Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

I-Dose. Evoliucinė narkomanijos rūšis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    I-Dose. Evoliucinė narkomanijos rūšis

    Šis naujas ir žaibiškai populiarėjantis reiškinys tampa vis aktualesne tema žiniasklaidoje, bei spaudoje. Vykdomi įvairūs moksliniai tyrimai, kuriais siekiama išaiškinti šių skaitmeninių narkotikų poveikį žmogui. Girdimos įvairios nuomonės. Vieni šį reiškinį smerkia, kiti jį pateisina. Tiems, kurie pirmą kartą girdi šį terminą, galiu paaiškinti, kad tai yra žmogaus svaiginimasis klausant tam tikros specifikos garsus, įrašus. Vieni iš jų žmogui sukelia euforijos, transo būsenas, o kitų poveikis lyginamas su įprastų narkotikų ar alkoholinių gėrimų poveikiu. Prisipažinsiu, kad pats dar nesu išmėginęs šių naujos rūšies narkotikų ir net neketinu mėginti, nes tikiu, kad nuo jų gali išsivystyti priklausomybę. Be to, esu įsitikinęs, kad jie man tik sukeltų nepakeliamą galvos skausmą. Būtų labai įdomu išgirsti jūsų nuomonę šiuo klausimu. Koks jūsų požiūris ?

    #2
    Parašė groundzer Rodyti pranešimą
    Šis naujas ir žaibiškai populiarėjantis reiškinys tampa vis aktualesne tema žiniasklaidoje, bei spaudoje. Vykdomi įvairūs moksliniai tyrimai, kuriais siekiama išaiškinti šių skaitmeninių narkotikų poveikį žmogui. Girdimos įvairios nuomonės. Vieni šį reiškinį smerkia, kiti jį pateisina. Tiems, kurie pirmą kartą girdi šį terminą, galiu paaiškinti, kad tai yra žmogaus svaiginimasis klausant tam tikros specifikos garsus, įrašus. Vieni iš jų žmogui sukelia euforijos, transo būsenas, o kitų poveikis lyginamas su įprastų narkotikų ar alkoholinių gėrimų poveikiu. Prisipažinsiu, kad pats dar nesu išmėginęs šių naujos rūšies narkotikų ir net neketinu mėginti, nes tikiu, kad nuo jų gali išsivystyti priklausomybę. Be to, esu įsitikinęs, kad jie man tik sukeltų nepakeliamą galvos skausmą. Būtų labai įdomu išgirsti jūsų nuomonę šiuo klausimu. Koks jūsų požiūris ?
    Rimtai gerai vežaB)



    http://www.youtube.com/watch?v=UNAhb...eature=related
    Flickr

    Comment


      #3
      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Rimtai gerai vežaB)

      Youtube video
      Pataisyk nuorodą. Nerodo
      Paskutinis taisė groundzer; 2010.08.23, 13:57.

      Comment


        #4
        Turbūt juos per ausines klausyt reik?

        Comment


          #5
          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
          Turbūt juos per ausines klausyt reik?
          Girdėjau, kad tai sustiprina poveikį

          Comment


            #6
            Nesvaikit, šitas dalykas neveikia.

            nebent tik tiek:

            8-19 Hz garsų dažnis sutampa su akių rezonansiniu dažniu, todėl jis gali sukelti optines iliuzijas.
            bet ir tai tik tuo atveju jei esi nuvažiavęs.
            http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

            Comment


              #7
              Kažkaip nemaloniai man klausėsi. Vis žvalgiausi atgalios

              Comment


                #8
                Šitas dalykas veikia tiek pat kiek idm, ambient'as ar panašaus stiliaus muzika, o iš esmės viskas priklauso nuo nusiteikimo ir asmenybės vaizduotės. Tarkim man psichedelinio roko ar groove metalo solo sukelia 1.000.000 didesnį efektą.
                O apskritai kas yra bandęs ko nors daugiau ne tik garsų, suprato ką pasakiau pirmame savo pranešime




                išjunkit šviesą ir per naktį iki paryčių paklausykit, bus ne kitoks efektas.
                http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                Comment

                Working...
                X