Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    ...veikia su iPhone.
    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

    Comment


      Tikiuosi supranti, kad argumentas yra kvailas. Cia panasiai kaip isejus kokiam nors naujoviskam statybu blokeliui as ideciau naujiena i Kauno arenos tema ir sakyciau - idejau, nes blokelis gali buti panasudotas arenu statybose.

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Morta, paaiskink, kodel ikelei i apple tema sia visa naujove?
        Dar galiu įkelti atsaką, kur parodyta, kaip apmokama už prekes telefonu.

        Comment


          Parašė 99 Rodyti pranešimą
          Spalio 20d. Apple surengs spaudos konferenciją arba kitaip tariant "Keynote'ą", kurio pavadinimas "Back to the Mac". Bent man tai vienas laukiamiausių Apple keynote'ų nuo paskutinės katės versijos.

          Atvaizdas
          Jei kam įdomu tai stebėti gyvai tai nuoroda čia:
          http://events.apple.com.edgesuite.ne...ent/index.html
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            Idomu, parasyta reikia "Snow Leopardo", pas mane paprastas, tai ka? nerodys?

            Comment


              “Apple” pristatė vos 1 kg sveriantį naują kompiuterį “Macbook Air”. Dar plonesnis, mažesnis, lengvesnis ir pigesnis.
              by "iLietuva" on Thursday, October 21, 2010 at 11:03am



              Lietuvoje naujųjų “MacBook Air“ sulauksime jau po kelių savaičių.
              Numatomos kainos mūsų šalyje bus 3599 Lt už “MacBook Air“ 11“ colų ir 4699 Lt už 13“ colių.

              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Padidės miegmaišių ir palapinių apyvartos, nes tokiu oru pravers fanams laukiant prie parduotuvės, kol galės įsigyti šį Orą
                Neišmeskite spalvų

                Comment


                  ...ir jie dirbtinai pakels Air'o kainą.

                  Klausykit, patarkit man. Ar verta prieš baigiamuosius egzus (ir universitetą) pirkti MacBook'ą? Final Cut'ą ir muzikos programas aš mėgstu, tačiau kiek gąsdina faktas, kad už jas reiks gerai suplot...Grožis ir stilius žavu, bet už sutaupytus pinigus pasirenkant PC, aš galėčiau visus metus išlaikyti tailandietę tarnaitę.

                  Comment


                    Parašė Magician Rodyti pranešimą
                    ...ir jie dirbtinai pakels Air'o kainą.

                    Klausykit, patarkit man. Ar verta prieš baigiamuosius egzus (ir universitetą) pirkti MacBook'ą? Final Cut'ą ir muzikos programas aš mėgstu, tačiau kiek gąsdina faktas, kad už jas reiks gerai suplot...Grožis ir stilius žavu, bet už sutaupytus pinigus pasirenkant PC, aš galėčiau visus metus išlaikyti tailandietę tarnaitę.
                    as imciau tailandiete
                    Neišmeskite spalvų

                    Comment


                      ...Geras argumentas.

                      Comment


                        Parašė Magician Rodyti pranešimą
                        ...ir jie dirbtinai pakels Air'o kainą.

                        Klausykit, patarkit man. Ar verta prieš baigiamuosius egzus (ir universitetą) pirkti MacBook'ą? Final Cut'ą ir muzikos programas aš mėgstu, tačiau kiek gąsdina faktas, kad už jas reiks gerai suplot...Grožis ir stilius žavu, bet už sutaupytus pinigus pasirenkant PC, aš galėčiau visus metus išlaikyti tailandietę tarnaitę.
                        Nusipirk geriau knygų. Knygos duos žinių. Kai turėsi jų pakankamai, galėsi jas kažkam parduoti. Pardavęs turėsi pinigų ir makbukams, ir tarnaitėms
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                          Comment


                            Kaip aš ir tikėjausi, Amerikoje iPad'as iš lėto pradedamas naudoti mokymosi procese:

                            Math That Moves: Schools Embrace the iPad

                            As students returned to class this week, some were carrying brand-new Apple iPads in their backpacks, given not by their parents but by their schools.

                            Comment


                              Apple marketingistai sugebejo prastumt sita pervertinta niekala net ir valstybei? Na neblogai dirba vyrukai, mano pagarba

                              Comment


                                Prasideda "naujojo" laptopo era:

                                Apple to Open Its Mac App Store in January

                                Comment



                                  Singapūre vaikai mokomi „iPad“ kompiuteriais

                                  Comment


                                    ....žaisti?

                                    Comment


                                      Kad prisijungtų prie kokio socialinio tinklapio ir greičiau porą susirastų, maža šalis, reikia palaikyti populiaciją

                                      Comment


                                        Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                        ...ir jie dirbtinai pakels Air'o kainą.

                                        Klausykit, patarkit man. Ar verta prieš baigiamuosius egzus (ir universitetą) pirkti MacBook'ą? Final Cut'ą ir muzikos programas aš mėgstu, tačiau kiek gąsdina faktas, kad už jas reiks gerai suplot...Grožis ir stilius žavu, bet už sutaupytus pinigus pasirenkant PC, aš galėčiau visus metus išlaikyti tailandietę tarnaitę.
                                        Nieko ten įspūdingo. Man patinka 13" macbookas air dėl lengvumo ir galios santykio. Yra analogų MSI 1.3kg, tačiau jau procesorius tik single core.
                                        Paskutinis taisė andyour; 2011.01.14, 14:48.

                                        Comment


                                          Kick it!

                                          Gydytojas ortopedas operuoja su iPod’u
                                          Vienoje Kiolno (Vokietija) klinikoje vykdomas pilotinis projektas pranoksta bent jau daugelio mūsų techninius lūkesčius, susijussius su “iPod”. Gydytojas ortopedas Holgeris Bäthisas klubus ir kelius operuoja naudodamas “iPod”. Programa, instaliuota į šį mažą įrenginį, apskaičiuoja optimalų kojų ilgį ir parodo chirurgui, kur turi būti atliktas pjūvis.


                                          “iPod” naudojimas ne tik muzikai klausyti, filmams žiūrėti, elektroniniams laiškams rašyti, bet ir klubų bei kelių operacijoms atlikti.


                                          Štai kaip tai veikia: prie steriliame futliare esančio “iPod” yra pritvirtinamos rutulio formos antenos ir maža jutiklinė lazda. Du metrus nuo operacinio stalo esanti infraraudonųjų spindulių kameros sistema iPod‘ą suranda per rutulines antenas.


                                          Gydytojas H. Bäthisas iPod‘o jutiklinę lazdą laiko prie vietos, į kurią bus dedamas dirbtinis sąnarys. Tokiu būdu analizuojama sąnario anatomija, o jos duomenys keliauja į infraraudonųjų spindulių kameros sistemą; milisekundžių greičiu apskaičiuoti duomenys grižta atgal į “iPod”. Tai veikia beviele sistema todėl operacinėje nebėra jokių laidų, kurie anksčiau teikė diskomfortą.


                                          Iki šiol naudotos sistemos buvo didelės kaip šaldytuvai, kurioms įjungti reikėdavo papildomo personalo. iPod” privalumas - operaciją atliekantis gydytojas įrenginį pats laiko rankoje, todėl turi visą laiką vaizdą prieš akis, jam nebereikia atsigręžinėti į monitorių.


                                          “iPod” yra ir gerokai pigesnis už iki šiol naudotą kompiuterinę sistemą, kuri kainuodavo iki 200 tūkst. eurų, o naujoji sistema kainuoja mažiau nei 50 tūkst. eurų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X