Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LR Seimo rinkimai 2012

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė J.U. Rodyti pranešimą
    Jums nė kiek nekliudo, kas tos "darbo" partijos vadas slapstėsi pabėgęs Maskvoje, prašė ten prieglobsčio? Ir nė kiek nekliudo, kad partijos nariai žiūri 1. įsimylėjusių karvių akimis į savo fiurerį? Kad delegacija važiuoja Maskvon, rengia ten spaudos konferencijas kuriose 2. juodina Lietuvą?
    Ta prasme?
    Kaip jie tai daro?

    O kad slapstėsi Rusijoje, tai ką beliko daryt? Na taip, slapstėsi. Dėl Lietuvos juodinimo nesiginčysiu, nes nesu įsitikinęs tuo, bei neturiu pakankamai informacijos.
    Na, o šeip tai argi padarė kažkokios neatitaisomos žalos?
    Turbūt yra blogesnių ir už jį.
    Na, o kad nepagalvotumėte kad aš visom keturiom už Darbo p, tai galiu duoti kitą pavyzdį: Butkevičius. Kiek girdėjau žmonės irgi jį palaiko.
    Palaiko ir Venckienę, tik man ši partija kelia šiek tiek abejonių dėl tam tikrų aplinkybių.

    Comment


      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
      Ir kokia nauda iš to pastovaus „kitų partijų reiškimųsi“. Kad ką padarė ankstesnė valdžia – pakeičiama?
      Stabilesnės būna valstybės su pastovia valdžia. Ir man, beje, patiko konservatorių valdymas? Už ką reikėtų juos verst? Kad „kiti pabūtų“?
      Patiko kaip liepė veržtis veržtis veržtis diržus? O gal Jūsų tai ypatingai nepalietė?
      Daroma pusė šiek tiek pagalvojus - pusė ''beleką''.
      Na, ne, ačiū.
      O už ką tada Kirkilą išvertė?? Kad Kubilius pabūtų? Valstybei visada gerai permainos. Nebuvo toks idealus valdymas, kad palikt dar 4 metam.

      Kita vertus: Kiek žmonių, tiek nuomonių
      Paskutinis taisė Traf; 2012.09.19, 19:24.

      Comment


        Mes renkam ką? – kas ne blogiausia, ar kas geriausia?
        Kai turėsiu rinkimų teisę, suprantama, pasirinksiu antrąjį variantą.
        Patiko kaip liepė veržtis veržtis veržtis diržus? O gal Jūsų tai ypatingai nepalietė?
        Daroma pusė šiek tiek pagalvojus - pusė ''beleką''.
        Na, ne, ačiū.
        NE, nepalietė. Netekau tik nemokamų pietų mokykloje, kurie tebuvo įvesti pusmečiui.
        Bent jau TS-LKD nešvaisto bilekur pinigų į šalis ir saviems, kaip (buvę) komuniagos.
        Ir, konservatorių šeimos politika man patinka. Ne taip, kaip Povilionienės rėkavimai apie tolerancijos (ne)buvimą.
        Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2012.09.19, 19:24.

        Comment


          Turbūt yra blogesnių ir už jį.
          Tipiškas lietuviško mąstymo pavyzdys. Išeitų taip - vienas Lukiškių gyventojas nužudė penkis žmones, o kitas tris. Tai tas trijų žudikas yra geruliukas, ar ne?

          Comment


            Parašė J.U. Rodyti pranešimą
            Tipiškas lietuviško mąstymo pavyzdys. Išeitų taip - vienas Lukiškių gyventojas nužudė penkis žmones, o kitas tris. Tai tas trijų žudikas yra geruliukas, ar ne?
            Nu tik nepradėk aiškint apie lietuvius. Visų lietuvių nepažysti, todėl ir negali aiškint kokie lietuviai, rusai ar anglai, tipiški ar ne.

            Comment


              Bet ir nereikia žiūrėti, kuris blogesnis. Reikia žiūrėti, kuris GERESNIS!

              Comment


                Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                Mes renkam ką? – kas ne blogiausia, ar kas geriausia?
                Kai turėsiu rinkimų teisę, suprantama, pasirinksiu antrąjį variantą.

                NE, nepalietė. Netekau tik nemokamų pietų mokykloje, kurie tebuvo įvesti pusmečiui.
                Bent jau TS-LKD nešvaisto bilekur pinigų į šalis ir saviems, kaip (buvę) komuniagos.
                Ir, konservatorių šeimos politika man patinka. Ne taip, kaip Povilionienės rėkavimai apie tolerancijos (ne)buvimą.
                Pavilionienė yra pavilionienė, šou irgi nereikia, o jei tavęs nepalietė, tai viskas suprantama. O aš nematau gerėjančios Lietuvos!
                Ir jau geriau permainos negu tas pats š
                Et, Balsuokit už ką norit

                Comment


                  Aš matau. Pagaliau drįstame ginti savo interesus nuo Maskvos.

                  Comment


                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                    Aš matau. Pagaliau drįstame ginti savo interesus nuo Maskvos.
                    Tai mes jau seniai nuo Rusijos atsiskyrėm...

                    Comment


                      Bet jie mūsų toliau nori.

                      Comment


                        Žinot, čia dėl tos Rusijos vėl gi:
                        Vieni sako: Trėmė, trėmė, alino Lietuvą, bloga Rusija.
                        Kiti sako: Dustą mėtė, nuo blusų gelbėjo, nors valgyt davė pigiau, o ištrėmė tik turtinguosius, gera Rusija.

                        Aš tai pasilieku neutralus

                        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                        Bet jie mūsų toliau nori.
                        Negaus

                        Comment


                          Rusijos Federacijos pirmtakė sugadino pusei mano giminės gyvenimus.

                          Comment


                            Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                            Rusijos Federacijos pirmtakė sugadino pusei mano giminės gyvenimus.
                            Taip buvo visko, nesakau. Bet nesiekim to kas buvo su tuo kas yra dabar. Jei jau kas gyvena tam žemės plote, kuri kažkada vadinosi SSRS, tai visi blogi, kalti, griežiam dantim. Laikai keičiasi, negalima prisirišt prie vienų įvykių.

                            Comment


                              RF valdžia pati pasiėmė SSRS liekanas.

                              Comment


                                Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                RF valdžia pati pasiėmė SSRS liekanas.
                                Nepamirškim ir to, kad nukrypome nuo temos.

                                Comment


                                  Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                  O kai skolos išpūstas BVP vienais metais nukris 15%, manai, kad ir skola nukris tiek pat?.
                                  Prašom skaičius kokia buvo Lietuvos skola ir palyginkim kiek nukrito kitų šalių bvp lyginant su tuom kokias turėjo skolas.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė rat
                                    Socdemai ar Darbo partija gali nepastatyti AE ar SGD terminalo. Visaginiečiai liks be darbo, Lietuva dėl vienokių ar kitokių priežasčių, ilgesniam ar trumpesniam laikui gali likti be dujų. Žaliųjų Rusijos ardomųjų antilietuviškų jėgų baimės dėl AE saugumo menkavertės, nes: "Vyraujantys vėjai Lietuvoje – vakarų, šiaurės vakarų ir pietvakarių" - todėl Kaliningrado AE kelia daug didesnę grėsmę, kaip ir Baltarusijos AE vėsinama Neries vandeniu.

                                    Tai neišeina būti neutraliam, deja.
                                    Elektrinė ir terminalas bus pastatyti manau bet kokiu atveju, beto DP kaip už, prieš tik LSDP ir TT. Sutartys pasirašytos, nebent įvyktų koks stebuklas, pasikeistų prezidentės pozicija ir referendume nubalsuotumėm prieš AE.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Traf Rodyti pranešimą
                                      O aš nematau gerėjančios Lietuvos!
                                      Eksperimentas mintyse.
                                      Įsivaizduokime kokią nors amebą, kurios gyvenimo trukmė 1/100 sekundės. Ir gyvena ji jūros bangos putoje, ant burbulo paviršiaus. Jai atrodo, kad visas aplinkinis pasaulis absoliučiai sustingęs, niekas nekinta, taip kaip mums patiems atrodo, jog nesikeičia Paukščių Tako forma.

                                      Comment


                                        DP neįsivaizduojama drauge su TS-LKD ar LRLS.

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Sutartys pasirašytos, nebent įvyktų koks stebuklas, pasikeistų prezidentės pozicija ir referendume nubalsuotumėm prieš AE.
                                          Referendumas tik patariamasis, kaip ir nieko nereiškia, bet jeigu pagal referendumo rezultatus prezidente pareikštų griežtą nuomonę, tai mūsų išrinkti politikai turėtų į tai kreipti dėmesį.
                                          AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                          Comment

                                          Working...
                                          X