Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nepamirškite, kad sportas domina verslininkus ne vien dėl sporto principų ar reklamos. Tai taip pat gera vieta, per kurią galima susimažinti įmonės mokesčius valstybei. Na į šio reiškinio apskaitos principus nesigilinsim, bet faktai lieka faktais.

    P.S.
    Viena pažįstama minėjo, jog vienas verslininkas parėmė bažnyčią ~1,5 mln. lt. O rezultatai buvo sekantys; valstybė neteko potencialių mokesčių, o tas kunigas girtas apsivertė su naujutelaičiu automobiliu. Čia buvo biržų rajone. Sorry už off topic, bet analogų tikrai galime ieškoti ir krepšinyje, įskaitant ir Lietuvos legendą - Kauno Žalgirį.

    "Vykdant sporto ar atlikėjo veiklą, sportininko ar atlikėjo gautų prizų suma (vertė), priskirta jo apmokestinamosioms pajamoms, yra apmokestinama taikant 15 proc. pajamų mokesčio tarifą (t. y., taikant tą mokesčio tarifą, kuris nustatytas pajamoms, gautoms iš sporto ar atlikėjo veiklos)."
    Paskutinis taisė zajcik; 2010.05.11, 17:16.
    "Jeigu žemės ūkyje dirba 80 proc. žmonių - šalyje badas, o kur žemę dirba iki 5 proc. gyventojų - maisto produktų perteklius"

    Comment


      D.Maskoliūnas atleistas iš „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio pareigų

      VšĮ Kauno „Žalgirio“ rėmėjas iš pareigų atleido vyriausiąjį trenerį Darių Maskoliūną. Treneris atleistas dėl esminio Sportinės veiklos sutarties pažeidimo.

      Klubo administracija informuoja, kad D.Maskoliūnas nevykdė priimtų įsipareigojimų ir tuo diskreditavo klubo vardą.

      Daugumai klubo valdybos narių kilo abejonių, ar treneris nepažeidinėjo esminiu laikomo sutarties punkto, kuris sutartyje įrašytas taip: „tyčinis neigiamas rungtynių rezultatų įtakojimas“.

      Kauno „Žalgiris“ nori patikinti visus ekipos gerbėjus, kad pokyčiai komandoje yra daromi siekiant „Žalgirio“ pergalių ir iškovotų titulų šiame ir ateinančiuose sezonuose, kurie džiugintų visus krepšinio sirgalius.

      Vakarinėje treniruotėje žalgiriečius treniravo Gvidonas Markevičius.

      http://www.zalgiris.lt/LT/naujienos/zinutes/5615/
      Oficialus pareiškimas. Tai visgi Gvidonas Markevičius?
      http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

      Comment


        Jei šitam forume būtų leidžiama keiktis tai šis pranešimas būtų pilnas keiksmažodžių.. buratinas rizikuoja savo sveikata.. Aš negaliu patikėt, kad griauna tą dėl ko aš nežinau ką padaryčiau, griauna komanda, kuri MAN yra DAUGIAU nei komanda...

        Comment


          Tai dabar viskas jau aišku su finalais... ketv. laimim, Vilniuje gaunam, Kaune vel laimim, Vilniuje gaunam ir vsio, sezonas baigtas "visi" laimingi

          Comment


            Absurdas!!! Buratinui "nuvažiavo stogas" Nesveikas verslininkas perėmė mūsų komandos 75 akcijų paketą kai buvo mūms blogai, o dabar pats ją žlugdo...
            Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

            Comment


              Maskoliūno vietoje Romanovas norėtų matyti Browną

              Darių Maskoliūną iš komandos atleidęs Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas neranda naujo trenerio. Todėl, „BasketNews.lt“ šaltinių duomenimis, Romanovas vyriausiojo trenerio vietoje mato gynėją Marcusą Browną.

              Pasak šaltinių, Romanovo vizijoje Brownas sudarytų trenerių porą su Šarūnu Sakalausku, kadangi Gvidonas Markevičius iš pradžių atsisakė vadovauti komandai.

              Visgi antradienį vakare „Žalgirio“ svetainėje internete paskelbta, kad Markevičius perims vadovavimą komandai.

              Anot pranešimų, pačiam Brownui tokie komandos savininko užmojai yra didelis siurprizas.

              Romanovas pirmadienį liepė iš komandos pasitraukti Maskoliūnui, tačiau strategą tada užstojo žaidėjai ir jis vadovavo komandai vakaro rungtynėse su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

              Būtent Browno elgesys pirmadienio mače kėlė daugiausia klausimų. Po mačo jis bene pirmą kartą Lietuvoje atsisakė bendrauti su žurnalistais ir buvo kaip niekada blogos nuotaikos.

              Antradienį popietę Maskoliūnas nebuvo įleistas į „Žalgirio“ treniruočių salę, o komandos vairas pasiūlytas Markevičiui.

              Šaltinių duomenimis, „Žalgirio“ vairas dar prieš tris mėnesius buvo siūlomas Sakalauskui, o po to – ir Rimantui Grigui, tačiau abu atsisakė pasiūlymo.
              Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

              Comment


                Kai sitas rusas pereme Zalgiri daug kas gasdino, kad bus kaip su FBK, niekas netikejo, juk cia Zalgiris, bene svarbiausias vardas apskritai Lietuvoje, nedris rusas makliu sukt. Bet paziurekite kas gavosi... As apsales del sito ****** veiksmu... O dar per savo piarscikus ant Maskoliuno bando sunis sukart..auksciausio lygio veikejas....

                Comment


                  Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                  Jei šitam forume būtų leidžiama keiktis tai šis pranešimas būtų pilnas keiksmažodžių.. buratinas rizikuoja savo sveikata.. Aš negaliu patikėt, kad griauna tą dėl ko aš nežinau ką padaryčiau, griauna komanda, kuri MAN yra DAUGIAU nei komanda...
                  Trumpa žmonių atmintis, visai jau pamiršai, kad jei ne tas buratinas nebūtų dabar apskritai ko griauti, ir Rytas finalą lengvai laimėtų prieš Šiaulius be jokių papirkinėjimų.
                  Flickr

                  Comment


                    Nebūtinai. Ne vienas buratinas pinigų turi. Tiesa, jis nupirko. Ir mes visi bijojom to, kas dabar atsitiko, vien dėl Hearts'ų pavyzdžio. Aš asmeniškai, dabar sėdžiu gilioje depresijoje, klausydamasis žiauriai baisios muzikos. Ir kad ir kaip mes tada tuo džiaugėmės, reikia ir tai paminėti - mes visgi, žinojom, kas ten gali nutikt...

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Trumpa žmonių atmintis, visai jau pamiršai, kad jei ne tas buratinas nebūtų dabar apskritai ko griauti, ir Rytas finalą lengvai laimėtų prieš Šiaulius be jokių papirkinėjimų.
                      Nepergyvenk, jai ne Buratinas, komandą būtų perėmęs amžinatilsis Kalmonovičius, jis juk pavėlavo tik kelias valandas už Buratiną. Ech... tikiu prie jo būtu buve geriau...
                      Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                      Comment


                        Parašė MgssEY Rodyti pranešimą
                        Nepergyvenk, jai ne Buratinas, komandą būtų perėmęs amžinatilsis Kalmonovičius, jis juk pavėlavo tik kelias valandas už Buratiną. Ech... tikiu prie jo būtu buve geriau...
                        Iš kur tokia informacija? Delfi komentarai nesiskaito.
                        Aš tikrai neginu Romanovo, bet manau jūs labai skubat su visokioms sąmokslo teorijomis, manau reiktų palaukti.
                        Flickr

                        Comment


                          Kokios čia sąmokslo teorijos? Cirkai vyko ir tebevyksta. Prieš romką, o jam atėjus dar didesni. Ketvirtas treneris per sezoną....

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Iš kur tokia informacija? Delfi komentarai nesiskaito.
                            Aš tikrai neginu Romanovo, bet manau jūs labai skubat su visokioms sąmokslo teorijomis, manau reiktų palaukti.
                            Nesuprantu kas tau cia neaiskaus. Volodios ir ryto ruskiu pinigai jau senokai buvo sutare atiduot lkl laikrasciui. Volodia pamates, kad negales nurodinet maskoliunui daryt nesamones (pvz leist i aisktele pacanus, kas lemtu automatini pralaimejima) nutare ji ismesti. Cia jau sukramtyt aiskiau tokiems kaip tu nelabai butu ir imanoma.

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Nesuprantu kas tau cia neaiskaus. Volodios ir ryto ruskiu pinigai jau senokai buvo sutare atiduot lkl laikrasciui. Volodia pamates, kad negales nurodinet maskoliunui daryt nesamones (pvz leist i aisktele pacanus, kas lemtu automatini pralaimejima) nutare ji ismesti. Cia jau sukramtyt aiskiau tokiems kaip tu nelabai butu ir imanoma.
                              Tai pažiūrėsim ar dabar leis į aikštę vien jaunus kepšininkus. Per didelė afera būtų, jei viskas pasitvirtintų. Ir niekam nuo to geriau nebūtų, nei Žalgiriui, nei Rytui.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Tai pažiūrėsim ar dabar leis į aikštę vien jaunus kepšininkus. Per didelė afera būtų, jei viskas pasitvirtintų. Ir niekam nuo to geriau nebūtų, nei Žalgiriui, nei Rytui.
                                Manai, kad po tokių dalykų ši komanda dar gali laimėti čempionatą?
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                  Manai, kad po tokių dalykų ši komanda dar gali laimėti čempionatą?
                                  Jei Vilniuje laimėjo jau vieną kartą ir antrą vos ne, tad tikimybė yra nemaža.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Jei Vilniuje laimėjo jau vieną kartą ir antrą vos ne, tad tikimybė yra nemaža.
                                    Ar tu supranti, kad dabar jie los be trenerio? Cia tau ne kiemo vaiku varzybos, kad treneris ar be trenerio nieko per daug neitakotu. Jau nekalbant apie tai, kad stebint teiseju veiksmus praktiskai nekyla abejoniu, kad ir federacija cia yra tarusi savo zodeli. Esme, kad vovka pamate, kad gali negerai baigtis, nes masoliunas jo neklauso, zaidejai irgi nera pasirase jokiai aferai ir zaidzia is peties.

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Ar tu supranti, kad dabar jie los be trenerio? Cia tau ne kiemo vaiku varzybos, kad treneris ar be trenerio nieko per daug neitakotu.
                                      Su treneriu, ne stebuklingu aišku, bet tą patį galima pasakyti ir apie Maskoliūną
                                      Beje, gal žinot kokios tos sumos Ryto ir rusų čia visur figuruoja? Ar tikrai tokios dėl kurių Romanovas taip teptusi?
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Iš kur tokia informacija? Delfi komentarai nesiskaito.
                                        Aš tikrai neginu Romanovo, bet manau jūs labai skubat su visokioms sąmokslo teorijomis, manau reiktų palaukti.

                                        - Lietuvos spaudoje buvo rašoma, kad tą dieną, kai Kauno „Žalgirį“ nusipirko Vladimiras Romanovas, ketinote tą patį padaryti, tačiau pavėlavote kelias valandas. Ar tai tiesa?

                                        - Aš buvau Lietuvoje. Su manimi vedė derybas meras, rajono pirmininkas, kiti žmonės. Su ponu Romanovu vedė derybas akcininkai. Visa tai yra nesvarbu. Man svarbu, kad žaidėjai gautų algą. Aš užaugau su „Žalgiriu“. Noriu, kad Romanovui pasisektų suburti gerą komandą. Jeigu reikės, esu visada pasiruošęs padėti. Gerai, kad Romanovas nupirko „Žalgirį“. Nebūtų jo, aš būčiau padėjęs, jeigu akcininkai būtu sutikę viską pradėti nuo nulio.


                                        http://www.krepsinis.net/
                                        Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                        Comment


                                          Nejaugi Markevičius pasiliks vadovauti? Galėtų turėti garbės pasitraukti kartu su Maskoliūnu. Bet jis turbūt tokio pat charakterio kaip mūsų "vadybininkas" Motiejūnas, svarbu pinigus moka. Nepamenat kaip Motiejūnas gyrė Maskoliūną, kai jis liko vadovauti Žalgiriui? Sakė perspektyvus, greitai tobulėja, reikia suteikti šansą ir daug panašių apibūdinimų... O šiandien šaltu veidu sako, kad nusižengė grubiai "taisyklėms" nieko nepaaiškindamas. Visai žmonės ten orumą praradę ir dėl skatiko daro viską ką liepia...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X