Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė stop.this.train Rodyti pranešimą

  Labai prašau susilaikyti nuo tokios informacijos skleidimo, nes galutinių tyrimų nėra, o taip pat veikia jau minėtas psichologinis efektas. Galite nežinodamas padaryti daug žalos.
  Man nei vienas kažką su mediciną veikiantis žmogus nesakė, kad apsaugo kaukės ar šalikai, visi rekomenduoja pirkti FFP3 standarto.
  Flickr

  Comment


   Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

   penktadienį buvau vienintelis su kaune LIDLE. Pamatę mane žmonės iškart atsitraukdavo.
   Puiku! Vien dėl to verta tą kaukę dėtis!

   Comment


    Koks šmikis Nausėda. Sakyčiau, labai blogas metas yra kritikuoti vyriausybės veiksmus, nepasitikėjimas ja dabar gali atvirkščiai paveikti.
    https://a.radikal.ru/a43/2001/a1/e42110b5e86c.png

    Comment


     Kad jis nekritikuoja, o kalba akivaizdžius dalykus

     Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      Man nei vienas kažką su mediciną veikiantis žmogus nesakė, kad apsaugo kaukės ar šalikai, visi rekomenduoja pirkti FFP3 standarto.
      Nes žiūri plikai į vieną parametrą - ar virusas techniškai gali praeiti ar ne. Bet žiūrint plačiau ir ypač įskaičiuojant, kad rodos svarbu ne tik ar gauni virusą bet ir kiek jo gauni...

      Comment


       Reikalavimas visiems dėvėti kaukes gali turėti ir priešingą efektą. Tuo gali naudotis įvairaus plauko nusikaltėliai, vagys, nes veidą užsidengusį žmogų, esant reikalui, beveik neįmanoma identifikuoti.
       Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
       Marsrutai.lt tinklaraštis!
       SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

       Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

        Medicininės kaukės nei kiek neapsaugo nuo Coronos, apsaugo tik respiratoriai, ir ne visi, konkrečiai tik aukščiausios klasės FFP3.        Manau čia visiškas briedas ir man asmeniškai apmaudukad prie šito briedo platinimo dėl tam tikrų priežasčių prisidėjo ir pats Veryga, kaip nesinorėtų prisidėti prie jo puolimo šituo komentaru. Yra paprastų kaukių ir P2 bei P3 respiratorių aprašai, dabar tingiu ieškoti. Ten rašoma, kad nuo kažkokių ten dulkių užterštumo vienetų tokia kaukė apsaugo apie 80%, P2 respiratorius - 92%, P3 respiratorius - 99%. Tai reikštų, kad P2 respiratoriaus apsauga tėra tik kiek daugiau nei DVIGUBAI geresnė, nei paprastos kaukės ( kaukė nepatikima 20%, tuo tarpu P2 nepatikimas 8). P3 patikimumas jau būtų 20 kartų geresnis už kaukės ir kelis kartus už P2. Tai čia kalbant apie dulkes visokias. Su viruso pralaidumu aišku kitaip, jis galimai skvarbesnis už dulkes, bet santykis pralaidumo turėtų išlikti tas pats.

        Su pasakomis, kad kaukės neapsaugo nuo viruso yra maždaug taip, kaip situacijoj su šalmų dėvėjimu motociklininkams, F1 pilotams, statybininkams ar kariškiams. Nei vieniems iš jų šalmas negarantuoja išlikimo kritinėj situacijoj: jei motociklininkas rėšis 100 km/val greičiu į atlekiantį automobilį šalmas jam nepadės. Kariškio šalmas (na nebent dabartiniai, kevlariniai) neapsaugos nuo kulkos, jei kulka atlėks reikiamu kampu, statybininko šalmas neapsaugos nuo kelias tonas sveriančios nuo krano atsikabinusios plokštės kritimo, bet gali apsaugoti nuo galvos persibrėžimo į kyšančią kažkur palėpėje vinį.
        Taip kaip šalmas suteikia tam tikrą apsaugą, taip ir kaukė toli gražu ne tik psichologinę apsaugą suteikia. Aišku ilgai trinantis viruso prisotintoj aplinkoj ilgai neužsikrėtęs neišliksi Su atitinkamais respiratoriais ta išlikimo galimybė išauga kartais, bet 100% garantijos taip pat nėra, visų pirma dėl žmogiškų dėvėjimo, jų keitimo klaidų.
        Paskutinis taisė Jemelia; 2020.03.23, 14:41.

        Comment


         Reikalavimas visiems dėvėti kaukes gali turėti ir priešingą efektą. Tuo gali naudotis įvairaus plauko nusikaltėliai, vagys, nes veidą užsidengusį žmogų, esant reikalui, beveik neįmanoma identifikuoti.
         Iš parduotuvių pradės vogti ir tie, kurie niekada nėra vogę? Nusikaltėliai užsidengia veidą ir be valdžios nurodymų.

         Comment


          Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

          Baisu ir apgailėtina, kai net sunkiausiu visai tautai metu užuot vienijęsi, siūlę paramą ir konstruktyvias idėjas šitie hipsterių dievukai bando pasinaudoti proga ir perimti valdžią į savo rankas. Man su šita kompanija viskas daugiau mažiau buvo aišku jau anksčiau, bet dabar kaukės nukrito su griausmu.
          Sunkiausiu visai tautai metu?
          Čia 2 savaitės darbo iš namų, tie 100 susirgusių žmonių ir viena 83 metų mirusi senolė yra sunkesnis metas tautai negu kryžiuočių žygiai, valstybės padalijimai, ar sovietų okupacija ir partizanų rezistencija?
          Atrodo dar ne taip seniai šita tauta plikomus rankomis stovėjo kaip mūras prieš sovietų tankus, o dabar hipsteriai myža į batą nes nebegali nusipirkti dvigubos latte su sojų pienu ir sriūbauja apie "sunkiausią metą tautai".

          Dieve, padėk mums jei atsitiktu kažkas nors šiek tiek rimto.
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


           Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
           Iš parduotuvių pradės vogti ir tie, kurie niekada nėra vogę? Nusikaltėliai užsidengia veidą ir be valdžios nurodymų.
           Įprastoje situacijoje veidą užsidengęs žmogus iškart sukeltų įtarimų. O dabar, jei visi dengsis, tai kažkas savo "nešvarius" darbelius galės daryti kitiems nieko neįtariant.

           Čia aišku tik vienas iš argumentų. Aš esu prie manančių, kad sveikam žmogui, nedirbančiam medicinoje ar kitom kenksmingom sąlygom, kaukė nereikalinga. Pilnai užtenka laikytis higienos ir neiti ten, kur didelis žmonių sūsibūrimas.
           Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
           Marsrutai.lt tinklaraštis!
           SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

           Comment


            Parašė neamos Rodyti pranešimą
            Atsiranda duomenys, kad skiepas kūdikiams prieš tuberkuliozę BCG turi apsaugomąjį poveikį prieš koronoviruso infekciją:

            https://www.mpg.de/14610776/immune-b...vFWIu1E_RuU4xc
            Could BCG vaccination/revaccination protect against SARS-CoV2 disease?

            Megan Murray, MD, ScD

            Multiple recent reports note the very low incidence of SARS-CoV2 in children. The striking age distribution of the disease raises the possibility that children derive some protection from an immune response to a previous antigenic exposure that is not present in adults. One exposure that might differentially affect children and adolescents is BCG, a vaccine given at birth in most countries in the world. An attenuated form of live Mycobacteria bovis, BCG has been used as a vaccine for tuberculosis since the 1920s. We and others have shown that the efficacy of neonatal BCG against tuberculosis wanes with age (which may be a proxy for time since vaccination) (1,2).

            Remarkably, in addition to its effect on TB, BCG has been shown to reduce the occurrence and severity of a range of other unrelated infectious diseases. Both observational studies and randomized controlled trials suggest that BCG vaccination can halve the risk of childhood death in countries with high rates of under-5 mortality (3,4). Notably, the mortality from TB in children in these areas was not high enough for a decline in TB incidence to explain this result; common causes of early childhood mortality in these settings were diarrheal and acute respiratory infections. Other studies found that BCG-vaccinated individuals experience lower rates of acute lower respiratory tract infections among many types of other infections (5,6). Interestingly, a decline in respiratory infection was observed in several randomized clinical trials in adults, including one conducted in individuals 60-75 years of age (7,8).

            + https://www.brusselstimes.com/all-ne...t-coronavirus/

            Preliminariais duomenimis iš tiesų dėl to toks didžiulis skirtumas tarp mirtingumo Korėjoje, Japonijoje ir Kinijoje bei Italijoje. Pirmosios dvi, kaip ir didžioji pasaulio dalis, pivalomai skiepija su BCG. Kinijoje praktika atsirado apie 1950uosius. Taip pat BCG nėra plačiai naudojamas JAV dėl ko tikėtina ten matysime didesnį mirtingumą, ypač tarp jaunų.
            Antivakseriams beliks pasikarti sužinojus tokią informaciją.
            Flickr

            Comment


             Antivaxeriams reiks rinktis - autizmas ar korona... Turint omeny, kad Vakaru establismentas isrado korona ir specialiai paskleide ant paprastu zmoniu, kad remti farmacija ir masonus - bus dar pikciau.

             Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Kaukė apsaugo nuo gripo, bet nuo Coronos ne.
              Kuo remiama ši prielaida?

              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
              Ar gripo viruso skersmuo didesnis, kad kaukė nuo jo apsaugo?
              Beveik tas pats: gripo 80-120 nm, coronaviruso - 100 nm.
              Paskutinis taisė Sula; 2020.03.23, 15:31.

              Comment


               Parašė Kvailas Rodyti pranešimą
               Nu va dabar Veryga sako kad reikės dėvėti kaukes
               Anksčiau vis teigė kad nereikia, nereikia nepadeda juk Pietų Korėja ,Taivanas, Japonija ir net dėja Kinija to nežino ko jie ten dėvi jas? Durniai ne kitaip
               Nu tai dabar jau užveš. Kol nebuvo, tol ir nepadėjo.

               Comment


                Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                Nu tai dabar jau užveš. Kol nebuvo, tol ir nepadėjo.
                Oj blin. Tos kaukės tik sustabdo tavo čiauduliu ir kosuliu išskiriamus lašus. Tą patį Veryga ir sako: kadangi daug kas čiaudo, visi devėkit, ir bus ramiau.
                O kad dėvi Azijose, ten daugiau dėl smogo. Tų virusų ore sklandančių jos tiesiog nestabdo, jie per maži.

                Comment


                 Duomenys atskleidė, jog namuose pasiūtos medvilnės kaukės sulaiko 50 proc. 0,02–1 mikrono dalelių, o chirurginės (medicininės) kaukės – 80 proc.
                 50 proc. yra gerokai daugiau nei 0 proc. Nėra čia dėl ko diskutuoti.

                 Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/nauji...1293746?copied

                 Comment


                  Rusijoj šventikas su dujokauke mišias laiko. Vis tik mokslininkų nurodymų klauso. Bet paskui eis ikonos visi bučiuot


                  https://a.radikal.ru/a43/2001/a1/e42110b5e86c.png

                  Comment


                   Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                   Sunkiausiu visai tautai metu?
                   Čia 2 savaitės darbo iš namų, tie 100 susirgusių žmonių ir viena 83 metų mirusi senolė yra sunkesnis metas tautai negu kryžiuočių žygiai, valstybės padalijimai, ar sovietų okupacija ir partizanų rezistencija?
                   Atrodo dar ne taip seniai šita tauta plikomus rankomis stovėjo kaip mūras prieš sovietų tankus, o dabar hipsteriai myža į batą nes nebegali nusipirkti dvigubos latte su sojų pienu ir sriūbauja apie "sunkiausią metą tautai".

                   Dieve, padėk mums jei atsitiktu kažkas nors šiek tiek rimto.
                   Visas pasaulis šneka apie didžiausią ir masiškiausią katastrofą nuo WW2 laikų, o čia kažkas dar pasirodo laukia "kažko tikrai rimto". Galiu paguosti - galima nebelaukti. JAU ATĖJO.
                   Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                   Mielosios Grigiškės

                   Comment


                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

                    50 proc. yra gerokai daugiau nei 0 proc. Nėra čia dėl ko diskutuoti.

                    Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/nauji...1293746?copied
                    Jei kopinat tekstą, tai kopinkit viską iki galo. Čia toks efektyvumas, kol jos yra sausos, o kiek laiko jos būna sausos kvėpuojant iš burnos? Kokį porą minučių. Tik žmonių klaidinimas, kad jos neva saugo, kai realiai vien kol nuėjus iki kokios parduotuvės ji tampa drėgna ir tik pritraukia ore esančius virusus, o ne nuo jų saugo. Toks ir yra esminis minusas visų popierinių/medžiaginių kaukių nuo "kietų" respiratorių su filtrais, kad kaukės greitai sudrėgsta ir tampa kempinėmis visiems ore esantiems virusams. Tuo tarpu normalūs respiratoriai gali būti naudojami iki 8 valandų. Lietuvoje jau gamins testus nuo Coronos, vienus tiksliausių, nesuprantu, kodėl niekas negali prigaminti tinkamų respiratorių.
                    Paskutinis taisė Lettered; 2020.03.23, 17:29.
                    Flickr

                    Comment


                     Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                     Nu tai dabar jau užveš.
                     Čia dar šakėmis ant vandens rašyta.

                     Comment

                     Working...
                     X