Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai - 2020

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man tai atrodo kad visos Liberalų partijos t.y. Konservatoriai, Liberalų sajūdis ir Laisvės partija vieną kitą paskandins.
    Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      Vat ką prognozavo pvz. SEB bankas 2008 metų vasarą, tai jūs norėjot, kad kažkoks Kirkilas perspjautų ne tik Lietuvos geriausius ekonomistus ir analitikus, bet ir viso pasaulio? Prašom nuorodą, kur jūs ar koks kitas forumo "ekspertas" kritikuoja Kirkilą 2008 metų vasarą dėl didinamų pensijų. Ar pasikapsčius nebūtų taip, jog verkėt priešingai, kad per mažai didina?
      https://www.vz.lt/archive/straipsnis..._nera_ir_nebus

      Aišku, niekas nesitikėjo, kad krizė bus tokia gili. Eksportas drastiškai pradėjo trauktis jau 2008 m. vasarą. Jutom tai savo kailiu. O 2008 m. rudenį jau kai kam reikėjo galvoti apie restruktūrizacijas. Dar Kubilius net į postą nebuvo išrinktas.

      Diskusijoje dėl pensijų visiškai ne tame esmė. Lietuvos pensijos yra pay-as-you-go. Tai jos turėtų koreliuoti tiesiogiai su algomis ar net tiksliau su pensijiniu mokesčiu. O pas mus visi klykė kaip skerdžiami, kai sumažino šiek tiek. Tai kad daugumai sumažėjo ženkliai algos ir šimtai tūkstančių neteko darbo, neklykia niekas, užmiršo, dalinė amnezija. Su dirbančiais pensininkais tokiu atveju iš viso neaišku. Teoriškai iš jų nereikėjo imti dalies Sodros mokesčio. Tai gal tas ant to ir išeitų.

      Comment


        Parašė Kvailas Rodyti pranešimą
        Man tai atrodo kad visos Liberalų partijos t.y. Konservatoriai, Liberalų sajūdis ir Laisvės partija vieną kitą paskandins.
        Niekas nieko nepaskandins. Bet kai šimtas partijų ir šimtas lyderių vienas ant kito važiuojančių, tai rinkėjui tik galvos sopulys. Zuokas dabar kurioj liberalų partijoj skaitosi? Negooglinę atsakykit
        Show must go von!

        Comment


          Kiek valstiečių fanų šiame forume, nesitikėjau. Konservai sukėlė krizę, atėmė pensijas, o valstiečiai sukėlė gerbuvį? Kažkaip galvojau kad čia delfio, o ne miestai.net lygio pamąstymai...

          Comment


            Parašė Edd Rodyti pranešimą
            Kiek valstiečių fanų šiame forume, nesitikėjau. Konservai sukėlė krizę, atėmė pensijas, o valstiečiai sukėlė gerbuvį? Kažkaip galvojau kad čia delfio, o ne miestai.net lygio pamąstymai...
            Čia irgi tipinė liberalų, konservatorių elektorato išvada "visi aplink durniai".
            Show must go von!

            Comment


              Parašė VNS Rodyti pranešimą

              Čia irgi tipinė liberalų, konservatorių elektorato išvada "visi aplink durniai".
              Tai gal pašnekam apie dabartinės valdžios juodąsias skyles. Jeigu jau kritikuojam persikelsim į 2016-2020 metų kadenciją
              Neišmeskite spalvų

              Comment


                Parašė dts Rodyti pranešimą

                Tai gal pašnekam apie dabartinės valdžios juodąsias skyles. Jeigu jau kritikuojam persikelsim į 2016-2020 metų kadenciją
                Toks vaizdas, kad ne prie to posto replayini. Nes kaip ir nieko šiame poste nerašau apie kadencijas.
                Show must go von!

                Comment


                  Parašė VNS Rodyti pranešimą

                  Toks vaizdas, kad ne prie to posto replayini. Nes kaip ir nieko šiame poste nerašau apie kadencijas.
                  Tiesiog norėjau išgirsti kritikos valdantiesiems. Nes jau keli puslapiai kritika eina tik į TS pusę.
                  Neišmeskite spalvų

                  Comment


                    Parašė dts Rodyti pranešimą

                    Tiesiog norėjau išgirsti kritikos valdantiesiems. Nes jau keli puslapiai kritika eina tik į TS pusę.
                    Pilna kritikos yra ir bus šioje temoje. Aš ten kai ką kitką turėjau omeny. Tiek to.
                    Show must go von!

                    Comment


                      Parašė VNS Rodyti pranešimą

                      Čia irgi tipinė liberalų, konservatorių elektorato išvada "visi aplink durniai".
                      Lengva pasidaro "Visi kalti, o aš nekaltas". Na, nieks ir nesako, kad konservams/liberalams lengva prasimušt, bet atrodo, kad nelabai ir stengiasi pasilengvinti sau nešamą kryžių, pvz. silpnos būstinės provincijoje.

                      Kas man galbūt patinka apie valstiečius, kad jie yra daugmaž tas visuomenės veidrodis. Lietuva ne vien liberalai, ne vien uolūs katalikai ir ne vien brazauskininkai. Tik pavadinimas "valstiečiai" man nepatinka, nors bala žino....

                      Konservatorių dar daug balsų eina iš krikdemiško (katalikiškojo) sparno. Įdomu, kad pagal savo struktūrą tai irgi pusiau populistinė partija, manau, nes nesijaučianti turinti aiškią kryptį, nebent laikosi griežtos provakarietiškos politikos su kuo Vakarų Krikščionybės tikintieji ir miestų jaunimas galėtų sutikt.

                      Lietuvoje su liberalizmu truputį striuka dėl gyventojų išsidėstymo struktūros, priešingai nei gal kokioje Estijoje ar Vakarų Lenkijoje. Lietuva yra tiesiog konservatyvios Rytų Lenkijos tęsinys - paplitęs išsibarstymas po mažus miestelius, iš to išplaukiantis tikro miesto gyvenimo toks truputį nepriėmimas ir pan. Matom kaip žmonės bėga iš daugiabučių į priemiesčius, o ne į "miestą" Visai neseniai išmąsčiau, kad Kauno miesto ribas kaip tik reiktų mažinti, o ne didinti, nes tada atitiks liaudyje paplitusius pasakymus: "miestas", "rajonas". Aš mieste sakau draugui - važiuojam į rajoną (=namo), o "rajone" sakau draugui - važiuojam į miestą (=Centrą)

                      Valstiečiai kaip tik neblogi lyginant su PIS, kai kartais pagalvoju, nes užsienio neišgasdino rimtais spaudos ir kitokių laisvių ribojimais, o alkoholio ribojimai palyginti mažesnis blogis, manau.
                      Paskutinis taisė PoDV; 2020.09.21, 17:03.

                      Comment


                        Parašė VNS Rodyti pranešimą

                        Čia irgi tipinė liberalų, konservatorių elektorato išvada "visi aplink durniai".
                        Asmeniškai tiesą pasakius sunku apsispręsti už ką balsuoti, nes paprasčiausiai nėra tokios partijos kuri man patiktų, visos turi ir gan rimtų minusų. O šiaip, jo, aš daugiau liberalių pažiūrų. Durniais nieko nevadinau, nėra viskas tik juoda ir balta, tiesiog kai kurie argumentai šioje temoje man neatrodo logiški. Dėl valstiečių, jie man pernelyg dideli populistai, su kvailais sprendimais ir pastoviais pasiteisinimais, na bet pašalpiniams prieš rinkimus išmokėjo po 200 eur, o ir forume nemažai palaikančių, tai gal ir neblogai pasirodys, gal pasiseks ir vėl turėsim susisiekimo ministra Jaroslava ir inovacijų ministrą Sinkevičių, topinis combo.

                        Comment


                          Parašė dts Rodyti pranešimą

                          Tiesiog norėjau išgirsti kritikos valdantiesiems.
                          "Neliečiamieji"

                          Comment


                            Parašė Sula Rodyti pranešimą

                            "Neliečiamieji"
                            Vadinčiau juos "nuliais". Pasroviui praplaukė 4 metus ir viskas. Tiek, kad daug buvo mojavimosi skystais kulokėliais ir dar daugiau "pergalių".
                            Show must go von!

                            Comment


                              Parašė VNS Rodyti pranešimą

                              Čia irgi tipinė liberalų, konservatorių elektorato išvada "visi aplink durniai".
                              Čia tipinė LVŽS retorika. Sprendimai kurių paaiškinti nereikia, į opozicijos klausimus neatsakoma, į opozicijos kvietimus nereaguojama, medikai siunčiami n, mokytojai siunčiami n, žurnalistai siunčiami n, kiaulės akis įsistačius aiškinama, kad įrašai susinaikina patys, meilužės lygiomis sąlygomis patenka į Seimą, keliukai patys išsiasfaltuoja ir t.t.

                              Blogiausia, kad tiek istorijų per keturis metus įvyko, kad man net nebepavyksta prisiminti didžiosios dalies.

                              Comment


                                Įkrito į dėžutę
                                Attached Files

                                Comment


                                  Parašė VNS Rodyti pranešimą

                                  Vadinčiau juos "nuliais". Pasroviui praplaukė 4 metus ir viskas. Tiek, kad daug buvo mojavimosi skystais kulokėliais ir dar daugiau "pergalių".
                                  Gal ir nebuvo visiškos stagnacijos, bet ir nereikėjo tikėtis vienalyčių santuokų, marihuanos ir vokiško/skandinaviško standarto kelių ženklinimo įteisinimo ar šiaip Singapūro kvadratu

                                  Comment


                                    Parašė VNS Rodyti pranešimą

                                    Vadinčiau juos "nuliais". Pasroviui praplaukė 4 metus ir viskas. Tiek, kad daug buvo mojavimosi skystais kulokėliais ir dar daugiau "pergalių".
                                    Gal nesupratot mano ironijos? Aš turėjau omenyje "neliečiamieji" apie "neliečiamuosius"...
                                    Reikėjo pažiūrėti į Skvernelį Seime, atrodė, kad vos per plauką neištrėmė parlamento į Pravieniškes. Gal galima dėti skersą ant visų, bet tuos žmones išrinko kažkokie gyvi rinkėjai. Tai gal nors kažkiek pagarbos net bendrapartiečiams. Ne visi juk meldžiasi tau.
                                    Paskutinis taisė Sula; 2020.09.21, 17:15.

                                    Comment


                                      Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                      Čia tipinė LVŽS retorika. Sprendimai kurių paaiškinti nereikia, į opozicijos klausimus neatsakoma, į opozicijos kvietimus nereaguojama, medikai siunčiami n, mokytojai siunčiami n, žurnalistai siunčiami n, kiaulės akis įsistačius aiškinama, kad įrašai susinaikina patys, meilužės lygiomis sąlygomis patenka į Seimą, keliukai patys išsiasfaltuoja ir t.t.

                                      Blogiausia, kad tiek istorijų per keturis metus įvyko, kad man net nebepavyksta prisiminti didžiosios dalies.
                                      Būtum neblogas populistas, nes "medikam, mokytojams ir netgi žurnalistams algas būtum pakėlęs dvigubai per vieną naktį".
                                      Show must go von!

                                      Comment


                                        Ko gero tobuliausias šių rinkimų ir politinės situacijos apibūdinimas.

                                        https://m.facebook.com/story.php?sto...2&id=677270781

                                        Comment


                                          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                          Gal ir nebuvo visiškos stagnacijos, bet ir nereikėjo tikėtis vienalyčių santuokų, marihuanos ir vokiško/skandinaviško standarto kelių ženklinimo įteisinimo ar šiaip Singapūro kvadratu
                                          Šiaip Singapūras neturi nei legalios Marihuanos nei Vienalyčių santuokų vyrams. O ir vienintelė partija ten jau beveik nuo nepriklausomybės be pertraukų valdo...
                                          Paskutinis taisė Kvailas; 2020.09.21, 17:24.
                                          Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X