Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tokie kaip Ulevičius?
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
      Tokie kaip Ulevičius?
      Ne juose esmė, o tame iš kur V.U. atsirado, ir kodėl jis didžiojoje politikoje.

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą
        Ne juose esmė, o tame iš kur V.U. atsirado, ir kodėl jis didžiojoje politikoje.
        Atsakymas į šį klausimą Maskvoje.

        Comment


          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
          Atsakymas į šį klausimą Maskvoje.
          Neįrodyta niekaip.
          Kitaip V.U. jau seniai čia nebūtų. Nebent yra kitas įtakingas "stogas" Lietuvos saugumo ir politinėse struktūrose. Manau, kad svarbios medžiagos yra, bet kaip visada jai "neduodama eiga".

          Comment


            čia opozicijos sueiga?
            Rimgio foto

            Comment


              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
              Matyt žemesnio intelekto lygio jaunosios kartos ekonomisto Tautvydo Marčiulaičio komentaras:


              http://www.pinigukarta.lt/blog/ekono...us-ar-darvinas
              Net bakalauro nereikia, kad suprastu, jog dauguma pasisakymu yra nelogiski, vien kliedesiai apie minimuma, nedarbo mazinima ir infliacija. Sie trys zodziai vienam sakinyj tik pas V.U. gali but, pas betkoki nors minimaliai mastanti ekonomista paklausus greitai butu gaunamas atsakymas, kad tik is situ 3 dalyku ismetus viena atveji butu gaunamas logiskas sakinys. O uspaskis daug perliuku per tvora pasaudo, kurie prasilenkia net su minimalia ekonomine logika. Jaunelis (nors turbut uz mane vyresnis ) aiskiai nesusipazines nei is tolo su uspaskio verslo virtuve ir daro prezumcija, kad jei turtingas ir turi imoniu - gerai tvarkosi Uspaskio metodu nemanau, kad kasnors noretu salies mastu.

              Comment


                Parašė rimgis Rodyti pranešimą
                čia opozicijos sueiga?
                Ne. Mes gi ne politikai

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  Ne. Mes gi ne politikai
                  Paskaičius pasisakymus toks įspūdis susidaro... Gerai, netrukdysiu
                  Rimgio foto

                  Comment


                    Parašė rimgis Rodyti pranešimą
                    Paskaičius pasisakymus toks įspūdis susidaro... Gerai, netrukdysiu
                    Kodėl gi, galite ir savo nuomonę pareikšti

                    Comment


                      Greiciau blaiviai ir atsakingai mastanciu pilieciu

                      Comment


                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                        Iškalbinga lankytojų apklausa politiškai neutraliame, ekonomikos naujienų puslapyje:

                        http://www.vz.lt/rinkimai/zaidimas/b...s-apzvalga.php
                        o kas tas G. Kazlaukas? Ai čia tas kurio pavaduotojai tokie minties ir intelekto galiūnai: Šriubėnaš, Rupulevičius. Va su tokiais viceministrais mūsų šalies raida bus neabejotinai sėkminga. Man labai patiko dabartinės vyriausybės sistema. Visi pasidalinam per partijas ministerijas ir dirbam kaip kam patinka, tvarkomės kaip kas nori. Aplinkos ministerija - tai buvo pajuokos objektas, o ne rimtai valdoma, didelę reikšmę turinti ministerija.
                        Paskutinis taisė Grillz; 2012.11.08, 14:02.

                        Comment


                          Ką bet kurie lietuviški politikai benuspręstų, vis vien bus tik blogiau.
                          Nors, antra vertus, būtų žymiai protingiau statyti ne reaktorių-monstrą Visagine, bet keletą nedidelių palei miestus, nekaitinant ežerų, bet šildant gyventojų butus ta atliekama šiluma.

                          Comment


                            yeah, baby..



                            Comment


                              Žinoma Čikupakai, geriau vaidint erelį ir visai įmanomais būdais rodyt savo ragus, tuo pačiu gaut brangiausias dujas Europoje. Žinoma męs sau galim tai leist. Mes gi labiausiai progresuojantys Europoje. O šitas Butkevičiaus pareiškimas reiškia nieko kita kaip, Rusų tankų įvedimą į Lietuvą, Čikupako staigią deportaciją iš šalies ir Lietuvos grįžimą į tarybų sąjungą )) Čikupakai, jis ir man žinok atrodo, kaip slaptasis užsimaskavęs agentas... Norėjau paklaust, ar dar yra Lietuvoje tokių bukaprotiškai mąstančių žmonių kurie tiki, kad dar gali būti kažkokia grėsmė iš Rusijos? Arba kitaip sakant, ar dar yra tokių kurie tiki Lansbergio plepalais?
                              Paskutinis taisė Grillz; 2012.11.09, 09:13.

                              Comment


                                Grillz - nepatikėsi, yra ir tokių žmonių, kurie Landsbergio kalbas priima rimtai ir jomis tiki bei pasitiki (aš iš tų "ligonių").
                                Man įdomu, ar daug dar Lietuvoje tokių naivių žmonių, kurie mano, kad Rusija - geraširdis pliušinis pūkuotas meškiukas, kurio pūkus įnirtingai įsikibę taršo tokie aštriadančiai lietuviškai latviški pudeliai ir eeestiški koviniai vėžliai. Rusija - mūsų priešininkas jau kelia šimtus metų. C'mon, jie visą laiką bandys mus "suvirškinti", tik priemonės dabar yra kitos. Pavyzdžiui, išlaikyti savo rankose energetikos kontrolę. Tuo pačiu kontroliuoti pramonę. Užlenksi pramonę - kas iš Lietuvos liks?
                                Birth, school, METALLICA, death

                                Comment


                                  Parašė Simex Rodyti pranešimą
                                  Grillz - nepatikėsi, yra ir tokių žmonių, kurie Landsbergio kalbas priima rimtai ir jomis tiki bei pasitiki (aš iš tų "ligonių").
                                  Man įdomu, ar daug dar Lietuvoje tokių naivių žmonių, kurie mano, kad Rusija - geraširdis pliušinis pūkuotas meškiukas, kurio pūkus įnirtingai įsikibę taršo tokie aštriadančiai lietuviškai latviški pudeliai ir eeestiški koviniai vėžliai. Rusija - mūsų priešininkas jau kelia šimtus metų. C'mon, jie visą laiką bandys mus "suvirškinti", tik priemonės dabar yra kitos. Pavyzdžiui, išlaikyti savo rankose energetikos kontrolę. Tuo pačiu kontroliuoti pramonę. Užlenksi pramonę - kas iš Lietuvos liks?
                                  Aš visiškai netikiu, kad Kremlius yra geraširdis pliušinis meškiukas. Aš visų pirmą žiūrių į Rusiją kaip į beribės rinkos šalį. Taip sakant žiūriu, kad su Rusais būtina palaikyti kuo daugiau geresnius santykius, prekiauti su jais kaip įmanoma daugiau. Nes tai yra neribotų ištekliu šalis. Gazpromas yra neabejotinai Kremliaus manipuliavo įrankis. Niekas nesąko, kad mes dėl dujų turim laižyti atsiprašant jiems... Bet išlaikyti normalius santykius, eiti į pokalbį, o ne rodyti atkišus vidurinį pirštą eiti į teismus ir juose gauti tą patį vidurinį piršta atgal į akis. Reikia atsimint, kad mūsų šalies daugelis žmonių vaikšto tuščiomis kišenėmis ir kiekvienas toks Sekmoko arogancijos veiksmas, tas kišenes daro vis tuštesnes. Primenu, mus saugo daugybe sutarčių su Nato, ES ir kitomis organizacijomis. Negi jūs rimtai tokie naivūs ir tikite, kad gali kilt kažkokių tai neramumų?

                                  Comment


                                    Čia reikia pridėti, kad vakarų Europai savanoriškai sėdus į mėšlą Rusijos kaip prekybos partnerio reikšmė deja tik išaugo.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                                      Norėjau paklaust, ar dar yra Lietuvoje tokių bukaprotiškai mąstančių žmonių kurie tiki, kad dar gali būti kažkokia grėsmė iš Rusijos? Arba kitaip sakant, ar dar yra tokių kurie tiki Lansbergio plepalais?
                                      Na, aš esu iš tų bukapročių. Tik man kyla stiprus įtarimas, kad tie mokinantys kaip sugyvent su Rusija nėra nė matę, kaip Vilniaus gatvėmis marširuoja sovietiniai kareiviai. Nėra matę, kaip Kauno Vileišio aikštėje vakarais privažiuoja pilna sunkvežimių ir sutemus pasklinda po miestą žmonių į Sibirą vežti. Ir, kas svarbiausia, nė nežino, kad dabartinis Rusijos diktatorius laiko didžiausia, tiesiog globalia nelaime stalininės SSSR subyrėjimą. Todėl ir nejaučia jokios grėsmės iš Kremliuje sėdinčio kagėbisto.
                                      Grėsmės buvo galima nejausti tada, kai Kremliuje sėdėjo Jelcinas. Jei ne jis, Lietuva dabar būtų panaši į kokią Padniestrės "respubliką".

                                      Comment


                                        Primenu, mus saugo daugybe sutarčių su Nato, ES ir kitomis organizacijomis. Negi jūs rimtai tokie naivūs ir tikite, kad gali kilt kažkokių tai neramumų?
                                        O tu negi tiki, kad jei Bušas pasakė "Lietuvos priešas yra ir JAV priešas", tai taip ir yra? Jei tarp JAV ir Rusijos kiltų koks rimtesnis konfliktas, niekas jokių sutarčių nežiūrėtų, pirmiausia žiūrėtų savo interesų. Baltijos šalys pernelyg nereikšmingos, kad dėl jų kas nors rizikuotų. ES "vienybę" parodo atskirų ES šalių santykiai su Rusija - kiekviena žiūri, kas jai naudingiau ir tariasi individualiai. Pvz., Prancūzija Rusijai stato karo laivą . Ir joms visai nerūpi Lietuvos reikalai ar Lietuvos santykiai su Rusija. Lietuvai taip pat reikėtų išmokti tartis, tačiau nesižeminant, nes Rusija yra reikšminga kaimynė ir ekonominiai santykiai neišvengiami.
                                        Paskutinis taisė senasnamas; 2012.11.09, 12:02.

                                        Comment


                                          Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                                          Norėjau paklaust, ar dar yra Lietuvoje tokių bukaprotiškai mąstančių žmonių kurie tiki, kad dar gali būti kažkokia grėsmė iš Rusijos?
                                          Gruzija ir Moldavija irgi ilgai netikėjo, kad buvusi mama Rusija jų nemylės.
                                          Beje, šiuolaikiniai karai dažnai vyksta be tankų, lėktuvų, laivų ir armijų divizijų. Pakaks užuominos, ar kaip 5-ių metų vaikui pirštais aiškinti?
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X