Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Baltarusijos santvarką ir ekonomiką

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

  O kaip neišsivaikšto demokratinė UK, Vokietija, Ispanija, Italija, Šveicarija?
  Ispanija bando išsivaikščiot, bet neduoda. JK irgi vis atsiranda minčių išsivaikščioti. Dalis jau ir išėjo prieš šimtą metų.

  Šveicarija lyg ir nebuvo labai per jėgą sukonstruota. Tai kaip tik buvo sprendimas kaip nebūti per jėgą prijungtiems prie kitų valstybių.

  Italija turbūt turi per daug ekonominių paskatų būti kartu. Pietūs gauna pinigų, šiaurė - darbo jėgos. Savotiškas sandėris kaip ES rytai-vakarai. Bet šiaurė ir pietūs turi ką vieni apie kitus pasakyti

  Vokietijos valdymas kuo toliau tuo mažiau demokratinis atrodo. Vien pažiūrėjus kokiais būdais Merkel išlaikoma valdžioj su bet kokiom koalicijom. Po jos išėjimo bus įdomu.

  Comment


   Parašė manometras Rodyti pranešimą

   Kodėl išsivaikščiotų? Kaip išsivaikščiotų? Gal tik Kaukazas ir kokia Jakutija atkristų, dar gal Tatarstanas. Visur kitur dauguma rusai arba su rusišku išsilavinimu ir gyvenantys visai rusiškai.
   Tai va čia ir būtų valstybės tragedija, jei kokia Jakutija išeitų pas kinus.
   Show must go von!

   Comment


    Su Rusija įdomumas yra, kad jų kaip valstybės idėja visada buvo ir tebėra tik kaip kuo daugiau teritorijos prisigrobti.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


     Parašė index Rodyti pranešimą
     Su Rusija įdomumas yra, kad jų kaip valstybės idėja visada buvo ir tebėra tik kaip kuo daugiau teritorijos prisigrobti.
     Esu girdėjęs tokią teorija, kad Rusija yra tokia kaip ir visos valstybės, tik geografija gana unikali. Rusijoje yra didžiausios ir tuo pačiu plačiausios lygumos Žemėje ir sunkiai laikosi šalys tokiose lygumose. Tiesiog tokie pasieniai kaip mūsų ar tarp Vokietijos ir Prancūzijos nesunkiai gali išprovokuoti konfliktus, kas ir daugmaž buvo iki Antrojo pasaulinio karo pabaigos. Plius minus atitiko frontų linijas

     Tiesa, santykiai galėtų ir būti kaip dabar tarp Vokietijos ir Prancūzijos.. Dėl Rusijos susidaro apsiribojimo nuo geriausių sprendimų kokie buvo sugalvoti, įspūdis, nes jie kaip sovietiniais laikais atrodo užsiėmę savo nuosavo pasaulio kūrimo darbais.
     Paskutinis taisė PoDV; 2019.10.30, 19:58.

     Comment


      Parašė VNS Rodyti pranešimą
      Tai va čia ir būtų valstybės tragedija, jei kokia Jakutija išeitų pas kinus.
      Kažkaip diskusija nutolo nuo baltarusiškos temos.

      Comment


       Parašė Romas Rodyti pranešimą
       Kažkaip diskusija nutolo nuo baltarusiškos temos.
       Ok, grįžkime pas gudus.
       Tarp kitko, aš jau apie 10 metų ten nesilankau ir tikrai neplanuoju. Bet kas įdomu - turiu ten pažįstamų ir pastaraisiais metais beveik visi nustojo atsakinėti į mano laiškus jiems. Variantai yra du - arba jų KGB blokuoja susirašinėjimą, arba jie patys bijo bendrauti iš baimės prieš savo KGB.

       Comment


        Aš tai turiu tokių įtarimų (galiu ir klysti), kad gal tiesiog orangeris pradėjo visur kišti politiką savo tuose laiškuose, netgi į visai nepolitines sritis (kaip kad mėgsta šiame forume). Aš tokiu atveju irgi nustočiau bendrauti. Bet gal ir klystu, tai tik hipotezė.
        Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
        Mielosios Grigiškės

        Comment

        Working...
        X