Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Erikass
    replied
    Vietoje „Viasat sport Baltic” matysime „TVPlay sports“

    Televizijos kanalas „Viasat sport Baltic“ žiūrovus pasitinka nauju pavadinimu –„TVPlay sports“.


    Pavadinimą pakeitęs kanalas išlaikys žiūrovų jau pamėgtą turinį, siūlys naujų transliacijų ir toliau sieks būti sporto transliacijų lyderiu Baltijos šalyse, siūlydamas žiūrovams pasaulinio lygio sporto renginių transliacijas aukštos raiškos (HD) formatu.

    Kanalo prekės ženklas ir vizualinis identitetas bus atnaujinti šių metų rugpjūčio 10 d.
    https://alytausgidas.lt/naujiena/260...-tvplay-sports

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    LNK šoks į HD traukinį https://www.vz.lt/medijos/2018/07/25...naujas-pajegas
    Mes taip pat tapsime patrauklesni – nuo 2019 m. sausio visi grupės kanalai bus transliuojami HD raiška. Absoliuti dauguma produkcijos jau dabar ruošiama HD formatu: vietos laidų kūrėjai ir užsienio partneriai pasirengė pereiti prie naujo formato“, – pabrėžia p. Sarakienė, tačiau nedetalizuoja, kiek tam skiriama investicijų.

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Bandyk iš naujo paiešką atlikt.
    kokia paieška, kabeli pakeite antenai ir toliau veikia

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Bandyk iš naujo paiešką atlikt.

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    atsikeliu ryte isijungiu lrytas-tv nerodo galvoju nesupratau?. pas mane berodo tik du LRT kanalus, tevai sako antenos kabeli reikia pakeist, ar tai gali but? jeigu butu antena tai nei tu LRT nerodytu, p.s per kita tv visi rodo

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Antradienį vykusiame Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) tarybos posėdyje LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė pateikė siūlymą keisti kanalo LRT Kultūra pavadinimą.
    „Turint omenyje, kad vienos iš populiariausių programų tame kanale yra sporto transliacijos, matome, kad pavadinimas disonuoja su turiniu ir tai mums kelia problemų. Pritempti iki to, kad sportas irgi kultūra, nepavyksta, tai neįtikina, tada kyla problemų komunikuojant kanalą: keistokai atrodo, kad žiūrėkite ledo ritulio rungtynes per LRT kultūrą“, – poreikį keisti pavadinimą komentavo M. Garbačiauskaitė-Budrienė.
    https://www.delfi.lt/m360/naujausi-s....d?id=78074793

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

    Tai juk ir skirtas moterims virš 35 metų.
    Dar Boleko ir Loleko nuotykius!

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Kad per TV8 tik meiles istorijas rodo...
    Tai juk ir skirtas moterims virš 35 metų.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Kad per TV8 tik meiles istorijas rodo...

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą
    Sveiki, pas kažką jau rodo TV8 HD? Man atrodo, kad ten bus upscaled hd...
    Jau rodo Cgates Vilniuje. Kokybė tikrai geresnė nei TV8 SD.

    Komentuoti:


  • wrm
    replied
    O oru jau rodo bent vieną, išskyrus LRT?

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą

    Pas mane jau rodo.
    Kabelinė ar oru? Pagalvojau, kad nematai, nes parašei : bus. Reiškia kaip ir nėra dar. Šiaip gal priklauso nuo turinio, jei rodo kokį seną tai ir nėra tikras HD.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė Arunasx
    Kaip gali spręsti, jei nematai?
    Pas mane jau rodo.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Sveiki, pas kažką jau rodo TV8 HD? Man atrodo, kad ten bus upscaled hd...

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Gerai, nors mažiausiai jis reikalingas lyginant su TV3, TV6, Viasat Sport Baltic. Šiaip palyginus kokybę kokio TV6 HD ar Sport Baltic HD su Viasat Sport Baltic, tai paskutinio nesinori akyse matyti kai rodo tas pačias Eurolygos ar futbolo Čempionų taurę.
    Yeah, gal ateis laikas, kai visas VSB bus HD, o ne tik Eurolyga ar Uefa.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą
    Girdėjau TV8 hd pradės rodyt, sakė "jau greitai TV8 HD formatu"
    Gerai, nors mažiausiai jis reikalingas lyginant su TV3, TV6, Viasat Sport Baltic. Šiaip palyginus kokybę kokio TV6 HD ar Sport Baltic HD su Viasat Sport Baltic, tai paskutinio nesinori akyse matyti kai rodo tas pačias Eurolygos ar futbolo Čempionų taurę.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Girdėjau TV8 hd pradės rodyt, sakė "jau greitai TV8 HD formatu"

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą
    O aš telia išmaniąją turiu ir tuo patenkintas
    ten tie patys kanalai, tik mokate brangiau, greiciausiai.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    O aš telia išmaniąją turiu ir tuo patenkintas

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Norint matyti tuos kanalus, reikia uzsakyti Bazini paketa ir papildomai gauni nemokamai 2 teminius paketus. Bet sutartis turi buti pratesta 2 metams. Kaina beveik nesikeicia. Pakankamai geras variantas.

    Komentuoti:

Working...
X