Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė andyour Rodyti pranešimą
    O kur aš taip tiksliai parašiau? Matai, kai labai nori, tai ir surandi pretekstų ir progų kelti riaušes.
    Ponas taip nerašėte - čia aš taip situaciją apibūdinau. OptimusPrime pastebėjimus išvadinot "triedimu" - atseit neverta net dėmesio kreipt, ir iš karto priduriat "Ar tu čia suradai pretekstą pakoloradinti?" Tai ar ne teisus OptimusPrime ir ar visuotinė isterija nedavė savo vaisių? Koloradinimu vadinti bet kokią kitą nuomonę - čia yra isterijos pasekmė. Nors gal ponas visada toks buvote? Tada atsiimu savo žodžius.
    Paskutinis taisė Dadis; 2015.05.26, 16:23.

    Comment


      /\ O iš kur man žinoti ar čia jo tokie kėslai skleisti nesantaiką, platinant abejotinus straipsnius, ar jis tik pats asmeniškai bijo Rusijos?

      Comment


        Parašė andyour Rodyti pranešimą
        /\ O iš kur man žinoti ar čia jo tokie kėslai skleisti nesantaiką, platinant abejotinus straipsnius, ar jis tik pats asmeniškai bijo Rusijos?
        Tokiu atveju "Delfi" konkrečiai koloradina ir skleidžia nesantaiką.
        Paskutinis taisė Dadis; 2015.05.26, 16:32.

        Comment


          Parašė Dadis Rodyti pranešimą
          Teisingai - vadinas ne taip jau mus sovietai mentališkai nujojo, kad tokį darbą padarėm, ane?
          Šnekamojoje kalboje apibrėžimais dažniausiai ir nekalbama. Nežinau, ar man būtina įvardinti nujojimo laipsnį?

          Comment


            Parašė Dadis Rodyti pranešimą
            Tokiu atveju "Delfi" konkrečiai koloradina ir skleidžia nesantaiką.
            O ką? Ne pirmas kartas būtų.

            Comment


              Parašė andyour Rodyti pranešimą
              Šnekamojoje kalboje apibrėžimais dažniausiai ir nekalbama. Nežinau, ar man būtina įvardinti nujojimo laipsnį?
              Dėkui, nebūtina - aš jau įsitikinau, kad turite įdomių minčių, su kuriomis pats kartais nesutinkate.

              Comment


                Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                Tokiu atveju "Delfi" konkrečiai koloradina ir skleidžia nesantaiką.
                Man asmeniškai irgi nepatiko tas straipsnis, bet aš jo ir neplatinu visiems.

                Isterijos nematau, bet nepasitenkinimas vienaip ar kitaip neišvengiamas. Ukraina užpulta, žuvo tūktančiai žmonių ir neaišku kur bus toliau nukreipta Rusijos nacijos agresija. Tai nori ar nenori to, daro įtaką europos nacijų emocijoms.
                Ir dauguma rusų deja yra už Rusiją, nes tai jų motyna žemė. Jie negali prieš savo tautą/šeimą pakelti rankos, tuo labiau kai terpsta kitose bendruomenėse, kur nesijaučia šeimininkais.

                Comment


                  Parašė andyour Rodyti pranešimą
                  Man asmeniškai irgi nepatiko tas straipsnis, bet aš jo ir neplatinu visiems.

                  Isterijos nematau, bet nepasitenkinimas vienaip ar kitaip neišvengiamas. Ukraina užpulta, žuvo tūktančiai žmonių ir neaišku kur bus toliau nukreipta rusijos nacijos agresija. Tai nori ar nenori to, daro įtaką europos nacijų emocijoms.
                  Ir dauguma rusų deja yra už Rusiją, nes tai jų motyna žemė. Jie negali prieš savo tautą/šeimą pakelti rankos, tuo labiau kai terpsta kitose bendruomenėse, kur nesijaučia šeimininkais.
                  O man patiko - aš koloradas?

                  Comment


                    Jokios didelės isterijos Lietuvos žiniasklaidoje nėra. Rusijoje, deja, atvirkščiai - nesenas Rogozino pasisakymas apie tankus ir vizas, Dugino kvietimas žudyti ukrainiečius ir t.t. (turbūt šimtus pavyzdžių galima surasti per praėjusius metus). Toks straipsnis kaip šis delfio - tai tik žurnalistų bandymas kažką papilstyti.

                    Comment


                      Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                      O man patiko - aš koloradas?
                      Koloradinimas nėra lygų koloradas. Tai galima akivaizdžiai suprasti iš žodžio sandaros ir konteksto.

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Toks straipsnis kaip šis delfio - tai tik žurnalistų bandymas kažką papilstyti.
                        Ir tai nėra labai gerai, kai žongliruojama žmonių emocijomis gana nereikšmingais įvykiais.

                        Kartą manęs baltarusė paklausė, ar tikrai pas mus nemėgstama rusų kalbos. Ta isterija taip pat ateina ir nuo Rusijos pusės. O Lietuvoje yra visokių žmonių, kaip ir visame pasaulyje, kurie gali reaguoti labai priešiškai.

                        Esmė, kad mes nereguodami į Rusijos agresiją, jai tyliai pritartume ir svarbiausia auklėtume savo tautą veidmainiškumu.
                        Paskutinis taisė andyour; 2015.05.26, 16:53.

                        Comment


                          Pas mus laisva žiniasklaida. Gal ir nėra gerai, bet neuždrausi.

                          Comment


                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            Pas mus laisva žiniasklaida. Gal ir nėra gerai, bet neuždrausi.
                            IMHO kaip tik gerai - "Delfi" pats skleidžia tą isteriją, bet pagaliau atsvarai ir kitokią nuomonę išspausdino.

                            Comment


                              Dadi, o šis straipsnis isterija ar ne? http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/....d?id=68072522

                              Comment


                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                Dadi, o šis straipsnis isterija ar ne? http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/....d?id=68072522
                                Tapinas dar normos ribose rašo, o va čia - isterija ("Delfio" straipsnių pavadinimai per mėnesį su trupučiu):

                                Karo laukas. Ateities scenarijus Baltijos šalims: staigi prevencinė okupacija

                                Karo laukas. Hibridinio karo pamokos Lietuvai

                                Karo laukas. Psichologinės operacijos – Gėbelsas turėtų ko pasimokyti iš Kremliaus

                                Karo laukas. Gynyba mieste: Vilniaus užėmimas gali virsti košmaru
                                Paskutinis taisė Dadis; 2015.05.26, 17:06.

                                Comment


                                  Labai geri pavyzdžiai. Tik, deja, visiškai priešingi jūsų minčiai. Juose analizuojami straipsniai rusijos spaudoje - tai yra atsakas į jų isteriją. Pvz. iš pirmo linko:
                                  Štai tūlas teisės sergėtojas, nepiliečių parlamento "spikeris" Aleksandras Gaponenka duodamas interviu "Vesti segodnia“, pažymėjo, kad "laužui (Latvijoje) uždegti reikia tik degtuko."

                                  Comment


                                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                                    Labai geri pavyzdžiai. Tik, deja, visiškai priešingi jūsų minčiai. Juose analizuojami straipsniai rusijos spaudoje - tai yra atsakas į jų isteriją. Pvz. iš pirmo linko:
                                    Kiek žmonių - tiek nuomonių. Mes taip aistringai pradėjom reaguot į Rusijoje keliamą isteriją, kad pas save kuriame panašią.

                                    Comment


                                      Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                                      Kiek žmonių - tiek nuomonių. Mes taip aistringai pradėjom reaguot į Rusijoje keliamą isteriją, kad pas save kuriame panašią.
                                      Apie tai kaip tik rašo Tapinas
                                      Kai kurie mūsų apžvalgininkai linguoja galvas ir sako – „Kremliui viskas yra politika ir propaganda. Nesileiskime, kad ir mums viskas taptų politika“. Sąžiningame žaidime jie tikrai būtų teisūs. Bet Kremlius nežaidžia sąžiningai, jo raudonosios žvaigždės užgestų, jei jis imtų žaisti sąžiningai ir išmoktų garbingai pralaimėti.

                                      Comment


                                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                                        Apie tai kaip tik rašo Tapinas
                                        Kai kurie mūsų apžvalgininkai linguoja galvas ir sako – „Kremliui viskas yra politika ir propaganda. Nesileiskime, kad ir mums viskas taptų politika“. Sąžiningame žaidime jie tikrai būtų teisūs. Bet Kremlius nežaidžia sąžiningai, jo raudonosios žvaigždės užgestų, jei jis imtų žaisti sąžiningai ir išmoktų garbingai pralaimėti.
                                        Tai ir sakau - "karo laukas", nebežaidžiame sąžiningai. Kremlius kelia isteriją - mes irgi, Kremlius meluoja - mes taipogi...

                                        Comment


                                          Aš kažkaip nepagaunu Dadis potekstės... Išeina taip, kad į rusų grasinimus tankais ir atominiu ginklu sutrypti Lietuvą, mes privalome skleisti pasakas apie tai kokia Rusija yra puiki ir draugiška šalis, nes neduokdie koks rusas įsižeis kokiame nors klube paklaustas apie tai - ar pritaria jis putlerio politikai?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X