Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NBA lyga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    NBA lyga

    Kadangi dėl neaiškių priežasčių uždaryta krepšiasvydžio tema...

    Žiūrim ką turim šiems metams:


    #2
    /\ Manau šiai temai dauguma turės ką pasakyti. Tuo pačiu nėra labai gerai, kada kurioje nors temoje post'ai atsiranda kas 3-4 minutės, nes tada nebespėji sekti temos ir išvis nustoji skaityti. Taip aš nustojau skaityti temas "Krepšinis" ir "Futbolas" bei manau, kad jos tiesiog buvo per plačios - per daug apimančios. Tikiuosi čia bus tik diskusijos apie NBA, aplenkiant Europos ir kitų žemynų krepšinį. Beje, aš pats kažkaip nuo seno tradiciškai (iš inercijos) daugiausia sergu už dvi komandas — "Trail Blazers" ir "Cavaliers".
    Paskutinis taisė Wycka; 2009.04.17, 00:15.
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      #3
      Aš, kaip ir dauguma už lietuvius. Tik va šviečiasi man, kad nei vieni nepateks į finalus.

      Comment


        #4
        Tai juk Cavs manau turi daugiausiai šansų laimėti NBA šiais metais.
        You've got one life! Live it!

        Comment


          #5
          Pagaliau per playoffsus pasimatys tikroji komandų stiprybė Spurs - Mavs turbūt sunkiausiai nuspėjama pora pagal mane

          Comment


            #6
            o, su Detroitu Cavs'ai. Kažkaip šiemet nalabai sekiau NBA, žinau tik jog Cavalieriai siaučia Mačiau šianakt paskutines jų rungtynes su Filadelfija. Jei būtų laimėję butų pakartoję rekordą namų rungtynes 40-1, bet...kaip supratau nelabai reikėjo jo nes nežaidė nei Big Z, nei LeBronius, Ben Wallace, Joe Smith, Varejao vos pora minučiu...ir tai visas rungtynes vedė, pralošė tik po pratęsimo. Taigi manau, kad pas Klyvlenda gan neblogi šansai, tuo labiau, kad visose rungtynėse įskaitant ir finalus turės savo aikštės pranašumą, kurioj šiemet jie nenugalimi buvo reguliariąjam sezone. Na, bet kaip bus pamatysim ; GO CAVS

            Comment


              #7
              Įdomus turėtų būti Rytų konferencijos finalas Cavs vs Boston

              Comment


                #8
                Parašė Kirkas Rodyti pranešimą
                Įdomus turėtų būti Rytų konferencijos finalas Cavs vs Boston
                Juk prieš kelias dienas sutriuškino Boston'ą virš 30 taškų
                Flickr

                Comment


                  #9
                  /\
                  O prieš porą savaičių beviltiškai pralaimėjo prieš Orlandą -29 tšk. Šiaip tikrasis krepšinis NBA prasideda dabar
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    #10
                    gaila, kad dvi mano favoritės utah ir lakers sukrito jau iškart į porą

                    Comment


                      #11
                      Pabandysiu pabūt orakulas, labai nesityčiokit

                      Lakers - Jazz 4:1
                      Blazers - Rockets 4:3
                      Spurs - Mavs 3:4
                      Nuggets - Hornets 4:2


                      Cavaliers - Pistons 4:1
                      Hawks - Heat 2:4
                      Magic - 76ers 4:2
                      Celtics - Bulls 4:2

                      Comment


                        #12
                        Man atrodo, kad bus bent viena pora rezultatu 4:0 baigusi. Spėju
                        N N N

                        Comment


                          #13
                          Šianakt laukia vienos įdomiausių rungtynių - Pistons prieš Cavaliers:
                          http://www.nba.com/playoffs2009/seriesEast1/
                          Yra paskelbtos ir statistinės reguliariojo sezono suvestinės; pagal jas geresnius rezultatus rodo Didžiojo Z klubas.
                          Dar info: http://www.basketnews.lt/news-21488-...s-pistons.html
                          Paskutinis taisė Wycka; 2009.04.18, 18:55.
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            #14
                            /\
                            Rungtynės prasidės 22 val. mūsų laiku, tad ne taip ir vėlai. O šiuo metu Čikaga po dviejų kėlinių 9 taškais priekyje prieš Bostoną.
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              #15
                              Be Garneto skystokas Bostono priekis. R. Alenas prastai mėto. O Čikaga greitai žaidžia. Laiku Salmonsą su B. Mileriu įsigijo. Dar tenisininko sūnus, Noah, gerai varo.

                              Comment


                                #16
                                Bostonas be Garneto, prastai atrodo.
                                beg, borrow and steal

                                Comment


                                  #17
                                  /\ Kolegos, per kurį kanalą (jeigu) stebite ir stebėsite rungtynes?
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    #18
                                    /\ Aš tai per NBA TV, pasirodo Vinita transliuoja, nežinau kaip kiti.
                                    Dar per sopcast galima bandyt žiūrėt, tik nežinau dėl kokybės.
                                    čia nuoroda
                                    http://www.myp2p.eu/broadcast.php?ma...15&part=sports

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                                      /\ Aš tai per NBA TV, pasirodo Vinita transliuoja, nežinau kaip kiti.
                                      Dar per sopcast galima bandyt žiūrėt, tik nežinau dėl kokybės.
                                      čia nuoroda
                                      http://www.myp2p.eu/broadcast.php?ma...15&part=sports
                                      Dauguma kabelinių rodo NBA TV, pas mane TEO taip pat.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        #20
                                        Pratęsimas Rose ir Rondo nesveikai žaidžia.
                                        beg, borrow and steal

                                        Comment

                                        Working...
                                        X