyksta per lėtines lėgas - išsiprašant kad šeimos gydytojas įtrauktų į prioriteto sąrašus nepaisant to kad neturi lėtinių ligų, įtrauktų į prioritetines. Turbūt lengviau tą padarytį, kai turi kažkokią lėtinę ligą, kuri yra arti prioritetinių, nors pati nėra oficialiai įtraukta į sąrašą.

                          Comment


                            Parašė Kristisz Rodyti pranešimą
                            Ką aš esu girdėjęs, kad užlindimas vyksta per lėtines lėgas - išsiprašant kad šeimos gydytojas įtrauktų į prioriteto sąrašus nepaisant to kad neturi lėtinių ligų, įtrauktų į prioritetines. Turbūt lengviau tą padarytį, kai turi kažkokią lėtinę ligą, kuri yra arti prioritetinių, nors pati nėra oficialiai įtraukta į sąrašą.
                            Iš artimųjų patirties - net prašyti nereikia, patys gydytojai pasiūlo.

                            Dar užlindimas vyksta pritempinėjant pareigybes. Sakykim įstaiga X skiepijama. Tada įstaiga prirašo dar ir savo tiekėjus, nu nes apsilanko patalpose. Ir tiekėjams leidžia įrašyti sočiai pavardžių savo nuožiūra. Ar yra darbo santykiai niekas netikrina.

                            Comment


                              Panašu, kad čia veikia lietuviškos teisėkūros pagrindinis principas: bet kokiame įstatyme turi būti palikta landa, kuri lygesnėms ūkio kiaulėms leis išvengti įstatymo taikymo. Ar tai būtų mokesčiai, ar turtas, ar karantino apribojimai, ar vakcinavimo prioritetai. Rezultate ir vilkas sotus, ir avis lieka sveika: įtakingieji nesiputoja dėl naujų taisyklių (nes žino kaip jų galės išvengti), o visuomenė mato valdžią "sėkmingai" įstatymais sprendžiančią problemas.

                              Comment


                                Parašė index Rodyti pranešimą
                                Dabar gi jaunesni žmonės, privilegijuoti pagal profesiją, užlindo prieš vyresnius.
                                Niekas nedraudė įsidarbinti stambiose įmonėse ir gauti skiepą.

                                Comment


                                  Parašė Kristisz Rodyti pranešimą
                                  Panašu, kad čia veikia lietuviškos teisėkūros pagrindinis principas: bet kokiame įstatyme turi būti palikta landa, kuri lygesnėms ūkio kiaulėms leis išvengti įstatymo taikymo. Ar tai būtų mokesčiai, ar turtas, ar karantino apribojimai, ar vakcinavimo prioritetai. Rezultate ir vilkas sotus, ir avis lieka sveika: įtakingieji nesiputoja dėl naujų taisyklių (nes žino kaip jų galės išvengti), o visuomenė mato valdžią "sėkmingai" įstatymais sprendžiančią problemas.
                                  Tai va būtent dėl to ir atrodo absurdiškai tos prioritetinės grupės, o vis tiek pilna jas ginančių.

                                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                  Niekas nedraudė įsidarbinti stambiose įmonėse ir gauti skiepą.
                                  Netgi labai nemažoje ir dirbu, tik Vilnius neskiepija jų, išskyrus mažmeninę prekybą ir "strategiškai svarbias" (panašu, kad ir su partneriais ir šiaip giminėmis/artimaisiais).
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Parašė index Rodyti pranešimą
                                    Netgi labai nemažoje ir dirbu, tik Vilnius neskiepija jų, išskyrus mažmeninę prekybą ir "strategiškai svarbias" (panašu, kad ir su partneriais ir šiaip giminėmis/artimaisiais).
                                    Geležinkeliuose dirba 8400 žmonių (skiepytis pageidavo virš pusės dirbančiųjų), o kiek dirba jūsų įmonėje?

                                    Comment


                                      Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                      Aš pats taip pat būčiau balsavęs, kad "sunku apsispręsti". Kažkokio ryškaus proveržio, kad užtikrinčiau valdytume epidemiją, nebijotume naujų bangų, dėl kurių reiktų užsidaryti, taip ir neatsirado. Gal ir buvo kišami pagaliai, seni žmonės nenorėjo palikti šiltų vietų, bet sprendžiant pagal rezultatus, ne taip jau ir geriau nei su Veryga Beje, Veryga neblogai PR buvo įvaldęs, o Dulkys tik "iš kitur" girdėti, kad kietas politikas, o pačiam įsitikinti kiek jis "kietas" gana sudėtinga nesigilinant kas yra kas. Nesinori sakyti, kad dabartiniai tvarko "prasčiau", nes irgi nežinau niuansų, bet ir negalėčiau pasakyti, kad valdo "geriau". Aišku, dabartiniai ribojimai, kurie įvesti yra gerai, nes man atrodo nesąžininga, kad man turi riboti tas laisves kaip kelionės šalies viduje ar neveikiančios lauko kavinės, kai aš pats stengiuosi saugotis ir nereikalingų kontaktų neturėti, tačiau gyventi šiokį tokį man įprastą gyvenimą. Besisauganties ir Dievas padės, o nesisaugantiems jau niekas nepadės, tokiems sakyt galima, "žiūrėk, kad nebūtų ašarų, kai tektų laidoti artimuosius, ar pačiam reanimacijoje nebeišgyventi".
                                      Man irgi atrodo, kad geriau buvo, kai buvo draudžiama viešoje erdvėje skleisti informaciją apie virusą , kai buvo meluojama, kad visiems užtenka apsaugos priemonių , kai buvo meluojama, kad turim užtektinai testų , kai buvo pramušinėjami konkursai mokymams kaip plauti rankas už milijonus eurų kuriuos laimėjo Verygos LSMU , kai prasidedant antrąjai bangai ministras išėjo penkių savaičių atostogų , kai artėjant rinkimams nebuvo imamasi jokių veiksmų, kad nesusigadintų reitingų , ir kai pralošus rinkimus buvo dėtas skersas, ko pasekoje turėjome didžiausią sergamumą visame pasaulyje

                                      Comment


                                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                        Geležinkeliuose dirba 8400 žmonių (skiepytis pageidavo virš pusės dirbančiųjų), o kiek dirba jūsų įmonėje?
                                        Apie 3000, bet ne tame esmė.
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                          Man irgi atrodo, kad geriau buvo, kai buvo draudžiama viešoje erdvėje skleisti informaciją apie virusą , kai buvo meluojama, kad visiems užtenka apsaugos priemonių , kai buvo meluojama, kad turim užtektinai testų , kai buvo pramušinėjami konkursai mokymams kaip plauti rankas už milijonus eurų kuriuos laimėjo Verygos LSMU , kai prasidedant antrąjai bangai ministras išėjo penkių savaičių atostogų , kai artėjant rinkimams nebuvo imamasi jokių veiksmų, kad nesusigadintų reitingų , ir kai pralošus rinkimus buvo dėtas skersas, ko pasekoje turėjome didžiausią sergamumą visame pasaulyje
                                          Ir visai pikta nebuvo kai tariamai dingo keli vagonai apsaugos priemonių, nes juk nedingo arba niekas nežinojo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X