Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2016

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė udrius Rodyti pranešimą
    o tuo tarpu premjeras mažins PVM mėsai ir tai įsigalios prieš pat rinkimus
    mesos pardavejams valio, nes padides ju pelnas
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Valio?
      tai čia galvoju ar rinkėjų papirkinėjimas ar nea ?

      Comment


        Parašė udrius Rodyti pranešimą
        tai čia galvoju ar rinkėjų papirkinėjimas ar nea ?
        aisku, kad taip
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          mesos pardavejams valio, nes padides ju pelnas
          Būtų labai nesąžininga iš verslo pusės padidinti kainas, kai taip akivaizdžiai sąnaudos sumažėja, manau bent simboliškai atpigins, net ir visokius dešrainius Statoile.
          Flickr

          Comment


            trumpam laike gal taip, bet ilgainiui - ne
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Po Tapino teksto apie socdemus Kauno rajone:

              Andrius Tapinas
              Gegužės 4 d., 17:12 · Nemencine ·

              O, varge. Citata iš gauto laiško iš X miestelio

              "Norėjau pranešti, kad deja, bet mes negalime daryti Andriaus Tapino susitikimo su mūsų bendruomene. Atsiprašome už nepatogumus."

              Mano turo koordinatorei pasiteiravus, kodėl - atėjo atsakymas:

              "Kad ir kaip aš su tuo nesutikčiau ir kad ir kaip man (asmeniškai) būtų baisu, bet priešrinkiminis laikotarpis priverčia daryti keistus sprendimus"

              Tai, kad miestelis priklauso rajonui, kuriam vadovauja socialdemokratas meras, žinoma, tik sutapimas.

              Išgyvensim be susitikimo - ir bendruomenė, ir aš. Kaip nors. O maži menko protelio meškiukai galvos - atkeršijom, parodėm jo vietą. So be it.

              P.S Kas juokingiausia, kad praėjusią savaitę per Prezidentės susitikimą su merais, turėjo progą pasisakyti ir tiesiai šviesiai rėžiau apie rajonuose tvyrančią baimę ir ją skatinančius vadovus.


              Socdemai staigiai taisosi ir jaunoji socdemų karta kviečiasi Tapiną visur kur gali. Taigi, iš klaidų mokosi greitai ?

              Comment


                /\
                jaunieji socdemai pas socdemas jokios įtakos neturi. Viską valdo senieji komunistai.

                Comment


                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                  /\
                  jaunieji socdemai pas socdemas jokios įtakos neturi. Viską valdo senieji komunistai.
                  pas koncervatorius taip pat o pas liberalus iš vis neaišku kas valdo

                  Comment


                    Parašė udrius Rodyti pranešimą
                    pas koncervatorius taip pat o pas liberalus iš vis neaišku kas valdo
                    udriau udriau, jei būtų humoro olimpiada jūs būtumėte ... sarkazmo čempionas. įsivaizduokit kad jaunieji socdemai liepia Malinauskui sustabdyti veiklą partijoje. sunku įsivaizduoti? tai va tiek metelių lsdp'istams liko iki atsinaujinimo

                    Comment


                      Nepaisant to, kai kurie jaunieji socdemai kelia didelį nuostabą sąmoningumu ir baimės kritikuoti savo partiją nebuvimu. Pavyzdžiui, Gintautas Paluckas visai neseniai kritikavo savo partijos sprendimus Seime ir Vyriausybėje.

                      Kartais susidaro įspūdis, kad nemaža dalis naujųjų socdemų yra nemaži liberalai viduje.

                      Comment


                        Parašė Galis Rodyti pranešimą
                        udriau udriau, jei būtų humoro olimpiada jūs būtumėte ... sarkazmo čempionas. įsivaizduokit kad jaunieji socdemai liepia Malinauskui sustabdyti veiklą partijoje. sunku įsivaizduoti? tai va tiek metelių lsdp'istams liko iki atsinaujinimo
                        nu, a tai pas koncervatorius ne kitaip ? iš vis Lazdijų nenubuksavo Nuleido anūkėlį, a nei jokio pasipriešinimo

                        Beje

                        Comment


                          e bet žiūrių socdemai koncervatoriams kerta tais pačiais ginklais kas čia dabar ties ? ramanauskis su užkalniu padusytas ar kaip ?

                          Comment


                            Parašė udrius Rodyti pranešimą
                            nu, a tai pas koncervatorius ne kitaip ? iš vis Lazdijų nenubuksavo Nuleido anūkėlį, a nei jokio pasipriešinimo

                            Beje

                            Atvaizdas
                            cituoju M. Mikutavičių: "auuuu", įsivaizduojat kad jaunieji socdemai liepia sustabdyti veiklą partijoje Malinauskui ar kokiai vėsaitei ? neįsivaizduojat? nes net Ž. Vernas fantazijose nukeliavęs į žemės centrą neturėtų tiek fantazijos... suprantu kad jums labai skauda konservatoriai ir liberalai, nes ar kažką netaip padarė ar išmetė iš kažkur, bet negi ir ant mokytojos už dvejetus dar pykstate?

                            Comment


                              iš A . Tapino fb:
                              O sakote, kad LSDP jaunimas nemoka komunikuoti. Ar nuoširdžiai kviečia, ar trolina - bet štai jums visai geras atsakymas.
                              Ypač iš plakatą laikančio Akmenės mero Vitalijaus Mitrofanovo, kuriam nuoširdžiai simpatizuoju, nes jis žaidžia "Auksiniame prote"
                              Aišku, vyresnieji partijos kolegos yra pasimokę, kad fotografuodamasis su lapu rankose prašaisi bėdos, bet vis tiek.
                              Kvietimus traukiu į savo sąrašą - rašykit, derinkim laikus ir rudenį, manau, tikrai susimatysime bent keliuose miestuose. Tik po to #nelikitkalti
                              O dabar kviečiu visus jaunuosius socialdemokratus prisijungti padedant organizuoti "Laisvės pikniką" Kauno rajone.
                              raktiniai žodžiai: rudenį, #nelikitkalti. blemba, negi gali būti kad vienas žmogus ne tai kad trolina, bet keliais žingsniais lenkia ~25 000 narių turinčią partiją ir kas juokingiausia, kad patys socdemai ant to užsirovė gindami savo "pensionatą".

                              Comment


                                na bet kokiu atveju - klasikinis pavyzdys kaip iš klaidos padaryti puikų piarą. Mokykitės anūkėliai

                                Comment


                                  Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                  na bet kokiu atveju - klasikinis pavyzdys kaip iš klaidos padaryti puikų piarą. Mokykitės anūkėliai
                                  tuoj iš jūsų bus atimtas olimpiados sarkazmo medalis ...

                                  bet bus įteiktas absurdiškiausio komentaro nugalėtojo prizas... svarbu nugalėti, nesvarbu kur ? ar ne, udriau?

                                  Comment


                                    /\
                                    taip atrodo socdemininkų piešti plakatai, kuriuos aš pavadinčiau 'pensininkai išmoko memus daryti - įžvėlk bajerį'.

                                    Comment


                                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                      /\
                                      taip atrodo socdemininkų piešti plakatai, kuriuos aš pavadinčiau 'pensininkai išmoko memus daryti - įžvėlk bajerį'.
                                      Atvaizdas
                                      man belieka įsivaizduoti ant kokio stulpo reikės šokti socdemams žinant jų reitingų smukimą.

                                      Comment


                                        o man - ant koncervatorių 7 proc beliko, brol, 7... Spėju, kad laimės valstieciai, liberalai ir DP

                                        Comment


                                          Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                          o man - ant koncervatorių 7 proc beliko, brol, 7... Spėju, kad laimės valstieciai, liberalai ir DP
                                          smagu bent jau tai, kad pagal protestų balsų tradiciją jie per kiekvienus rinkimus renkasi vis kitą partiją, o šį kart valstiečiai veikiausiai atliks Valinsko partijos vaidmenį Liberalų ir Konservatorių koalicijoje - t.y. suteiks jiems mandatą veikti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X