Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      live life-love life !

      Comment


        Parašė NIDA Rodyti pranešimą
        Kas yra "statistinis Gejus" ?
        Statistinio gėjaus nėra, tačiau pagal "Gerainčio" pateiktą youtube video, tai statistinis gėjus yra vaizduojamas kaip tas, kuris vaikšto nuogas, pasidabinęs plunksnomis. Nežinau kiek tokių yra Lietuvoje, bet man dar tokių nėra tekę sutikti ir vien dėl to matosi to video šališkumas, net nereikia kalbos suprasti.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Nekalbu rusiškai, dėl to kažką sunku ir komentuoti. Bet jeigu tu tuos faktus išrinktum po vieną - esu tikras, kad galėčiau juos pakomentuoti, nes aiškiai matosi filmuko potekstė ir šališkumas, jau vien iš to kokie kadrai yra panaudoti, bandant tai pateikti kaip "statistinio gėjaus paveikslą".

          O čia dar šiek tiek gėjų mafijos propagandos. Tik keista, kad jie propoguodami homoseksualumą lygiaverčiai propoguoja ir heteroseksualumą.

          Youtube video
          ten sakoma, kad smegenų žievės dalių pakitimus, kurie apsprendžia seksualinę orientacija pagydoma žymiai lengviau nei nuo alkoholizmo, o propaganda ir yra propaganda ar ji sodomitinė ar antisodomitinė
          Aš neliūdnas - aš blaivus

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
            Statistinio gėjaus nėra, tačiau pagal "Gerainčio" pateiktą youtube video, tai statistinis gėjus yra vaizduojamas kaip tas, kuris vaikšto nuogas, pasidabinęs plunksnomis. Nežinau kiek tokių yra Lietuvoje, bet man dar tokių nėra tekę sutikti ir vien dėl to matosi to video šališkumas, net nereikia kalbos suprasti.
            Tai lygiai taip pat galima susukti filmuką apie bet ką, pvz. čia "statistiniai britai"

            http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ing-stock.html
            Flickr

            Comment


              Parašė rat
              Kada ES garantuos man teisę turėti 6* žmonas? Nes aš jau toks gimiau - dominuojantis alfa patinas. Ir tokių mūsų dominuojančių alfa patinų ne vienas, bet deja mes esame visuomenės užribyje, mūsų teisės pažeidžiamos, o mes ignoruojami.

              Kitas žingsnis - dominuojančių alfa patinų eitynės centrine Vilniaus gatve 2015 metais.
              Mūsų būsima vėliava http://i.images.cdn.fotopedia.com/fl...nt_Phallus.jpg

              Visus dominuojančius alfa patinus raginčiau prisijungti ir kovoti už savo teises!

              *Žmonų skaičius diskusijų objektas, manyčiau iki 6 užtektų.
              Niekas netrukdo kovoti už savo teises, moterims teises irgi ne vyrai iškovojo, o tik pačios tai padarė.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Niekas netrukdo kovoti už savo teises, moterims teises irgi ne vyrai iškovojo, o tik pačios tai padarė.
                Laukiame darželinukų ir psichinių ligonių demonstracijų...

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  Laukiame darželinukų ir psichinių ligonių demonstracijų...
                  Visiskai nusirasei i pievas!
                  Kiekvienas soc. sluoksnis turi kovoti del savo teisiu ir geroves! Ka tu pasakysi dabar apie norima abortu uzdraudima? Tai gal irgi moterims sedeti uzciaupta burna , kai "kolukieciai" sededami seime sprendzia ju likima?

                  Comment


                    Parašė rat
                    Galvoju pradžiai sukurti peticiją, o vėliau ir politinę partiją "Lietuvos poligamistų sąjunga". Bet labai daug krušaties, taip sakant.
                    rašyk gi, gera idėja gali paargumentuoti, kad daugpatystė veikia pasaulyje, pvz slamo valstybėse puikaii galima turėti 4 žmonas, so what??
                    Ir musulmonai dėl to tampa abomination?

                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                      Statistinio gėjaus nėra, tačiau pagal "Gerainčio" pateiktą youtube video, tai statistinis gėjus yra vaizduojamas kaip tas, kuris vaikšto nuogas, pasidabinęs plunksnomis. Nežinau kiek tokių yra Lietuvoje, bet man dar tokių nėra tekę sutikti ir vien dėl to matosi to video šališkumas, net nereikia kalbos suprasti.
                      Klausyk brolau, cia durniau ir negali buti pavaizduoti gejai. Rusiska propaganda! Pusnuogiu geju su plunksnomis nera ir nebus nei Lietuvoje nei vakaru Europoje.
                      As nekalbu apie GAY Pride'us , Techno Paratus ir ivairius karnavalus , kuriu tikskas yra padaryti svente ,pasilinksminti ir tt tt

                      Comment


                        Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                        Visiskai nusirasei i pievas!
                        Kodėl? Todėl kad manau, kad galima ginti kitas socialines grupes (ne savo)?

                        Kiekvienas soc. sluoksnis turi kovoti del savo teisiu ir geroves! Ka tu pasakysi dabar apie norima abortu uzdraudima? Tai gal irgi moterims sedeti uzciaupta burna , kai "kolukieciai" sededami seime sprendzia ju likima?
                        Prie ko čia? Aš esu vyras, bet priešinuosi abortų uždraudimui, nors esu visiškai nesuinteresuotas asmuo

                        Comment


                          Parašė Rijikas Rodyti pranešimą
                          rašyk gi, gera idėja gali paargumentuoti, kad daugpatystė veikia pasaulyje, pvz slamo valstybėse puikaii galima turėti 4 žmonas, so what??
                          Ir musulmonai dėl to tampa abomination?
                          Visa tai , kas nedraudziama, yra legalu ir toleruojama! Poligamija krikscioniskame pasaulyje yra draudziama!

                          Comment


                            Parašė Sula Rodyti pranešimą
                            Kodėl? Todėl kad manau, kad galima ginti kitas socialines grupes (ne savo)?



                            Prie ko čia? Aš esu vyras, bet priešinuosi abortų uždraudimui, nors esu visiškai nesuinteresuotas asmuo
                            tu cia ne prie ko, as tik norejau pasakyti tai, jog kiekvienas socialinis sluoksnis ar mazuma turi pakilti i kova reikalui esant! Lietuva kaip ir visa Sovietu sajunga persoko Sexualines revoliucijos etapa! M

                            Comment


                              Parašė rat
                              Apie ką aš ir kalbėjau - mes esame diskriminuojami, ir heteroseksualų, ir homoseksualų, ir bažnyčios, ir apskritai visos visuomenės. Kas yra be galo liūdna ir neatleistina XXI amžiuje. Kodėl aš negaliu tuoktis su keliomis moterimis, jeigu visas vienodai myliu, o jos myli mane? Ar aš kaltas, kad aš toks gimiau?
                              Jei tu jas myli, tai dulkinkis su jomis i sveikata ir niekas tau to nedraudzia! Kam tuoktis? To istatymas neleidzia!

                              Comment


                                Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                                Klausyk brolau, cia durniau ir negali buti pavaizduoti gejai. Rusiska propaganda! Pusnuogiu geju su plunksnomis nera ir nebus nei Lietuvoje nei vakaru Europoje.
                                As nekalbu apie GAY Pride'us , Techno Paratus ir ivairius karnavalus , kuriu tikskas yra padaryti svente ,pasilinksminti ir tt tt
                                Aš suprantu, kad durniau ir negali būti pavaizduoti gėjai, tačiau ne visi tai supranta, kiti tai priima kaip 'statistinį gėjaus paveikslą'.

                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Tai lygiai taip pat galima susukti filmuką apie bet ką, pvz. čia "statistiniai britai"

                                http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ing-stock.html
                                Būtent, kad jeigu kokių pranūzų būtų kuriamas filmukas apie britus ir visi jame vaizduojami britai būtų pavaizduoti maždaug tokie, kurie yra užfiksuoti tuose paveikslėliuose. Ir po to pateikiami kažkokie "faktai" ir "moksliniai tyrimai" apie britus apskritai. Tai vien iš tų britų pavaizdavimo galima būtų suprasti apie straipsnio šališkumą ir apie tai, kad tai tėra propoganda.

                                Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                ten sakoma, kad smegenų žievės dalių pakitimus, kurie apsprendžia seksualinę orientacija pagydoma žymiai lengviau nei nuo alkoholizmo, o propaganda ir yra propaganda ar ji sodomitinė ar antisodomitinė
                                Šališkos pusės pateiktais tyrimais niekada negalima tikėti, arba tiksliau - juos visuomet reikia patikrinti nešališkuose šaltiniuose. Jeigu homoseksualumą iš ligų sąrašo būtų išbaukusi "homoseksualų sveikatos organizacija" - manau niekam nekiltų klausimas, kad tokį jų sprendimą reikėtų patikrinti ir nešališkais būdais.

                                Parašė rat
                                Kada ES garantuos man teisę turėti 6* žmonas? Nes aš jau toks gimiau - dominuojantis alfa patinas. Ir tokių mūsų dominuojančių alfa patinų ne vienas, bet deja mes esame visuomenės užribyje, mūsų teisės pažeidžiamos, o mes ignoruojami.
                                Sutapimas ar ne, tačiau daugpatystė labiausiai paplitusi yra būtent homofobiškose šalyse. Kuo šalis tolerantiškesnė ir labiau gerbia žmogaus teises - tuo joje mažiau daugpatystės. Taip yra todėl, kad daugpatystė nėra jokia seksualinė orientacija, jeigu vyras turi tris žmonas, tai visiškai nereiškia, kad gyvendamas su 1 žmona jisai nebus laimingas ar kad tai prieštarautų jo prigimčiai. Tačiau daugpatystė nebūtų joks blogis, jeigu egzistuotų lygiomis sąlygomis. Tačiau tenai, kur jinai gali egzistuoti, jinai egzistuoja tik vyrų adresu - t.y. vyras gali turėti kelias žmonas, o žmona kelių vyrų - ne. Daugpatystė yra iš pirmykščių laikų išlikęs reiškinys, kai alfa vadas turėdavo daug patelių, kurios ir atvaizduodavo jo socialinį statusą. Šiuolaikinei, demokratiškai visuomenė iš tokių archaiškų/gyvuliškų socialinių reiškinių jau yra išsivadavusi - dėl to ir įteisinti daugpatystę nėra jokio reikalo, nes papraščiausiai nėra tokio poreikio. Jeigu ištiesų būtų toks poreikis ir daugpatystė niekaip nepažeistų moterų teisių - tai tada jokių problemu, sakykit, paremsiu kuo galėsiu. Mano gyvenimas nuo to niekaip nesuprastėtų. Tačiau tokio poreikio moderniame pasaulyje nėra ir nebus, nes gyvename nebe bandomis, kur alfa patinai savo valdžią rodo per jėgą ir patelių skaičių. Demokratinė santvarka skiriasi kardinaliai, o pasikeitus socialinio statuto vaizdavimo skalei (dabar jis yra vaizuojamas protu, pinigais, autoritetu) - nebelieka prasmės ir daugpatystei, nes, kaip ir minėjau, tas alfa patino gyvenimas su viena žmona gali būti lygiai vienodai laimingas, kaip ir gyvenimas su trimis žmonomis (tai nėra seksualinė orientacija).
                                Paskutinis taisė Eidvis; 2013.05.30, 13:06.

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                  Sutapimas ar ne, tačiau daugpatystė labiausiai paplitusi yra būtent homofobiškose šalyse. Kuo šalis tolerantiškesnė ir labiau gerbia žmogaus teises - tuo joje mažiau daugpatystės.
                                  O biseksualui su kuo leistumėte tuoktis? Su vyru, moterim, abejais?

                                  Comment


                                    Parašė rat
                                    Kaip tai kam? Nes aš esu loud and proud dėl savo dominuojančio alfa patino seksualumo ir gyvenimo būdo, ir man ES privalo suteikti teisę įteisinti savo santuokas. Dar dėl visokie turtiniai, bei paveldėjimo klausimai. Bet svarbiausia įteisinti savo santuoką prieš Dievą Jėzų Kristų ir Europos visuomenę, kuri kaip aš maniau vadovaujasi humanistiniais lygybės principais. Kodėl aš ir mano keliolika moterų turi būti diskriminuojami? Mes tokie patys žmonės, kaip ir visi kiti!
                                    Jaunuoli, jei tu to geidi , tai kelk subine nuo kompiuterio ir kilk i kova des polygamijos iteisinimo!
                                    Pridursiu tik tai, jog per visa zmonijos istorija , SEIMOS savoka nuolat kito ir kis! Seima jau nebe vien tik tetis , mama ir vaikas! Seima yra ir vienisa moteris su vaiku , 2 moterys su vaiku, 2 vyrai sa vaiku ir be vaiku ir tt tt

                                    Comment


                                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                      O biseksualui su kuo leistumėte tuoktis? Su vyru, moterim, abejais?
                                      Bisexualas- tegus jis pats ir issirenga savo gyvenimo partneri ar partnere!

                                      Comment


                                        Comment





                                          Seimos savoka kito ir kis !
                                          Paskutinis taisė NIDA; 2013.05.30, 13:29.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X