Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

XII Seimas ir XVII Vyriausybė (po 2016 rinkimų)

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Gražus asmeninis finansų ministro pavyzdys skatinti ekonomiką vartojant daugiau akcizinių prekių.

  Comment


   Valdančiųjų prioritetai aiškūs. Įsistatė kiaulės akis ir varo buldozeriu:
   Artinantis krizei Seimas pirmiausia suskubo rūpintis pažeidėjais: palygino su marodieriais
   https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...iais-14520229/
   Pasauliui užgniaužus kvapą laukiant ekonominio kracho, vienas svarbiausių Seime – Biudžeto ir finansų – komitetas nuo galimų nuostolių pirmiausia suskubo apsaugoti įstatymų pažeidėjų pinigines. Milžiniškos baudos kai kuriems jų buvo skirtos dėl metų metus piktybiškai nemokėtų mokesčių už gamtos išteklius – vandenį, žvyrą ar medžioklės trofėjus. Dėl pernai gausiai išdalintų baudų daugelis įstatymų pažeidėjų šiuo metu bylinėjasi teismuose. Tačiau įstatymų leidėjai kažkodėl suskubo juos aplenkti. Užuot ieškoję būdų kaip padėti iš krizės kapstytis sąžiningai mokesčius mokėjusiam verslui, per karantiną nuotoliniu būdu posėdžiaujantys parlamentarai pirmiausia ėmė sukti galvas dėl pažeidėjų, tarp kurių – ir į turtingiausių Lietuvos žmonių sąrašus įtraukti ūkininkai.
   Komiteto nariai nepritarė pertraukai ir balsavo už siūlymus švelninti sankcijas. Siūloma priskaičiuotas mokėtinas sumas dauginti ne iš 10, kaip įstatymas numato dabar, bet iš 2. Po tokio jų sprendimo Seimo narys Povilas Urbšys valdančiuosius politikus palygino su marodieriais, kurių nestabdo net koronaviruso pandemija: „Valdantieji žūtbūt nori prastumti palankias įstatymo pataisas tiems, kurie nori išvengti prievolės sumokėti nustatytus mokesčius valstybei už požeminio vandens ir medžioklės plotų naudojimą. Akivaizdu, kad šios stumiamos pataisos bus naudingos stambiems ūkininkams ir įtakingiems medžioklės būreliams, kuriems jau pradėtos nesumokėtų mokesčių išieškojimo procedūros teismuose. Jų globėjai Seime tai daro brutaliai ir ciniškai. Jų nestabdo net koronoviruso pandemija. Jie elgiasi tarsi marodieriai maro metu.

   Comment


    Bebriukai dirba, atrodo, kad šiemet pasiseks pagauti laimę už uodegos. Laukiam antros rudai-žaliųjų kadencijos.

    Comment


     Vyriausybės valandoje Seimo nariai kalbasi su sienom, nes skvernas bbd.

     https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=84117277
     Show must go von!

     Comment


      Kažkada gal prieš 2 metus Širinskienė buvo pakėlusi triukšmą dėl iššvaistytų lėšų malūnsparnio aikštelei Santaruose. Tik jos nerado visai.
      Štai ir pajudėjo planai. Gal Širinskienė buvo nušokusi į ateitį?
      Iš ekonomikai skatinti lėšų – milijonas sraigtasparnio aikštelei ant Santaros klinikų stogo https://www.15min.lt/verslas/naujien...go-973-1315402

      Comment


       Kažkada mūsų valstybėje buvo laikai, kai egzistavo politinė atsakomybė. Kai ministrė turėjo trauktis, nes prisipažino davusi 100 litų kyšį medikams. Buvo laikai, kai politikams bent šiek tiek rūpėjo jų reputacija ir tai, ką apie juos galvoja visuomenė. Dabar tie laikai praėjo, politinės atsakomybės sąvokos šioje Vyriausybėje apskritai nebėra. Net jei žmogus atvirai prisipažįsta už laimėtus viešuosius pirkimus rekonstravęs tuomet aukšto valdininko, o dabar jau ministro namą.
       Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis pareiškė, kad netiki žurnalistų tyrimais ir pagrasino ištirti istoriją atskleidusią LRT. Premjeras Saulius Skvernelis pavadino tai pasakomis ir, užuot paraginęs apsaugoti pranešėją, nedviprasmiškai pareiškė, kad teisėsauga turi imtis žmogaus, kuris prisipažįsta, kad piktnaudžiavo. Tiek R.Karbauskis, tiek S.Skvernelis daug kartų kartojo, kad istoriją vertins tik tada, kai bus teisėsaugos išvados ar teismo sprendimas
       https://www.15min.lt/naujiena/aktual...io-500-1318756
       p.s. skvernui ir karabasui bbd ant visokių istorijų, juk runkeliams tai patinka, "elgiasi kaip savas".

       Comment


        Gimiau prie Brežnevo dar, bet nepamenu, kad būtų kada apskritai egzistavęs toks dalykas kaip "politinė atsakomybė" Lietuvos teritorijoje.
        Show must go von!

        Comment


         Valstiečiai ne juokais užsimojo iš Vilniaus padaryti provinciją. Po Zuoko Vilnius buvo pradėjęs atsigauti, buvo pradėta ir vykdoma nemažai projektų, pradėjo atsigauti infrastruktūra, viešosios erdvės, viešasis transportas ir pan., problema ta, kad tai truko ne ilgai. Padėkokim Karbauskio šutvei už sustabdytą stadioną, nuimta 41 mln. eur ES paramą, į ką įeinama turbūt ir baseino projekto sustabdymas, už stabdomą Sporto rūmų rekonstrukciją ir už tai, kad Vilnius vėl bus gražinamas į viduramžių laikus ir vėl galės pradėti lygiuotis ne su ES, o su NVS šalių miestais.

         Šimašius: valstiečiai žalieji nužudė nacionalinį stadioną

         Comment


          Čia apskritai visiškas pravalas su tuo stadionu. Puse dabartinių kolūkiečių dar vaikščiojo be kelnių, kai stadionas jau buvo strigęs. Na rinkimai ne už kalnų tai reikia kažką apkaltint. Nesakysi, kad jo, mes irgi grybo pripjovėm biški. Panašu, kad buvo ir to.
          Show must go von!

          Comment


           O neturėtų sostinė apskritai būti perkelta ten, kur ir nusipelno? Kur iš tikrųjų klestėjo jaunos modernios atkurtos Lietuvos nepriklausomybė ir buvo gerbiamas paprastas žmogus. Ten kur gimė Premjeras, ten kur suprantamas ir gerbiamas Ramūnas?

           Comment


            Tai sakai stadiono statybos sutojo tik prie kolūkio, iki tol buvo statomas net dūmai rūko. Seniai važiavau pro ten, bene su stogu jau geras dešimtmetis.
            Show must go von!

            Comment


             Parašė VNS Rodyti pranešimą
             Tai sakai stadiono statybos sutojo tik prie kolūkio, iki tol buvo statomas net dūmai rūko. Seniai važiavau pro ten, bene su stogu jau geras dešimtmetis.
             Čia man skirta? Ne, stadionas buvo pasmerktas visų, t.t. ir VMS su Šimašiumi priešakyje.
             Šioje vietoje labiau ne apie stadioną, o labiau apie "regioninę politiką".

             Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą

              Čia man skirta? Ne, stadionas buvo pasmerktas visų, t.t. ir VMS su Šimašiumi priešakyje.
              Šioje vietoje labiau ne apie stadioną, o labiau apie "regioninę politiką".
              Na nepradėkim to standartinio "Valstybė Vilniui nieko neduoda". Nes tikrai duoda ir daugiausiai duoda, nes tai didžiausias regionas.
              Show must go von!

              Comment


               Parašė VNS Rodyti pranešimą

               Na nepradėkim to standartinio "Valstybė Vilniui nieko neduoda". Nes tikrai duoda ir daugiausiai duoda, nes tai didžiausias regionas.
               Tiesa, valstybė Vilniui duoda daugiausiai, nes yra didžiausias regionas - tai ko jie dar čia skundžiasi? Problemos atsiranda tada, kada pradedame skaičiuoti o kiek gi valstybė duoda ne regionui, o vienam žmogui. Iškyla klausimas - kodėl regionuose jau turbūt pusę daugiabučių renovuota, kai Vilniuje turbūt tik kokie 5%, kodėl regionuose dauguma mokyklų renovuota, kurias tuoj uždarinėsim, o Vilniuje didžiausias procentas tų, kur sovietmetį meną, nors pergrūstos. Kyla klausimas kodėl mes baseinus statome regionuose, kurių išlaikymui po to dar milžiniškus pinigus skiriame, nes sulaukia ypač mažo lankytojų skaičiaus, o Vilniuje stabdomos baseino statybos. Kyla klausimas kodėl regionuose šaligatviai nauji, net ten, kur praeina keli žmonės per dieną, o Vilniuje kur praeina tūkstančiai vis dar sovietiniai. Ir aš čia nenoriu pasakyti, kad regionams nereikia skirti pinigų, aš noriu pasakyti, kad nepamirškim, kad tuos pačius regionus išlaiko Vilnius, kur >50% surinktų GPM mokesčių eina regionų išlaikymui. Aš nesu ir prieš tai, bet aš esu prieš tai, kad iš Vilniaus būtų padarytas lušnynas, nes jaunuoliui iš provincijos emigruoti mes negalime uždrausti, bet mes galime jam pateikti gerą alternatyvą - t.y. kraustytis į Vilnių ar Kauną. Jeigu jam paliksim tik vieną pasirinkimą - emigruoti į užsienį, tai ne tik kad Vilnius lušnynu pataps, bet ir tie patys regionai, nes nebebus, kas juos išlaiko.
               Paskutinis taisė Eidvis; 2020.05.21, 17:14.

               Comment


                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                Tiesa, valstybė Vilniui duoda daugiausiai, nes yra didžiausias regionas - tai ko jie dar čia skundžiasi? Problemos atsiranda tada, kada pradedame skaičiuoti o kiek gi valstybė duoda ne regionui, o vienam žmogui. Iškyla klausimas - kodėl regionuose jau turbūt pusę daugiabučių renovuota, kai Vilniuje turbūt tik kokie 5%, kodėl regionuose dauguma mokyklų renovuota, kurias tuoj uždarinėsim, o Vilniuje didžiausias procentas tų, kur sovietmetį meną, nors pergrūstos. Kyla klausimas kodėl mes baseinus statome regionuose, kurių išlaikymui po to dar milžiniškus pinigus skiriame, nes sulaukia ypač mažo lankytojų skaičiaus, o Vilniuje stabdomos baseino statybos. Kyla klausimas kodėl regionuose šaligatviai nauji, net ten, kur praeina keli žmonės per dieną, o Vilniuje kur praeina tūkstančiai vis dar sovietiniai. Ir aš čia nenoriu pasakyti, kad regionams nereikia skirti pinigų, aš noriu pasakyti, kad nepamirškim, kad tuos pačius regionus išlaiko Vilnius, kur >50% surinktų GPM mokesčių eina regionų išlaikymui. Aš nesu ir prieš tai, bet aš esu prieš tai, kad iš Vilniaus būtų padarytas lušnynas, nes jaunuoliui iš provincijos emigruoti mes negalime uždrausti, bet mes galime jam pateikti gerą alternatyvą - t.y. kraustytis į Vilnių. Jeigu jam paliksim tik vieną pasirinkimą - emigruoti į užsienį, tai ne tik kad Vilnius lušnynu pataps, bet ir tie patys regionai, nes nebebus, kas juos išlaiko.
                Taip, Kupiškyje greičiausiai bus renovuotos visos mokyklos, kurių greičiausiai yra...dvi. Vilniuje jų sakykim renovuota 40 ir tai nesudarys nė trečdalio viso kiekio. Kupiškis ženkliai lenks Vilnių šituo rodikliu. Be to Kupiškio mokykloms skirta suma bus didesnė skaičiuojant eur/ gyv. ,nes abejoju ar Kupiškio viena mokykla aptarnauja daugiau žmonių nei Vilniuje. Vėl Kupiškis ženkliai lenks Vilnių. Todėl toks tiesmukas lyginimas eur/gyv. nėra visapusiškai teisingas.
                Show must go von!

                Comment


                 Papildant galima rasti ne vienetus, o dešimtimis atvejų, kai provincijoje buvo renovuotos pvz mokyklos, o po to po kelių metų jos tiesiog uždaromos. Bet tegul kas nors parodo nors vieną panašų atvejį Vilniuje. Ir vienam mokiniui provincijoje skiriama gal dešimt kartų daugiau lėšų, o rezultatai visiškoje šiknoje. Ir darbuotojų tose mokyklose daugiau nei mokinių. Ir t.t. ir pan.
                 O liberalai karabasui yra priešas, su kuriuo nesusitarsi, kad jie klausytų kaip jo lizinginių avinų banda Seime.

                 Comment


                  Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                  Papildant galima rasti ne vienetus, o dešimtimis atvejų, kai provincijoje buvo renovuotos pvz mokyklos, o po to po kelių metų jos tiesiog uždaromos. Bet tegul kas nors parodo nors vieną panašų atvejį Vilniuje. Ir vienam mokiniui provincijoje skiriama gal dešimt kartų daugiau lėšų, o rezultatai visiškoje šiknoje. Ir darbuotojų tose mokyklose daugiau nei mokinių. Ir t.t. ir pan.
                  O liberalai karabasui yra priešas, su kuriuo nesusitarsi, kad jie klausytų kaip jo lizinginių avinų banda Seime.
                  Buvo galima prieš 15 metų pradėti civilizuotą reformą, bet lietuviai pasirinko kaimo mokyklų agoniją. Na bent tiek, kad žiūrint į skaičius ši agonija jau artėja prie pabaigos. Dar aišku bus pereinamasis sukčiavimo etapas, kai agoniją bus bandoma pratęsti fiktyviais mokiniais, bet mes palyginus mažas kaimas ir tokie dalykai greit iškils į viešumą, kai kas nors ko nors nepasidalins

                  Comment


                   Parašė themanual Rodyti pranešimą

                   Buvo galima prieš 15 metų pradėti civilizuotą reformą, bet lietuviai pasirinko kaimo mokyklų agoniją. Na bent tiek, kad žiūrint į skaičius ši agonija jau artėja prie pabaigos. Dar aišku bus pereinamasis sukčiavimo etapas, kai agoniją bus bandoma pratęsti fiktyviais mokiniais, bet mes palyginus mažas kaimas ir tokie dalykai greit iškils į viešumą, kai kas nors ko nors nepasidalins
                   Neturiu didelių iliuzijų. Rinkėjų balsai (darbo vietos) ir ūsuotų bebrų partijoms ir karabasui yra viskas, kas leidžia vykdyti savo riagijonų policiką.

                   Comment
                    Nereikia pamiršti ir to, kad kai jaunimas iš provincijos emigruoja ne į Lietuvos didmiesčius, o į užsienį, tai valstiečiams tai reiškia kaip kad 'atsikratėm vienu balsu ne už mus'.

                    Comment


                     Parašė themanual Rodyti pranešimą

                     Buvo galima prieš 15 metų pradėti civilizuotą reformą, bet lietuviai pasirinko kaimo mokyklų agoniją.
                     Įvardinkime tuos kalčiausius lietuvius. Tai savivaldybių tarybos. Savivaldybių taryboms nenaudinga uždarinėti agonijoje esančias mokyklėles. Nei finansiškai, nei politiška. Panašiai kaip alkoholiko šeima kenčia, bet dangstydama ir atidėliodama problemos sprendimą ir toliau netiesiogaii skatina tęsti alkoholiko agoniją. Panašiai ir čia esame pasmerkti tęsti šią agoniją. Ir problemos sprendimas taip pat panašus - įskikišimas ir pagalba iš šalies (centrinės valdžios). Bet Karbauskio ir Skvernelio valdžia "remia" regionus, todėl nesiims jokių regionų problemas sprendžiančių reformų.

                     Gera naujiena, kad pakeitus rinkiminių apygardų ribas regionai šiais metais gaus 2 mandatais mažiau, tad tikėtina, kad Seime bebrų ir valstiečių bus šiek tiek mažiau.

                     Comment

                     Working...
                     X