Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    O kuom dabartinis neįtinka?
    Konservatorius; už nugaros suka reikalus su energetikais ir labai jau visur kiša savus. Be to, labai neliberalus posėdžių vedantysis - mėgsta nutraukti oponentų pokalbius išjungdamas mikrofoną.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Kai reikia, chebra greitai sukasi...

      Vilnius turi naują merą – Raimundą Alekną

      29 balsais iš 44 balsavime dalyvavusių Vilniaus tarybos narių Raimundas Alekna išrinktas Vilniaus miesto meru. Atsistatydinus Viliui Navickui vienintelis kandidatas į mero postą buvo konservatorius R.Alekna.

      Meru tapęs R.Alekna neneigė, kad populiarumą ir visuomenės pasitikėjimą praradęs V.Navickas palieka ne patį geriausią palikimą. „Ta vieša opinija, likusi po V.Navicko vadovavimo, nėra pati palankiausia ir, žinoma, gali daryti įtaką, kaip priimamus sprendimus vertins visuomenė, bet mes kito kelio neturime ir sieksime, kad būtų labiau pasitikima savivaldybės institucija, kad tie sprendimai būtų labiau išdiskutuoti su visuomene“, – sakė meru tapęs R.Alekna.

      R.Alekna teigė turintis vadovavimo patirties ir ja ketinantis pasinaudoti. „Mano patirtis kitose institucijose, tiek Sveikatos apsaugos ministerijoje, tiek dirbant Panevėžio vicemeru, rodo, kad ilgalaikiai sprendimai buvo priimti tik laiminant visuomenei. Nepritariant visuomenei mes negalime prastumti net ir pačių protingiausių sprendimų“, – teigė R.Alekna.

      Kritikuoti nenorėjo

      Nebuvo R.Alekna linkęs ir kritikuoti savo pirmtako, kuris pažadėjo iš pareigų pasitraukti dar spalio 1-ąją, o tai padarė tik dabar. „Turime susikoncentruoti į tai, kas svarbiausia vilniečiams šiandien, nes problemų yra daug. Biudžeto projektas yra sudėtingas, gamta irgi nelepina – miestas kas antrą dieną užverčiamas sniegu ir tarnybos nelabai spėja tą sniegą valyti. Aš manau, kad šiandien turime tiek darbų, jog neverta dar diskutuoti, ką reikėjo daryti kitaip iki šiol“, – kalbėjo R.Alekna.

      Tuščiais pažadais naujasis meras irgi nebuvo linkęs švaistytis: „Galiu užtikrinti, kad tikrai bandysime, jog komunalinis miesto ūkis dirbtų sklandžiai, kad vilniečiai neturėtų didelių nusiskundimų dėl gatvių valymo, kitų dalykų. Žinoma, politikai suinteresuoti, kad šiluma, vanduo būtų pigiausi, todėl tikrai bus aštrių diskusijų dėl geriamojo vandens kainų. Tai bus nelengvos diskusijos, nes ekonominė logika diktuoja viena, o rinkimų laikas – ką kita.“

      R.Alekna teigė, kad vienintelis jo pažadas yra dirbti sąžiningai, kas privalu einant tokias pareigas. „Padarysiu viską, kad darbas savivaldybėje vyktų sklandžiai, bet jūs nereikalaukite iš manęs to, kas yra ne mero kompetencija. Ir pasakoti, kas bus ateityje, yra būrėjų ir astrologų darbas, o ne mero“, – pareiškė naujai išrinktas Vilniaus miesto vadovas.

      R.Alekna pripažino, kad metas tapti meru nėra pats palankiausias. „Pažįstu V.Navicką ne vienus metus, tačiau dėl visiems žinomų priežasčių jis buvo pašalintas iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos, kuri jį pasiūlė į merus. Todėl privalome prisiimti atsakomybę“, – apsisprendimą kandidatuoti į merus aiškino R.Alekna.

      15min.lt
      Skaityti visą >>
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Konservatorius; už nugaros suka reikalus su energetikais ir labai jau visur kiša savus. Be to, labai neliberalus posėdžių vedantysis - mėgsta nutraukti oponentų pokalbius išjungdamas mikrofoną.
        Argumentai stiprūs, nieko nepridėsi. Reikia naujo mero škia.
        Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

        Comment


          Parašė dr. Rodyti pranešimą
          Argumentai stiprūs, nieko nepridėsi. Reikia naujo mero škia.
          1. Aš nesakiau, kad reikia naujo mero.
          2. Tai ne argumentai į „reikia naujo mero", o argumentai mano nuomonei pagrįsti.

          Dažniau atidžiau skaityk ką rašau, nes jau nebe pirmą kartą kabinėjiesi nepagrįstai.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            1. Aš nesakiau, kad reikia naujo mero.
            2. Tai ne argumentai į „reikia naujo mero", o argumentai mano nuomonei pagrįsti.

            Dažniau atidžiau skaityk ką rašau, nes jau nebe pirmą kartą kabinėjiesi nepagrįstai.
            Pons Amiko, niekas nesikabinėja, tiesiog man pasirodė, jog tamstos argumentai kodėl Kaunui reikia naujo mero yra kiek silpnoki.

            Kažkokią partinę priklausomybę meras turi turėti ir konservatorius neturi būti juoda etiketė. Už nugaros suka kažkokius reikalus su energetikais? Visą info nešk į STT, miestai.net forumo dalyviams gal ir didelė garbė būti pirmiems susipažinusiems su Kauno mero užkulisiniais žaidimais, bet kaip sąmoningas pilietis turėtum pasielgti kitaip. Degutienei irgi metas ieškoti pamainos, mėgsta nutraukinėti ir nebesuteikti žodžio. Kaip beje ir kiti Seimo posėdžių pirmininkai. Ieškosim pamainos, nieko nebus.

            Va kiek racpasiūlymų.

            Jeigu diskutuojam, tai diskutuokim argumentuotai. Ir pažadu atidžiau skaityti ką Tu rašai
            Paskutinis taisė dr.; 2010.12.15, 16:19.
            Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

            Comment


              Parašė dr. Rodyti pranešimą
              Pons Amiko, niekas nesikabinėja, tiesiog man pasirodė, jog tamstos argumentai kodėl Kaunui reikia naujo mero yra kiek silpnoki.

              Kažkokią partinę priklausomybę meras turi turėti ir konservatorius neturi būti juoda etiketė. Už nugaros suka kažkokius reikalus su energetikais? Visą info nešk į STT, miestai.net forumo dalyviams gal ir didelė garbė būti pirmiems susipažinusiems su Kauno mero užkulisiniais žaidimais, bet kaip sąmoningas pilietis turėtum pasielgti kitaip. Degutienei irgi metas ieškoti pamainos, mėgsta nutraukinėti ir nebesuteikti žodžio. Kaip beje ir kiti Seimo posėdžių pirmininkai.

              Va kiek racpasiūlymų.

              Jeigu diskutuojam, tai diskutuokim argumentuotai. Ir pažadu atidžiau skaityti ką Tu rašai
              Žinoma silpnoki, politika domiuosi gana paviršutiniškai ir esu susidaręs tokią nuomonę apie dabartinį Kauno merą, kokią išsakiau. Nesakau, kad jį būtina keisti, bet esu tos nuomonės, kad ilgai vienoje vietoje užsisėdėjęs politikas supūva. Dėl to nepritarčiau jį palikti dar vienai kadencijai.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                Politika domiuosi gana paviršutiniškai ir esu susidaręs tokią nuomonę apie dabartinį Kauno merą, kokią išsakiau. Nesakau, kad jį būtina keisti, bet esu tos nuomonės, kad ilgai vienoje vietoje užsisėdėjęs politikas supūva. Dėl to nepritarčiau jį palikti dar vienai kadencijai.
                Amiko, o tavo asmenine nuomone, kuris ikišiolinis Kauno exmeras buvo geresnis už Kupčių? Pageidautina, su argumentais.
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment



                  “Dirbsiu sąžiningai, atsidavęs tai, kas privalu užimant tokias pareigas ir tikrai padarysiu viską, kas priklauso nuo manęs, kad darbas savivaldybėje vyktų sklandžiai”, — žurnalistams sakė R.Alekna.
                  Anot jo, du mėnesiai, likę iki savivaldos rinkimų, svarbūs tuo, kad per juos esą galima padėti pagrindą tolesniems darbams.
                  “Sprendimų ir darbų pagrindu, kurie bus padaryti per kelis mėnesius, bus kuriami visi kiti darbai, kai ateis nauja taryba. Dažnai susiorientuojame į rezultatus (…), tačiau mažiau dėmesio kreipiame į procesus, tie du mėnesiai — svarbūs suvaldyti procesus, kad jie vyktų sklandžiai, o kai jie vyksta sklandžiai, tai ir rezultatas būna geras”, — kalbėjo jis.
                  R.Alekna žadėjo įsiklausyti ir į koalicijai, ir į opozicijai priklausančių politikų balsus — anot jo, miesto politikams “reikia duoti daugiau darbo ir atsakomybės”.
                  (…)
                  Naujasis meras žadėjo stengtis, kad gatvės būtų geriau valomos, kad sklandžiai dirbtų šilumos ūkis.
                  (…)
                  Anot R.Aleknos, šiuo metu esanti sutartis dėl šilumos ūkio nėra palanki vilniečiams, tad ją reikėtų peržiūrėti.
                  (…)
                  Iš mero pareigų pasitraukęs Vilius Navickas palinkėjo R.Aleknai sėkmės ir teigė, jog “visokeriopai prisidės savo žiniomis ir kompetencija”.
                  Paklaustas, ar tikisi užimti dar kokių nors svarbių postų, V.Navickas atsakė, kad politiniai procesai jį ne visada džiugina.
                  (…)
                  Anot V.Navicko, už jo vadovavimo miestui laikotarpiu priimtus sprendimus atsakomybę turi prisiimti visi.
                  “Viską, ką darėme, darėme kartu, ir atsakomybė yra visų už tuos sprendimus, o ne kažkieno tai vieno. Atsakomybę reikia prisimti, jausti pagarbą tai komandai, kuri dirbo ir tai, kuri dirbs”, — teigė jis.
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    Vakar pažiūrėjau Jakilaičio pokalbį su nauju meru laidoje "Lietuva tiesiogiai". Nepadarė Alekna man ypatingo įspūdžio, jokių konkrečių atsakymų, jokių savo asmeninių minčių apie miesto plėtrą. Nebus iš jo gero mero. Nors kaip žmogus man jis pakankamai doras ir protingas atrodo.

                    Gal jau žinomi visi pagrindiniai kandidatai į sostinės mero postą?
                    Būtų įdomu padaryti apklausą forume
                    Paskutinis taisė oranger; 2010.12.16, 12:25.

                    Comment


                      Premjero Andriaus Kubiliaus populiarumas išaugo dvigubai
                      Prezidentė Dalia Grybauskaitė toliau laikoma geriausiai atstovaujančia žmonių interesams, rodo visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ reprezentatyvi apklausa, kurią šeštadienį skelbia dienraštis „Lietuvos rytas“.

                      Panašus skaičius kaip ir praėjusį mėnesį (42,7 proc.) respondentų teigė, kad D.Grybauskaitė geriausiai atstovauja jų interesams.

                      Antroje vietoje gerokai atsilikusi nuo valstybės vadovės reitingo lentelėje yra Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

                      Seimo vadovės populiarumas, lyginant su lapkričiu, kiek išaugo – ją, kaip geriausiai rinkėjų interesams atstovaujančią visuomenės veikėją, nurodė 11,5 proc. apklaustųjų.

                      Opozicinės socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius surinko 6,9 proc., Darbo partijos lyderis europarlamentaras Viktoras Uspaskichas, kiek pakėlęs savo populiarumą, – 6,8 proc., partijos „Tvarka ir teisingumas“ vadovas europarlamentaras Rolandas Paksas – 6,2 proc., Seimo narys „tvarkietis“ Julius Veselka – 6,1 procento.

                      Padidėjo valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderio premjero Andriaus Kubiliaus populiarumas – jį geriausiu atstovu laiko 2,9 proc., arba beveik dvigubai daugiau nei lapkritį, respondentų.

                      Po jo rikiuojasi parlamentaras „tvarkietis“ Valentinas Mazuronis su 2,4 proc. balsų ir susisiekimo ministras, Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis su 2,1 proc. palaikymu.

                      Kiti politikai ir visuomenės veikėjai gavo po mažiau nei 2 proc. apklausos dalyvių balsų.

                      Apklausa vyko gruodžio 3–12 dienomis.
                      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                      Comment


                        Meru išrinktas konservatorius Raimundas Alekna žada pasirūpinti sniegu užverstų gatvių valymu

                        Ačiu naujam merui!
                        Super, o iki to ka jie dare, ar pas mus žiema ateina neplanuotai, nelauktai.
                        "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                        Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                        Adam Mickiewicz

                        Comment


                          Kai pagalvoji, kiek nedaug žmogui reikia... pažadi, kad pasirūpinsi sniegu ir tave žmonės jau myli

                          Comment


                            Man pvz. tas sniegas visiškai dzin palyginus su kitom problemom, pvz. apšvietimu.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Man pvz. tas sniegas visiškai dzin palyginus su kitom problemom, pvz. apšvietimu.
                              Na, tai sekantis kandidatas galės žadėti jog susuks lemputes į gatvės žibintus. Ir taip, žmonės jį mylės! Bet tai žinoma galioja tik ne žiemos metu, nes žiemos metu labiau mylimas yra kovotojas su sniegu nei šviesos nešėjas.

                              Comment


                                Parašė qwe Rodyti pranešimą
                                Na, tai sekantis kandidatas galės žadėti jog susuks lemputes į gatvės žibintus. Ir taip, žmonės jį mylės! Bet tai žinoma galioja tik ne žiemos metu, nes žiemos metu labiau mylimas yra kovotojas su sniegu nei šviesos nešėjas.
                                Atsargiai su žodžiais.
                                Liuciferis — šviesos nešėjas.
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Kaip atsibodo jau tie visi "merai-ūkininkai".
                                  Ne mero čia pareigos - rūpintis sniego valymu... Reikia strategiškai mąstyti, o ne vaizduoti iš savęs valytoją...

                                  Comment


                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    Kaip atsibodo jau tie visi "merai-ūkininkai".
                                    Ne mero čia pareigos - rūpintis sniego valymu... Reikia strategiškai mąstyti, o ne vaizduoti iš savęs valytoją...
                                    Gal matei "Labas rytas"? Šiandien jis kalbėjo. Mano manymu tai tinkamas variantas sostinei - žmogus apsišvietęs (atrodo), protingas. Tikėkimės, kad nepasišiukšlins artimiausiu metu.

                                    Kalbėjo ir apie gatves. Sakėsi "rimtai pasikalbėjęs" su už ūkį atsakingais asmenimis. Šįryt gatvės jam pasirodė "pakankamai tvarkingos ir švarios", iki studijos atvažiavo ganėtinai greitai.
                                    Paskutinis taisė LC.; 2010.12.20, 16:43.

                                    Comment


                                      Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                      Gal matei "Labas rytas"? Šiandien jis kalbėjo. Mano manymu tai tinkamas variantas sostinei - žmogus apsišvietęs (atrodo), protingas. Tikėkimės, kad nepasišiukšlins artimiausiu metu.
                                      Ne, nemačiau. Man labiau patinka laidos formatu "Labas vakaras"
                                      Aš neneigiu, kad jis geras ir protingas žmogus. Bet ar tinka jis merui, kitas klausimas. Šiaip, turiu kitą kandidatą ateinančiuose rinkimuose

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Ne, nemačiau. Man labiau patinka laidos formatu "Labas vakaras"
                                        Aš neneigiu, kad jis geras ir protingas žmogus. Bet ar tinka jis merui, kitas klausimas. Šiaip, turiu kitą kandidatą ateinančiuose rinkimuose
                                        Vakarais gali įsijungti televizorių ir klausytis piaro apie dešras su pesticidais ir nitratais.

                                        Comment


                                          Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                          Vakarais gali įsijungti televizorių ir klausytis piaro apie dešras su pesticidais ir nitratais.
                                          Aš dažniausiai renkuosi futbolą ar krepšinį
                                          O rytais mėgstu ilgai miegoti, todėl kad miegoti einu dažniausiai apie 1-2 val. nakties.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X