Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #81
  Parašė liutass Rodyti pranešimą
  Bet bus ir dar blogiau, nenusiminkim dabar labai
  Kaip aš mėgsti sakyt: dar ne viskas prarasta, dar yra ką prarasti

  Comment


   #82
   Pernai kauniečiai sumokėjo 235,7 mln. Lt gyventojų pajamų mokesčių, vilniečiai – triskart daugiau – 723 mln. Lt.
   Statistikos departamentas teigia visai ką kitą. Vien ketvirtą 2006 metų ketvirtį Lietuvoje surinkta ~1,6 milijardo litų gyventojų pajamų mokesčio. Kaune - 320,622 milijonai litų, Vilniuje - 779,808 milijonai litų. Galit patikrint čia ir, jei klystu, mane pataisyt.

   Nesakau, kad atsilikimas mažas, bet mažesnis, nė teigiama.

   Statistikos departamento duomenimis, Kaunas iš kitų miestų išsiskiria moterų ir vyrų santykiu. Vyrai sudaro apie 44 proc., o moterys – beveik 56 proc. miesto gyventojų.
   Sveikinu Kauno vyrus turint didesnę galimybę rinktis

   Aplenkė ir Klaipėda
   Pagal tam tikrus rodiklius - taip, tikrai. Ir tam yra pagrindo, pavyzdžiui, lyginti Kauno, Vilniaus ir Klapėdos investicijas yra ne visai korektiška. Vienas miestas - sostinė, kitas - uostas. Kaunas turi pats ieškot savo nišos, nes jis, skirtingai nė du likę miestai, neturi tokio statuso, kuris pats savaime užtikrintų investicijų potencialą.

   Tačiau čia įdomiai žongliruojama skaičiais. Pavyzdžiui, kalbant apie Kauno atsilikimą nuo Vilniaus imamas gyventojų pajamų mokestis. Su Klaipėda jau ieškoma kito, matyt, palankaus (straipsnio pozicijai), rodiklio. Palyginkim Kauno ir Klaipėdos, abu šie miestai nėra sostinės, abiejuose juose dominuoja įmonių filialai, gyventojų pajamų mokesčius, tenkančius vienam gyventojui. 2006 metų IV ketvirčio duomenimis vienam Klaipėdos gyventojui teko 850,53 lito gyventojų pajamų mokesčio. Kauno - 895,32 lito

   Kaunas ne taip blogai laikosi, kaip kartais norima nupiešti. Nors „gerai“ to tikrai nepavadinčiau. Kaunas turi labai gerą perspektyvą, tik yra vienas bet:
   Verslininkai <...> sako, jog Kaune sunku surasti bendrą kalbą su valdžios atstovais, čia nepaisoma ekonominės logikos <...>
   Štai čia yra mūsų didžiausia problema O nuo tų pilvų auginimo guru mūsų perspektyva ir priklauso.
   Paskutinis taisė ; 2007.09.27, 19:59.
   Įžvalgos.lt - FB - G+

   Comment


    #83
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Neseniai atlikta sociologinė apklausa parodė, kad Kaunas pagal gyvenimo kokybę tarp 60 šalies savivaldybių užima tik 49-ąją vietą.
    Teisinga demagogija. O Kauno rajonas pagal gyvenimo kokybe - 17-as, Vilniaus rajonas 15-as (pirmoje - Klaipedos r., antroje - Neringa, trecioje, spekit kas? Teisingai, Kedainiai!

    Ne paslaptis kad geriau gyvenantys kaunieciai yra visai ne Kauno, o Kauno rajono gyventojai, lygiai taip ir su pajamomis bei sumoketais mokesciais.

    Comment


     #84
     http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=14547107

     Gražiai vyrai dirba

     Paskutinis taisė mmm; 2007.09.28, 15:48.
     Kaunas - lėtai bet užtikrintai...

     Comment


      #85
      Prieš kelias savaites tvirtinęs, kad nekeis Kauno vadovo kėdės į parlamentaro mandatą, Andrius Kupčinskas dabar žada dalyvauti kitais metais vyksiančiuose Seimo rinkimuose.
      http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=51490

      Comment


       #86
       /\ nu o ką paskui jis pats pasakė? juk viską paneigė, taip kad nelabai tinkama šita tavo citata

       Comment


        #87
        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        /\ nu o ką paskui jis pats pasakė? juk viską paneigė, taip kad nelabai tinkama šita tavo citata
        kai žurnalistai užlaužė, tai ką beliko jam atsakyti.

        Comment


         #88
         labai jau dažnai pastaruoju metu laužia tie žurnalistai merą, pernelyg dažnai, matyt kažkam labai smarkiai jis kliūva

         Comment


          #89
          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
          labai jau dažnai pastaruoju metu laužia tie žurnalistai merą, pernelyg dažnai, matyt kažkam labai smarkiai jis kliūva
          Natūralu, kad puola. Jis yra meras, t.y. svarbiausias viešas asmuo mieste, todėl jis yra stebimas. O jei stebimas, tai ir pastebi viską, kas netaip, kaip norėtusi kad būtų

          Comment


           #90
           /\ nu matysim, kaip čia viskas išsirutulios

           Comment


            #91
            Kauno politikų darbas matomas internete

            TRANSLIACIJA
            Paskutinis taisė liutass; 2007.10.25, 15:23.

            Comment


             #92
             Paragintas atsistatydinti Kauno savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Keserauskas tai ir padarys, tačiau žada bylinėtis dėl jam mestų kaltinimų korupcija.
             Šaltinis.


             Atsako A. Keserauskas:
             - Ar tiesa, kad su meru nesutarėte dėl aerodromo ir stadiono projektų?

             - Manyčiau, kad taip. Nesutarėme ne dėl pačių projektų, bet kaip juos įgyvendinti. Dėl stadiono sakiau, kad būtina aiški politikų pozicija. Šalys turi susėsti ir išsiaiškinti, ką viena pusė siūlo ir ko kita nori. FBK „Kaunas“ pateikė pasiūlymą, savivaldybė turi jį profesionaliai įvertinti: ar tokia investicija reikalinga, ar bus išsaugoti ąžuolai, ar nebus pažeisti kitų interesai. Tokie dalykai negali būti daromi mėgėjiškai, tačiau iš kai kurių politikų pusės girdėjome tik emocijas. Todėl mūsų požiūriai išsiskyrė.

             - O kodėl nepatiko jūsų pozicija dėl aerodromo ateities?

             - Mano idėja buvo tokia: aerodromą reikia tvarkyti, paveldas turi būti išsaugotas, teritorija negali būti išdalyta. Teritoriją buvo galima suskirstyti į zonas. Pagrindinė aerodromo veikla liktų aviacija. Aviatoriai išsaugotų takus, angarus. Priešpriešą su aviatoriais dar labiau paskatino Seimo narys Rytas Kupčinskas. Prasidėjo kaltinimai, kad nesaugome paveldo objekto, pažeidžiame įstatymus. Nė vienas teisės aktas nebuvo pažeistas. Kūrėme tik viziją. Buvau apkaltintas ketinimu išparduoti žemę, kurioje paskui bus statomi namai.

             Investuotojai turėjo realius ketinimus investuoti į vaikų laisvalaikį, pramogas. Laimė, kad niekada su jais nekalbėjau vienas. Visada šalia buvo Aleksoto bendruomenės atstovai. Labai abejoju, ar aviatoriai bando išsaugoti paveldą.

             - Susidaro įspūdis, kad konservatoriai Kaune nesistengia pritraukti privačių investicijų. Gal tai dar viena priežastis, kodėl neįtikote Tėvynės sąjungos frakcijai?

             - Kiekviename dideliame projekte egzistuoja rizika. Su jais dirbantys žmonės tampa pažeidžiami. Kai yra dideli pinigai, visada atsiranda įtarimų. Reikia tikrinti, stebėti, bet negalima dėl to visko stabdyti. Tikiuosi, kad konservatoriai nugalės savo nepagrįstas baimes ir drąsiau žiūrės į verslininkų siūlomas investicijas.
             Imu abejot, tai gerai ar blogai.
             Paskutinis taisė ; 2007.11.03, 18:55.
             Įžvalgos.lt - FB - G+

             Comment


              #93
              Parašė

              Imu abejot, tai gerai ar blogai.
              Blogai buvo tai, kad:

              1. Rinkimus laimėjo konservatoriai;
              2. Administracijos direktoriumi jie paskyrė Keserauską.

              Iš to bus visos pasekmės.

              Comment


               #94
               pagaliau:

               A.Keserauskas traukiasi iš Kauno m. savivaldybės
               http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=14901755

               Comment


                #95
                Antradienį atsistatydino Kauno savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Keserauskas.

                Kad administracijos direktorius A.Keserauskas turėtų palikti savo postą, Kauno miesto tarybos Tėvynės sąjungos frakcija nusprendė dar spalio 31 dieną.

                Kauno meras konservatorius Andrius Kupčinskas pareiškė, kad administracijos direktorius pernelyg daug dėmesio skyrė konkretiems projektams ir mažai rūpinosi paprastais miesto ūkio klausimais.

                A.Keserauskui priekaištauta ir dėl menkos pavaldinių kontrolės.

                Meras mano, kad A.Keserauskas galėtų puikiai vadovauti privačiai bendrovei, tačiau savivaldybėje jis nepateisino lūkesčių.

                Direktorių labiausiai nustebino tai, kad partijos kolegų sprendimas sutapo su laida, parodyta per vieną šalies televizijos kanalą: „Buvau vaizduojamas kaip teroristas, praturtėjęs už mokesčių mokėtojų pinigus“.

                Kai šių metų pavasarį konservatoriai Kaune laimėjo savivaldybių tarybų rinkimus, A.Keserauskas buvo minimas tarp pagrindinių kandidatų į administracijos direktoriaus postą.

                Bet netrukus dešinieji persigalvojo ir pradėjo ieškoti kitų kandidatų. Vis dėlto nuspręsta pasirinkti A.Keserauską. Rudenį A.Keserausko šalininkų sumažėjo, nes valdžią į rankas perėmė jo veikla nepatenkinti konservatyviojo sparno atstovai.

                Jau pirmosiomis darbo savaitėmis A.Keserauskas atskleidė kelis savivaldybės patvirtintus sandorius, kuriuose aiškiai buvo matyti korupcijos apraiškų.

                Rimčiausiu išbandymu naujajai miesto valdžiai tapo sprendimas nutraukti derybas dėl naujos arenos statybos su Prancūzijos bendrove „Bouygues Batiment International".

                Oficialiai skelbta, kad ir A.Kupčinskas, ir A.Keserauskas pritaria tokiam žingsniui, tačiau iš tikrųjų jų nuomonė dėl taktikos nesutapo.

                A.Keserauskas ragino derybas kuo greičiau nutraukti, o meras dar buvo linkęs bandyti susitarti su prancūzais. Miesto vadovų nuomonė smarkiai išsiskyrė dėl projekto S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome, kuriame dabar šeimininkauja aviacijos mėgėjai.

                A.Keserauskas pritarė projektuotojų idėjai dalį aerodromo palikti aviatorių reikmėms, o likusioje teritorijoje įrengti laisvalaikio centrą.

                Čia turėtų iškilti vandens pramogų parkas, teniso aikštės, dengta futbolo aikštė, ledo arena. Net 24 hektarų sklypą užimtų golfo laukai. Numatyta pėsčiųjų zona, dviračių trasa, aikštelė riedutininkams.Tuo tarpu pilotai mano, kad juos norima išstumti iš istorinio Lietuvos aerodromo, o tikslo siekiama įžūliais būdais.


                Pagaliau ir mano kiema atejo svente

                Comment


                 #96
                 Beje ka zinote apie busima adm. direktoriu Vyganta Gudėna ?

                 Comment


                  #97
                  Parašė Traford Rodyti pranešimą
                  Beje ka zinote apie busima adm. direktoriu Vyganta Gudėna ?
                  Mokyklos direktorius

                  Comment


                   #98
                   Parašė Traford Rodyti pranešimą
                   Beje ka zinote apie busima adm. direktoriu Vyganta Gudėna ?

                   http://www.whoiswho.lt/ltu/career_change.aspx?id=791
                   Paskutinis taisė antitotalitarizmus; 2007.11.07, 11:52.

                   Comment


                    #99
                    Už mero - tėvo šešėlis

                    Konservatorių nesantaika stumia Kauną į krizę

                    Comment


                     nieko naujo, pagal lryta Kaunas visada krizeje.
                     O kad atleistas Keserauskas, nemenau, kad del sio asmens isejimo dabar Kauna turetu istikti krize

                     Comment

                     Working...
                     X