Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Statistika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Įdomu kokiais kriterijais vadovaujantis sudarytas šitas sąrašas?
    Jei neklystu, pagal įstojusių į 1 savo pageidautą vietą %
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Būtent dėl šito kriterijo šis sąrašas beveik nieko nereiškia. Nes pvz visa gali pirmu numeriu įrašyt dailę ir aišku įstos. Taip mokykla taps vos ne lyderė Lietuvoj.

      Comment


        Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
        Būtent dėl šito kriterijo šis sąrašas beveik nieko nereiškia. Nes pvz visa gali pirmu numeriu įrašyt dailę ir aišku įstos. Taip mokykla taps vos ne lyderė Lietuvoj.
        Tuo remiantis būtų galima paaiškinti tai:
        3. Kauno dailės gimnazija
        Tačiau šios dalies:
        1. VĮ Kauno technologijos universiteto gim.
        nekvestionuočiau

        Kita vertus, tai taikytina tik kai kurioms specifinėms ugdymo įstaigoms (kaip nurodytoji Dailės gimnazija). Kitoms ugdymo įstaigoms tokie aspektai, kaip abiturientų galimybė stoti į lengvesnę specialybę, galioja vienodai
        Paskutinis taisė ; 2007.06.06, 14:06.
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Man keista, kad tokios mokyklos kaip Žvėryno gimnazija ar Mykolo Biržiškos nė kvapo, nors jos laikomas tiek Vilniuj vienomis geriausių, tiek Lietuvoj labai stiptiom. Na nežinau xD

          Comment


            Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
            Man keista, kad tokios mokyklos kaip Žvėryno gimnazija ar Mykolo Biržiškos nė kvapo, nors jos laikomas tiek Vilniuj vienomis geriausių, tiek Lietuvoj labai stiptiom. Na nežinau xD
            Kuo ypatinga Žvėryno gimnazija ? Ką ji laikoma aukšto lygio? Iš kur tokie duomenys?
            Parašas :)

            Comment


              Parašė F!R3S7ON3
              Beje, koks šaltinis?
              http://www.delfi.lt/news/daily/educa...php?id=8262728

              Comment


                Aš patyliu apie tokį skirstymą. Juolab, jei skirsto, pagal tą pirmą pasirinkimo numerį. Pažiūrėkit pirmam 10 kiek menininkų ir bohemščikų mokyklų O jei kokioje mokykloj visiem kalama į galvas, kad jūs stokit į TSPMI ir nieks neįstoja Va toks va skirstymas.

                Comment


                  Maniškė kažko nusirito: 23. Šiaulių J.Janonio gim.

                  Atsimenu buvo ar 9, ar 10 vietoj

                  Na bet nieko- vistiek nereali mokykla.
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    Jo MBG nėra ;( Nors ji su Žirmūnais skaitosi tipo liuxiškos... Aš Mykolo Biržiškos mokaus jej ką

                    Comment


                      Parašė F!R3S7ON3
                      Labiausiai tai nustebino šitas, provincijos mokykla ir tokioje aukštoje vietoje? Jei atvirai aš tokių Troškūnų net girdėjęs nesu ...
                      Teko praeitą vasarą turėti reikalų su tos mokyklos rekonstrukcija. Patys Troškūnai tai visiškai mažas miestukas, kelios kiosko dydžio parduotuvės ir degalinė. Pati mokykla labai sena ir gerokai pagriuvus jau buvo. Kaip bebūtų, dabar vaizdelis jau visiškai pasikeitęs turėtų būti. Praeitą vasarą buvo įrengta šiolaikinė vėdinimo/šildymo sistema, pakeisti visi langai durys. Visi tualetai, sporto salės. Vienu žodžiu mokykla visiškai sutvarkyta buvo .

                      Comment


                        Keista, mano mokykla net nepatenka i 50uka, nors Panevezy yra 3ia.
                        دائما الليتوانيه

                        Comment


                          Jo, mano mokykla irgi nepatenka, nors pagal viską su žirmūnais jama 2-3 vietas.... Nu nznau nznau

                          Comment


                            Planetos statistika einamuoju (greičiausiai, sudaroma remiantis ankstesnės statistikos rezultatais) laiku. Rodikliai įvairiems laiko tarpams.

                            http://www.poodwaddle.com/worldclock.swf
                            Paskutinis taisė ; 2007.07.02, 12:39.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              Nesamone - Licejus yra pirmas.
                              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                              Comment


                                Parašė keen Rodyti pranešimą
                                Nesamone - Licejus yra pirmas.
                                Na turbut nezinai KTU gimanzijos lygio, jei toks kategoriskas esi.
                                Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                Dordrechtas/Haarlemas
                                Nesebaras/Plovdivas
                                Kiolnas

                                Comment


                                  http://www.stat.gov.lt/lt/pages/view/?id=1115

                                  Comment


                                    mano abi mokyklos papuolė, tiek žiburio vidurinė, tiek saulės gimnazija Kaune

                                    Comment


                                      Čia gal ir ne į temą...

                                      Rusija paskelbė draugų-priešų sąrašą: Baltijos šalys – priešas Nr.3
                                      http://www.delfi.lt/news/daily/world...hp?id=14229209


                                      Tuoj mes su braliukais užpulsim Rossyją !!!

                                      Comment




                                        bet...





                                        čia.
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          Parašė Rodyti pranešimą
                                          bet...
                                          Kraujomaišininkai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X