Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[UA] Įvykiai Ukrainos rytuose (iki 2014.08.25)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rimgis Rodyti pranešimą
    Yra. lietuva, ten siųsdama persenusius laužus padėties nepagerins.Geriau veiktų diplomatiniais kanalais. Būtų didesnė nauda, negu rekavimas, kad Rusija teroristinė valstybė
    Kas yra tas persenęs laužas?
    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

    Comment


      Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
      Kas yra tas persenęs laužas?
      Traktorius, kuriuos siuntė į ukrainą , pamiršoe?
      Rimgio foto

      Comment


        Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
        Istoriskai ziurint, tai ne tiek rusija, kiek valdzia joje uzurpavusi nusikalteliu chunta, kuria ten pastate Kaizeris. Jei prastai ismanai istorija, kalbu apie Lenina, Trotski, kuri nupyle, kai jis nuvyko pasiimti savo pavogtu rusu "burzuazijos" pinigu is Sveicarijos banko
        Prie ko čia tie bankai? Trockis emigracijoje gyveno 11 metų ir pribaigė jį todėl kad pradėjo atvirai pasakoti apie Stalino planus.

        Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
        mes turime gyvent salia ir tiketis, kad bent Baltarusijoj sugims minimalus etninis nacionalizmas ir atitolimas nuo ruskyj mir barbarizmo ir tamsumo - turesim buferine zona.
        Viskas priklauso nuo to, kokia grupė paims valdžią po Lukašenkos.
        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

        Comment


          Parašė rimgis Rodyti pranešimą
          Traktorius, kuriuos siuntė į ukrainą , pamiršoe?
          Ne traktorius, o ekskavatorius (visus du!), siuntė privatus verslininkas, o ne Lietuva. Nusisek georgijaus juostelę ir faktus susidėliok, kad bent kiek rimčiau tavo rašliavos atrodytų.
          No one really knows
          Which way the wind blows

          Comment


            Parašė adebisi Rodyti pranešimą
            Ne traktorius, o ekskavatorius (visus du!), siuntė privatus verslininkas, o ne Lietuva. Nusisek georgijaus juostelę ir faktus susidėliok, kad bent kiek rimčiau tavo rašliavos atrodytų.
            Oba - toks įspūdis , kad čia afroamerikiečių saitas
            Rimgio foto

            Comment


              Parašė rimgis Rodyti pranešimą
              Oba - toks įspūdis , kad čia afroamerikiečių saitas Atvaizdas
              0.5 ltr ar daugiau jau?
              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

              Comment


                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                0.5 ltr ar daugiau jau?
                jei tau šventė- tai nebūtinai man turi būti
                Rimgio foto

                Comment


                  Parašė rimgis Rodyti pranešimą
                  jei tau šventė- tai nebūtinai man turi būti
                  Rimgi, jeigu gali nerašyt, tai nerašyk. Nes tavo provokatyvi nuomonė, be jokios argumentacijos, konstruktyvumo šiai temai neprideda.

                  Comment


                    Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                    Rimgi, jeigu gali nerašyt, tai nerašyk. Nes tavo provokatyvi nuomonė, be jokios argumentacijos, konstruktyvumo šiai temai neprideda.
                    nerašysiu- matau, kad neverta- jau kuris laikas mano postuose kabo prierašas , kad mane iš čia mestų,Tikuosi, kad adminai mane iš čia ištrins.
                    Rimgio foto

                    Comment


                      Parašė rimgis Rodyti pranešimą
                      jei tau šventė- tai nebūtinai man turi būti
                      Man tikrai ne šventė ir aš tik kukliai alaus išgėriau su maistu.
                      Paklausiau, nes pagal pačio rašinėjimus galima būtų daryti prielaidas apie stiprių gėrimų vartojimą.
                      Jei mandagiai paprašo nerašinėti nesamonių, tai negi būtina mojuoti savo prierašu? Gal manai, kad kažką labai nustebinsi ar tikiesi 10'000 like surinkti?
                      Ne tokia čia publika. Jei nepatinka, tai turėtum pats susiprasti.
                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                      Comment


                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                        Prie ko čia tie bankai? Trockis emigracijoje gyveno 11 metų ir pribaigė jį todėl kad pradėjo atvirai pasakoti apie Stalino planus.
                        Nes nuzudymo diena jis patustino keliai milijonais viena is saskaitu

                        Nekreipkit demesio i ta kolorada rimgi, tokie visad subujoja ties savo fasisteliu svente

                        Comment


                          Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                          Nes nuzudymo diena jis patustino keliai milijonais viena is saskaitu
                          Trolini? Jei ne, tai apšviesk.
                          Nes kiek aš atsimenu, tai pagal žinomą versiją Trockis buvo nužudytas Meksikoje http://en.wikipedia.org/wiki/Leon_Trotsky#Assassination

                          Comment


                            ViR2 - AR tamstos mokykloj nemokė, kad oponentą reikią gerbti? Jei jūs tuos padarus taip mėgstat, man JUMS , kaip geram žmogui visiškai negaila .

                            specialiai ViR2


                            Paskutinis taisė rimgis; 2015.05.10, 14:11.
                            Rimgio foto

                            Comment


                              Perfect, pateikiau ruskyj mir versija )

                              Rimgi, oponentus reikia gerbt, bet ne visokius fasistuojancius Vadimus apsimetancius lietuviais

                              Comment


                                Sergej Taruta (oligarchas ir buvęs Donecko gubernatorius pirmaisiais mėnesiais) davė interviu gazeta.ru, kur išsakė visiškai nuoseklią nuomonę, kad kažkur iki pat birželio buvo laikas, kai kokie 50 gerai parengtų profesionalų galėjo elementariai patvarkyti tuometinius separatistų lyderius, ir viskas tuo būtų užsibaigę. Donecko oro uostą saugojo Kirovogrado specnazas, bet niekas nedavė komandos, nes tokią veiklą draudė įstatymai (kurių irgi nieks neskubėjo keisti). Vietoj to siuntė kažkokius mulkius su BTRais, kurie čia pat dezertyruodavo. O po to jau prasidėjo rimtas karas.

                                — Вы были губернатором Донецкой области в самые горячие месяцы. Оборачиваясь в прошлое, можете сказать, была точка, когда все еще можно было повернуть назад?
                                — Была эта точка и в апреле, и в мае прошлого года. И только в начале июня мы ее прошли, после того как там начались уже полномасштабные бои. Я считал тогда и продолжаю считать сейчас, что работать должны были подразделения военного спецназа. Работать по быстрой нейтрализации лидеров боевиков. У нас по закону это запрещено, но, значит, нужно было быстро менять законодательство!
                                На том этапе хватило бы полсотни профессионалов, и они у нас были: Донецкий аэропорт охраняла элита спецназа из Кировограда, и мы у руководства страны неоднократно просили их задействовать. Когда началась полномасштабная война, этот момент уже был упущен.


                                http://www.gazeta.ru/politics/2015/0..._6684553.shtml

                                Comment

                                Working...
                                X