Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
    Skirtumas tarp Romanovo ir Kalmanoviciaus tas, kad pastarasis biskeli geriau krepsini ismane, o ir siaip-kitoks zmogus, kaip asmenybe buvo, turejo puiku bendravimo talenta. Romanovas- diktatorius. Ta butent parodo pastaruju metu ivykiai Skotijos futbole. Jeigu pamenate, tai del analogisku priezasciu ir kilo nepasitenkinimas Romanovu toje valstybeje. Sutinku, kad Brazys verksleno, bet dalis tiesos yra. As palaikau ta pozicija jo, kad kaip treneriui, tikrai yra sunku dirbti, kai salia taves stovi savininkas ir neprofesionaliai nurodineja.
    Reziumuojant, galiu pasakyti, kad Zalgiriui pastarasis desimtmetis kaip uzkeiktas: vien nesekmes.
    Del Hearts galiu pastebejimu pora parasyt. Esu pastovus ten ju vieno oficialaus forumo lankytojas, tai labai pasipiktine visi ,kad Romanovas nesilanko Skotijoje, neidomu jam tipo tas futbolas ir panasiai. Ten jis kisdavosi i reikalus nuo pirmu minuciu...bet ....rezultatai buvo tikrai geri..buvo skandalu, buvo vusko, bet laimeta taure, du sezonus prizines vietos. Dabar mazai jis ten lankosi, ir ziurekit kas darosi. As manau jo sprendimas del atleidimu yra teisingas, reikia apsivalyt nuo nereikalingu zmoniu, ir rast tokius, kurie geriau ta darba atlikt galetu
    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

    Comment


      Yra ir video:

      http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12657482271265057644

      http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12657483221264570444

      Comment


        Jeigu jau Romanovas turi tiek pinigų, tai galėtų ir trenerį gerą pasamdyti. Nes be gero trenerio dar 5 metai bus bardakas.

        Comment


          Šiaip tai visi turėtų dirbt savo darbą. Koks skirtumas kiek Romanovas pinigų sukišo, jis nėra krepšinio treneris ir jam nėra jokio reikalo į trenerių darbą kištis. Žmogus "žaidžia oligarchą", maudosi savo pseudogalioje. Užjaučiu Žalgirio gerbėjus, kad tokiems jo pasižaidimams papuolė į rankas jūsų mylima komanda. Taip pat užjaučiu ir FBK. O turint daug pinigų, bei futbolo ir krepšinio komandas tikrai galima gerų projektų prisukt... Ėch...

          Comment


            Įdomus tipas tas Romanovas
            .

            Comment


              Parašė Taiga Rodyti pranešimą
              Šiaip tai visi turėtų dirbt savo darbą. Koks skirtumas kiek Romanovas pinigų sukišo, jis nėra krepšinio treneris ir jam nėra jokio reikalo į trenerių darbą kištis. Žmogus "žaidžia oligarchą", maudosi savo pseudogalioje. Užjaučiu Žalgirio gerbėjus, kad tokiems jo pasižaidimams papuolė į rankas jūsų mylima komanda. Taip pat užjaučiu ir FBK. O turint daug pinigų, bei futbolo ir krepšinio komandas tikrai galima gerų projektų prisukt... Ėch...
              Kodel zaidzia oligarcha ir kodel megaujasi pseudo galia ? oligarchas jis ir yra, o galios turi. Nesuprantu as jusu, isivazuodikt kad sukisot savo pinigus , pasamdet darbuotojus o rezultato nera. Va vakar ziurejau sena Ramsey's kitchen nightmares laida, aisku ebn apie restoranus bet esme panasi . Trumpai nupasokosiu situacija. Zmogus atidare restorana, nusamde personala, praejo kazkiek laiko, restoranas nesa nuostolius, lankytoju nera ,nes maistas blogas. Virejai be gamina blogai ir patys ta zino. Tiesiog atvirai ir pasako ,kad jiem atsibodo dirbti, neidomu ir panasiai. Savininkas dengia nuostolius is savo lesu, personalas nededa jokiu pastangu, anksciau ar veliau toks verslas zlusg. Todel manau visai normalu,kad zmogus sukises pinigus i Zalgiri, daves kazkokias uzduotis personalui nemato rezultatu ir keicia personala. Mes dar nezinom kokia pvz buvo Brazio funkciaj, kokios konkrecios uzduotys buvo jam duotos. Cia visa esme kad tai padare Romanovas, visi turi susidare nuomone ir jei tai butu kas kitas, sakykim jeigu savininkas butu Sabonis ir jis atleistu Butauta ir Brazi, tokiu atveju kalbu butu daug kartu maziau. Rekia visi ,kad Zalgiris zlugdomas, patarineja kokius zaidejus isigyt, as irgi turiu savi vizija ,kaip ir visi jus , kaip ir Romanovas. Skirtumas toks, kad as neturiu litu ,kad ta vizija igyvendinciau. Jeigu jus turit ,tai kodel neinvestaqvot kai reikejo, niekas netrukdytu kviest Kazlauska, atsisakyt Ciukino, Begiciaus ir Capino ismokant jiems nemazas kompensacijas. Romanovas sukiso daug pinigu,kai ju labai reikejo, neikas kitas nesiverze investuot. Suprasciau kad iskilus sunkumams butu buve daug norinciu investuot i Zalgiri, bet tokiu nebuvo visai ir plius tai truko nemaza laiko tarpa. Todel siulau maziau cia diskutuot apie ta Romanova, kalbekit apie krepsini. Didzioji dalis kalbu ra tik del to ,kad tai yra Romanovas. Nusipirko jis sau ta sokiu konkursa, kalbos dar dabar netyla, nusiperka kiti savo zmonom ar dukrom mis ar misis konkursus tai kalbos maximum savaite trunka. Atsikratykit to isankstinio nusistatymo , ziuresim kas bus. Kol kas as matau tik teigiamus dalykus , komanda top16, arena statoma, Romanovas laimejo jos operatoriaus konkursa, viskas zymiai geriau negu yra buve per paskutinius 3 metus
              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

              Comment


                Aidzius, tema "Kauno Žalgiris", o tai apima ne tik krepšinį, bet ir visą klubą, visą sistemą. Todėl nekalbėt apie dalykus vykstančius dabar būtų nelogiška, nes dabar labai daug kas sprendžiasi. Romanovas PATS KOMPLEKTAVO komandą, kuri dabar neduoda rezultatų, o kaltė verčiama treneriams. Ar pakanka pasakyt "aš prisiimu kaltę dėl komplektacijos", bet treneriai lauk. Ar logiška mest trenerį, kuris į komandą atėjo pries 1,5mėnesio, pačiu sunkiausiu metu, kai rungtynių daugiausia, kada atsigavimui laiko nėra, kada tai kas užkrauta prieš sezoną išsėda? Žaidėjai visi tiek fiziškai, tiek psichologiškai išsekę. Ar bent įsivaizduoji kas yra fizinis pasiruošimas? Negi manai, kad pasportavus mėnesiuką kitą prieš sezona iš to visą sezoną ir arsi? Reikia palaikymo, reikia sezono metu vėl užsikraut. O kai nėra kada ... Daug pasako ir tai kad būtent dabar Rytas surengė treniruočių stovyklą Druskininkuose.Kodėl? Nes batarkės seda. Viskas su tuo Romanovu gerai. Aš prieš jį nieko labai neturiu. Tik reikia galvą ant pečių turėt, ir prieš darant kažką ant karštųjų pagalvoti kas kodėl ir kaip? pralošė ir viskas. Butauto atleidimas buvo kvailas neapgalvotas sprendimas. Nebent ten tikrai kažkokie vidiniai nesutarimai buvo. Ne futbolistui krepšinio mokyt...

                Comment


                  Parašė boo Rodyti pranešimą
                  Aidzius, tema "Kauno Žalgiris", o tai apima ne tik krepšinį, bet ir visą klubą, visą sistemą. Todėl nekalbėt apie dalykus vykstančius dabar būtų nelogiška, nes dabar labai daug kas sprendžiasi. Romanovas PATS KOMPLEKTAVO komandą, kuri dabar neduoda rezultatų, o kaltė verčiama treneriams. Ar pakanka pasakyt "aš prisiimu kaltę dėl komplektacijos", bet treneriai lauk. Ar logiška mest trenerį, kuris į komandą atėjo pries 1,5mėnesio, pačiu sunkiausiu metu, kai rungtynių daugiausia, kada atsigavimui laiko nėra, kada tai kas užkrauta prieš sezoną išsėda? Žaidėjai visi tiek fiziškai, tiek psichologiškai išsekę. Ar bent įsivaizduoji kas yra fizinis pasiruošimas? Negi manai, kad pasportavus mėnesiuką kitą prieš sezona iš to visą sezoną ir arsi? Reikia palaikymo, reikia sezono metu vėl užsikraut. O kai nėra kada ... Daug pasako ir tai kad būtent dabar Rytas surengė treniruočių stovyklą Druskininkuose.Kodėl? Nes batarkės seda. Viskas su tuo Romanovu gerai. Aš prieš jį nieko labai neturiu. Tik reikia galvą ant pečių turėt, ir prieš darant kažką ant karštųjų pagalvoti kas kodėl ir kaip? pralošė ir viskas. Butauto atleidimas buvo kvailas neapgalvotas sprendimas. Nebent ten tikrai kažkokie vidiniai nesutarimai buvo. Ne futbolistui krepšinio mokyt...
                  nekomplektavo jis tos komnados pats. paskaityk viena is ankstesniu postu. galiu ir pakartot. Romanovas nera krepsinio ekspertas,jis gal zino net maziau negu sitam forume rasantys. Parasykit, kas buvo mates Delasa ar Capina zaidziant bent kokius 5 kartus ,kol jis neatsidure Zalgiryje? Daugume ju net nebuvo girdeje. Romanovas irgi . Jam kazkas juos pasiule, ir jis palaimino pirkima. O va visa tai priklauso kaip ta pateiksi. Butautas gelejo pasakyk zinau Capina, geras, reikai imti.. Romanovas paziurejo statistika, treneris jo nori, nera labai senas - paeme . Pats Butautas savo interviu sake kad Capinas tinka jo zaidimo planams. Mes nezinom didziosios dalies visos istorijos. Bet ,kad Butautas viename is savo pasisakymu sake jog Capina jis gerai zino , ir tokio zaidejo jam reikai tai faktas. Romanovas pasitikejo, bet pamate ,kad pasirase ilga kontrakta, kuri nutraukt kainuotu nemazai, zaidejas nerodo jokiu gero zaidimo pozymiu, komanda suzaide prastai ir atleido Butauta. Pagrindine Romanovo klaida ir buvo,kad jis pasamde Butauta ir Brazi.Dar viena klaida, kad neatleidzia fizruko. Batareikos seda, reikia jas pakrauti, jokie druskininkai nepades ,jei fizinio parengimo treneris niekam tikes.
                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                  Comment


                    batakrės sėda nesvarbu kokia fiz.parengimo trenerio pavardė, kiek jam metų, ką jis baigęs, kur ir kiek dirbęs... O su tokiu kalendorium nepadės joks treneris , ir nereikia turėt iliuzijų,kad būtų atėjęs Kazlauskas, Messina ir burtų lazdelės mostu padaręs stebuklą. Visą savo gyvenimą arba pats sportavau, arba dirbau su sportininkais, ir niekas man neįrodysit, kad kaltę galima suverst ant vieno žmogaus. Kaip ir sakiau, šitos duobės galima buvo išvengt arba, turint ne tokį įtempta kalendorių, mažiau rungtynių, arba bent minimalias pertraukas, arba didesnį skaičių žaidėjų. Esantis jaunimas netempia reikiamo lygio, arba paprasčiausiai to jaunimo perdaug. Geri norai, ugdyt, grūdint yra puiku, bet kas perdaug niekada nėra sveika.
                    Dėl komplektacijos, tai žinoma, jog pats Romanovas nesugalvojo tų pavardžių, kažkas kažką siūlė, bet siūlomų variantų buvo daugiau, o išsirinko pats žmones, vakardienos Romanovo žodžiai - Delašas ir Čiukinas yra mano parinkti žmonės. Ne trenerio, o mano.

                    Comment


                      Matosi įdomus žmogus, bet, ko gero, turi labai didelių ambicijų, o jas įgyvendinti įmanoma tik viską lipdant nuo pradžių. Kadangi dabar rezultatai tik krito, panašu, kad komanda kuriama vos ne nuo nulio, išskyrus žaidėjai. Tam reikės laiko...
                      http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                      Comment


                        Parašė boo Rodyti pranešimą
                        batakrės sėda nesvarbu kokia fiz.parengimo trenerio pavardė, kiek jam metų, ką jis baigęs, kur ir kiek dirbęs... O su tokiu kalendorium nepadės joks treneris , ir nereikia turėt iliuzijų,kad būtų atėjęs Kazlauskas, Messina ir burtų lazdelės mostu padaręs stebuklą. Visą savo gyvenimą arba pats sportavau, arba dirbau su sportininkais, ir niekas man neįrodysit, kad kaltę galima suverst ant vieno žmogaus. Kaip ir sakiau, šitos duobės galima buvo išvengt arba, turint ne tokį įtempta kalendorių, mažiau rungtynių, arba bent minimalias pertraukas, arba didesnį skaičių žaidėjų. Esantis jaunimas netempia reikiamo lygio, arba paprasčiausiai to jaunimo perdaug. Geri norai, ugdyt, grūdint yra puiku, bet kas perdaug niekada nėra sveika.
                        Dėl komplektacijos, tai žinoma, jog pats Romanovas nesugalvojo tų pavardžių, kažkas kažką siūlė, bet siūlomų variantų buvo daugiau, o išsirinko pats žmones, vakardienos Romanovo žodžiai - Delašas ir Čiukinas yra mano parinkti žmonės. Ne trenerio, o mano.
                        pasakyk nuosirdziai....manai Romanovas zinojo kad egzistuoja toks Capinas ar Delasas? Manai zinojo ju galimybes? Tu pats bent buvai girdejes juos ? Turejai kazkokia informacija apie juos? romanovui kazkas pasiule juos, neatsibudo ryte viena kart ir nepasake , viskas ,kazkur pasaulyje yra toks capjnas, perku ji.
                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                        Comment


                          o kaip aš parašiau??? ;D
                          ...ne vien juos jam pasiūlė, buvo dešimtys vardų... Romanovas norėjo Delašo, Motiejūnas buvo už J.Massey(kurį manau girdėjai net ir pats). Pasiėmė Delašą. Nes Massey per senas??? Nuo kada 27metai krepšiny yra senatvė? Tuo labiau,jog lygiai tokio pačio amžiaus Čapinas per senas nebepasirodė Paprasčiausiai pinigo pagailėjo, ir paėmė pigiau 1990m. užsienietį, niekuo negeresnį už lietuvius, nekalbu apie vyresnius, galima ir tokio pačio lygio jaunimo surast. Aišku esant norui galima pjautis iki kraujo,kad nėra lietuvių prilygstančių Delašo talentui ir galimybems bet...
                          Paskutinis taisė boo; 2010.02.10, 13:15.

                          Comment


                            Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                            neatsibudo ryte viena kart ir nepasake , viskas ,kazkur pasaulyje yra toks capjnas, perku ji.

                            Comment


                              Parašė boo Rodyti pranešimą
                              o kaip parasiau??? ;D
                              na tu vis kisi ta jo pasakyma kad siuos du zaidejus jis nupirko. As tau kartoju, pats tikrai nepirko, kazkas jam patare, tik sprendima prieme Romanovas. O gal patare Brazys ir dabar Romanovas neatenkintas tuo. Butautas ,pasak Romanovo, nepirko... pirko Vladimiras, bet jam kazkas patare . O brazio darbas ar nebuvo ieskot zaideju, jaunimo ? Pridaryta klaidu, o Romanovas yra seimininkas, nes jis oficialus savininkas, o savininkas saves neatsileis is pareigu.
                              Dabar pagalvokim kas pasikeite isejus Navikauskui ir atejus Romanovui. Atejo pora zaideju, liko dalis senu skolu. kas pasikeite klubo viduje? paziurekit kiek zmoniu like tu paciu. Reikia apsivalyti. kazkada kalbejom su kolega apie kauno mera ir jo darba. Visi kritikuoja Kupcinska, bet irinkus meru bet ka kita kas pasikeistu? Dauguma darbuotoju savivaldybes istaigose dirba ten jau daug metu ir geriuasiu atveju vyksta tik kedziu perstumdymas. Pakeitus viena zmogu , darbas nepageres, reikai keisti viska is pagrindu. Tikiuosi Romanovas ta ir padarys.
                              Cia interneto komentaruose ir forumuose labai visi prikisineja FBK . Tipo romanovas suzlugde ir panasiai. Keistas tas poziuris. Romanovo zingsnis nebuvo pateisinamas, nors dabar po LT rinktines trenerio rinkimu pradedu tiket Romanovu, bet...yra toks bet.... jam zlugdyt nieko nereikejo, jam tiesiog reikejo atsisakyt remti komanda,kaip tai paskelbe TEO si ryta. Ir kas tada butu? Butu blogiau negu dabar. Manot FBK butu susirade toki pat dosnu remeja? Nebuvo ten jokio zlugdymo, tiesiog asmeniniu santykiu aiskinimasis. kalti ir Varanavicius ir Romanovas vienodai. Pasakytu dabar Romanovas,kad jei cia visi taip piktinasi atleidimais ir jo valdymo maniera, gali jis atsisakyt remt Zalgiri, kas tada? Butu keip ana sezona, rinktu po pora litu visokiu sms pagalba, eskotu remeju, verktu kad nera pinigu. keistai man atrode visi tie priekaistai kad nepirko Meysey ar dar kazko. Pirkit ! prasau ! Nueikit pas Romanova ir pasakykit ,kad pasiryze nupirkti Zalgiriui Meysey, manau nesupyktu. Zmogus turi vizija, sukiso savo pinigus, yra klubo seimininkas ir tvarkosi kaip nori. Visi kurie kritikuoja,galejot pasireiksti su savo investicijom ana sezona. Tik kad nemaciau norinciu. Kodel romanovas sukises tiek savo pinigu, turi moket alga kazkokiam Braziui ar Butautui ,kuru darbas jo netenkina?
                              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                              Comment


                                Parašė boo Rodyti pranešimą
                                o kaip aš parašiau??? ;D
                                ...ne vien juos jam pasiūlė, buvo dešimtys vardų... Romanovas norėjo Delašo, Motiejūnas buvo už J.Massey(kurį manau girdėjai net ir pats). Pasiėmė Delašą. Nes Massey per senas??? Nuo kada 27metai krepšiny yra senatvė? Tuo labiau,jog lygiai tokio pačio amžiaus Čapinas per senas nebepasirodė Paprasčiausiai pinigo pagailėjo, ir paėmė pigiau 1990m. užsienietį, niekuo negeresnį už lietuvius, nekalbu apie vyresnius, galima ir tokio pačio lygio jaunimo surast. Aišku esant norui galima pjautis iki kraujo,kad nėra lietuvių prilygstančių Delašo talentui ir galimybems bet...
                                Pasakyk man, kodel Massey dar neturi komandos? pasirases sutarti buvo, bet iskart buvo atleistas. Nezinom visu smulkmenu dar. Delasas manai negeresnis uz lietuvius? pasakyk man dabar lietuvi ,kuris butu panasuas amziaus , tokios pat pozicijos zaidejas ir nenusileistu Delasui. Ir dar salyga, jis negali but Lryto zaideju ir nerungtyniautu vienoje is stipriausiu europos lygu.
                                KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                Comment


                                  aj, nu supratau, gerai, aš negaliu Žalgiriui skirt tiek pinigų kiek Romanovas, tai negaliu turėt kitos nuomonės Valio nupirko 19m niekam negirdėtą kroatą, už 600tūkst. Viskas ką norėjau pasakyt, jog bėda yra jo diktatoriškam charaktery. Nė bėda, jei tvirtą žodį naudotų tame kame išmano. Bėda, kad jam atrodo, jog išmano jis viską Siūlyt žaidėjus jam gali, tiksliau galėjo, dabar nieko nebenupirksi, o sprendimą priima jis vienas...

                                  Comment


                                    Parašė boo Rodyti pranešimą
                                    aj, nu supratau, gerai, aš negaliu Žalgiriui skirt tiek pinigų kiek Romanovas, tai negaliu turėt kitos nuomonės Valio nupirko 19m niekam negirdėtą kroatą, už 600tūkst. Viskas ką norėjau pasakyt, jog bėda yra jo diktatoriškam charaktery. Nė bėda, jei tvirtą žodį naudotų tame kame išmano. Bėda, kad jam atrodo, jog išmano jis viską Siūlyt žaidėjus jam gali, tiksliau galėjo, dabar nieko nebenupirksi, o sprendimą priima jis vienas...
                                    visu pirma 600.000 tai cia spauda skelbia, oficialiai nebuvo suma ivardinta. O del zaideju pirkimo, pats atsakei i klausima, zaidejus pasiule, Romanovas nupirko, zaidejas mala visiska Sh.... automatiskai kita karta ji pasiuliusiu zmogum negalesi pasitiket 100 procentu. kam laikyt toki zmogu ir moket jam alga ,jei negali pasitiket. Del diktatorisko valdymo..hm... na pagalvok, duok man 100 lt ir nusiusk per baliu gerimu nusipirkt, o as tau kokio adekolono troinoj parnesiu. Kita karta jau manau manes nesiusi, pats nueisi. tas pats ir su Romanovu, stengesi nesikist, reziltatai prastoki, tai kam laikyt zmones kurie naudos nenduoda?
                                    Savo nuomone turet gali, bet nepaaiskini kodel zmogus visa reikala finansuojantis negali ksitis. Tokiu mokanciu svetimus pinigus isleisti yra daug.
                                    Beda ne ta kad jis pats viska nori ismanyti, beda tame ,kad ne tie zmones jam patarineja
                                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                    Comment


                                      Bet gal tas diktatoriaus charakteris bus į naudą. Visi žinos, kad gali vieną dieną greitai lėkt lauk ir bijos ir gal dirbti pradės O gal net ir žaisti išeis

                                      Man asmeniškai patinka futbolo komandos, kurios net dešimtmetį yra valdomos vieno trenerio ir atrodo, kad tiems treneriams leidžiama spręsti ką pirkti. Palinkėčiau ir Romkai tokį trenerį susirasti ir suprasti, kad jis valdo komandą, o Romka iš to daro biznį, nes jis to atėjo daryti. Užauginti jaunimą iki Mačiulio ar Jankaus lygio ir tada parduoti. Bent aš taip suprantu, kad jam tas TOP 16 nėra aktualu...
                                      You've got one life! Live it!

                                      Comment


                                        Brazio interviu idomus, sako Butauto keitimai idomus buvo , nes Romanovas liepe taip. Matyt Romanovas paslapcia ir rinktine treniravo
                                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                        Comment


                                          Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                          Brazio interviu idomus, sako Butauto keitimai idomus buvo , nes Romanovas liepe taip. Matyt Romanovas paslapcia ir rinktine treniravo
                                          Aidžiau - nėra ko nervuotis. Pažiesim ką mūsų pseudooligarchas padarys iš šitos komandėlės, tada ir pasiginčysim. Tik kažaip aš nelabai tikiu, kad jo "komandzas apvalyma nuo tynginiū impatientū" padės Žalgiriui. Ar tai būtų šis sezonas ar sekantis ar dar toliau...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X