Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vasaros / žiemos laikas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Jeigu žiemos laiko nori mažuma, tai nieko nepadarysi - teks derintis prie daugumos. Dauguma nenori iš darbo žiemą grįžti tamsoje ir po to deginti elektrą namie
    Gruodį tamsu jau 16val., jeigu bus paliktas vasaros laikas - tems 17 val., kai dauguma tik išvažiuoja iš darbo.
    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

    Comment


      Parašė Shernas Rodyti pranešimą

      Paaiškink, gerbiamasis, kokiu būdu iš 7 val šviesos trukmės gruodį jūs norite išgauti šviesų vakarą, jei darbo diena yra 8 val.?
      Gruodis trumpas, galima prakentėti. Ir dar lempučių spalvotų būna daug, linksma Dar yra spalio pabaiga, lapkritis, sausis, vasario nemaža dalis, kai pasukus laiką valandą į priešingą pusę nei sukama dabar, būtų gautas pageidaujamas efektas.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė digital Rodyti pranešimą
        2 kartus per metus klausimas pasireikš šioje temoje.
        Ar rimta kažkam problema tas pasukimas kas 6 mėn? Kaip miegantis nepastovias valandas (6,7, 8, 9 per naktį, būna 4 išpuola, būna 10) tai aš net nepastebėčiau diskomforto net jei kas savaitę sukinėtų
        Tai čia turbūt tiem kas pastoviai idebtiškai 8 val per naktį miega ir tos 7 ar 9 juos truputį išmuša iš ritmo?
        Bet juk nuėjus su draugais pavakarot būna net keliom valandom vėliau eini snaust ir taip atsikėlimas išsimuša daugiau nei ta vos viena valanda... Ir taip daug dažniau nei kartą per 6 mėn. Tai ar neperdeda su ta "problema"?
        Paskutinis taisė Gator; 2021.10.27, 22:45.

        Comment


          Vienas reikalas kai pats užgeri ir prarandi laiko pojūtį, visai kitas - kai Briuselio ponai liepa laikrodį sukti.
          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

          Comment


            Parašė Shernas Rodyti pranešimą

            Paaiškink, gerbiamasis, kokiu būdu iš 7 val šviesos trukmės gruodį jūs norite išgauti šviesų vakarą, jei darbo diena yra 8 val.?
            Jis nori kad darbo metu būtų tamsu ir tos 7h šviesos būtų po darbo.

            Parašė Gator Rodyti pranešimą

            Ar rimta kažkam problema tas pasukimas kas 6 mėn? Kaip miegantis nepastovias valandas (6,7, 8, 9 per naktį, būna 4 išpuola, būna 10) tai aš net nepastebėčiau diskomforto net jei kas savaitę sukinėtų
            Tai čia turbūt tiem kas pastoviai idebtiškai 8 val per naktį miega ir tos 7 ar 9 juos truputį išmuša iš ritmo?
            Jei pats gyveni nesveikai nereiškia kad ir visi taip.

            Comment


              Tamsiu paros metu Vilniaus NMC, Katedra, bažnyčios apšvietos ir atrodo įspūdingai. O ir bendrai mieste, kai tamsu nesimato apsilupusių fasadų ir trupančių balkonų.
              Todėl geriausia būtų taip sureguliuot laiką, kad miegotume dieną, kai šviesu.

              Comment


                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                Jei pats gyveni nesveikai nereiškia kad ir visi taip.
                Tai aš ir klausiu ar tikrai yra žmonių, kurie 365 paras visada miega po vienodą kiekį, tarkim 7 ar 8, valandų.
                Mano spėjimas, kad tokių ne daugiau nei 0,1 procentas.

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                  Tai aš ir klausiu ar tikrai yra žmonių, kurie 365 paras visada miega po vienodą kiekį, tarkim 7 ar 8, valandų.
                  Mano spėjimas, kad tokių ne daugiau nei 0,1 procentas.
                  Tokių labai mažai, bet yra tokių kurie pvz 355 paras per metus taip miega ir jie nuo to tikrai sveikesni neigu einant miegoti ir keliantis vis kitu laiku.

                  Comment


                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                    Tokių labai mažai, bet yra tokių kurie pvz 355 paras per metus taip miega ir jie nuo to tikrai sveikesni neigu einant miegoti ir keliantis vis kitu laiku.
                    Tu nesupratai. Aš ir nesakau, kad vis kitu einančių daug.
                    Aš proporcingai primečiau. Aš pvz. daug parų skirtingai miegu. Dėl to ir 50 kartų per metus man galėtų sukinėti be jokio diskomforto.
                    Tie žmonės, kurie mažai naktų skirtingai miega. Jiems 2 kartai per metus turėtų būti be jokio diskomforto. Tai yraaš nesakau, kad jiems 50 sukimų per metus būtų gerai. Sakau, kad vos 2 sukimai per metus neproblema.
                    Va tavo pavyzdyje 10 parų per metus išsikraipo savo ritmą. Tai nėra jau tokio didelio skirtumo ar 10 parų per metus, ar 12 parų per metus išsikraipys.
                    Ir 10 parų per metus tikrai vis dar yra labai mažuma. Dar daugiau tarkim 20 parų per metus, tai ar 20 parų, ar 22 paros - menkas skirtumas.
                    Paskutinis taisė Gator; 2021.10.29, 13:01.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                      Tu nesupratai. Aš ir nesakau, kad vis kitu einančių daug.
                      Aš proporcingai primečiau. Aš pvz. daug parų skirtingai miegu. Dėl to ir 50 kartų per metus man galėtų sukinėti be jokio diskomforto.
                      Tie žmonės, kurie mažai naktų skirtingai miega. Jiems 2 kartai per metus turėtų būti be jokio diskomforto. Tai yraaš nesakau, kad jiems 50 sukimų per metus būtų gerai. Sakau, kad vos 2 sukimai per metus neproblema.
                      Va tavo pavyzdyje 10 parų per metus išsikraipo savo ritmą. Tai nėra jau tokio didelio skirtumo ar 10 parų per metus, ar 12 parų per metus išsikraipys.
                      Ir 10 parų per metus tikrai vis dar yra labai mažuma. Dar daugiau tarkim 20 parų per metus, tai ar 20 parų, ar 22 paros - menkas skirtumas.
                      Jei tu esi pratęs prie pastovaus diskomforto ir nebelaikai jo diskonfortu tai tau gal ir yra lengviau, nei tie kurie nėra pratę blogai miegoti bet du kartus per metus yra priversti keisti miego ritmą. O šiaip tai persukus ritmą iškraipoma ne viena diena, o 7 mėnesiai. Juk antradieni nesuki atgal esu ritmu, ir toliau tesi kitokį. (šiaip laikoma kad pilnai adaptuotis organizmui reikia iki 3 savaičių).

                      Comment


                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                        Jei tu esi pratęs prie pastovaus diskomforto ir nebelaikai jo diskonfortu tai tau gal ir yra lengviau, nei tie kurie nėra pratę blogai miegoti bet du kartus per metus yra priversti keisti miego ritmą. O šiaip tai persukus ritmą iškraipoma ne viena diena, o 7 mėnesiai. Juk antradieni nesuki atgal esu ritmu, ir toliau tesi kitokį. (šiaip laikoma kad pilnai adaptuotis organizmui reikia iki 3 savaičių).
                        Skirtingas valandų kiekis tai diskomfortas, bet ar miegioti tas pačias 8 valandas nuo 22 iki 6, ar nuo 23 iki 7, ar nuo 24 iki 8 man yra visiškai identiškas dalykas. Svarbu miego laikas. Aišku jei jau kalbėsime apie visai keistus laikus kaip nuo 5 ryto iki 13 dienos, tai jau kitas reikalas, bet kalbame apie nukrypimą vos viena valanda.

                        Comment


                          Paprastai sakoma, kad organizmas prisitaiko prie kitos laiko juostos 1val per 1 dieną. Čia jau blogesnis atvejis, paprastai greičiau. Išskyrus Karbauskio karvės.
                          O realiai manau būtų blogiausias variantas jei nesukiotų visai ir paliktų žiemos laiką, ką rodė ir prieš metus ar daugiau rengtos apklausos Lietuvoje.
                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                          Comment


                            Na, ir kaip dabar tamsūs vakarai? Faina, jauku? Elektros daugiau po darbo sudeginti, normaliai nieko nenuveikti, vaikai pažaisti negali...
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Vasaros laiko tik vatnykai nori, nes laikas butu vienodas su maskva.

                              Comment


                                Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą
                                Vasaros laiko tik vatnykai nori, nes laikas butu vienodas su maskva.
                                Kai žmonės nori ilgesnių šviesių vakarų, jiems mažiausiai įdomu, kiek ten valandų Maskvoje.

                                Tai pagal tokią logiką, mums reikia Vašingtono laiko.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                  Kai žmonės nori ilgesnių šviesių vakarų, jiems mažiausiai įdomu, kiek ten valandų Maskvoje.

                                  Tai pagal tokią logiką, mums reikia Vašingtono laiko.
                                  Nesupratai ironijos

                                  Comment


                                    Glušai tik sprendžia pagal formalų rodyklių sutapimą su kažkuo, o ne pagal žmonių gyvenimo įpročius. Nebent dar pensynykams maloniau šviesūs rytai, nes jiems ir taip nesimiega, tablečių veikimas jau praėjęs.
                                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                      Nesupratai ironijos
                                      Per jautrus klausimas, kad imtų juokas (kaip ir šiandieninis Nausėdos vetavimas kitu labai jautriu klausimu), ir per daug teko matyti žmonių, kurie RIMTAI naudoja tokį argumentą.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                        Skirtingas valandų kiekis tai diskomfortas, bet ar miegioti tas pačias 8 valandas nuo 22 iki 6, ar nuo 23 iki 7, ar nuo 24 iki 8 man yra visiškai identiškas dalykas. Svarbu miego laikas. Aišku jei jau kalbėsime apie visai keistus laikus kaip nuo 5 ryto iki 13 dienos, tai jau kitas reikalas, bet kalbame apie nukrypimą vos viena valanda.
                                        Ne, tai nėra identiškas dalykas, tiesiog tu esi pratęs gyventi su prastu miegu.

                                        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                        Paprastai sakoma, kad organizmas prisitaiko prie kitos laiko juostos 1val per 1 dieną. Čia jau blogesnis atvejis, paprastai greičiau. Išskyrus Karbauskio karvės.
                                        Vadinasi paprastai yra meluojama.

                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        Na, ir kaip dabar tamsūs vakarai? Faina, jauku? Elektros daugiau po darbo sudeginti, normaliai nieko nenuveikti, vaikai pažaisti negali...
                                        Dar kartą: Koks skirtumas kokie vakarai, rytai šviesūs!

                                        Comment


                                          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                          Glušai tik sprendžia pagal formalų rodyklių sutapimą su kažkuo, o ne pagal žmonių gyvenimo įpročius. Nebent dar pensynykams maloniau šviesūs rytai, nes jiems ir taip nesimiega, tablečių veikimas jau praėjęs.
                                          O jei paliktum žiemos laiką, bet padarytum darbus, mokyklas ir darželius nuo 7, panoramą vakare 19:30 - būtų geriau ar blogiau?
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X