Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė index Rodyti pranešimą

Paimk tik pastarasias kelias dienas ir pamatysi.

Supranti kas yra R0? Kiek sergančių užkrečia naujų žmonių. T.y. naujų sergančių auga 10%.

Tai jei turim 500 rytoj turėsim 550, poryt 605, už savaitės 885, po mėnesio - 8700.
    Jeigu dabar vyksta eksponentinis augimas, tada vasario 8-11 dienomis irgi buvo eksponentinis augimas.
    Vasario 8: 269
    Vasario 9: 382
    Vasario 10: 570
    Vasario 11: 1067
    Vasario 12: 607
    Vasario 13: 567

Tą patį matau ir šiandien. Savaitės viduryje visada daugiau atvejų būna, link savaitgalio krenta. Nėra čia apie ką diskutuoti, savaitės pabaigoje bus žymiai aiškiau.
    Man tai žymiai įdomesnis kitas aspektas, kodėl šiuo metu testų skaičius per dieną neviršyja 10k, kai dar rudenį būdavo ir 15k per dieną.

Comment

Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
      O jeigu darbovietė yra už 6km ir ten nuolat bendrauji su žmonėmis iš kitų miestų?
      Darbas - čia neišvengiamas dalykas. Bet juk negali uždaryti visko, įskaitant gamybą, pramonę, remontus. Tam tikra rizika išliks visada, ją telieka priimti, svarbiausia šiuo atveju - maksimaliai apriboti nebūtinuosius kontaktus.
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

Comment

Parašė MrDarkness Rodyti pranešimą
        Man tai žymiai įdomesnis kitas aspektas, kodėl šiuo metu testų skaičius per dieną neviršyja 10k, kai dar rudenį būdavo ir 15k per dieną.
        Tai Dulkio 130 punktų pandemijos suvaldymo plane pirmas punktas ir buvo - kuo mažiau testuoji, tuo mažiau surandi teigiamų atvejų. Profit.
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

Comment

Jeigu dabar vyksta eksponentinis augimas, tada vasario 8-11 dienomis irgi buvo eksponentinis augimas.
          Vasario 8: 269
          Vasario 9: 382
          Vasario 10: 570
          Vasario 11: 1067
          Vasario 12: 607
          Vasario 13: 567

Tą patį matau ir šiandien. Savaitės viduryje visada daugiau atvejų būna, link savaitgalio krenta. Nėra čia apie ką diskutuoti, savaitės pabaigoje bus žymiai aiškiau.
          Tai čia tiesiog sezoniškumas pagal testavimą. O dabar R0 rodiklis, kuris pagreitį plitimo rodo yra virš 1. Aš nesuprantu kaip neįmanoma to suvokt.
          Post in English - fight censorship!

Comment

Dulkio plane įrašyta - lochai sėdi gryčioj, ne lochai keliauja. 117 punktas, jie netikit, galit pasitikrinti.
            Show must go von!

Comment

Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
              Darbas - čia neišvengiamas dalykas. Bet juk negali uždaryti visko, įskaitant gamybą, pramonę, remontus. Tam tikra rizika išliks visada, ją telieka priimti, svarbiausia šiuo atveju - maksimaliai apriboti nebūtinuosius kontaktus.
              Kodėl jeigu Jonas atvažiuoja iš Šalčininkų į Vilnių dirbti ir bendrauja su manimi - tai yra normalu, o jeigu aš išeigine diena nuvažiuoju į Šalčininkus ir bendrauju su Jonu - tai yra blogai? Kodėl Galgiuose gyvenantis ir Vilniuje dirbanti Petras gali laisvai važinėti ir į Vilnių, ir į Nemenčinę, o aš iš Naujosios Vilnios į Dvarčionis turi važiuoti ne tiesioginiu autobusu, o daryti kelių km kilpą, nes tiesioginis autobusas važiuoja per Galgius (t.y. Vilniaus rajoną), kur man draudžiama būti.
              Paskutinis taisė Aleksio; 2021.02.22, 10:51.
              Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

Comment

Kodėl jeigu Jonas atvažiuoja iš Šalčianinkų į Vilnių dirbti ir bendrauja su manimi - tai yra normalu, o jeigu aš išeigine diena nuvažiuoju į Šalčininkus ir bendrauju su Jonu - tai yra blogai?
                Na, reikia skirti, kas yra būtinasis kontaktas, ir kas yra nebūtinas. Visų kontaktų neišvengsi, nes negali uždaryti visų sektorių, kažkas vis tiek turės dirbt. Be to, darbo vietoje galima dar sukontroliuoti, kad darbuotojai dėvėti kaukes, nesibūriuotų, organizuoti reguliarų testavimą, tai yra, bent kažkokį saugumą galima užtikrint. O kas sužiūrės, ar, pasikvietęs svečius pas save į namus, išlaikytum atstumus tarp jų ?

Comment

Be to, darbo vietoje galima dar sukontroliuoti, kad darbuotojai dėvėti kaukes
                  Darbo patalpoje esame aš ir Jonas, miške esame aš ir Jonas. Kas kontroliuoja kaukes?

Comment

Darbo patalpoje esame aš ir Jonas, miške esame aš ir Jonas. Kas kontroliuoja kaukes?
                    Na tai normalu, kad niekas visko nesukontroliuos. Bet tam ir yra toks dalykas, kad sveikas protas ir paties žmogaus sąmoningas elgesys. Epidemijos nesuvaldysi jokiais ribojimais, jei žmonės patys sąmoningai nedarys to, kas prašoma. Už kiekvieno kampo policininko nepastatysi.

Comment

Man sąmonė liepia lėkt į Egiptą. Kainas bent matėt?
                      Show must go von!

Comment

Parašė VNS Rodyti pranešimą
                        Man sąmonė liepia lėkt į Egiptą. Kainas bent matėt?
                        Eis savu chodu per blokpostus nuvažiuot iki oro uosto?
                        Tūkstančio litų užteks?

Comment

Su bilietų kiaurai savivaldybių ribas ir namų ūkius. Gali būt ramus.
                          Show must go von!

Comment

Na tai normalu, kad niekas visko nesukontroliuos. Bet tam ir yra toks dalykas, kad sveikas protas ir paties žmogaus sąmoningas elgesys. Epidemijos nesuvaldysi jokiais ribojimais, jei žmonės patys sąmoningai nedarys to, kas prašoma. Už kiekvieno kampo policininko nepastatysi.
                            Sveikas protas ir sako, kad nereikia riboti judėjimo Lietuvoje. Visi, kas neleidžia laisvo judėjimo Lietuvoje - KGB agentai.

Comment

Sveikas protas ir sako, kad nereikia riboti judėjimo Lietuvoje. Visi, kas neleidžia laisvo judėjimo Lietuvoje - KGB agentai.
                              Na, sveiko proto žmogui šiuo metu jokio skirtumo, yra tie judėjimo ribojimai ar ne, nes jis bet kuriuo atveju be būtinos priežasties kažkur nekeliautų.
                              Dėl pasivaikščiojimų gamtoje - gal pritarčiau žiedinių savivaldybių tam tikram laisvinimui, bet visai atsisakyti judėjimo ribojimų dar gerokai per anksti.

Comment

Dėl pasivaikščiojimų gamtoje - gal pritarčiau žiedinių savivaldybių tam tikram laisvinimui, bet visai atsisakyti judėjimo ribojimų dar gerokai per anksti.
                                Važiuoju aš iš Vilniaus grybauti (prognozės keliems mėn į priekį) į Šalčininkų rajoną (važiuoju per Varėnos rajoną), grybauju, su niekuo nebendrauju. Kokios problemos?

Comment

Važiuoju aš iš Vilniaus grybauti (prognozės keliems mėn į priekį) į Šalčininkų rajoną (važiuoju per Varėnos rajoną), grybauju, su niekuo nebendrauju. Kokios problemos?
                                  Galimai sustosi degalinėje kuro ir kavos, parduotuvėje alaus ir cigarietų, paveši kokią tranzuojančią Zosę, gali sugęst mašina - kviesi tech pagalbą, ieškosi kaip grįžt ir t.t.
                                  Daug galimų kontaktų, ar grybausi iš mašinos?

Comment

Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                    Su bilietų kiaurai savivaldybių ribas ir namų ūkius. Gali būt ramus.
                                    Gal kas turit kelionės bilietuką doc pavidalu, su skrydžiu iš Vilniaus?

Comment

Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą

Galimai sustosi degalinėje kuro ir kavos, parduotuvėje alaus ir cigarietų, paveši kokią tranzuojančią Zosę, gali sugęst mašina - kviesi tech pagalbą, ieškosi kaip grįžt ir t.t.
                                      Daug galimų kontaktų, ar grybausi iš mašinos?
                                      Tokiais tempais ir vasarą negalima bus išvažiuoti į gamtą ir teks kepti mieste.
                                      Dabar tokia paprasta situacija: visas Vilnius suvažiuos į Žaliuosius ežerus ir tai bus SAUGU. Tačiau išvažiuoti prie ežero už miesto ribų, kur žmonių mažiau bus NESAUGU ir draudžiama.

O dar kažką anksčiau buvo šnekama apie valstiečių policinę ir draudimų valstybę

Comment

Gal ne už tokią Lietuvą kovojome ir ne už tuos nubalsavo žmonės per LR Seimo rinkimus?

Comment

Tokiais tempais ir vasarą negalima bus išvažiuoti į gamtą ir teks kepti mieste.
                                          Nebūtinai, A scenarijuje ribojimų nebeliks. Bet reikia suprasti, kad, kuo greičiau mes dabar greitai viską švelninsime, tuo lėtesnis bus kritimas (jei išvis nepradės augti sergamumas) ir tuo vėliau pasieksime tą A scenarijų.

Dabar tokia paprasta situacija: visas Vilnius suvažiuos į Žaliuosius ežerus ir tai bus SAUGU. Tačiau išvažiuoti prie ežero už miesto ribų, kur žmonių mažiau bus NESAUGU ir draudžiama.

O dar kažką anksčiau buvo šnekama apie valstiečių policinę ir draudimų valstybę
                                          Taip, masinis būriavimasis prie Žaliųjų Ežerų irgi nėra gerai. Bet net ir kilus kokiam židiniui prie tų Žaliųjų Ežerų, dėka judėjimo ribojimų jis neišplis per visą Lietuvą.

Comment

Working...
                                          X