Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo internetas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šią savaitę mane nerealiai sunervino ZEBRA. Jau tris dienas striginėja ryšys (internetas padirba kokias penkias minutes ir "pakimba" - reikia perkrauti), o TEO vis neprisiruošia nieko taisyti - daugmaž - nesinervuok, lauk - viskas bus gerai. O paskui susinervinęs pasižiūrėjau, ką siūlo konkurentai: CAVA, VINITA, SKYNET ir supratau, kad už penkis kartus mažesnį greitį moku du kartus brangiau (100 kB/s, 72 Lt). Todėl tvirtai nusprendžiau pasikeisti interneto providerį.

    Bet klausimas, ar nebus ir su kitais taip, kad internetas dingsta parai ar keliom, o niekas net neisiruošia nieko keisti.

    Ar pas jus būna taip, kad dėl tiekėjo kaltės būna ryšio sutrikimų, ir kaip dažnai tai vyksta. Nes pas mane per tris metus pirmą kartą, bet sunervino nerealiai. Trečia diena beveik be interneto.

    Pas kokį ryšio tiekėją geriausia pirkti paslaugas Vilniuje?

    Comment


      Na man taip niekada nebuvo, o naudojuos jau trejetą metų. O kad Zebra yra 2x brangesnis ir kokius 5x prastesnis už kitus yra vieša paslaptis, visi tą žino, tačiau didžioji dauguma Zebra vartotojų paprasčiausiai neturi alternatyvų.

      O tu bent jau kol kas naują planą gali užsisakyt, juk tai nieko papildomai nekainuoja, didžioji dauguma senų modemų tinka, todėl naujo pirkti nereikės. Jeigu reikėtų pagalbos su pastarojo konfigūravimų galbūt padėčiau.

      Comment


        Zebra, hmm... Pas mane jau metus ir per juos buvo vos trys rimti pakibimai. Tuo tapru SkyNet per savaitę sugeba pasisipyrioti... Zebra veikia liuks. Šeip galiu pasakyti tik tiek, jei naudojate maršrutizatorių, rekomenduoju profilaktiškai jį perkrauti, nes dauguma smulkių bėdų sukelia būtent jis (aš iš patirties sakau), o jei dar koks pigus, tai ir nemažai užkaista vos po valandos darbo. Tiesa Zebra siūlo kelis interneto variantus, jei DSl, tai tikrai nenustebčiau, kad yra bėdų. Pas mane Optinė Zebra
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          Siandien uzsisakiau optimalu plius(sviesolaidini).Gal kas jau turit toki?Kaip greiciai?
          Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

          Comment


            Nepykit, kad prikelsiu jau beveik pamirštą temą, bet pakalbėjom su keliais pažįstamais, tai lyg jau kelias dienas pastebėtas Kauno Mikrovisatos interneto sulėtėjimas. Pas mus tas planas už maždaug 30LTL.
            Jei dar kas turi tokį internetą, gal galite pasakyti, ar tą patį pastebėjote?
            Seniau, mat, užtekdavo greičio, kad youtube tipo kokybės įrašai būtų pražiūrimi nesustabdžius, o dabar jie trūkinėja. Ir įdomiausia, kad prieš šį sulėtėjimą man paskambino iš mikrovisatos, ir pasiteiravo, ar aš nenorėčiau pasiimti "didesnio (brangesnio) plano"

            Comment


              nu naudoju jau kelias savaites mikrovisatą, nes perėjau iš KIS'o, planas už 30 litų, nes akcijinis (pirmi trys mėnesiai nemokami), tai net nežinau, lyg ir nesulėtėjo, nes šiandien parpūtė iš torrentų failą per kelias sekundes 10,2 Mb per sekundę greičiu

              Comment


                Kad kiek maciau, mikrovisata interneta uz 9lt dabar siulo. Metam laiko beje, kas geriau - meganetas ar kis'as ? Ka manot?

                Comment


                  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                  Kad kiek maciau, mikrovisata interneta uz 9lt dabar siulo. Metam laiko beje, kas geriau - meganetas ar kis'as ? Ka manot?
                  dabar jau metams, nebe pusei? ir be to, jeigu pereini iš kito tiekėjo, tai ne 9 litai, o 30 reikia būti švariam kaip suprantu arba jie tik gražiai reklamuojasi, o pajungę praneša šitą džiugią žinią, nes dabar neturėjusių tiekėjo retai būna, manau nors turbūt vis dar būna

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    dabar jau metams, nebe pusei? ir be to, jeigu pereini iš kito tiekėjo, tai ne 9 litai, o 30 reikia būti švariam kaip suprantu arba jie tik gražiai reklamuojasi, o pajungę praneša šitą džiugią žinią, nes dabar neturėjusių tiekėjo retai būna, manau nors turbūt vis dar būna
                    Tai taip iseina, jei as atsisakau vieno tiekejo, jau prisijungimas ant kito, man nesuteikia nuolaidu? absurdas kazkoks

                    Comment


                      as kaip tik perejau i KIS ir visai patenkintas. na gal greitis ir buna didesnis, bet man nera didelio skirtumo ar filma atsiuncia per 2 ar per 4 minutes. kaina 19 litu, jokiu isipareigojimu ar terminu, o be to ivede labai operatyviai.
                      Paskutinis taisė Aidzius; 2009.03.24, 23:44.
                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                      Comment


                        Esu pasijungęs Mikrovisatos internetą ir kabelinę televiziją.
                        Internetas Lietuvos tinkluose 40 Mb/s, užsienio 2 Mb/s, naktį tarp 24-6 val. greitis užsienio tinkluose 20 Mb/s. Kabelinė virš 60 kanalų. Už visą rinkinį moku 31 Lt. Užsisakiau rudenį, kai buvo akcija už pusę kainos. Pasirašiau sutartį, pagal kurią būsiu 3 metus abonentu ir per tą laiką 3 metus interneto kaina bus 18 Lt/mėn., o kabelinės 2 m. kaina 13 Lt. Greitis geras, filmą kartais atsiunčia ir per 1-2 min. Paskutiniu metu buvo tris kartus itin smarkiai sulėtėjęs internetas (net tinklapių neatidarė), paskambinau (beje, skundus priima visą parą) ir sutvarkė per kelias valandas. Tai pasikartojo per dvi savaites dar kelis kartus ir po kiekvieno skambučio gan greitai sutvarkydavo. Dabar jau tai nebepasitaiko. Šiaip esu patenkintas. Puikus kainos, kokybės ir aptarnavimo santykis
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          aišku, tai vadinasi man irgi reikės skambinti.ačiū

                          Comment


                            visur reklamuoja ta MEZONa 4G, gal jau kas nors turi/bande?

                            Comment


                              Parašė somis Rodyti pranešimą
                              Nepykit, kad prikelsiu jau beveik pamirštą temą, bet pakalbėjom su keliais pažįstamais, tai lyg jau kelias dienas pastebėtas Kauno Mikrovisatos interneto sulėtėjimas. Pas mus tas planas už maždaug 30LTL.
                              Jei dar kas turi tokį internetą, gal galite pasakyti, ar tą patį pastebėjote?
                              Seniau, mat, užtekdavo greičio, kad youtube tipo kokybės įrašai būtų pražiūrimi nesustabdžius, o dabar jie trūkinėja. Ir įdomiausia, kad prieš šį sulėtėjimą man paskambino iš mikrovisatos, ir pasiteiravo, ar aš nenorėčiau pasiimti "didesnio (brangesnio) plano"
                              Mikrovisatą naudoju, planą M. Šį mėnesį buvo dingęs internetas kelioms valandoms. Praėjusį mėn. buvo dingęs ryšys su užsienio serveriais. Kiekvieną kartą skambino Mikrovisatos telefonu, kuris veikia visą parą ir sutvarko. Visada labai malonūs ir bėdas sprendžia tikrai greičiau nei Zebra, kurią anksčiau naudojau.
                              Mikrovisatos greičiai ėmė strigti po to, kai Mikrovisata pradėjo akcijų maratonus ir prisirinko daug naujų abonentų.
                              Gali pamatuoti greitį ir įsitikinti ar tavo interneto greitis per lėtas. Jei per lėtas, kreipkis į Mikrovisatą ir sutvarkys. Tikrindamas greitį, išjunk Apex, Torrents, emule ir pan. programas, naudojančias internetą. Man būtent šiomis dienomis tikrai viskas gerai su greičiu.
                              Parašė x21 Rodyti pranešimą
                              visur reklamuoja ta MEZONa 4G, gal jau kas nors turi/bande?
                              Kuriuose miestuose jis veikia? Rodos, tik Vilniuje kol kas. Ir tai ne visuose mikrorajonuose.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Kuriuose miestuose jis veikia? Rodos, tik Vilniuje kol kas. Ir tai ne visuose mikrorajonuose.
                                http://mezon.lt/kur_veikia/

                                Comment


                                  Gyvenu Vilniuje ir prireike man naujo interneto tiekejo. Siuo metu pasiulymu matau is ties daug ir visokiausiu, visur mirguliuoja 0 lt/men ir pan, taciau dazniausiai reklamos kapelyje buna paslepta maza zvaigzdute nuo kurios viskas ir prasideda..papildomos salygos ir dar kruva papildomu dalyku..
                                  Gal zinote kokiu nors interneto tiekeju, kur nebutu begales uzsleptu papildomu salygu ir nereiketu sutarties pasirasineti 36men?
                                  Esu girdejes daug geru atsiliepimu apie SKYNET interneta ir ju puslapyje maciau, kad dabar yra daug itin geru akciju http://miestas.penki.lt/city.aspx?La...les&TopicID=59, ivairus interneto ir interaktyviosios televizijos pasiulymai.
                                  Ka jus manote apie SKYNET interneta bei PenkiTV IP televizija?

                                  Comment


                                    Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                                    Siandien uzsisakiau optimalu plius(sviesolaidini).Gal kas jau turit toki?Kaip greiciai?
                                    Aš jau turiu kurį laiką šį internetą ir tikrai negaliu skųstis, greitis tikrai pakankamai didelis, DVDRip filmą kuris užema ~1,36 Gb atsiunčia maždaug per 7 minutes. Man tai tikrai mažas laiko tarpas, nes prieš įvedant šviesolaidį siųsdavo beveik valandą.

                                    Čia didžiasias parsiuntimo greitis kurį išspaudžiau:


                                    O čia išsiuntimo
                                    eFoto | YouTube

                                    Comment


                                      Seip tai geriau matuoti su uzsienio serveriais nes pagrindiniai interneto tiekejai turi sviesolaidzius ir greitis Lietuvoje pas visus daugmaz vienodas.

                                      Comment


                                        Parašė enjojk Rodyti pranešimą
                                        Aš jau turiu kurį laiką šį internetą ir tikrai negaliu skųstis, greitis tikrai pakankamai didelis, DVDRip filmą kuris užema ~1,36 Gb atsiunčia maždaug per 7 minutes. Man tai tikrai mažas laiko tarpas, nes prieš įvedant šviesolaidį siųsdavo beveik valandą.

                                        Čia didžiasias parsiuntimo greitis kurį išspaudžiau:
                                        Atvaizdas


                                        O čia išsiuntimo
                                        Atvaizdas
                                        Nutariau ir aš išbandyt, kiek eina
                                        Paskutinis taisė Kosovo; 2009.07.02, 01:09.
                                        "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                        Comment


                                          Va iš ko Lietuvai reikia PR'ą darytis... turėsime greičiausią pasaulyje broadband'o servisą

                                          Lithuanian carrier TEO to offer 200-Mbps FTTH service
                                          http://www.lightwaveonline.com/fttx/...-81709947.html

                                          Comment

                                          Working...
                                          X