Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
    Nemokamai galim tik is visokiu ten emulu gaut.
    Nejau nėr kokio freeware?

    Comment


      Nemanau bet gali paieskot kokiam download.com

      Comment


        Parašė x21 Rodyti pranešimą
        Pas mane yra abu ir 450D, ir iPhone... su pastaruoju darau daugiau nuotraukų nei su pirmuoju... nes jis visada su manimi...
        Cia visai ne kokybes klausimas, o fotiko buvimo po ranka...
        Net gi siame forume yra daugiau mano nuotrauku darytu iPhone'u...
        as tai nemegejas forumo muilu tersti, tai mano daugiau foto padarytu NIKON'u forume talpinama
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
          Hm, gal kas žino programą kuri keičia .avi failus į .mp4, .m4v, .mov? Geriausiai būtų nemokamai arba bent jau už apypadorią kainą .
          Pats kovertavimui į mp4 (dažniau - į iPod formatą) naudoju programą "Allok Video to Mp4 Converter". Ji turbūt mokama, na bet Linkomanijoj turėtum rasti. Programa bet kokį formatą pakeis į Mp4.

          Parašė dts Rodyti pranešimą
          as tai nemegejas forumo muilu tersti, tai mano daugiau foto padarytu NIKON'u forume talpinama
          Įdomiai nuskambėjo. Jei Nikon ir iPhone kokybė kad ir 640x480 formate iš esmės nesiskiria, tai iPhone nuotrauka šiuo atveju bus šlamštas? Juk iPhone - tai ne VGA kamera, tad toks tavo pasakymas atrodo labai snobiškas ir Nikoniškas.

          Comment


            Parašė dts Rodyti pranešimą
            as tai nemegejas forumo muilu tersti, tai mano daugiau foto padarytu NIKON'u forume talpinama
            aš tai nesiparinu dėl to... jei matau kad yra ką parodyt čia, fotkinu su tuo ką
            turiu po ranka/kišenėje... ir nestipriai pergyvenu dėl kokybes... dažnai svarbi esme/faktas, o ne menas/grožis...
            iPhone nuotraukos padorios... negadina forumo tikrai...

            Comment


              paistalai kaip reta. x21 gali paliudyti, kad betkokios raiskos nuotraukos net nesulyginamos tarp iphone ir betkurio veidrodinio su betkokiu objektyvu.


              "Įdomiai nuskambėjo. Jei Nikon ir iPhone kokybė kad ir 640x480 formate iš esmės nesiskiria, tai iPhone nuotrauka šiuo atveju bus šlamštas? Juk iPhone - tai ne VGA kamera, tad toks tavo pasakymas atrodo labai snobiškas ir Nikoniškas."
              www.tomflagman.com

              Comment


                Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                paistalai kaip reta. x21 gali paliudyti, kad betkokios raiskos nuotraukos net nesulyginamos tarp iphone ir betkurio veidrodinio su betkokiu objektyvu.
                Aš sutinku, jog didelio formato nuotraukose kokybės skirtumas bus didžiulis. Tačiau dabar kalba eina apie forumo dydžio nuotraukas. Mano Sony Ericsson turi 2 mpix. kamerą. Tokiame formate ji vizualiai nedaug tenusileidžia kitiems fotoaparatams. Juk šnekam ne apie Miestų nuotraukų konkursą - paprastoms kasdieninėms užtenka ir telefono kameros, ir paistalai čia yra tai, jog telefoninės nuotraukos negali būti kokybiškos ir jos teršia forumą.

                Comment


                  as atsakiau i tavo teigini, kad vga dydzio foto nesiskiria. tiek tiek
                  www.tomflagman.com

                  Comment


                    sakot nesiskiria? pabandom?
                    Neišmeskite spalvų

                    Comment


                      Užsikabinot už vieno teiginio. Aš pabrėžiau tai, jog telefoninės nuotraukos, padarytos bent jau 2 mpix. kameromis neteršia forumo, kaip dts minėjo.

                      Comment


                        ok, ok netersia..
                        Neišmeskite spalvų

                        Comment


                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                          Hm, gal kas žino programą kuri keičia .avi failus į .mp4, .m4v, .mov? Geriausiai būtų nemokamai arba bent jau už apypadorią kainą .
                          Prašom: Handbrake http://handbrake.fr

                          HandBrake is an open-source, GPL-licensed, multiplatform, multithreaded video transcoder, available for MacOS X, Linux and Windows.
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                            ...x21 gali paliudyti, kad betkokios raiskos nuotraukos net nesulyginamos tarp iphone ir betkurio veidrodinio su betkokiu objektyvu...
                            Taip. Galiu paliudyti. iPhone nuotraukos daug prastesnes už padarytas bet kokiu SLRu... bet tai nera priezastis nedeti ju cia...

                            Comment


                              Parašė 99 Rodyti pranešimą
                              Prašom: Handbrake http://handbrake.fr

                              HandBrake is an open-source, GPL-licensed, multiplatform, multithreaded video transcoder, available for MacOS X, Linux and Windows.
                              Turiu šitą, bet convertin'us video man iPhone vistiek šakojasi ir neatpažįsta formato...

                              Comment


                                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                Turiu šitą, bet convertin'us video man iPhone vistiek šakojasi ir neatpažįsta formato...
                                Pabandyk su iSquint
                                iSquint App:
                                http://www.macupdate.com/download.ph...quint1.5.2.dmg

                                Nedidelė instrukcija:
                                http://www.slashdotdash.net/articles...es-on-mac-os-x
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  Ačiū . Veikia .

                                  Comment


                                    Prisivartojau per daug alaus ir netycia istryniau visa savo muzika is Ipodo (ple....) ar kas nors zino kokia gera (ir free) programa su kuria galeciau ja atgaut?Zinau yra File Scavanger & Diskinternals Ipod Recovery bet kad ten jie labai ziauriai praso (40 doleriu!Eina jie **) tai jei kas turi tu programu serialus ir panasius dalykus PM me.
                                    Busiu didziai dekingas (duosiu bucki).

                                    Comment




                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        geras bajeriukas bet tas dellas tai taip susiktai atrodo palygintinai su kairiaja pusele
                                        www.tomflagman.com

                                        Comment


                                          man taip rodosi kad prie to dell prijungta gerokai daugiau irenginiu
                                          Neišmeskite spalvų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X