Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2016

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tuo tarpu Masiulioks - aš neėmiau, ar nikalts A kur tai girdėta aa ?

    http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...a-itarimus.htm

    Comment


      Ilgokai galvojo, ar ėmė, ar ne . Juk niekas netrukdo ir pirmą dieną paneigti įtarimus.

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        Nemanau, kad per gerai galvoja, kritikuoja visus iš eilės daugiausiai iš visų, net ir savo partiečius.
        Nepastebėjau kad kritikuotų be pagrindo. Bet va tokį Vagnorių pastatyti premjeru tai jau reiškia nesusigaudymą žmonėse.

        Comment


          Man rodos, kad kai prokuraturoje paklause, jis atsake. Iki tol bent jau tiesiogiai nekomentavo. Taigi jis itariamasis, normalu, kad ginasi.

          Comment


            Parašė udrius Rodyti pranešimą
            aš neėmiau, ar nikalts A kur tai girdėta aa ?
            iš (ne)vilties prezidento?

            Comment


              E. Gentvilas nepritaria auditui Liberalų sąjūdyje
              Liberalų sąjūdžio vicepirmininkas Eugenijus Gentvilas sako nepritariantis auditui partijoje, tačiau jos laikinasis lyderis Remigijus Šimašius toliau kartoja, kad auditas vyks.
              Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=71465538

              Comment


                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                E. Gentvilas nepritaria auditui Liberalų sąjūdyje

                Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=71465538
                Kažkaip Gentvilas pasitikėjimo nekelia, ypač kliūna tas jo "naivus" tikėjimas Masiulio nekaltumu

                Comment


                  Parašė abcd Rodyti pranešimą
                  Kažkaip Gentvilas pasitikėjimo nekelia, ypač kliūna tas jo "naivus" tikėjimas Masiulio nekaltumu
                  Tai tam tikras tipas žmonių, kad tik kur įlysti. Sesuo darbo parcijos viršūnėlėse, jis atseit liberalas.

                  Comment


                    Varom ant liberalu, bet atejus rinkimamas vietiek uz juos balsuosim?

                    Comment


                      Na mano atveju tai taip ir bus. Niekada ypatingai nepatiko nei Masiulis, nei Steponavičius, bet vis tiek tai partija, kurios vertybės man artimiausios.

                      Comment


                        Na matot, yra taip kad vienos partijos išsirutuliojo iš Sąjūdžio, kitos iš kompartijos, trečios buvo dirbtinai sukurtos remiant svetimoms valstybėms. Yra tokių kurios pačios sumetė skudurus siekdami valdžios ir praturtėjimo. Tai reiktų manyti kad kažkokių savų vertybių kiekviena turi, tik kad vertybė vertybei nelygu.

                        Comment


                          Parašė rat
                          Jūsų partija neturi jokių vertibių. Lietuvoje nei viena partija neturi vertibių, tik vartoja tam tikrus žodžių derinius taikydamos į tam tikrą elektoratą manantį, kad partijos turi kažkokias vertibes ir dėl to už jas balsuoja. Tiesa tokia - kaip pasako socialiniai partneriai taip ir būna.
                          Jeigu jau taip

                          Comment


                            Parašė rat
                            Jūsų partija neturi jokių vertibių.
                            Na ne vertibės, tada idėjos. Vadinkit kaip norit. Šiaip ji ne mano, nesu jos narys. Bet jei būčiau, turbūt rinkčiausi šią partiją.

                            Comment


                              kazka rinktis reikia. Kaunieciai, pvz., pasirinko nepartini bloka. Aisku, gerai, kad jis atsirado.
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Parašė rat
                                Tėvas ir sūnus buvo partijoj A. Tėvas pabėgo į partiją B, sūnus - į partiją C - abi kaltinamos neskaidrumu.
                                Čia apie Gentvilus? Ar vėl tamstos minčių šuolių ne man suprasti.

                                Comment


                                  Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                  Tai tam tikras tipas žmonių, kad tik kur įlysti. Sesuo darbo parcijos viršūnėlėse, jis atseit liberalas.
                                  Totalitaristas kaltina vieną seniausių liberalų Lietuvoje nepakankamu liberališkumu? Įdomu

                                  Comment


                                    Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                    Čia apie Gentvilus? Ar vėl tamstos minčių šuolių ne man suprasti.
                                    Čia gal apie Mazuronius. Tik man rodos, jaunėlis šiuo metu nepriklauso jokiai partijai.

                                    Comment


                                      Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                      Totalitaristas kaltina vieną seniausių liberalų Lietuvoje nepakankamu liberališkumu? Įdomu
                                      Ar bent suvokiate tą sakinį kurį cituojate?

                                      Comment


                                        Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                        Ar bent suvokiate tą sakinį kurį cituojate?
                                        Jūs vadinat Gentvilą apsimestiniu liberalu, ir priskiriat prie kažkokio-tais tipo žmonių, kurie turbūt neturi moralinių nuostatų, bet tik ieško kur ką prasukt. Galit pataisyt jei kažką ne taip suprantu.

                                        Comment


                                          Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                          Jūs vadinat Gentvilą apsimestiniu liberalu, ir priskiriat prie kažkokio-tais tipo žmonių, kurie turbūt neturi moralinių nuostatų, bet tik ieško kur ką prasukt. Galit pataisyt jei kažką ne taip suprantu.
                                          Didysis liberalas bijo audito? Jei viskas tvarkoje, ko bijoti?
                                          Liberalų sąjūdžio vicepirmininkas Eugenijus Gentvilas sako nepritariantis auditui partijoje
                                          http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...ryti-56-637539

                                          Comment

                                          Working...
                                          X