Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    500 lapų ir už 10 gauti galima . Apskritai, pinigai ne bėda, svarbiausia - idėja ir jos įgyvendinimas.

    Comment


      Idėja daviau, beliko ja įgyvendinti
      Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

      Comment


        "beliko", lengvai pasakyta .

        Comment


          Bėda ta, kad Halės inteligentai kur sėdi VIP'inėse vietuose tikrai nedainuos, dar atsiras nemažai ir tokių kurie lėktuvėlių pridarys net neskaitę.. Bet šiaip idėja gera, o ir išmokt nesunku. Nedažnai, bet nueinu į E tribūną tai per kelis kartus išmokau viską ką tuo metu dainavo, o po to net per TV žiūrint pajunti kaip kartu dainuoji tai, ką girdi per TV

          Comment


            Parašė Magician Rodyti pranešimą
            "beliko", lengvai pasakyta .
            Na nenorėjau taip lengvai pasakyti, bet idėja suteikiau, o pats jos įgyvendinti nesugebėčiau, neturiu tiek patirties tokiose reikaluose

            Bėda ta, kad Halės inteligentai kur sėdi VIP'inėse vietuose tikrai nedainuos, dar atsiras nemažai ir tokių kurie lėktuvėlių pridarys net neskaitę.. Bet šiaip idėja gera, o ir išmokt nesunku. Nedažnai, bet nueinu į E tribūną tai per kelis kartus išmokau viską ką tuo metu dainavo, o po to net per TV žiūrint pajunti kaip kartu dainuoji tai, ką girdi per TV
            Na nežinau, gal kultūringesni pasidarys iki kito sezono ir nedarys iš lapo lėktuvėlių
            Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

            Comment


              Reik pastatyti po kelis rimtus vyriokus, kurie žiauriai baustų visus taip darančius . Su laiku suveiktų, o mūsų visi labai labai nekęstų .

              Comment


                Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                Matau čia yra daug GWB narių, tad sulauksiu daug jų nepasitenkinimų bet... GWB nemoka palaikyti komandos. Jie kopijuoja jugus, ir jų idealai yra jugai. Jie yra jauni ir nepriima kitokios nuomonės, teko ne kartą bandyti diskusijose padiskutuot apie palaikymą, tai buvau išvadintas nieko nesuprantančiu ir tiek, o jie dar labai ir įsižeidė.. Faktas tas kad halės dainomis neužvesi, visa halė atsistojus nedainuos ir tokio efekto kaip serbijoj ar graikijoj nebus, mūsų mentalitetas kitoks. Halej ir drįstu teigti naujai arenai reikia trumpų aiškių ir visiem suprantamų skanduočių tik taip visa arena skanduos ir bus efektyvus palaikymas. Pažiūrėkit dabar kas gaunasi: eurolygos varžybos GWB dainuoja savo dainas, halėj pasimetimas tylu, kažkur kažkas lyg dainuoja bet net neina suprasti ką.. O kada GD pradeda skanduoti su jais skanduoja visa halė... Dėl to ir sakau kad GWB nemoka palaikyt komandos, tik jie kritikos į savo pusę nepriima, vaidina neklystančius.
                GWB pasakykit man, ar tai toks palaikymas yra superinis kada vaikinas nusirengęs iki pusės atsukęs čiut ne nuoga savo šikną į aikštelę (kaip koks rytfanis) visas varžybas šokinėja rankas iškėlęs? Sakysit ir vėl aš nieko nesuprantu, na bet aš tokio palaikymo tikrai nenoriu matyti, kada pusnuogiai vaikinai strakalioja..
                Ir paskutinis klausimas GWB ar gražu taip šnekėti visur viešai apie GD kai jie jums finansuoja išvykas ir t.t. kai visus tuos metus gyvenot būtent iš jų kišenės? Kada visose išvykose kai jūs prisidirbdavote ne kas kitas o GD eidavo jus gelbėti..? Dabar patys puolat prieš juos muštis...
                Nepalaikau nei vienos grupuotes, tiesiog, kaip paprastas Žalgirio fanas, pamėginsiu išreikšti savo nuomone. Man labiau patinka Gwb palaikymas, nes jie nestovi vietoje, ir stengiasi sugalvoti ką nors naujo, jų palaikymas įvairiapusiškesnis, nei GD, jei 100 - kartų labiau atsidave dėl komandos nei GD, tad pagalvok prieš sakydamas, kad GWB nemoka palaikyti komandos, man atrodo priešingai, jie tai daro labai gerai. Jie nepriima kitokios nuomonės? O tai jūs priimate jų nuomone? Ar jūs galvojate tik apie save, o kas ne pagal jus, tai jau yra blogai ir kiti kalti? Taip, dėl mūsų mentalitetu tu teisus, bet palauk, kiek laiko gyvuoja GWB? ( jei neklystu 2 metus ), tai kokių tu rezultatų nori per tiek laiko? Kad visi mokėtu jau dainas? Aš nesilankau varžybose, bet domiuosi tuo ir moku dainas, tikiuosi ir tu. Viskas palaipsniui turi ateiti, su laiku, per vieną sezona visa salė neišmoks dainų. Gerą pavizdį davė kažkas komentaruose, spausdinti dainų lapus ir dalinti žmonės, gal bent mažuma paskaitys, tas dainas, gal pamėgins jas suprasti. Manau, kad gali, jei tik norės. Visiškas esu prieš, kai skanduojamos vieno ar dviejų žodžių skanduotės, per daug jau banalu, per daug nuvalkiota. Taip salė užsiveda, tada visi pradeda skanduoti, bet juk tai irgi atėjo su laiku, palaipsniui, nemanai? Todėl nereikia užsipulti, kad GWB dainų nemoka, ir nedainuoja visa salė. Gwb dainuoja savo dainas, ir salėje pasimetimas ir tyla? Aš tai juos net per televiziją girdžiu dainuojančius, kol pižonai su dudomis neužriaumoja, ale taip šustriau palaikyti komanda juk dudą pasiemus į rankas. Bet grįžtant prie žodžiu "Gwb dainuoja savo dainas", o kas trukdo GD prisijungti prie tų dainų, kad jos garsiau skambėtų, ir geriau girdėtusi? Principai neleidžia? Bijo, kad jaunimas visiškai išstums GD, ir bus pagrindinė grupuotė ( mano nuomone, tokia jį jau yra). Jei tau labai trukdo strakaliojantis jaunimas, tai nežiūrėk į jį, galbūt jis mėgina užvesti tuos užketėjusius fanus GD, kurie nesistengia išmokti skanduočiu, nesistengia prisijungti prie palaikymo, dėl savo principu, tik stovi ir žiūri, arba maukia alų, kiek girdėjau net vėliavos GWB jiems tribūnoje trukdo žiūrėti, be to, kai prieš varžybas GD kelia banerius, bet juokinga, kai stengiasi visur įpaišyti pavadinimą GD ( green death ), kad ale jie lyderiai tribūnoje, bet toli gražu iki to manau. Tu nenori matyti, kad pusnuogis jaunimas strakalioja, jie nenori matyti, kaip seniai sėdi ir maukia alu tribūnoje, ir nori ilgesnių skanduočių jie, ir užsivedusios pradžiai tribūnos, o paskui visos salės, bet yra tam maišančių tyčia, pripažink.
                Jie dabar yra nepriklausomi kiek žinau, visas išvykas savo patys apsimoka, patis viską darosi iš savų lėšų, tad šito, gal neprikaišioti. Aišku, šaunu, kad padėjote jaunimui įsitvirtinti, bet jūsų interesai, kaip pastebėjai nesutampa. Be to, dėl žodžiu patis puola muštis? O tu buvai ir žinai, kas pradėjo? Jei buvai, tai gerai. Aš nežinau to, bet iš šalies pagalvojus, kodėl tik GWB gali pradėti konfliktą, gal GD pradėjo, nepagalvoji?
                Tiesiog, pasakiau savo nuomone iš šalies, neįsižeisk, aišku, kaip supratai, man priimtinesnis GWB palaikymas. Tai tik mano nuomone, kuri kaip matai stipriai skiriasi nuo tavosios.

                Comment


                  Parašė aviDer Rodyti pranešimą
                  Manau išvis rengiantis naujam sezonui, o laiko daug pasirengti ir paskirti kokius 5-10 fanų kurie atspausdintu kokias dvi dainas ant tektu ir ant kiekvienos halės kėdės išdėlioti. Žmonės manau parsinešę namo į kitas rungtynes tekstus atsineš ir uždainuos kartu, o po kiek laiko net išmoks atmintinai.
                  Galima ibrukti ir kiekvienam i rankas.Bet pvz man tie dainavimai juokingi.Pagarba aisku ,kad palaiko ,kad vazineja i isvykas,bet nesitikekit ,kad hale nedainuoja su jumis del to ,kad nezino ka dainuoti.O tie nusirenginejimai tai isvis apgailetini.
                  Paskutinis taisė Saulenas; 2011.01.17, 18:22.

                  Comment


                    Pripažinkim išdalinę lapus su tekstais efektas vis vieną bus, nedainuos gal 1000, bet likusieji tikrai kas labai palaiko Žalgiri uždainuos drauge, juk būna tokiu emocijų kad ojojoj...
                    Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                    Comment


                      Parašė aviDer Rodyti pranešimą
                      Pripažinkim išdalinę lapus su tekstais efektas vis vieną bus, nedainuos gal 1000, bet likusieji tikrai kas labai palaiko Žalgiri uždainuos drauge, juk būna tokiu emocijų kad ojojoj...
                      Zmones ateina pasirgti ,parekti,pasvilpti ,paploti.O ne dainuoti nesvarbu kas aikstei vyktu.Cia ne chorui karai.

                      Comment


                        Parašė Saulenas Rodyti pranešimą
                        Zmones ateina pasirgti ,parekti,pasvilpti ,paploti.O ne dainuoti nesvarbu kas aikstei vyktu.Cia ne chorui karai.
                        Tu turbūt nematei kas darosi, pavyzdžiui, D. Britanijos stadionuose Ten taip žmonės serga už savo komandas. Kodėl negalėtų ir pas mus kažkas panašaus būti?
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                          Tu turbūt nematei kas darosi, pavyzdžiui, D. Britanijos stadionuose Ten taip žmonės serga už savo komandas. Kodėl negalėtų ir pas mus kažkas panašaus būti?
                          O tu turbut nematei ,kad halei zaidziamas krepsinis o ne futbolas.

                          Comment


                            Na kadangi aš jau kai kam sukėliau pasipiktinimą tai ką padarysi, bet noriu pabrėžti kad aš tikrai ne esu GD ar GWB narys. Tiesiog per mūsų klubo susirinkimą teko girdėti tiek tos tiek tos grupuotės nuomones ir pasisakymus (grupių lyderiu) ir jau vien tik iš to galima daug ką spręsti.
                            Kaip jau gerai pastebėjo Saulenas, tai krepšinis ne chorų karai. Aš nieko prieš neturiu prieš dainas bet.. Aikštelėje situacija keičiasi kas sekundę, ir per sekundę gali pakisti žmogaus emocijos, o su emocijom ir šaukiama dainuojama daina ar skanduotė. Dėl to krepšiniui kur kas priimtinesnės yra trumpos labiau atspindinčios tos minutės ar kelių sekundžių atkarpos įvykius. Man asmeniškai yra nepriimtina, kai pradedama dainuoti daina ir nekreipiama dėmesio į tai kas vyksta aikštelėje. O pradedant dainuoti ilgas dainas tai neišvengiama.

                            Comment


                              Parašė Saulenas Rodyti pranešimą
                              O tu turbut nematei ,kad halei zaidziamas krepsinis o ne futbolas.
                              Mačiau, ir ne kartą
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                Mačiau, ir ne kartą
                                O ar kada teko stebeti D.Britanijos stadionuose ,kad imusus ivarti zmones nerektu ir nesokinetu, o toliau dainuotu la-la-la -la lai -lai -lai la- la la o ,kai kurie dar ir nuo aisktes nusisuke?

                                Comment


                                  na jo, su tom laila-lalaila visos hales neuzvesi ....

                                  Comment


                                    Parašė Saulenas Rodyti pranešimą
                                    O ar kada teko stebeti D.Britanijos stadionuose ,kad imusus ivarti zmones nerektu ir nesokinetu, o toliau dainuotu la-la-la -la lai -lai -lai la- la la o ,kai kurie dar ir nuo aisktes nusisuke?
                                    Aš ir norėjau pasakyt, kad kol vyksta ataka, sirgaliai galėtų dainuot, o kai pelnomi taškai, tai aišku bus kaip sakai.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Parašė Saulenas Rodyti pranešimą
                                      O tu turbut nematei ,kad halei zaidziamas krepsinis o ne futbolas.
                                      Beprasmė diskusija su tavimi matau gali gautis, taigi last komentaras apie tą idėją. Žmonės ateina ne vien krepšinio žiūrėti, o sirgti ir už savo komandą. kitas dalykas argi mes laimėje šiemet bronzą nedainavome 3 milijonai, dainavimas pasireiškia ne vien futbole, bet ir krepšinyje. Kaip pavyzdys Panathinaikos fanai Čia galima skaityti kaip dainą ir kaip ilga skanduotę. Manau, kad halė gali ir dainuoti ir skanduoti, tiesiog reikia prie dainavimo įprasti. Taip kaip minėjau reikia pastangų, idėja pastangas, matysime ir rezultatą.
                                      Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                      Comment


                                        Parašė aviDer Rodyti pranešimą
                                        Beprasmė diskusija su tavimi matau gali gautis, taigi last komentaras apie tą idėją. Žmonės ateina ne vien krepšinio žiūrėti, o sirgti ir už savo komandą. kitas dalykas argi mes laimėje šiemet bronzą nedainavome 3 milijonai, dainavimas pasireiškia ne vien futbole, bet ir krepšinyje. Kaip pavyzdys Panathinaikos fanai Čia galima skaityti kaip dainą ir kaip ilga skanduotę. Manau, kad halė gali ir dainuoti ir skanduoti, tiesiog reikia prie dainavimo įprasti. Taip kaip minėjau reikia pastangų, idėja pastangas, matysime ir rezultatą.
                                        Na bet tu mane įtikink kad mum būtinai reikia kopijuoti palaikymą nuo graikų ar serbų? Kuo blogas palaikymas kuris buvo iki šiol? Kada visa halė švilpia per varžovų ataką o palaiko per Žalgirio ataką ir taip žiūrovas dalyvauja kiekvienoj atakoj o ne dainuoja ar skanduoja atskirai nuo to kas vyksta aikštelėje?

                                        Nereikia visiem ir visada viską priimti asmeniškai, tiesiog aš diskutuoju.

                                        Comment


                                          Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                          Na bet tu mane įtikink kad mum būtinai reikia kopijuoti palaikymą nuo graikų ar serbų? Kuo blogas palaikymas kuris buvo iki šiol? Kada visa halė švilpia per varžovų ataką o palaiko per Žalgirio ataką ir taip žiūrovas dalyvauja kiekvienoj atakoj o ne dainuoja ar skanduoja atskirai nuo to kas vyksta aikštelėje?

                                          Nereikia visiem ir visada viską priimti asmeniškai, tiesiog aš diskutuoju.
                                          O kodėl viskas būtinai turi būti, kaip dabar yra? Kodėl nebūtų galima kažko bandyt pakeist? (Klausimas visiems, kas mano jog dainavimas yra bloga mintis)
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X