Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    o aš tikėjausi kad bus MacBook Touch :///

    Comment


      Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
      o aš tikėjausi kad bus MacBook Touch :///
      Apie Macbook su touch-screenu buvo atsakyta pristatyme ;]

      Q: How about touchscreens in laptops?
      A: So far it hasn’t been a lot of sense to US, but we may see it in the future (we’ve experimented with it before).
      www.donatas-mazeika.lt

      Comment


        Man labiau įdomu kaip tas naujas touchpad'as veiks ir ar nebus problemų dėl mygtuko nebuvimo. Dėl blizgaus ekrano irgi biškį nusivylęs, nes kai kuriom sąlygom dėl atspindžių nieko ten neįmanoma įžiūrėt, kai tuo tarpu pas maniškį senesnį MBP tokių problemų nėra tom pačiom sąlygom... Laukiu rytojaus ir pirmų apžvalgų
        Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

        Comment


          Apple irgi megejai pataupyti. prikiso prastu matricu i macbookus ir toliau rekia kad jie puikiai tinka viskam, ka tik imanoma veikti.. nuo foto iki visa ko kito
          Neišmeskite spalvų

          Comment


            ir vel blizgantys ekranai...
            paskutiniai iMac'ai vien del to man nepatinka...
            Neturiu dėl to jokių problemų.
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              Parašė Doncikas Rodyti pranešimą
              Apie Macbook su touch-screenu buvo atsakyta pristatyme ;]

              Q: How about touchscreens in laptops?
              A: So far it hasn’t been a lot of sense to US, but we may see it in the future (we’ve experimented with it before).
              Tikrai taip. Laptopas tai ne koks PDA, ekrano tiesiog brukstelejus per rankove nenuvalysi. O vepsot i visa nuanstpauduota pirstais, tai

              Comment


                Gal jau yra kur nors viso pristatymo vaizdo įrašas?

                Comment


                  /\
                  http://www.apple.com/macbook/the-new-macbook/
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    /\
                    Ne šitas, bet dėkui už pastangas vistiek .

                    Beje, ką tik pats susiradau ko ieškojau: štai, šiandienos pristatymo įrašas, kažkodėl nuoroda dar paslėpta, gerokai pavargti teko, kol atkapsčiau .

                    Redaguota: Pažiūrėjau pristatymą ir realiai naujas MacBook'as yra būtent tai ko man reikia . Truputi gaila, kad jo kaina išaugo 200$, tai Lietuvoj matyt mažiausiai 500Lt brangiau bus, t.y. kainos nuo 4000Lt prasidės geriausiu atveju. Kaip bebūtų, tikrai sužavėjo, reikia pradėt taupyt, matyt .
                    Paskutinis taisė pauliaK; 2008.10.15, 00:33.

                    Comment


                      Parašė Doncikas Rodyti pranešimą
                      Taigi lauktos naujienos!

                      Nauji Macbook ir Macbook Pro. Vientisas aliuminio korpusas, stiklinis touchpadas, Nvidia grafiniai chipsetai.
                      Atnaujintas Macbook Air
                      Naujas 24 colių LED-backlit monitorius su iSight kamera.
                      Na seip jei LED ekranai tai tikrai nebus toks veidrodis kaip isivaizduojat Plius cia jums ne LCD del to ir vaizdas geresnis. Aisku jei tiesa, kad LED o ne LCD.

                      Comment


                        /\ LED apšvietimas ten, pati ekranų technologija vis tiek LCD.

                        Jei neklystu, tokio dydžio OLED ekranų masinė gamyba dar nevyksta, nors LG bei Sony jau kelis kartus rodė prototipus.

                        Comment


                          Omnitel pakeitė iPhone mokėjimo planus! Visiškai neribojamas internetas + 1000 min į visus Lietuvos tinklus - 149 Lt mėnesinis mokestis; o telefono kaina 8GB - 209Lt; 16GB - 489 Lt.
                          http://www.omnitel.lt/iphone/mokejimo-planai.html
                          www.donatas-mazeika.lt

                          Comment


                            /\ va toki ir turiu...

                            Comment


                              Oho, sakyčiau net gi labai neblogas variantas, ypač daug šnekantiems. Maloniai čia Omnis nustebino, įdomu ankstesni klientai galės pasikeisti į naują planą? x21, gal tu jau taip ir padarei?

                              Comment


                                Nea, nieko dar nedariau... man atrodo automatiskai visiems "Valandos 5" klientams pasikeis... taip jau yra buve anksciau Omnitelyje...
                                Is kitos puses man ir dabar uztenka valandu/megabaitu, nors ir naudoju iPhone gan agresyviai....

                                Comment


                                  Kazkokia paslaptis.

                                  Kuom skiriasi Valandos5 nuo iTalk2? Apart to, kad iTalk2 uz ta pacia kaina siulo ribota duomenu kieki? Kiek kainuoja Valandos5 minute virsijus 1000min limita?

                                  Comment


                                    iTalk2 turi 250 SMSu... Valandos 5 SMSu neturi, bet turi (turejo) 1000 MB duomenu perdavimo internetu... ir 5 val pokalbiu...
                                    Man SMSai neaktualus, del to pasiemiau Valandos 5

                                    Comment


                                      uzvakar isigijau Apple MacBook. Neatsidziaugiu, tik aisku dar reikia pripratimo, bet siaip tai liuks

                                      Comment


                                        /\ Sveikinu! Koks jo modelis?

                                        Comment


                                          Vos neapsiverkiau bežiūrėdamas.
                                          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X